[D&B] Voima - Apoplexy

Dyskusje na temat Waszych produkcji | Discussion about your tracks

Re: [D&B] Voima - Apoplexy

Postprzez izotope » 01 lis 2013, 00:58

Intro mistrzowskie i tyle :( spodziewałem się czegoś na prawdę porządnego , sorry ale jeśli to twój styl to spoko , ja nie lubie takiego "czegoś" , dużo się porobiło takich neuro więc oryginalny nie jesteś .
izotope
 
Posty: 25

Re: [D&B] Voima - Apoplexy

Postprzez Voima » 03 lis 2013, 22:33

dzięki!
bardzo mi jest przykro, że nie trafiłem w Twój gust... wybacz mój brak oryginalności. mam nadzieję, że się na mnie nie gniewasz.
Voima
 
Posty: 39
Inzell, DE

Re: [D&B] Voima - Apoplexy

Postprzez izotope » 03 lis 2013, 22:42

Voima napisał(a):dzięki!
bardzo mi jest przykro, że nie trafiłem w Twój gust... wybacz mój brak oryginalności. mam nadzieję, że się na mnie nie gniewasz.


gniewam sie , spoko uderzaj do lebeli z trakiem
izotope
 
Posty: 25

Re: [D&B] Voima - Apoplexy

Postprzez Voima » 03 lis 2013, 22:52

ojejku.. a niech to!
kurcze pióro, naprawdę zależy mi na Twoim błogosławieństwu... bez Ciebie nie poradzę sobie z "lebelami".
ale wiesz co? może jak już podpiszesz swój kontrakt na miliony euro, bo ten ostatni kawałek ma niesamowicie ogromny potencjał na podbicie list przebojów muzyki elektronicznej, to może wspomniałbyś o mnie? ja w między czasie siadam do roboty i postaram się naprawić swój błąd! tym razem zrobię coś na prawdę porządnego!
Voima
 
Posty: 39
Inzell, DE

Re: [D&B] Voima - Apoplexy

Postprzez izotope » 03 lis 2013, 23:36

:crazy:
izotope
 
Posty: 25

Re: [D&B] Voima - Apoplexy

Postprzez Atawista » 04 lis 2013, 16:00

Fajny, dobre reesy, wszystko siedzi, generalnie moje zdanie znasz;) No i gratulacje za wydawnictwa!
Atawista
 
Posty: 43

Re: [D&B] Voima - Apoplexy

Postprzez Lautik » 04 lis 2013, 23:21

kurde klasa :dnb:
Avatar użytkownika
Lautik
 
Posty: 6


Powrót do Wasze utwory

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron