OLDSKOOL / RAVE / HARDCORE / FREEFORM

Zbiór miksów - krótko i na temat | DJ mixes - the name speaks for itself
Regulamin działu
Zanim cokolwiek napiszesz przeczytaj Regulamin działu.

Postprzez greenSession » 10 lip 2007, 19:01

CZARNY napisał(a):youngster88 czy masz moze Dj Elektrycznego (Raveolucja 97) ?
Pozdro

Sprawdź to
DJ Elektryczny TEMAT: Raveolucja'97
http://rapidshare.com/files/39152098/03_DJ_Elektryczny.mp3.html lub http://s009.wyslijto.pl/index.php?file_id=77175877643524510722&act=&down=&gk=cisco
Natknąłem sie na to na forum NT, dokładnie te linki wrzucił użytkownik vi-bee.
Sam nie ściągałem, gdyż aż tak bardzo nie jaram sie łódzką starą szkoła. Jak chcesz to sprawdź czy o to Ci chodzi :wink:
greenSession
 
Posty: 18

Postprzez CZARNY » 10 lip 2007, 20:34

greenSession napisał(a):
CZARNY napisał(a):youngster88 czy masz moze Dj Elektrycznego (Raveolucja 97) ?
Pozdro

Sprawdź to
DJ Elektryczny TEMAT: Raveolucja'97
http://rapidshare.com/files/39152098/03_DJ_Elektryczny.mp3.html lub http://s009.wyslijto.pl/index.php?file_id=77175877643524510722&act=&down=&gk=cisco
Natknąłem sie na to na forum NT, dokładnie te linki wrzucił użytkownik vi-bee.
Sam nie ściągałem, gdyż aż tak bardzo nie jaram sie łódzką starą szkoła. Jak chcesz to sprawdź czy o to Ci chodzi :wink:


Dzieki ! :brawo:

Pozdro
CZARNY
 
Posty: 18

Postprzez toper-utl » 12 lip 2007, 13:29

Też jestem za tym aby temat wrócił do starej nazwy czyli Old skoolowe seciki Base Club, Friday, Amnezia . Ostatnio laduje tu duzo ogolnie dostepnej muzyczki, a chodzi przeciez tylko o polska scene old skool

"Irisz"

Jak bedziesz w polsce to daj mi znać to zgramy te twoje kasetki i wrzuci sie je na forum. Ja wracam do Łodzi 30 lipca, czekam na info od Ciebie.
toper-utl
 
Posty: 45
Łódź

Postprzez jabba d » 14 lip 2007, 23:38

[mode edit] nie prosimy o piraty.
jabba d
 
Posty: 44
Bełchatów

Postprzez DESS# » 14 lip 2007, 23:44

youngster88 napisał(a):
>>>Tylko Łódzka Stara Szkoła<<<



jak tylko łódzka szkoła to na nt paszli ! :wink:
wkoncu nazwa tematu to
OLDSKOOL & HAPPY HARDCORE
DESS#
moderator
 
Posty: 2492
727

Postprzez youngster88 » 17 lip 2007, 05:50

Ale nazwa tematu to nie bylo "w końcu" old skool & happy hardcore
tylko old skoolowe seciki: base club , friday , amnezia
czy to naprawde tak dużo dla moderatora żeby po prostu zmienił tą głupią nazwe? może Ty tu nie zaglądasz zbyt często w ten topic i masz to gdzieś, Ale jak ja widze jak ten temat staje sie zbyt ogólny to mnie strzela. A powstał fajny temat, a ponieważ "moderatorzy" zmienili nazwe zaczyna sie tu robić śmietnik!!!
:!: :!:
youngster88
 
Posty: 299
ŁÓDŹ

Postprzez BzykuSkc » 18 lip 2007, 01:02

Ale przecież ten kto założył ten topic może go edytować i sobie nazwe zmienić.

:wink:
BzykuSkc
 
Posty: 1199

Postprzez Gość » 29 lip 2007, 13:35

exT - Sexual Violence!!

01 exT - Sexual Violence Intro
02 DD Zion - Blue Sky Day - Twilight
03 Scott Brown and Paul Elstak - Cheese `n Beats - Forze
04 Pentium 75 - Brian Distorsion (Mix 1) - Hardcore Attack
05 Unknown - Terror Touch! (Untitled Mix I) - XXX Rated
06 DJ Isaac - I Wanna Be A Gabber Baby - Samurai
07 Unknown - Torn - White Label
08 Trickster - Stop The Rhythm - Ruffneck
09 DJ Psycangle - Smile, f*** Up - Malice
10 Trashcanman - Sex, Drugs & Rock N Roll - Trashcan
11 Boombastic - One Love - Babyboom
12 Highlander - You Don`t Know - Inferno
13 Infernus - Runaway - Inferno
14 Brotherhood - You`re My Heat (DJ Skorp`s RNO Remix) - Inferno
15 Wicked Dimension - Don`t Dream Without Me - Death Row
16 Brothers In Crime - Destiny (Sonicdriver Highway Remx) - Dwarf
17 Dr. Phil Omanski & Jeremy - Rockin Your Body (Original Mix) - Bzrk
18 DJ Promo - Shut Up - XXX Rated
19 Without a Doubt - Don`t Speak (Mix 1) - Brainless Hardcore
20 Jappo and Lancinhouse - Exlxaxl - ISL
21 Omar Santana - How Shall I Rock Thee - Revolution
22 Annihilator - Mission to Mars - Mokum

http://www.djext.ca/mixes/exT_-_Sexual_Violence.mp3


:dnb: :dnb: :dnb: :dnb:
Gość
 

Postprzez toper-utl » 29 lip 2007, 23:42

Hah , no centralnie, nie spodziewałem sie ze mozna zmienić tytuł postu. Byłem pewny ze tylko moderator moze to zrobic.

BzykuSkc -- thx za info !!!

Wiec wracamy do nowej starej nazwy, troszke ją zmieniłem , bo tak wydaje mi sie lepiej.
toper-utl
 
Posty: 45
Łódź

Postprzez kuba » 19 sie 2007, 12:20

Dj X (Raveolucja 97) <--- jesli zna ktos pierwszy kawalek z tego setu to bede dzwieczny za identyfikacje. pozdro
kuba
 
Posty: 954
co, skad?

Postprzez DeF » 19 sie 2007, 21:55

kuba napisał(a):Dj X (Raveolucja 97) <--- jesli zna ktos pierwszy kawalek z tego setu to bede dzwieczny za identyfikacje. pozdro


awesome 3 - headstrong

http://www.discogs.com/release/144660
DeF
 
Posty: 51
outer ego

Postprzez pon check » 20 sie 2007, 12:40

moglby ktos wrzucic cos jeszcze? troche przegapilem a linki nie dzialaja :/
pon check
 
Posty: 29
lodz chojny

Postprzez DESS# » 20 sie 2007, 23:44

youngster88 napisał(a):Ale nazwa tematu to nie bylo "w końcu" old skool & happy hardcore
tylko old skoolowe seciki: base club , friday , amnezia
czy to naprawde tak dużo dla moderatora żeby po prostu zmienił tą głupią nazwe? może Ty tu nie zaglądasz zbyt często w ten topic i masz to gdzieś, Ale jak ja widze jak ten temat staje sie zbyt ogólny to mnie strzela. A powstał fajny temat, a ponieważ "moderatorzy" zmienili nazwe zaczyna sie tu robić śmietnik!!!
:!: :!:



yyy mi nic o tym nie wiadomo stara nazwa byua dobra... chyba autor tematu zmienił...
Kod: Zaznacz cały
Ostatnio zmieniony przez toper-utl dnia 29 Lip 2007, 23:39, w całości zmieniany 1 raz


;]
DESS#
moderator
 
Posty: 2492
727

Postprzez kuba » 21 sie 2007, 17:57



to nie moze byc headstrong.
kuba
 
Posty: 954
co, skad?

Postprzez toper-utl » 21 sie 2007, 18:19

centralnie headstrong to na bank nie jest, ale i tak nie pamietam jego prawidłowej nazwy. jak mi sie przypomni, bo na 100% mam go jako pojedynczy utwor, to wrzuce do tematu linka.


"pon check" co takiego chcesz to wrzucem ponownie na serwerek .
toper-utl
 
Posty: 45
Łódź

Postprzez pon check » 21 sie 2007, 23:55

toper-utl napisał(a):
"pon check" co takiego chcesz to wrzucem ponownie na serwerek .


mam jedynie amnesia-new alcatraz-atak starej szkoly oraz DjxDjliveDjelektrycznyMckMchex-raveolucja97-lublinek

wiec moze wybierz jakas perelke lub pare :P z gory dziekowa!
pon check
 
Posty: 29
lodz chojny

Postprzez DeF » 22 sie 2007, 09:40

kuba napisał(a):


to nie moze byc headstrong.


widocznie nie tego seta odpaliłem, sprawdzę później i oddzwonie :)
DeF
 
Posty: 51
outer ego

Postprzez kuba » 22 sie 2007, 13:54

toper, a moze wiesz jeszcze co to za kawalek z ok 15:30?? bede dzwieczny na maxa! pozdro
kuba
 
Posty: 954
co, skad?

Postprzez CZARNY » 22 sie 2007, 20:41

kuba napisał(a):Dj X (Raveolucja 97) <--- jesli zna ktos pierwszy kawalek z tego setu to bede dzwieczny za identyfikacje. pozdro


DMS - Vengeance

kuba napisał(a):toper, a moze wiesz jeszcze co to za kawalek z ok 15:30?? bede dzwieczny na maxa! pozdro


Rob Andrews - Blue Lines

pozdro
CZARNY
 
Posty: 18

Postprzez DeF » 22 sie 2007, 22:49

DeF napisał(a):
kuba napisał(a):


to nie moze byc headstrong.


widocznie nie tego seta odpaliłem, sprawdzę później i oddzwonie :)


dokładnie to nie ten set, headstrong był 1 numerem w secie life, sorry

zmylił mnie opis DJ X amnesia w opisie winapie

ma ktoś może sety dj mono
DeF
 
Posty: 51
outer ego

Postprzez kuba » 23 sie 2007, 09:56

kuba napisał:
Dj X (Raveolucja 97) <--- jesli zna ktos pierwszy kawalek z tego setu to bede dzwieczny za identyfikacje. pozdro


DMS - Vengeance


niestety to nie ten kawalek
kuba
 
Posty: 954
co, skad?

Postprzez toper-utl » 23 sie 2007, 21:59

DMS - Vengeance
to jest ten utworek, pierwszy z setu z lublinka, chyba ze o innym secie mówimy.


Tak apropos "CZARNY" gratuluje znajomosci hardcorków,,, i'm very impressed !!!!!
DMS - Vengeance to kojarze, i jak napisałes to mi sie przypomniał tytuł,, ale tego drugiego to bym chyba nigdy nie wyczaił. najs, najs !!!!!
Ps jesli masz "Rob Andrews - Blue Lines" w mp3 to ucieszył bym sie bardzo jak bys wysłal mi ten utworek na maila , bo mam delikatne problemy zeby go znalesc w zadowalającej jakości, strasznie niski bitrate i nie pyka tak jak powinien. z góry dzieki maj mail:: toper-utl@wp.pl , albo po prostu wrzuc go na forum bo na pewno ludziska sie oblizną !!!!


A co do setow mono to mam kasetke z czasów jak grał on z SonicTrip( cos około 2000 rok) z Mc maniakiem .
tylko ze to sa dnb, ale pod koniec przyszłego tygodnia zgram ja na mp3 i wrzuce , bo teraz mam totalny brak czasu na zabawy z obróbką audio,.



"pon check"
jutro wrzuce ponownie set friday - bunkier ,wdeług mnie jeden z lepszych friday'a, bo dzis niestety ale mam spore problemy z serwerem i resetuje połączenie podczas wysyłania plików.
Chyba ze ktos bedzie szybszy i wrzuci wczesniej:))
toper-utl
 
Posty: 45
Łódź

Postprzez toper-utl » 23 sie 2007, 22:05

"pon check"

chyba ze wolisz zebym ci wszystkie te seciki wypalił i sobie po nie podjedziesz,, bo z tego co widze to tez jesteś z łodzi i bez sensu bedzie je wrzucac bo jest tego cos około 4 gb
jak cos to pisz na maila.
toper-utl
 
Posty: 45
Łódź

Postprzez CZARNY » 23 sie 2007, 23:33

toper-utl napisał(a):Tak apropos "CZARNY" gratuluje znajomosci hardcorków,,, i'm very impressed !!!!!


Dzieki, kumpla zasluga w rozszyfrowaniu numerow - Pozdro dla Starego Hardcorowca :!: :!: :D


toper-utl napisał(a):Ps jesli masz "Rob Andrews - Blue Lines" w mp3 to ucieszył bym sie bardzo jak bys wysłal mi ten utworek na maila , bo mam delikatne problemy zeby go znalesc w zadowalającej jakości, strasznie niski bitrate i nie pyka tak jak powinien. z góry dzieki maj mail:: toper-utl@wp.pl , albo po prostu wrzuc go na forum bo na pewno ludziska sie oblizną !!!!


Niestety nie mam.

Pozdro
CZARNY
 
Posty: 18

Postprzez DeF » 24 sie 2007, 14:32

toper-utl napisał(a):A co do setow mono to mam kasetke z czasów jak grał on z SonicTrip( cos około 2000 rok) z Mc maniakiem .
tylko ze to sa dnb, ale pod koniec przyszłego tygodnia zgram ja na mp3 i wrzuce , bo teraz mam totalny brak czasu na zabawy z obróbką audio




spoko, jednak bardziej interesuja mnie sety jak grał w lobotomy
DeF
 
Posty: 51
outer ego

Postprzez kuba » 26 sie 2007, 16:03

kuba napisał:
Dj X (Raveolucja 97) <--- jesli zna ktos pierwszy kawalek z tego setu to bede dzwieczny za identyfikacje. pozdro


DMS - Vengeance


sory ze zasmiecam temat ale ten utwor nie daje mi spokoju. nie jest to DMS, moze sie sety pomylily. w kazdym razie wrzucilem probke na serv zeby bylo wiadomo o co mi chodzi http://s001.wyslijto.pl/?file_id=00740962762037812467

z gory wielkie dzieki!!
kuba
 
Posty: 954
co, skad?

Postprzez CZARNY » 26 sie 2007, 21:05

kuba napisał:
Dj X (Raveolucja 97) <--- jesli zna ktos pierwszy kawalek z tego setu to bede dzwieczny za identyfikacje. pozdro


DMS - Vengeance


"kuba" pytales sie najpierw o DJ X, a potem wrzucasz probke z setu DJ Elektycznego :roll: .
Ten kawalek to Fourth Dimension - Infection
Numer w calosci :
http://s004.wyslijto.pl/?file_id=02541865506824663163

Pozdro
CZARNY
 
Posty: 18

Postprzez kuba » 26 sie 2007, 21:54

pewnie dlatego ze na pulpicie mam podpisane dj elektryczny, a w winampie dj X.. ale najwazniejsze ze juz wiadomo o co chodzi;)
czarny, wielkie piwo dla ciebie!!
ps. to pewnie numer z 15 minuty to nie "Rob Andrews - Blue Lines", jakbys znal to bede bardzo bardzo wdzieczny.
thx jeszcze raz
pozdro
kuba
 
Posty: 954
co, skad?

Postprzez CZARNY » 26 sie 2007, 23:46

kuba napisał(a):ps. to pewnie numer z 15 minuty to nie "Rob Andrews - Blue Lines", jakbys znal to bede bardzo bardzo wdzieczny.
thx jeszcze raz
pozdro


To N-Joi - The Void.

:eekdance:

Pozdro
Ostatnio edytowano 05 paź 2007, 10:02 przez CZARNY, łącznie edytowano 1 raz
CZARNY
 
Posty: 18

Postprzez irisz » 27 sie 2007, 14:33

witam serdecznie dawno mnie tu nie bylo od razu chcialbym toper ciebie przeprosic tak sie zlozylo z powodow osobistych ze nie ma kasetek poniewaz moja malzonka poprostu wszystkie kasety wyrzucila mialem w komorce i zachcialo im sie na porzadki i bez wiedzy w koszu sie znalazly no coz wrzucam tu secik bunkier http://s006.wyslijto.pl/?file_id=51907183486646586557 milego sluchania
irisz
 
Posty: 42

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sety prezentuje Mod

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron