DnB Łódź

Zbiór miksów - krótko i na temat | DJ mixes - the name speaks for itself
Regulamin działu
Zanim cokolwiek napiszesz przeczytaj Regulamin działu.

Postprzez cierus » 30 cze 2011, 22:24


łomatkobosko :o jak ja sie przy tym secie w nexusie wybawiłem :wink:
cierus
 
Posty: 2575
Litzmannstadt Ghetto

Postprzez BLC » 30 cze 2011, 23:26

jeśli już poszło to sorry, przeoczyłem. A zaskoczyć to jak narazie niemam czym :(
BLC
 
Posty: 25

Postprzez BLC » 30 cze 2011, 23:29

jeżeli ktoś ma te sety o które prosiłem wcześniej to wrzućcie je :)
BLC
 
Posty: 25

łojezu

Postprzez dziecko179 » 01 lip 2011, 20:44

ojejku aż się miękko robi pod nogami... znalazłem tyle kawałków które przepadły wraz z kopmuterem i wiele takich o których pojęcia nie miałem. WIELKIE DZIEKI za to bo to jednak kawał młodości i czas o którym nie chciał bym zapomnieć mając teraz dwójkę dzieci, dom, kobietę. trochę inne priorytety ale chociaz z głośników leci to co JA KUR... chcę:)))) się rozpisałem ale chyba każdy ma sentymenty...pozdro
dziecko179
 
Posty: 5
stądinąd:)

krustY

Postprzez dziecko179 » 01 lip 2011, 21:02

miałbym prośbę o jakiś inny link do ttego seta bo ten nie działa, wielka prośba...
dziecko179
 
Posty: 5
stądinąd:)

kur...

Postprzez dziecko179 » 01 lip 2011, 21:04

dziecko179
 
Posty: 5
stądinąd:)

Postprzez Altern8 » 11 lip 2011, 13:16

Avatar użytkownika
Altern8
 
Posty: 564
Łódź

Postprzez darolo1 » 28 lip 2011, 18:18

Kylabees, czy mógłbyś zreuploadować ten set "Rada Trzech Puchaczy", bo nigdzie go nie ma , a link nie działa. Z góry dzięki :)
darolo1
 
Posty: 16

Postprzez darklin » 28 lip 2011, 19:37

darklin
 


Postprzez szynKwas93 » 08 wrz 2011, 18:06

Mam prośbę ogromną !! Możesz dodać sety z PRELUDIUM CREW ?? Poszukuje kilku bardzo ważnych.Z góry wielkie DZIEKI !


:dnb:
szynKwas93
 
Posty: 54

!!! LISTA IMPREZ !!!

Postprzez szynKwas93 » 09 wrz 2011, 10:13

Data / Nazwa Imprezy / Klub / Miasto



95’ – 97’



07.10.95 “PULSE” PUB CHENKO Łódź

15.03.96 “BIRTHDAY PARTY” CLUB OVAL Łódź

29.03.96 “LIVING PICTURES” GALERIA XYLOLIT Łódź

19.04.96 “TAR” CLUB TARTAK Toruń

03.05.96 “ELECTRO LOBOTOMY” PUB CHENKO Łódź

01.06.96 “ELECTRO LOBOTOMY” CLUB MEDYK Łódź

13.09.96 “WELCOME BACK PARTY” HALA SPORTOWA Łódź

05.07.96 “JUDGEMENT NIGHT” CLUB REMONT Łódź

08.11.96 “BACK TO THE OLD SCHOOL” CLUB ALIEN Łódź

22.12.96 "CHRISTMAS PARTY" CLUB 3 KOLORY Toruń

07.02.97 “URODZINOWA EXTRAVAGNZA” HALA SPORTOWA Łódź

04.04.97 “CAME BACK” CLUB STYLOWY Łódź

02.05.97 “DANCE SNIPER” CLUB STYLOWY Łódź

30.05.97 "No Commercial Rubbish" CLUB BUNKIER Toruń

14.06.97 “GORĄCZKA SOBOTNIEJ NOCY” BRAMA NA PIOTR. Łódź

20.06.97 “RAVEOLUCJA” AIRPORT LUBLINEK Łódź

25.06.97 “SUMMER EXPLOSION” CLUB DINGDONG Łódź

22.07.97 “THE DARK SIDE OF THE SUN” CLUB DREAD Łódź

29.08.97 “TECHNO PARTY” CLUB RIFF RAFF Łódź

05.09.97 “ELECTRO LOBOTOMY” CLUB DING DONG Łódź

19.09.97 “DJ MIX TECHNO FESTIVAL” HALA SPORTOWA Łódź

05.12.97 “WYKŁADY Z TECHNOLOGII” CLUB RIF RAFF Łódź

31.12.97 "HAPPY NEW YEAR PARTY" RUINY ZAMKU Toruń



1998



09.01.98 “HARD BEAT – BANG BANG” CLUB RIFF RAFF Łódź

17.04.98 “DRUM’N’BASS” CLUB VELVET UNDERGROUND Łódź

07.09.98 "PARADA WOLNOŚCI II" TIR Łódź

10.10.98 "SONIC TRIP" RUINY ZAMKU Toruń

16.10.98 “TECHNO PARTY” CLUB RIFF RAFF Łódź

23.10.98 “ŁÓDŹ PODWODNA” CLUB BUNKIER Łódź

20.11.98 "WPMK" CLUB BAZA Toruń

18.12.98 "SONAX UFO PSYCHO PARTY" CLUB BLA-BLA Łódź

11.12.98 "FRIDAY STYLOWA" CLUB STUDIO Łódź



1999



29.01.99 "SONIC TRIP" ART CAFÉ Toruń

05.02.99 "PANDEMONIUM - HYPNOSIS" CLUB HOLLY Łódź

19.02.99 "FRIDAY OLD SCHOOL" TUNEL PUB Łódź

12.03.99 "FRIDAY DRUM&BASS TUNEL" TUNEL PUB Łódź

19.03.99 "TASF" CLUB C4 Łódź

02.04.99 "TASF" CLUB PILON Toruń

09.04.99 "FIDAY OLD SCHOOL" TUNEL PUB Łódź

09.04.99 "TECHNO ZONE" CLUB LIBERTY Pabianice

16.04.99 “OPOWIEŚCI DZIWNEJ TREŚCI” CLUB BLA BLA Łódź

23.04.99 "TASF 2" CLUB C4 Łódź

23.04.99 "FLAP HOUSE VAG" SIOUXIE TOWER CLUB Gdańsk

24.04.99 "EXTREMELY CONFIDENTIAL" CLUB HANGAR Piotrków Tryb.

07.05.99 "SONIC TRIP" CLUB LIBERTY Pabianice

29.05.99 "TASF 3" CLUB C4 Łódź

05.06.99 "TECHNO INSANE" CLUB C4 Łódź

18.06.99 "VELVET" VELVET UNDERGROUND CLUB Łódź

25.06.99 "TECHNO OBSESSION" HALA SPORTOWA Łódź

25.06.99 "EUTHANASIA" CLUB C4 Łódź

02.07.99 "ST - BASS PENETRATE" CLUB BAZA Toruń

02.07.99 "TECHNO vs. HIP HOP" CLUB C4 Łódź

09.07.99 "SONIC TRIP" CLUB C4 Łódź

16.07.99 "KONIEC ŚWIATA" CLUB C4 Łódź

06.08.99 "EUTHANASIA" CLUB C4 Łódź

13.08.99 "SONIC TRIP" CLUB SKANDALLE Zd. Wola

26.08.99 "TASF 4" CLUB C4 Łódź

27.08.99 "TASF 4" CLUB C4 Łódź

03.09.99 “SENSATION” CLUB HACKER Toruń

10.09.99 "ST - OLD SKOOL vs. DRUM&BASS" CLUB HACKER Toruń

17.09.99 "PARADA WOLNOŚCI III" TIR Łódź

17.09.99 "EUTANAZIA" CLUB C4 Łódź

26.09.99 “MUZAIWOLNYSTYLNAWROTCE” PARK PODOLSKI Łódź

01.10.99 "SONIC TRIP" CLUB SKANDALLE Zd. Wola

22.10.99 "ST + TASF" CLUB C4 Łódź

30.10.99 "HALLOWEEN" CLUB MASKA Wrocław

19.11.99 "TEKNO VIBEZ" CLUB KILLER Częstochowa

19.11.99 "REAL VIBES" CLUB C4 Łódź

26.11.99 "PANDEMONIUM" BAGDAD CAFÉ Łódź

31.12.99 "SONIC TRIP" Rynek Główny Zgorzelec



2000



09.01.00 "ST - Wielka Orkiestra Św. Pomocy" Łódź

21.01.00 "BREAKBEAT GENERATION" ŁDK Łowicz

28.01.00 "MUSEUM PARTY" ZAMEK ŁĘCZYCKI Łęczyca

05.02.00 "SONIC TRIP" CLUB WAGON Wrocław

11.02.00 "BASE IN YER FACE" CLUB SKANDALLE Zd. Wola

11.02.00 "CARNIVAL" BAGDAD CAFÉ Łódź

18.02.00 "TECHNO VIRUS" CLUB HACKER Toruń

25.02.00 "TECHNO SFERA" CLUB FARAON Łódź

28.04.00 "ECSTASY 2000" CLUB FARAON Łódź

05.05.00 "SONIC TRIP" CLUB SKANDALLE Zd. Wola

19.05.00 "SUNFLOWER UV" CLUB ESKULAP Poznań

27.05.00 "OPEN DOOR" CLUB STREFA Łódź

02.06.00 "HOUSE'N'BASS" CLUB HYBRYDY Warszawa

02.06.00 "OPEN AIR" OPOCZNO ( plener )

09.06.00 "EUFORIA 2000" CLUB MIRAGE Łódź

09.06.00 "HIGH TECH" MediaMarkt Łódź

10.06.00 "CINEMA" CLUB CINEMA Łowicz

17.06.00 "THE HEAT" CLUB WAGON Wrocław

23.06.00 "OPEN AIR" ŁOWICZ ( plener )

07.07.00 "SUMMER SONIC FESTIVAL" CLUB FARAON Łódź

08.07.00 “D’N’B CONNECTION” MIASTO KRAKOFF Kraków

14.07.00 "TASF" CLUB C4 Łódź

05.08.00 "OPEN AIR" KUTNO ( plener )

18.08.00 "H2O PARTY" BASEN ANILANA Łódź

19.08.00 "OPEN AIR" RAWA MAZ. ( plener )

25.08.00 "OPEN AIR" RADOMSKO ( plener )

01.09.00 “WATER PARTY II” BASEN ANILANA Łódź

10.09.00 "OPEN AIR" ZDUŃSKA WOLA ( plener )

10.09.00 "HYPODERMIC" ART CAFÉ Toruń

16.09.00 "PARADA WOLNOŚCI" SONIC TRIP - ciężarówka

18.09.00 "TECHNOZIZ" CLUB FARAON Łódź

20.10.00 "SONIC TRIP" CLUB FABRYKA Zduńska Wola

28.10.00 "SONIC TRIP" CLUB C4 Łódź

03.11.00 "SONIC TRIP" CLUB WAGON Wrocław

17.11.00 "SONIC TRIP" CLUB FABRYKA Zduńska Wola

25.11.00 "SONIC TRIP" CLUB DELIRIUM Kamienna Góra

02.12.00 “SENSIMILIA BLUNT SESSION” CLUB MAX Łódź

08.12.00 “BOOGIE NIGHT” CLUB FARAON Łódź



2001



12.01.01 “I LOVE JUNGLE” MIASTO KRAKOFF Kraków

13.01.01 “I LOVE JUNGLE” CLUB MANHATTAN Bełchatów

18.01.01 “HIP’N’BASS” CLUB CUBE Łódź

09.03.01 “JUNGLE IS MASSIVE” CLUB GREENS Łódź

16.03.01 “BURNING LION NIGHT” CLUB FARMACON Sosnowiec

31.03.01 “HARDWIRE” CLUB GREENS Łódź

27.04.01 “WYSTAWA GRAFIKI” CLUB FORUM FABRICUM Łódź

11.05.01 “PIEKIELNE BRZMIENIA” CLUB MOJAVE Gdynia

30.06.01 “BLISKIE SPOTKANIA4” CLUB LOS DESPERADOS Bydgoszcz

21.07.01 “THE LAST CRUISE” STATEK Toruń

17.08.01 “DUCK STREET” CLUB CUBE Łódź

21.09.01 “TECHNO FEVER” CLUB FARAON Łódź

12.10.01 “2001 ODYSSEY” CLUB CUBE Łódź

19.10.01 “MELANŻ NA MA” BAGDAD CAFÉ Łódź

16.11.01 “JUNGLE BIZZNES” CLUB CUBE Łódź

17.11.01 “RED BULL ART&BEAT” CLUB FORUM FABRICUM Łódź

23.11.01 “WARNING” CLUB FARAON Łódź

30.11.01 “CUBE WARS” CLUB CUBE Łódź

01.12.01 “MOCNA SOBOTA 1” AKG Łódź



2002



18.01.02 “HIP’N’BASS” CLUB CUBE Łódź

01.02.02 “CARNIVAL” CLUB CUBE Łódź

12.04.02 “SWEET NIGHT” CLUB CUBE II Łódź

19.04.02 “STEP 2 BAGDAD PART I” BAGDAD CAFÉ Łódź

21.04.02 “MOCNA SOBOTA 2” AKG Łódź

26.04.02 “FIRE” CLUB CUBE II Łódź

27.04.02 “ESSENTIAL HOUSE” CLUB CUBE II Łódź

04.05.02 “CRAZY LOVE” CLUB CUBE II Łódź

11.05.02 “SUSZ PARTY” CLUB DUDEK Susz

24.05.02 “DRUM DIFFUSION” CLUB FARAON Łódź

25.05.02 “BASKETMANIA” Piotrkowska - Łódź

25.05.02 “MO’ FIRE” CLUB CUBE II Łódź

26.05.02 “BASKETMANIA” Piotrkowska – Łódź

07.06.02 „ELECTRO LOBOTOMY” CLUB CUBE II Łódź

14.06.02 “MANHATTAN FRIDGE” CLUB CUBE II Łódź

21.06.02 “STEP 2 BAGDAD” BAGDAD CAFÉ Łódź

21.06.02 “ FRIDAY SUMMER TOUCH” CLUB CUBE II Łódź

22.06.02 “DRUM EMPIRE” MEGA CLUB Katowice

05.07.02 “VIRUS” CLUB CUBE II Łódź

12.07.02 “TOUR DE SUN 2002” CLUB RÓŻA WIATRÓW Jarosławiec

13.07.02 “TOUR DE SUN 2002” CLUB KAZAMATY Ustka

14.07.02 “TOUR DE SUN 2002” CLUB VIVA Darłówek

26.07.02 “BAMBATA” CLUB CUBE II Łódź

02.08.02 “BASSIMO” ART CAFÉ Toruń

09.08.02 “TOTAL DRUM” CLUB CUBE II Łódź

16.08.02 “IMPLOSION” CLUB CUBE II Łódź

23.08.02 “KINGDOM OF JUNGLE” CLUB CUBE II Łódź

30.08.02 “FLASHBACK” CLUB CUBE II Łódź

14.09.02 “JUNGLE ART ATTACK” CLUB ENTROPIA 1905 Łódź

27.09.02 “TIROMANIA” CLUB CUBE II Łódź

28.09.02 “PARADA WOLNOŚCI” - ciężarówka

04.10.02 “LOONEY TUNES” CLUB CUBE II Łódź

11.10.02 “OLDSCHOOL HEAVEN 2” CLUB FARAON Łódź

18.10.02 “MEETING OF STYLES” CLUB CUBE Łódź

25.10.02 “RUB’N’RUGGED” CLUB STREFA 22 Kraków

01.11.02 “HALLOWEEN” CLUB CUBE Łódź

08.11.02 “SIENCE FICTION” CLUB AMPSTRONG Zakopane

09.11.02 “SIENCE FICTION” CLUB AMPSTRONG Zakopane

10.11.02 “SIENCE FICTION” CLUB AMPSTRONG Zakopane

11.11.02 “SIENCE FICTION” CLUB AMPSTRONG Zakopane

22.11.02 “TOTAL OVERHEAT” CLUB CUBE II Łódź

23.11.02 “BOULDER MONSTERS” ZAWODY WSPINACZKOWE Łódź

24.11.02 “BOULDER MONSTERS” ZAWODY WSPINACZKOWE Łódź

06.12.02 “SUN PARK” CLUB SODA BAR Łódź

06.12.02 “LOONEY TUNES 2” CLUB CUBE Łódź

07.12.02 “RED BULL JUMP-UP SESSION” BAGDAD CAFÉ Łódź

07.12.02 “FLASHBACK 2” CLUB CUBE Łódź

14.12.02 “BLR NIGHT” CLUB PUNKT Warszawa



2003



03.01.03 “DRUM TAPE” CLUB CUBE Łódź

04.01.03 “FORUMEN” FORUM FABRICUM Łódź

11.01.03 “BLK NIGHT” CLUB SEKTOR Łódź

24.01.03 “BASHMENT” CLUB CUBE Łódź

07.02.03 “REWIND” CLUB SODA Łódź

21.02.03 “INVITATION” CLUB CUBE Łódź

21.02.03 “SITE” CLUB FARAON Łódź

22.02.03 “MOON TRANSMITION” AMPSTRONG Zakopane

28.02.03 ”OSTATKI” CLUB FARAON Łódź

07.03.03 “BASS INVADERS” CLUB FARAON Łódź

07.03.03 “CAMDEN TOWN NIGHT” CLUB PUNKT Warszawa

20.03.03 “WERNISAŻ PRAC MICHAŁA PISERY” BAGDAD CAFÉ Łódź

21.03.03 “DRUMS’N’BREAKS” CLUB CUBE Łódź

22.03.03 “BREAK FICITION” BAGDAD CAFÉ Łódź

22.03.03 “OLDS TO THE MORNING” CLUB CUBE Łódź

28.03.03 “DRUM’N’BASS LEADERS” CLUB CUBE Łódź

04.04.03 “SQUAD ATTACK” CLUB CUBE Łódź

05.04.03 “POWER OF ZION” CLUB CUBE Łódź

21.04.03 “MEGA BASS” CLUB CUBE Łódź

1/3.05.03 “I KOSMICZNY FEST. NU JAZZ I FUNK” AMPSTRONG Zakopane

04.05.03 “CRAZY LOVE” CLUB CUBE Łódź

16.05.03 “RED BULL KAPSEL TROPHY” WSHE – Patio Łódź

17.05.03 “FUSION” CLUB CUBE Łódź

23.05.03 “TOTAL DRUM II“CLUB CUBE Łódź

24.05.03 “KINGDOM OF JUNGLE II” CLUB CUBE Łódź

31.05.03 “2STEP MANIA” CLUB CUBE Łódź

07.06.03 “FIRST BIRTHDAY” CLUB CUBE Łódź

13.06.03 “MAN DJ TEAM” CLUB CUBE Łódź

20.06.03 “FITNESS” TAMADA Ozorków

21.06.03 “FIRE” CLUB CUBE Łódź

27.06.03 “BEACH SOCCER NIGHT PARTY” PLAŻA W USTCE

04.07.03 “LOONEY TOONES 3” CLUB CUBE Łódź

05.07.03 “ATMOSFERA” CLUB JAZZGA Łódź

11.07.03 “SUMMER BREEZE” CLUB CUBE Łódź

25.07.03 “BIG STAR RING” CLUB PEWEKS Kraków

19.09.03 “CHAMPION SOUND” CLUB CUBE Łódź

02.10.03 “DOBRE” BAGDAD CAFÉ Łódź

04.10.03 “BORO BORO” CLUB BORO Kraków

10.10.03 “MILITARY” CLUB AMPSTRONG Zakopane

18.10.03 “BIG STAR RING IV” CLUB AMPSTRONG Zakopane

24.10.03 “SMILE!” CLUB CUBE Łódź

24.10.03 “PLANET” CLUB BLU Łódź

31.10.03 “RENTGEN ELECTRIC” CLUB ROENTGEN Kraków

07.11.03 “5 URODZINY NOCNEGO TRANSU” CLUB NEXUS Łódź

08.11.03 “STRONG VINYL” CLUB FUTRO Łódź

08.11.03 “CO ZA NOC” CLUB NEXUS Łódź

14.11.03 “NAPIENTE STRUKTURY UAMANE” PRZES. GAFENBERGA wawa

20.11.03 “DOBRE 2” BAGDAD CAFÉ Łódź

22.11.03 “BOULDERMONSTER” ZAWODY WSPINACZKOWE Łódź

21.11.03 „CRAZY SOUNDS” PŁONĄCA ŻYRAFA Łódź

28.11.03 „DRUMMER” CLUB NEXUS Łódź

05.12.03 “BASS BOMBA” CLUB NEXUS Łódź

12.12.03 “LOONEY TOONES 4“CLUB CUBE Łódź

18.12.03 “MILLER MUSIC” FANABERIA Łódź

27.12.03 “ŚLISKI WŚLIZG W PUCH” BAGDAD CAFÉ Łódź

30.12.03 “WHITE NIGHTS FESTIVAL” CLUB AMPSTRONG Zakopane

31.12.03 “ZOM” PLAC NIEPODLEGŁOŚCI Zakopane



2004



01.01.04 “ZOM” PLAC NIEPODLEGŁOŚCI Zakopane

02.01.04 “ZOM” PLAC NIEPODLEGŁOŚCI Zakopane

02.01.04 „FREESTYLE” CLUB AMPSTRONG Zakopane

03.01.04 “ZOM” PLAC NIEPODLEGŁOŚCI Zakopane

03.01.04 „BREAK NIGHT” CLUB AMPSTRONG Zakopane

16.01.04 “Sta & Paul B” CLUB NEXUS Łódź

22.01.04 „DOBRE 4” BAGDAD CAFÉ Łódź

30.01.04 “BASHMENT” CLUB CUBE Łódź

30.01.04 “BARRY ASHWORD ( DUB PISTOLS ) – UK” BAGDAD CAFÉ Łódź

30.01.04 “NIKA JAGER PROJEKT” RADIO ŁÓDŹ

04.02.04 “MATURALNE WIBRACJE” CLUB FANABERIA 1 Łódź

06.02.04 “HIRO PARTY” CLUB AMPSTRONG Zakopane

14.02.04 “SELEECTA” CLUB ZANZIBAR Chorzów

19.02.04 “DOBRE vol. 5” BAGDAD CAFÉ Łódź

20.02.04 “MILLER FRESH - FREESTYLERS” CLUB AMPSTRONG Zakopane

27.02.04 “UNITED MASSIVE” CLUB CUBE Łódź

12.03.04 “MIC MASTERS” CLUB NEXUS Łódź

13.03.04 “OUR BREAKAGE” CLUB PŁONĄCA ŻYRAFA

19.03.04 “SAIGON v1.02” CLUB TAMADA Ozorków

25.03.04 ”RED BULLANGA” FEST. SZKÓŁ TEATR. TEATR STUDYJNY ŁÓDŹ

02.04.04 “THE STORY OF D’N’B” CLUB NEXUS Łódź

02.04.04 “A NIGHTMARE OF FRIDAY” CLUB CUBE Łódź

03.04.04 “SELEECTA XIX BASLINE” CLUB PRETEXT Tychy

12.04.04 “SUDSY RAGE” CLUB NEXUS Łódź

16.04.04 “D’N’B MARATHON” CLUB CUBE Łódź

16.04.04 “WERNISAŻ K. STĘPNIA” GALERIA Z.o.o. Wawa

17.04.04 “SOUNDS GOOD” DOBRERADIO.pl

18.04.04 “DOBRE PROMO” RADIO hype.pl

05.05.04 “RED BULL STARS” OSIEDLE LUMUMBY/plener Łódź

08.05.04 “JUWENALIA” OSIEDLE LUMUMBY/plener Łódź

12.05.04 “Maturalne Bajery” CLUB NEXUS Łódź

15.05.04 „URODZINY RADIA ŻAK” CLUB SODA Łódź

21.05.04 „GET FRESH” CLUB GRAWITACJA Olsztyn

04.06.04 „II URODZINY KLUBU CUBE” CLUB CUBE Łódź

05.06.04 “GAY LATINO” BAGDAD CAFÉ Łódź

05.06.04 „BASKETMANIA” Centrum M1

06.06.04 „BASKETMANIA Centrum M1

12.06.04 „GRAMY DRAMY” BŁĘDNE KOŁO Kraków

19.06.04 “MILLER FRESH – Drummatic Twins” AMPSTRONG Zakopane

24.06.04 “DOBRE 9” BAGDAD CAFÉ Łódź

26.06.04 “MTV SELECT PARTY” PLAŻA W USTCE

02.07.04 “SUMMER BREEZE” CLUB EPIDEMIA Łódź

10.07.04 “MTV SELECT PARTY” PLAŻA W DARŁOWIE

17.07.04 “MTV SELECT PARTY” PLAŻA W KOŁOBRZEGU

30/31.07.04 „PLASTELINA” PLAŻA W DARŁÓWKU

31.07.04 “MTV SELECT PARTY” PLAŻA W DZIWNOWIE

06.08.04 „BASE CLUB” CLUB CUBE Łódź

07.08.04 “ESENCJA 1” CLUB BLU Łódź

13.08.04 „NIGHT TRAIN” CLUB BLU Łódź

14.08.04 “MTV SELECT PARTY” PLAŻA W MRZEŻYNIE

27.08.04 “OLDIES GOLDIES” CLUB CUBE Łódź

11.09.04 „ESENCJA 2” CLUB PIENTRO Łódź

17.09.04 “DnB” CLUB TAMADA Ozorków

17.09.04 “50” CLUB CUBE Łódź

18.09.04 KPW live @ Radio Bis

23.09.04 “DOBRE 10” BAGDAD CAFÉ Łódź

01.10.04 “D’N’B MARATHON” CLUB CUBE Łódź

14.10.04 “UNDERWORLD 1” CLUB PŁONĄCA ŻYRAFA Łódź

15.10.04 „POŁOWINKI” CLUB NEXUS Łódź

16.10.04 “LEPSZE 1” BAGDAD CAFÉ Łódź

22.10.04 “ACTION!” CLUB TAMADA Ozorków

29.10.04 „DJ SY” CLUB NEXUS Łódź

12.11.04 “LOONEY TOONES 5” CLUB CUBE Łódź

12.11.04 “d’n’b” CLUB TAMADA Ozorków

13.11.04 “ESENCJA 3” CLUB PIENTRO Łódź

18.11.04 “FEVER I SPÓŁKA” CLUB ROENTGEN Kraków

19.11.04 “Exc. BIRTHDAY” CLUB CUBE Łódź

25.11.04 “LEPSZE 2” BAGDAD CAFÉ Łódź

26.11.04 “OLD SCHOOL 91-93” CLUB NEXUS Łódź

27.11.04 “HYPE-owe GRANIE” CLUB FIRING GIRAFFE Łódź

03.12.04 “Miller Fresh” CLUB PIENTRO Łódź

09.12.04 “LEPSZE 3” BAGDAD CAFÉ Łódź

10.12.04 “D’N’B EVENT 3” CLUB STEREO Koszalin

11.12.04 “RAGGA IN THE JUNGLE” CLUB PUNKT Warszawa

16.12.04 “UNDERWORLD 3” CLUB FIRING GIRAFFE Łódź

17.12.04 “MECHANICAL CHRISTMAS” CLUB CUBE Łódź

17.12.04 “RI!CODEH NIGHT” CLUB PIENTRO Łódź



2005



07.01.05 “CRAASH” CLUB CUBE Łódź

07.01.05 “HEARTBEAT” QLUB ZAMKNIETY Łódź

08.01.05 “Radio Bis” WaWa

09.01.05 “WOŚP” – CLUB PIENTRO Łódź

14.01.05 “SKILZZ” CLUB TAMADA Ozorków

20.01.05 “LEPSZE 4” BAGDAD CAFÉ Łódź

21.01.05 “STUDIOBEATZ NIGHT” CLUB MINISTERSTWO Kraków

28.01.05 “RAGGA IN THE JUNGLE” CLUB PUNKT Warszawa



03.02.05 “FAST SOUL MUSIC” BAGDAD CAFÉ Łódź

04.02.05 “KPW NIGHT” CLUB KLIMAT Bielsko-Biała

05.02.05 „LETS GET BACK TO OS” CLUB ODNOWA Toruń

11.02.05 “DISKOBONANZA” AMPSTRONG Zakopane

12.02.05 “11 ROENTGEN BDAY” CLUB ROENTGEN Kraków

18.02.05 “TRIP2OLD SKOOL” CLUB NEXUS Łódź

19.02.05 “LABORATORIUM DR BLACKA” CLUB INQBATOR Katowice

24.02.05 “LEPSZE 5” BAGDAD CAFÉ Łódź

25.02.05 “BLK NIGHT” CLUB ROENTGEN Kraków

26.02.05 “RAGGA IN THE JUNGLE” BAGDAD CAFÉ Łódź



04.03.05 “HM BDAY” CLUB CUBE Łódź

05.03.05 “BREAKZ UR US” MUSIC BAR Łódź

11.03.05 “KPW” CLUB MINISTERSTWO Kraków

12.03.05 “FESTIWAL JAMAJSKI” CLUB PIENTRO Łódź

19.03.05 „PRZEGLĄD POŁAMANYCH BITÓW” CLUB INTRO Wrocław

24.03.05 „DOWNLOW” CLUB MINISTERSTWO Kraków

25.03.05 „DISCOBONANZA” CLUB AMPSTRONG Zakopane



01.04.05 „PHAT GARAGE” CLUB NEXUS Łódź

16.04.05 “PE!MUSIC 002 RELEASE PARTY” CLUB PROZAK Kraków

23.04.05 “WILD BANANA” CLUB ZAMKNIĘTY Łódź

30.04.05 “ELLIS DEE” CLUB BLU Łódź



02.05.05 “ALCHEMIA” CLUB NEXUS Łódź

06.05.05 “POSITIVE SOUNDS” CLUB CUBE Łódź

12.05.05 “WE CAN DANCE” BAGDAD CAFÉ Łódź

13.05.05 “D’n”B MARATHON 3” CLUB CUBE Łódź

13.05.05 “FOTOFESTIVAL” CLUB PIENTRO Łódź

14.05.05 “LEPSZE LOMO 8” BAGDAD CAFÉ Łódź

21.05.05 „SAS MC CONVENTION” CLUB FUNABERIA 2 Łódź

25.05.05 “SIELSKO ANIELSKO” CLUB SODA Łódź

27.05.05 “SPRING ECSTASY” CLUB CUBE Łódź



03.06.05 “3 URODZINY KLUBU” CLUB CUBE Łódź

04.06.05 “EXTREMALNE JUWENALIA” Patio WSHE Łódź

10.06.06 “MILLER FRESH” CLUB PIENTRO Łódź

17.06.05 “WEEKENDERS CLASSIC” CLUB CUBE Łódź

24.06.05 “MASTERS OF CEREMONY” CLUB CUBE Łódź

24.06.05 “DRUMMATIC TWINS” Patio WSHE Łódź

25.06.05 “LEPSZE 9” BAGDAD CAFÉ Łódź

30.06.05 “UNDERWORLD 4” CLUB JAMA MADEJOWA Łódź



01.07.05 “SUMMER BREEZE” CLUB CUBE Łódź

09.07.05 “DISKOBONANZA” CLUB AMPSTRONG Zakopane

15.07.05 “WE CAN DANCE II” BAGDAD CAFÉ Łódź

15.07.05 “FRENCH CONNECTION” CLUB CUBE Łódź

16.07.05 “RADIO BIS” Wawa

22.07.05 “BREAK CONNECTION” CLUB CUBE Łódź

29.07.05 “KASPER BDAY” CLUB CUBE Łódź



14.08.05 “SIELSKO ANIELSKO 2” CLUB SODA Łódź



10.09.05 “REMARC” CLUB CUBE Łódź

10.09.05 “ESSEX BDAY” BAGDAD CAFÉ Łódź

16.09.05 “GIEWONT & KASPROWY” CLUB AMPSTRONG Zakopane

17.09.05 “GIEWONT & KASPROWY” CLUB AMPSTRONG Zakopane

24.09.05 “7th BDAY OF SONICTRIP&NOCNYTRANS” Łódź, Piotrkowska Str

24.09.05 “7th BDAY OF ST & NT” CLUB FUNABERIA 2 Łódź

29.09.05 “LEPSZE10” BAGDAD CAFÉ Łódź

30.09.05 “JAMAICAN JUNGLE SOUND” CLUB JAMA MADEJOWA Łódź

30.09.05 “UNIA FOTO FESTIWALI” CLUB PIENTRO Łódź

30.09.05 „DNB MARATHON 3” CLUB CUBE Łódź



08.10.05 “KPW” CLUB MINISTERSTWO Kraków

21.10.05 “DNB SESSION 04” WENUS CINEMA Pszczyna

27.10.05 “BARDZO” BAGDAD CAFÉ Łódź

28.10.05 “ATMO BDAY” CLUB CUBE Łódź

28.10.05 “HALLOWEEN” CLUB BLU Łódx



11.11.05 “FLASHBACK 5” CLUB CUBE Łódź

12.11.05 “RASSBASS & BURNINGLION” BIS RADIO Wawa

18.11.05 “ELECTRO-BREAK 2” MUSIC BAR Łódź

19.11.05 “KPW” BIS RADIO Wawa

24.11.05 “BARDZO2” BAGDAD CAFÉ Łódź

26.11.05 “WE CAN FLY” CLUB CUBE Łódź



03.12.05 “KEEP DA JUNGLE ALIVE 2” CLUB TRYGON Rzeszów

08.12.05 “UNDERWORLD 5” CLUB JAMA MADEJOWA Łódź

09.12.05 “OLD SKOOL SESSION” CLUB DROGA DO MEKKI Wrocław

15.12.05 “JAM VIBEZ” BAGDAD CAFÉ Łódź

16.12.05 “BREAK DA CAVE vol2” CLUB JAMA MADEJOWA Łódź



2006



06.01.06 “SATYSFAKCJA” CLUB POD MUZAMI Kalisz

07.01.06 “HISTORY OF HOUSE CLUB SODA Łódź

13.01.06 “EUPHARETS LAUNCH” CLUB CUBE Łódź

14.01.06 “REUNION” CLUB CUBE Łódź

20.01.06 “BLK” RADIO LODZ Łódź

21.01.06 “BLK” RADIOBIS Wawa

26.01.06 “BARDZO ZŁE” BAGDAD CAFÉ Łódź

27.01.06 „BASHMENT” CLUB CUBE Łódź

28.01.06 „POŁAMANY KARNAWAŁ” CLUB INQBATOR Wrocław



04.02.06 „ZINC” CLUB AMPSTRONG Zakopane

09.02.06 „JANOOS BDAY” BAGDAD CAFÉ Łódź

10.02.06 „BLK” RADIO LODZ Łódź

17.02.06 “DUKEE BDAY” CLUB CUBE Łódź

18.02.06 “WE ARE BACK” CLUB CUBE Łódź

23.02.06 “BARDZO TŁUSTE” BAGDAD CAFÉ Łódź

24.02.06 „TECH SOUNDS” CLUB ROENTGEN Kraków



02.03.06 „WE CAN DANCE VOL3” BAGDAD CAFÉ Łódź

04.03.06 “HISTORY OF HOUSE 2” SODA BAR Łódź

04.03.06 “GOOD PAUL BDAY” CLUB POD MUZAMI Kalisz

11.03.06 „RECYCLE” CLUB IKON Berlin

17.03.06 „IZOTOXIN NIGHT” CLUB DROGA DO MEKKI Wrocław

30.03.06 „BARDZO 6” BAGDAD CAFÉ Łódź



07.04.06 “GARAGE FEVER” BAGDAD CAFÉ Łódź

21.04.06 “FREAKY NIGHT SESSION” CLUB CUBE Łódź

27.04.06 “BARDZO 7” BAGDAD CAFÉ Łódź

28.04.06 “BREAK DA CONEXION” CLUB CUBE Łódź

29.04.06 “HERE COMES THE SUN” CLUB CUBE Łódź



05.05.06 “ALL GOOD” CLUB ROENTGEN Kraków

12.05.06 “DNB WCIELENIA 2” CLUB CUBE Łódź

13.05.06 “21+” CLUB DEMODE Łódź

19.05.06 “SYSTEM ABUSE” CLUB CUBE Łódź

20.05.06 “WEGE WEEK – GREEN WAY” MANUFAKTURA Łódź



02.06.06 “CUBE BDAY” CLUB CUBE Łódź

03.06.06 “BILLY DANIEL BUNTER” CLUB NEXUS Łódź

03.06.06 “END OF SCHOOL” ZJEDNOCZENI Pabianice

03.06.06 “BLIŹNIAK BDAY” CLUB 2FACE Łódź

10.06.06 “BUMBLEE NIGHT” CLUB CUBE Łódź

10.06.06 “BORN TO LIVE” CLUB POD MUZAMI Kalisz

16.06.06 “UNITED B&B” CLUB CUBE Łódź

20.06.06 “OPENING PARTY” CLUB 07 Kraków

22.06.06 “BARDZO OLDSCHOOLOWE” BAGDAD CAFÉ Łódź

30.06.06 “WONTER’S EVERYTHING EP PREMIERE” CLUB CUBE Łódź

30.06.06 “JAM POWER” CLUB LUKA Łódź



