[Liquid Dubstep] CJ Grass - Nie spotkałem Cię (workINprogr)

Dyskusje na temat Waszych produkcji | Discussion about your tracks

[Liquid Dubstep] CJ Grass - Nie spotkałem Cię (workINprogr)

Postprzez CJ Grass » 12 mar 2014, 01:21

Cześć
Grassowałem przez kilka nocy... powstał nowy utwór - Nie spotkałem Cię.
Tym razem odważyłem się zaśpiewać :P a co tam... na dodatek po naszemu Jackiem Cyganem nie jestem, nie doszukujcie się poezji śpiewanej
Jak wyszło? Ocenę pozostawiam Wam.
Pozdrawiam
(Final Version)
https://soundcloud.com/cjgrass/nie-spotkalem-cie-final
Ostatnio edytowano 10 maja 2014, 11:14 przez CJ Grass, łącznie edytowano 3 razy
Obrazek ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
CJ Grass
 
Posty: 36
Cały wszechświat

Re: [Liquid Dubstep] CJ Grass - Nie spotkałem Cię

Postprzez FPP » 13 mar 2014, 00:31

Całośc brzmi jakby przepuszczona przez flanger + bitcrusher, domyślam się że miało to tak brzmieć ale strasznie przeszkadza to w odsłuchu. Troche słabo mix.. + za odwagę wokalnych wyczynów i oryginalność. Brak moim zdaniem tutaj dopracowania. Pozdro...
Ostatnio edytowano 13 mar 2014, 03:22 przez FPP, łącznie edytowano 1 raz
FPP
 
Posty: 76
Warszawa Pruszków

Re: [Liquid Dubstep] CJ Grass - Nie spotkałem Cię

Postprzez CJ Grass » 13 mar 2014, 02:36

Masz trochę racji, ALE ALE nie tak szybko ;P pozwól, że sprostuję :)
Od wczoraj utwór dopieściłem, odprawiłem modły :) uczyniłem kilka zabiegów m.in. dodałem sopranu na wokal - brzmi wyraźniej, trochę pozmniejszałem niektóre filtry i ich głośności. Nie potrzeba było wiele kombinowania a różnica jest...
Aczkolwiek główny zamysł twórcy był taki, że całość ma tak brzmieć - a'la lata 80te połączone ze współczesnym dubstepowym rytmem, efektami cztero i ośmio bitowymi, z lekkimi solówkami analogowego instrumentu + plus współczesne podejście do kilku spraw.... eksperymentuje z różnymi rzeczami. Wokal tez ma przypominać bardziej instrument niż czysty, spotykany w piosenkach głos.
Wena weną, ale staram się mieć główne zamierzenia przemyślane. Możliwe, że nie odebrałeś tego zamierzenia i oczywiście to rozumiem. Może najzwyczajniej CI się nie podobać i to też rozumiem. Zdaję sobie sprawę, że moje pomysły mogą być za odważne :) cóż... taki mam styl.. nie boję się, w końcu od odważnych świat zależy ;)
Przyznam, że wersja soundcloudowa jest gorsza niż ostateczność, którą dopieszczam. Nie są to kolosalne zmiany, ale brzmi lepiej, soczyściej...
W przyszłym tygodniu będę miał możliwość zaprezentowania ostatecznej wersji w "czwórce", wtedy będzie brzmiało jak należy - czyli niczym z patefonu ;P
Pozdrowienia i dzięki za opinię!
Ostatnio edytowano 13 mar 2014, 12:37 przez CJ Grass, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
CJ Grass
 
Posty: 36
Cały wszechświat

Re: [Liquid Dubstep] CJ Grass - Nie spotkałem Cię

Postprzez FPP » 13 mar 2014, 03:27

No tak jak mówiłem wymaga to dopracowania, kombinuj i dopieszczaj zobaczymy jak to będzie brzmiało :). A tak w ogóle to się tam palnąłem na koniec sorry.
FPP
 
Posty: 76
Warszawa Pruszków

Re: [Liquid Dubstep] CJ Grass - Nie spotkałem Cię (workINpr

Postprzez CJ Grass » 10 maja 2014, 11:06

Poprawiłem pierwszy post - wersja ostateczna do wysłuchania i pobrania, pozdrawiam
Obrazek ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
CJ Grass
 
Posty: 36
Cały wszechświat


Powrót do Wasze utwory

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron