[DnB]Zomboy feat. Lady Chann - Here To Stay(Modafin remix)

Dyskusje na temat Waszych produkcji | Discussion about your tracks

[DnB]Zomboy feat. Lady Chann - Here To Stay(Modafin remix)

Postprzez Grisha » 31 mar 2013, 14:59

Siemka ;)

Mój remix na zomboyowy konkurs :)

Obrazek
Zomboy feat. Lady Chann - Here To Stay(Modafin remix)
Grisha
 
Posty: 403

Re: [DnB]Zomboy feat. Lady Chann - Here To Stay(Modafin remi

Postprzez mózgrozjebany » 31 mar 2013, 16:31

Coś czego nie znoszę w DNB dosadny kick i snare wypełniany w tle plumkaniami i szumami bez konkretnej wyrazistośći z przejjściami rodem z dubstep triphop sry ale to dla mnie nie jest kurwa drumnbass.. Równie dobrze mógłby napierdalać sam kick i inny nazwał by to hardkor, a równie dobrze mógłby iść bit z dubstep i inny nazwał by to dupstep. To nie jest żaden drumnbass jak dla mnie. Muzyka nie jest zła, ale to nie jest dla mnie dnb. Czekaj na inne komentarze, to może się spodobać, ale dla mnie pojebane jak te neura, które też nie mają za wiele wspólnego z dnb.
Muzyka DNB to musi być pierdolnięcie. Jeśli nie ma pierdolnięcia to nie jest DNB

mózg jest rozjebany.
mózgrozjebany
 
Posty: 47

Re: [DnB]Zomboy feat. Lady Chann - Here To Stay(Modafin remi

Postprzez kabanowster » 05 kwi 2013, 14:41

Przekompresowane, ściśnięte.
Werbel mi się nie podoba, świszczy aż uszy bolą

Kompozycja fajna, oryginału nie znam i zapewne nie poznam. Całkiem w porządku jak na jump-up.
Avatar użytkownika
kabanowster
 
Posty: 537
Warszawa

Re: [DnB]Zomboy feat. Lady Chann - Here To Stay(Modafin remi

Postprzez franek » 06 kwi 2013, 14:59

Podpinam się trochę pod rozjebanymózg.

Pierdząca wiertarka, chwytliwa melodia, randomowy padzik. Najebani licealiści pewnie by do tego skakali na imprezie. Ale to chyba nie o to chodzi. Chociaż.. w sumie to niektórym producentom chodzi tylko o to i to jest smutne bo dnb było dla mnie zawsze zjawiskiem "charakteryzującym się charakterem". Zajarałem się tym, że sluchając tego miałem coś totalnie innego niż to co do tej pory miałem w radiu w dodatku było to momentami o niebo lepsze, ciekawsze, zaskakujące i intrygujące zjawisko.

Ten remix brzmi jak wyrżnięty z radia zet - jest bezpłciowy i do bólu przewidywalny. No offence - technicznie i kompozycyjnie jest elegancko, nie jestem specjalnistą w tej dziedzinie i ktoś tam może znajdzie jakieś niedoskonałości, mnie nic po uszach nie harata ale mam za każdym razem w środku zgrzyt kiedy słyszę tego typu "dramendbejs"

Nie obrażaj się ;p Zastanów się nad tym co napisałem i nie traktuj tego jak głupiego przypierdalania się bo nie taki jest mój zamiar

peace! 8)
http://soundcloud.com/phraneck

kopalnia bezużytecznych informacji
Avatar użytkownika
franek
 
Posty: 90
Krk

Re: [DnB]Zomboy feat. Lady Chann - Here To Stay(Modafin remi

Postprzez Grisha » 10 kwi 2013, 12:17

Wszystkie osoby, którym remix przypadł do gustu zapraszam do głosowania ;) http://play.beatport.com/contests/zomboy-here-to-stay-feat-lady-chann/515828da2cf670067d3a3cb8
Grisha
 
Posty: 403



Powrót do Wasze utwory

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 95 gości

cron