[sprzedam] Redsound Soundbite PRO Sampler DJ 1GB Pamięci

Tylko płyty i sprzęt audio | Buy & Sell

[sprzedam] Redsound Soundbite PRO Sampler DJ 1GB Pamięci

Postprzez pbskarpy » 03 lip 2012, 22:05

Witam,

Do sprzedania mam sampler Soundbite PRO marki Redsound. Jest to TOPOWA, NAJLEPSZA wersja samplera spod skrzydeł tego producenta. Doskonały sprzęt dla DJów grających z płyt winylowych, DJów grających z płyt CD, ponieważ dzięki niemu możecie zapętlać różne części utworów lub wycinać z nich poszczególne elementy (np. wokale) i możecie wklejać je do zupełnie innych utworów. CO WAŻNE! Wszystko zgrane doskonale z tempem. Ale korzystać z niego mogą również DJe grający z innych źródeł dźwięku, ponieważ jest on po prostu kolejnym dodatkowym źródłem.

Model, który chcę sprzedać zakupiłem w roku 2009 wprost od polskiego dystrybutora (nie ze sklepu) i korzystałem z niego wyłącznie w domu. Sprzęt jest w idealnym stanie. Żadnych obić, zadrapań, pęknięć. Posiadam do niego wszystkie części: zasilacz, kable, przejściówki oraz zestaw do zamontowania samplera np. na mikserze na stałe. Wszystko dotrze do Ciebie w trochę zakurzonym oryginalnym pudełku.

Warto dodać, że z takiego modelu korzystali bądź nadal korzystają takie gwiazdy DJki jak: Carl Cox, Richie Hawtin, Pete Tong, Loco Dice, Marco Carola i wielu innych.


Sprzęt możliwy do obejrzenia i odbioru w Gdańsku.
Tel: 515 233 677


Opis i specyfikacja:


Ten loop sampler posiada niewiarygodnie precyzyjny silnik detekcji tempa V3, dzięki któremu tworzy idealnie zsynchronizowane loopy, dosłownie za pomocą jednego przycisku, a jego wbudowana, nieulotna pamięć Flash 1GB umożliwia zapis i wygodne magazynowanie ulu-bionych pętli, które zawsze masz pod ręką. SoundBITE pracuje na wysokiej jakości przetwornikach 96kHz / 24bity, co w dzisiejszych czasach jest wyznacznikiem najwyższego standardu sygnału audio. Tworzenie i jednoczesne odtwarzanie wielu, idealnie zapętlonych loopów oraz możliwość ich indywidualnej edycji idą w parze z klasycznym dla rodziny SoundBITE modułem filtracji. Zupełną nowością jest funkcja SLICE znana z zawodowych samplerów studyjnych, czyli możliwość 'krojenia' próbek w czasie rzeczywistym.

SoundBITE PRO dzięki swojej kompaktowej i wytrzymałej obudowie jest wprost idealnym rozwiązaniem dla podróżujących dj-ów, remikserów i producentów, którym znudziły się tradycyjne metody pracy z dźwiękiem. SoundBite PRO uczyni ze zwykłego miksowania remikserski performance na żywo, a dzięki wewnętrznej pamięci sprawi, że Twoje muzyczne pomysły będziesz mógł zapisywać i odtwarzać kiedykolwiek zechcesz. Zintegrowany port USB to nie tylko możliwość łatwego zarządzania loopami za pomocą dołączonego oprogramowania, ale także zaawansowana konfiguracja oraz łatwe uaktualniania systemu, choćby o nowe funkcje. Gigantyczny zakres BPM jaki akceptuje silnik detekcji tempa umożliwia każdemu muzycznemu gatunkowi na nabranie nowej jakości. PRO świetnie sprawdzi się też w rękach turn-tablistów, dając możliwości kreowania nowych beatów czy nakładania się skreczy. W dobie bardzo rozwiniętego rynku dj-skiego remiksowanie na żywo stanowi od-skocznię od tradycyjnego miksowania, ale i stawia zupełnie nowe wymagania zarówno dla sprzętu jak i DJa. SoundBITE PRO z pewnością im sprosta.

Redsound Soundbite PRO loop sampler z 1GB Flash
• loop sampler pracujący w 24 bitach przy 96 kHz
• pamięć – 1 GB pamięci IC flash
• funkcja loop slicer umożliwia cięcie sampli na mniejsze kawałki
• port USB2 – łatwy transfer plików wav z komputera do SoundBITE PRO
• oprogramowanie na PC i MAC
• częstotliwość próbkowania: 96 kHz / 24 bit
• pamięć programów: 1 Gb – 12 minut muzyki w wysokiej jakości, przykładowo 240 pętli przy 120BPM
• efekty: filtr dolno, średnio i górno przepustowy z kontrolą rezonansu
• możliwość zdefiniowania wybranych długości przy pomocy dołączonego oprogramowania
• tempo: 60 – 230 BPM
• gniazda wejściowe: stereo audio (RCA)
• gniazda wyjściowe: stereo audio (RCA), słuchawkowe (1/8'' TRS)
• inne gniazda: USB
• zasilanie: 9vDC, 650 mA, uniwersalny zasilacz w zestawie
• wymiary: 200 x 106 x 30mm
• waga: 0,7 kg


Towar wystawiony na allgero - opcja kup teraz, więc można kupić bez walki. Cena to 450 zł za praktycznie nówkę sztunię. OKAZJA.

http://allegro.pl/redsound-soundbite-pr ... 17594.html
pbskarpy
 
Posty: 1

Powrót do Kupię / Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 50 gości

cron