[NEURO] Atawista- Needle of Light

Dyskusje na temat Waszych produkcji | Discussion about your tracks

[NEURO] Atawista- Needle of Light

Postprzez Atawista » 15 sty 2014, 02:43

https://soundcloud.com/atawista/needle-of-light
Drugi utwór, liczę na krytykę:)
Atawista
 
Posty: 43

Re: [NEURO] Atawista- Needle of Light

Postprzez FPP » 15 sty 2014, 03:23

Lipa panie mix jest hujowy. Na + te synthy co tak głośno grają, kojarzą mi się z jakimś kawałkiem ??
FPP
 
Posty: 76
Warszawa Pruszków

Re: [NEURO] Atawista- Needle of Light

Postprzez Atawista » 15 sty 2014, 13:45

No faktem jest że w dziedzinie masteringu zdecydowanie brakuje mi wiedzy/doświadczenia, co jak najbardziej słychać.. Długo strasznie męczyłem ten kawałek i, prawdę powiedziawszy, jest tam niejedno do poprawienia ale nie chciało mi się już i wrzuciłem w takiej formie.
Jeśli mówisz o tych synthach z wysokim dźwiękiem to nie wiem z czym się mogą kojarzyć, ale po czasie ogarnąłęm że kawałek był inspirowany neonlight- frozen tape(kiedyś mnóstwo razy tego słuchałem, musiało się to jakoś odbić:) , właśnie ten początek podobny do skrzypiec czy czegoś takiego( wiolonczela?) mi się przede wszystkim z tym skojarzył. No, ale dzięki za jakąkolwiek odp;)
Atawista
 
Posty: 43

Re: [NEURO] Atawista- Needle of Light

Postprzez .R » 17 sty 2014, 02:02

No miks rzeczywiście kutaśny, przede wszystkim perkę wzmocnić i ten synth ciszej trochę bo wkurwia.
.R
 
Posty: 102

Re: [NEURO] Atawista- Needle of Light

Postprzez FPP » 18 sty 2014, 21:03

Atawista napisał(a):No faktem jest że w dziedzinie masteringu zdecydowanie brakuje mi wiedzy/doświadczenia, co jak najbardziej słychać..

Nie myl pojęć Mix a mastering to dwie różne sprawy.
Niech :dnb: bedzie z Tobą.
FPP
 
Posty: 76
Warszawa Pruszków

Re: [NEURO] Atawista- Needle of Light

Postprzez Atawista » 19 sty 2014, 15:37

Fakt, ogarnąłem już różnicę, dzięki:)
Atawista
 
Posty: 43


Powrót do Wasze utwory

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości