[NEUROFUNK] Venom - Earthquake

Dyskusje na temat Waszych produkcji | Discussion about your tracks

[NEUROFUNK] Venom - Earthquake

Postprzez venom » 12 lis 2013, 10:43

https://soundcloud.com/venompl/earthquake

Komenarze / uwagi mile widziane ;)
venom
 
Posty: 21

Re: [NEUROFUNK] Venom - Earthquake

Postprzez .R » 12 lis 2013, 18:18

Generalnie kawałek ok, ale miks trochę leży. Jak dla mnie całość trochę za bardzo lata po stereo no i snare mocno posysa (nie przebija się wystarczająco).
.R
 
Posty: 102

Re: [NEUROFUNK] Venom - Earthquake

Postprzez RVerbal » 12 lis 2013, 22:25

wejście w 4:42 jest kiepskie
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
RVerbal
 
Posty: 3261
banned

Re: [NEUROFUNK] Venom - Earthquake

Postprzez kabanowster » 12 lis 2013, 23:11

pozbycie się pogłosu z tego drewnianego instrumentu dałoby lepszy rezultat.

kawałek nie brzmi neurofunkowo, takie melodyjki to na dancingu ewentualnie weselu cioci jadzi

za dużo cukierków.

o dziwo perka nie jest zła.
Avatar użytkownika
kabanowster
 
Posty: 537
Warszawa

Re: [NEUROFUNK] Venom - Earthquake

Postprzez venom » 13 lis 2013, 00:27

Dzięki za commenty.

@kabanowster - mialy być neurofunki, ale zawsze mam ten problem, że jak probuje zrobić coś mocniejszego, to zawieszam sie na tym, że mam powykręcanych kilkanaście różnych reesów, ale nie potrafie ich odpowiednio poskładać (BTW jest na to jakiś patent?) wiec zaczynam wrzucać jakieś melodyjki i na koncu wychodzą z tego housy ;/

@.R - jakieś wskazówki co do tego stereo?
venom
 
Posty: 21

Re: [NEUROFUNK] Venom - Earthquake

Postprzez .R » 13 lis 2013, 01:10

venom napisał(a):Dzięki za commenty.
@.R - jakieś wskazówki co do tego stereo?


No do środka bardziej trochę te cuksy. Przynajmniej te które grają przez dłuższy czas.
.R
 
Posty: 102

Re: [NEUROFUNK] Venom - Earthquake

Postprzez kabanowster » 21 lis 2013, 12:47

venom napisał(a):@kabanowster - mialy być neurofunki, ale zawsze mam ten problem, że jak probuje zrobić coś mocniejszego, to zawieszam sie na tym, że mam powykręcanych kilkanaście różnych reesów, ale nie potrafie ich odpowiednio poskładać (BTW jest na to jakiś patent?) wiec zaczynam wrzucać jakieś melodyjki i na koncu wychodzą z tego housy ;/



Dobrze kombinujesz, tylko chodzi o progresję akordów i samą melodię. Posłuchaj sobie jak brzmią kawałki innych.
Możliwości są różne. Jeżeli nie możesz ich poskładać - ponagrywaj ich więcej w sesjach po 5 minut. Możesz też posługiwać się jednym głównym basem w postaci vst i tworzyć z niego melodie i dodawać do niego warstwy innych brzmień.
Avatar użytkownika
kabanowster
 
Posty: 537
Warszawa


Powrót do Wasze utwory

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości

cron