[dnb[ K2 - 7H (Subbassa rmx)

Dyskusje na temat Waszych produkcji | Discussion about your tracks

Re: [dnb[ K2 - 7H (Subbassa rmx)

Postprzez Voima » 14 lis 2013, 22:39

Nie wiem dlaczego nie ma tu na to żadnej reakcji... To jest zajebiste! Dobra robota!
Voima
 
Posty: 39
Inzell, DE

Re: [dnb[ K2 - 7H (Subbassa rmx)

Postprzez Johnny! » 15 lis 2013, 15:03

oryginał świetny, remix też dobry, ale takie z niego dnb jak ze mnie baletnica (nawet jeśli potraktować jako halfstep to nic tam nie nadaje tempa odpowiedniego dla dnb). ale pomijając szufladki - bardzo ładnie, z naciskiem na oryginał jednak ;)
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: [dnb[ K2 - 7H (Subbassa rmx)

Postprzez Jukaszpirowski » 15 lis 2013, 19:39

no sa dramy jest bas wiec nie wiem o co chodzi :D rozumiem ze jesli w oryginale ulozylbym werble jak w typowym kawalu dnb i zakrecil na pol sekundy hatami w srodku petli to bylby bardziej dnb niz to,pewnie przydaloby sie jeszcze 175 bipi,sama nazwa gatunku wymaga akurat czegos powyzej 166,halfy odpadaja,dnb,damn :D ale spoko,wydaje mi sie ze wokale lepiej siadaja na halfie wiec jest half,wrzucajac kawalek kierowalem sie bardziej stylisyka brzmienia i wydaje mi sie ze najblizej mu do dnb,w takim razie co wedlug ciebie powinienem wpisac w nawias przed tytulem kawalka? sprobuj okreslic gatunek bez rozkladania mojego tracku na czynniki pierwsze,bez zbednych filozofii dnb to elektroniczne napierdalanie w tempie nieprzyswajalnym dla przecietnego ucha i nic wiecej :D oczywiscie moge sie mylic bo pierwszy kawalek pewnie byl zlozony z samplowanych loopow,nie wiem nie znam historii ani pionerow gatunku i nie interesuja mnie oldskule tempo i rytm,bardziej zwracam uwage na stylistyczno techniczne aspekty,niesmialbym bawic sie w podgatuni ale dla mnie jest dnb i chuj :D :dnb:
Jukaszpirowski
 
Posty: 324
WuwuŁa

Re: [dnb[ K2 - 7H (Subbassa rmx)

Postprzez Johnny! » 15 lis 2013, 20:05

nie ma co się spierać o szufladki, dla mnie to dobry elektroniczny hiphopowy bicik, samo tempo ustawione w DAWie nie określa gatunku, tylko to jak utwór płynie, brzmi, nastraja ;) zresztą, posłuchałem drugi raz i podoba mi się bardziej niż za pierwszym, dobra rzecz
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: [dnb[ K2 - 7H (Subbassa rmx)

Postprzez Jukaszpirowski » 18 lis 2013, 21:28

[elektroniczny hiphopowy bicik] K2 - 7H (Subbassa rmx) :D nastepna rzecz postaram sie wrzucic bez halfa,tylko szkoda ze forum zdycha,brakuje mi juz pomyslow na pomocje : D
Jukaszpirowski
 
Posty: 324
WuwuŁa

Re: [dnb[ K2 - 7H (Subbassa rmx)

Postprzez .R » 18 lis 2013, 22:33

Zdycha? Ono już od dawna gnije.
.R
 
Posty: 102

Re: [dnb[ K2 - 7H (Subbassa rmx)

Postprzez depres » 06 sty 2014, 21:04

Zajebiste !!
depres
 
Posty: 30
Łódź


Powrót do Wasze utwory

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron