[dnb] Crystalline - Remember Me

Dyskusje na temat Waszych produkcji | Discussion about your tracks

Re: [dnb] Crystalline - Remember Me

Postprzez FPP » 28 paź 2013, 23:23

Bardzo fajne intro odgłosy wody mogłeś bardziej zsynchronizować z rytmem. Szkoda że nie popłynąłeś dalej w tym temacie bo ja widział bym tu inne rozwinięcie.
FPP
 
Posty: 76
Warszawa Pruszków

Re: [dnb] Crystalline - Remember Me

Postprzez kesai » 31 paź 2013, 18:20

Sporo osob mi juz to zarzucilo, ale brak synchro w tym miejscu to kwestia koncepcji. Kawalek pewnie wiecej na tym stracil niz zyskal no ale coz... ;-) Dzieki za odsluch!
Avatar użytkownika
kesai
 
Posty: 230

Re: [dnb] Crystalline - Remember Me

Postprzez izotope » 01 lis 2013, 00:44

Sub fajnie napiera , pad i piano bardzo się rzucają w oczy , dla mnie to największy plus tracka ale intro to już niestety , byłby fajny liq , może daj komuś do zremixowania ?
izotope
 
Posty: 25

Re: [dnb] Crystalline - Remember Me

Postprzez FPP » 02 lis 2013, 00:12

kesai napisał(a):Sporo osob mi juz to zarzucilo, ale brak synchro w tym miejscu to kwestia koncepcji. Kawalek pewnie wiecej na tym stracil niz zyskal no ale coz... ;-) Dzieki za odsluch!


Jak bym słyszał swoje myśli :). Nie chodziło mi o jakieś twarde ułożenie to nie techno , ale tylko miejscami.
FPP
 
Posty: 76
Warszawa Pruszków

Re: [dnb] Crystalline - Remember Me

Postprzez izotope » 02 lis 2013, 00:57

FPP napisał(a):
kesai napisał(a):Sporo osob mi juz to zarzucilo, ale brak synchro w tym miejscu to kwestia koncepcji. Kawalek pewnie wiecej na tym stracil niz zyskal no ale coz... ;-) Dzieki za odsluch!


Jak bym słyszał swoje myśli :). Nie chodziło mi o jakieś twarde ułożenie to nie techno , ale tylko miejscami.


yo
izotope
 
Posty: 25


Powrót do Wasze utwory

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron