[halfstep] f-theory - true souls

Dyskusje na temat Waszych produkcji | Discussion about your tracks

[halfstep] f-theory - true souls

Postprzez f-theory » 25 lis 2013, 23:13

f-theory
 
Posty: 11

Re: [halfstep] f-theory - true souls

Postprzez f-theory » 26 lis 2013, 19:31

dzieki za odpowiedz ale naprawde nie bardzo wiem o czym mówisz nie znam sie technicznie na tym, jestem amatorem, prosił bym o jaśniejsze tłumaczenie :), pozdrawiam
f-theory
 
Posty: 11

Re: [halfstep] f-theory - true souls

Postprzez Basebox » 27 lis 2013, 14:24

kot chciał powiedzieć, że fałszuje ;] I ja się z nim zgadzam. Ten arpowy bas gryzie się melodycznie z padami, brzmi to jakbyś połączył dwa motywy z zupełnie innych bajek. Ta gitarka później również melodycznie się gryzie. Bębny spoko, ale trochę mało w nich powera, tak jakby w nich w ogóle mięsa nie było, tylko zwykłe łupanie. I dla mnie to nie jest half-step, bo nie slysze w tym hihatów które by dawały halfstepowy groove i drum'n'bass'ową jazdę, tylko jakieś rap instrumentalny oparty na brzmieniach elektronicznych.
Na plus tego kawałka jest ten drugi bas, fajne ma brzmienie. Jakby go potraktować jakimś dobrym EQ jeszcze to brzmiałby całkiem spoko.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: [halfstep] f-theory - true souls

Postprzez f-theory » 27 lis 2013, 19:58

yhm. ok spoko tylko powiedz mi gdzie ta gitarka, ten arpowy bass jak mówisz jest pociety gross beatem, wiec cieżko w ten sposob dopasować, ten drugi bass jak mówisz ma na sobie nie jeden eq, to że pady nie pasują z "arpem" to sie zgodze bo to sampel. a jesli chodzi o beat z checią posłucham twoich beatów. POZDZRO
f-theory
 
Posty: 11

Re: [halfstep] f-theory - true souls

Postprzez Basebox » 28 lis 2013, 00:25

f-theory napisał(a):yhm. ok spoko tylko powiedz mi gdzie ta gitarka

1:15 . jak to nei gitara to brzmi podobnie
, ten arpowy bass jak mówisz jest pociety gross beatem, wiec cieżko w ten sposob dopasować,
sa tez pewnie inne sposoby. np. zrzut do wave'a i przestrojenie jakimś detunem czy coś.
ten drugi bass jak mówisz ma na sobie nie jeden eq,
niewazne ile ma, dla mnie troszeczke więcej klarowności by się w nim przydało, może podbicie na wysokich (o ile jest co podbijać).
to że pady nie pasują z "arpem" to sie zgodze bo to sampel.
no i?
a jesli chodzi o beat z checią posłucham twoich beatów. POZDZRO
i co ci to da? nie patrz na mnie tylko jak chcesz dobrego halfstepu to ogarnij starego Amit'a lub Morphy'ego, oni wiedzą jak robić drum'n'bass na pół rytmu.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: [halfstep] f-theory - true souls

Postprzez f-theory » 28 lis 2013, 00:31

w domu kultury ci wytłumaczą jak brzmi gitarka ...

pewnie ...

ja nie robiłem tego dla ciebie po pierwsze, podbicie wysokich w reese napewno dużo zmieni ...

ok, jesli oni wiedzą to po co sie odzywasz .

elo
f-theory
 
Posty: 11

Re: [halfstep] f-theory - true souls

Postprzez Basebox » 28 lis 2013, 00:52

ja pierdole.
w domu kultury też ci wytlumaczą podstawy muzyki, co należy naciskać żeby nie było fałszów. więc może sam się tam udaj, skoro tak hop do przodu jesteś.

a po to sie odzywam bo sam rzuciłeś utwor z pytaniem "co sądzicie o czymś takim ?" i jest wolność słowa. dostałeś odpowiedź a teraz strzelasz focha jak mała dziewczynka. jakbyś nie zauważył to jest forum a nie festiwal lizania po jajach, każdy może się wypowiedzieć.

zatem dla kogo jest ten utwór? dla słuchaczy wyselekcjonowanych starannie przez CIebie? zaznacz następnym razem kto może tego słuchać, a najlepiej zrób go prywatnym na SC żeby inni nie musieli się męczyć.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: [halfstep] f-theory - true souls

Postprzez f-theory » 28 lis 2013, 09:31

ok, sory. pewnie masz racje, nastempnym razem bardziej pokombinuje żeby wszystko pasowało do siebie he he :D
f-theory
 
Posty: 11


Powrót do Wasze utwory

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości