[ambientdub]Larv - Bubbles

Dyskusje na temat Waszych produkcji | Discussion about your tracks

[ambientdub]Larv - Bubbles

Postprzez marvelon » 31 mar 2013, 11:32

ambientowo i dubowo w drugiej czesci.
http://www32.zippyshare.com/v/61940746/file.html

pad w intro chyba za duzo wysokich ma.

stopa z basem ok?
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Re: [ambientdub]Larv - Bubbles

Postprzez mózgrozjebany » 31 mar 2013, 16:25

puszczę to sobie może na pogrzebie. To będzie dobre na pierdoloną starość tak jak te całe terapiorelaksacyjne pokurwione dramebnejsy dla internetowych nerwicowców i pierdolców, które siedzą w domach i nie ruszają dupy na dnb imprezy siejąc jakieś noliferskie zapędy potwierdzające tylko ich trudność w zaadaptowaniu faktu, że mają już tak stare umysły, że dnb pierdolnięcie przestało ich intrygować i przestali je rozumieć....lub że po prostu są nolifeami, którzy nigdy nie rozumieli idei dnb.


sam utwór senny, zamulający dobry do zajarania i zajebania się czymś mocnym, ale żadnego ducha energii/mocy tu kurwa nie ma.Taka muzyka dobra do utwierdzenia się w fakcie - starość nie radość lub - zajebałem się a jak.
Ostatnio edytowano 31 mar 2013, 16:35 przez mózgrozjebany, łącznie edytowano 1 raz
Muzyka DNB to musi być pierdolnięcie. Jeśli nie ma pierdolnięcia to nie jest DNB

mózg jest rozjebany.
mózgrozjebany
 
Posty: 47

Re: [ambientdub]Larv - Bubbles

Postprzez marvelon » 31 mar 2013, 16:35

starość nie radość to raz, a dwa zajebałem się...

http://www45.zippyshare.com/v/38072240/file.html
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Re: [ambientdub]Larv - Bubbles

Postprzez Henry Swanson » 31 mar 2013, 17:50

Obrazek

_______________________________________________________________
Ostatnio edytowano 31 mar 2013, 17:57 przez mózgrozjebany, łącznie edytowano 1 raz
крокодил
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Henry Swanson
 
Posty: 1320
Expo-Łódź Sp. z o.o.

Re: [ambientdub]Larv - Bubbles

Postprzez mózgrozjebany » 01 kwi 2013, 01:26

dark ambient
Muzyka DNB to musi być pierdolnięcie. Jeśli nie ma pierdolnięcia to nie jest DNB

mózg jest rozjebany.
mózgrozjebany
 
Posty: 47

Re: [ambientdub]Larv - Bubbles

Postprzez marvelon » 01 kwi 2013, 16:51

http://www32.zippyshare.com/v/13269638/file.html

poprawiłem to i tamto, wydłużyłem, skróciłem.

gała od pierdolnięcia nie ruszona :(

uwagi techniczne plis, nie emo.
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Re: [ambientdub]Larv - Bubbles

Postprzez marvelon » 04 kwi 2013, 14:21

podbijam.
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Re: [ambientdub]Larv - Bubbles

Postprzez mózgrozjebany » 04 kwi 2013, 14:37

Po lekkiej reperacji mózgu ORZECHEM WŁOSKIM stwierdzam, że ty byłeś w zaświatach po drugiej stronie śmierci. Brałeś coś mocnego na pewno, a potem wróciłeś i zioło zjarałeś. Powiem tak ta pierwsza część zabrała mnie na druga strona śmierci, ale nie był to aż tak wyraźny obraz chyba wziąłeś tylko połowę. Druga część jest za wesoła do pierwszej ona powinna być też taka z odlotu powinieneś ćpać w drugiej połowie to co brałeś w pierwszej by się bardziej zgrało, bo te połowy do siebie nie pasują są jak dwa pedały różnej maści.

Technicznie to co można napisać możesz powalczyć z "szumami" które tworzą niskie częstotliwości pyknięcia się robią. Metodę ci dam taką weź pobaw się amplitudą i zwieksz amp kurwa na sub to nie będziesz miał tych pyknięć pierdnieć jeśli ci przeszkadzają.


A technicznie to co kuźwa zawsze można się więcej bawić tymi dźwiękami , ale pliz zrób kurwa taki odlot do zaświatów nie rób druga połowa po ziole bo za lekkie to jest. W końcówce słychać lekkie ingerencje grzybkowe i z archiwum x zrób całe jak zaświaty i z archiwum x ćpaj poprawiając druga połowa to co brałeś w 1sza połowa, a będzie to dobry trip na zejście.
Ostatnio edytowano 04 kwi 2013, 14:45 przez mózgrozjebany, łącznie edytowano 1 raz
Muzyka DNB to musi być pierdolnięcie. Jeśli nie ma pierdolnięcia to nie jest DNB

mózg jest rozjebany.
mózgrozjebany
 
Posty: 47

Re: [ambientdub]Larv - Bubbles

Postprzez marvelon » 04 kwi 2013, 14:44

Technicznie to co można napisać możesz powalczyć z "szumami" które tworzą niskie częstotliwości pyknięcia się robią. Metodę ci dam taką weź pobaw się amplitudą i zwieksz amp kurwa na sub to nie będziesz miał tych pyknięć pierdnieć jeśli ci przeszkadzają.


amp czyli po prostu głośniej tak?

ja nie ćpam. nigdy nie brałem żadnych używek.
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Re: [ambientdub]Larv - Bubbles

Postprzez mózgrozjebany » 04 kwi 2013, 14:49

sub nie może mieć tu raczej taki kształt jak gra w krzywa głośności. _| (Amp) on musi tak narastać _/ (amp) Musisz się pobawić też falami Możesz się pobawić prasowarką, oraz zwiększyć trochę jego częśtotliwość. Nie wiem czym ty go robisz, ale kombinuj lepsiejszym osc generatorem, aż nie będzie tak szarpał. Momentami szarpie trochę cipke może prasowanko lepsze pomoże.
Muzyka DNB to musi być pierdolnięcie. Jeśli nie ma pierdolnięcia to nie jest DNB

mózg jest rozjebany.
mózgrozjebany
 
Posty: 47

Re: [ambientdub]Larv - Bubbles

Postprzez marvelon » 04 kwi 2013, 15:06

robie 3xOSC, nie rozumiem twojego slangu. jestem stary.
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Re: [ambientdub]Larv - Bubbles

Postprzez Basebox » 05 kwi 2013, 17:18

W intrze to te saksy i krzyki to bym przyciszył i może bardziej rozmył jakimś reverbrbem, bo zbytnio wybijaja sie z tych padów które są fajne - kojarzą mi się one z jednym kawałkiem z Portala 2.

Od 1:35, te chordy ala przecinaki reggae... no nie pasują mi tutaj, nie wiem może melodycznie cos je poprawić żeby było zgodne z tym padem. Bo zbytnio nie wiem jak się do tego dostosowac.

Część z bitem zbyt sucho i płasko nieco. Werbel głośniej i może jakieś lekkie echo na to, a stopka to do wymiany na jakaś z lepszym dołem.
Bas nawet spoko.
Znowu ten przecinakowy synth mi tutaj nie lezy. Ale efekty dźwiękowe (lasery i takie tam) są wporzo. Tak samo dodatkowe hihatsy i efekty typu echo i pogłos - fajnie ubarwiają track.

Pewnie to znowu inspirowane jakimś Sonic Youth czy cos ;]
BTW. tytył na cześć użytkowniczki foruna? ;)
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: [ambientdub]Larv - Bubbles

Postprzez franek » 06 kwi 2013, 13:58

Linia basu jest jakas taka mialka ta ktora wchodzi od 3.47. W sensie, ze sama melodia basu nie ma klimatu. Jak na dub brakuje takiego pulsowania.No nie buja po prostu. Malo sie dzieje w drugiej czesci a poczatek zapowaidal sie fajnie
http://soundcloud.com/phraneck

kopalnia bezużytecznych informacji
Avatar użytkownika
franek
 
Posty: 90
Krk

Re: [ambientdub]Larv - Bubbles

Postprzez marvelon » 08 kwi 2013, 13:15

dzięki. posiedzę jeszcze nad tym.
@basebox - na cześć bubblesa trailer park boys :]
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna


Powrót do Wasze utwory

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron