Promowanie Polskich Producentów Muzy Elektronicznej

Dyskusje na temat Waszych produkcji | Discussion about your tracks

Promowanie Polskich Producentów Muzy Elektronicznej

Postprzez MaxNRG » 07 mar 2013, 10:07

! Siema Cześć i Czołem Ejo :)
Z tej strony Admin www.facebook.com/GrimeWPolsce i chcieli byśmy ogłosić ze znudziło na się wrzucanie muzyki grime raggajungle na tym profilu czy promowanie imprez chcemy pomagać polskim producentom muzyki elektronicznej i nie zależnie czy to będzie grime czy raggajungle czy tez pop + elektronika ? wszytko nas interesuje ?
Z braku czasu każdy kto zdecyduje się do nas napisać prosił bym konkretnie pisać co ma być co mam zapodać opis do danej produkcji i ja to wkleję dla tego ze mam coraz mniej czasu na prowadzenie tego profilu ?
I taka mała uwaga : dla czego każdy z PL PRODUCENTÓW jak już coś robi to zawsze z zagranicznym wokalem zdaje sobie sprawę ze chcecie zabłysnąć gdzieś zagranicą a ludzie nawet jednego traku nie można nagrać z pl wokalem :O
Acha jak by ktoś chciał mi pomóc to prosił bym napisać na PW bo poszukuje osoby co zrobiła by dla mnie nowy banner i avart profilu sam nie umiem a z osobom co robiła mi ten wcześniejszy straciłem kantak? Sami zobaczycie ze przydała by sie jakaś zmiana ?
Jak ktoś potrzebuje jakieś Akapele Polskie choorky , riddim , VOX zapraszam pisać do nas na priv

www.facebook.com/GrimeWPolsce
MaxNRG
 
Posty: 79

Re: Promowanie Polskich Producentów Muzy Elektronicznej

Postprzez MaxNRG » 10 mar 2013, 16:13

I co zero chętnych :O Sprawdźcie ostanie posty na FB jak promujemy polskich producentów ?
Jak ktoś potrzebuje jakieś Akapele Polskie choorky , riddim , VOX zapraszam pisać do nas na priv

www.facebook.com/GrimeWPolsce
MaxNRG
 
Posty: 79

Re: Promowanie Polskich Producentów Muzy Elektronicznej

Postprzez MaxNRG » 10 mar 2013, 18:54

! Siema Cześć i Czołem Ejo
Bardzo się cieszymy ze piszą do nas Polscy
producenci/dj/artyści związani z muzyka Elektroniczną D'N'B DUBSTEP Jungle ITD Bo znudziło nam sie promowanie imprez wrzucanie muzyki Grime Czy RaggaJungle Chcemy pomagać Polskim Producentom i nie zależnie czy to będzie Rap Czy Pop na elektronicznych bitach wszytko nas interesuje ?
Jeśli chcesz żebym wrzucił coś twojego u nas na profilu nie ma problemu tylko proszę bardzo żeby pisać konkretnie Opis do klipu i pod spodem linx ? Wszytko pisz co byś chciał żeby sie znalazło co by pomogło w promowaniu twojej muzyki itd? Moje uwagi co denerwuje mnie u polskich producentów przeważnie każdy widzę ostaniu wszytko robi na bitach Dubstep JAKAŚ taka głupia moda widzę panuje a ja sie pytam was a ▶Elektro▶ Drum'n'Bass▶ Dubstep▶ Breakstep▶Jungle▶J-Tek ▶Liquid funk ▶Drumstep ▶Hardcorebreaks▶Nu-Rave ▶ Breakbeat▶Hardcore▶ Rave ▶Jump U '' znacie jeszcze taki gatunki muzyczne !.......................... Po 2 co mnie jeszcze denerwuje i na pewno te rzeczy nie tylko mnie denerwują chodzi mi o to ze większość robi z wokalem zagranicznym zdaje sobie sprawe ze pewnie tak jest bo chcą wybić się i zostać gdzieś zauważonym zagranica bo w Polsce trudno zaistnieć z tym gatunkiem muzyki ale nawet jednego utworu nie można zrobić Trzeba się nie bać eksperymentować, a przeciez wlasnie o to chodzi w muzyce zeby poszerzac horyzonty, a nie wykorzystywać wciąż te same patenty do robienia hajzu. Kladz lage na hejterow ktorzy wiedza wszystko najlepiej co, gdzie i z kim. yOL Os tanio widzę w Polsce dobrze sprzedaje się muzyka Folklor NA Nowoczesnych Bitach Elektronicznych mam na myśli takie Zespoły jak 1 Gooral czy Future Folk albo "POŁUDNICE/ELEKTRONICE" mam nadziej ze z czasem więcej takiej muzyki będzie pojawiało sie w Polsce a moge sie załozyć na bank ze jak byś coś przerobił jaki Folklor z Pl wokalem stał by sie Hitem i może byś sie troche wybił no chyba ze ciebie nie kreca takie klimaty to też można Rap Albo Regge łączyć z Elektroniką i dobrze to sie sprzedaje w Polsce chociaż proponował bym Rege bo tego najmniej jest u nas w kraju na bitach Jungle ?



i Będę Bardzo Wdzięczny Jak polecisz znajomym nasz profil do lajknowania udostępniania bo prowadzę sam ten profil i jest mi cieszko z promocją a chcemy zeby bardziej znany był ten profil w polsce ten gatunki muzyczne i promować polskich producentów pomagać im

itd
Jak ktoś potrzebuje jakieś Akapele Polskie choorky , riddim , VOX zapraszam pisać do nas na priv

www.facebook.com/GrimeWPolsce
MaxNRG
 
Posty: 79

Re: Promowanie Polskich Producentów Muzy Elektronicznej

Postprzez Basebox » 10 mar 2013, 22:10

MaxNRG napisał(a):I co zero chętnych :O Sprawdźcie ostanie posty na FB jak promujemy polskich producentów ?
moze to wlasnie dlatego
MaxNRG napisał(a): zero chętnych
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: Promowanie Polskich Producentów Muzy Elektronicznej

Postprzez uzi91 » 12 mar 2013, 22:57

I To Mi Sie Podoba ! Wreszcie ktoś zaczął promować polskie DNB dubstep i zblizonym gatunkom TYLKO POLSKIEJ PRODUKCJI lub produkcjie której byli współtwórcami.
uzi91
 
Posty: 142

Re: Promowanie Polskich Producentów Muzy Elektronicznej

Postprzez MaxNRG » 12 mar 2013, 23:12

Uprzejmie informuje o fakcie zalozenia grupy majacej na celu zebranie wszystkich rodzimych producentow, dj'ow oraz wytworni w latwodostepnym miejscu w sieci.



Docelowo chcialbym aby to miejsce przeksztalcilo sie w 'POLSKA ENCYKLOPEDIE DUBSTEPU DRUM BASS GRIME RAGGAJUNGLE'. Mysle ze projekt ten moze stanowic doskonale zrodlo informacji o polskiej scenie i kazdy skorzysta na jej istnieniu.

# - prosze o dodawanie kawalkow!
# - postaram sie stworzyc na bazie tej grupy liste polskich producentow - wiec dajcie o sobie znac! - WSZYSCY!

dziekuje!
Jak ktoś potrzebuje jakieś Akapele Polskie choorky , riddim , VOX zapraszam pisać do nas na priv

www.facebook.com/GrimeWPolsce
MaxNRG
 
Posty: 79


Powrót do Wasze utwory

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 52 gości

cron