06.07.06 “GRAND OPENING” CLUB 07 Kraków

14.07.06 “ZIELONE” CLUB CUBE Łódź

21.07.06 “LAMP.ART BDAY” CLUB 07 Kraków

21.07.06 “KMINI MINI” CLUB MINISTERSTWO Kraków

22.07.06 “CAFÉ 1001 IN POLAND” CLUB ROENTGEN Kraków

28.07.06 „KASPER BDAY“ CLUB BLU Łódź



12.08.06 „AWAY FROM SOUND SHIT“ CLUB 2FACE Łódź

18.08.06 “RENTON BDAY” CLUB CUBE Łódź

25.08.06 “ESSEN STADT FESTIVAL” Essen Hbf

26.08.06 “ESSEN STADT FESTIVAL” Essen Hbf



02.09.06 “WRZEŚNIOWE UDERZENIE” CLUB CUBE Łódź

09.09.06 “WRZEŚNIOWE UDERZENIE” CLUB CUBE Łódź

15.09.06 „PURE BREAKS” BAGDAD CAFÉ Łódź

16.09.06 „BOAT-CITY FESTIVAL” Łódź

21.09.06 “LAST BARDZO” BAGDAD CAFÉ Łódź

22.09.06 „DROP DA BEATZ” CLUB MANDRAGORA Gdynia

23.09.06 “HOUSE OF LOVE” SODA ZONE Łódź

30.09.06 “STRIKE” CLUB CUBE Łódź



06.10.06 “THE THAILAND QUEST” CLUB CUBE Łódź

07.10.06 “Respecta Prezents: Tester&Debaser” CLUB ROENTGEN Kraków

20.10.06 “WE CAN FLY 3” CLUB CUBE Łódź

27.10.06 “ATMO BDAY” CLUB CUBE Łódź

27.10.06 “HALLOWEEN” PIANO CAFÉ Łódź





03.11.06 “DISKO BANDŻO” CLUB 2FACE Łódź

04.11.06 “AGENTS NIGHT” CLUB 07 Kraków

10.11.06 “NOCNY TRANS” RADIO ŁÓDŻ

11.11.06 “INDEPENDENT SOUNDS” CLUB 2FACE Łódź

17.11.06 “DANCING” MUSIC BAR Łódź

24.11.06 “OLD SKOOL MASTERS” CLUB CUBE Łódź

25.11.06 “X CODE NIGHT” CLUB 07 Kraków



01.12.06 “KING KONG BEATS” CLUB DEMODE Łódź

02.12.06 “WHO KILLED SANTA ?” CLUB CUBE Łódź

07.12.06 “JENNIFER LOOPEZ” CLUB FANABERIA Łódź

08.12.06 “BREAK THE SYSTEM” CLUB 07 Kraków

15.12.06 “PHANTASY & RHYMES” CLUB CUBE Łódź

22.12.06 “BEAGLE BROS PRS” SODA ZONE Łódź

29.12.06 “3 KINGS IN PIANO” PIANO CAFÉ Łódź

00.00.06 “SYLWESTER 07” CLUB 07 Kraków



2007



06.01.07 “MISZ MASZ” CLUB 07 Kraków

12.01.07 “FRIDAY DISKO CONNECTING PEOPLE” PIANO CAFÉ Łódź

19.01.07 “UK SOUNDS FOR THE MASSES” CLUB PIANO Rzeszów

20.01.07 “ELEKTO NIGHT” CLUB 07 Kraków

25.01.07 “LES LATINOS” BAGDAD CAFÉ Łódź

27.01.07 „NSC NIGHT” PIANO CAFÉ Łódź

27.01.07 „BASHMENT” CLUB CUBE Łódź



02.02.07 „OLS SKOOL REUNION” CLUB CUBE Łódź

10.02.07 “RAVE STORY” CLUB MEZZOFORTE Szczecin

16.02.07 “POŁOWINKI 2007” CLUB BLU Łódź

16.02.07 “CONFUSION” CLUB CUBE Łódź

24.02.07 “BLK NIGHT” CLUB 07 Kraków



02.03.07 “KPW” CLUB 07 Kraków

03.03.07 “NOISIA” CLUB 07 Kraków

09.03.07 “WONTER BDAY” CLUB CUBE Łódź

10-15.03 “MULTIPLY” Bohum Essen BOLA

16.03.07 “M BROTHER” CLUB CUBE Łódź

24.03.07 “JUNGLIST SPRING MEETING ’07 ” CLUB CDQ Wawa



08.04.07 “PIANINO” PIANO CAFÉ Łódź

09.04.07 „SMINGUS DYNGUS” CLUB FANABERIA II Łódź

13.04.07 „TESTER & DEBASER EURO TOUR” CLUB CUBE Łódź

14.04.07 „TESTER & DEBASER EURO TOUR” CLUB 07 Kraków

20.04.07 „DANCING” MUSIC BAR Łódź

20.04.07 „MIKROWAFLE” CLUB JAZZGA Łódź

27.04.07 “JUNGLE WARFARE” CLUB TABASCO Łódź

28.04.07 “BEAGLE NIGHT” CLUB 07 Kraków



04.05.07 “MONOSOUND” PIANO CAFÉ Łódź

12.05.07 “STUDENTS COALITION FESTIVAL” OPEN AIR Gdańsk

12.05.07 “NBE: SCF Afterparty” CLUB MANDRAGORA Gdynia

15.05.07 “MOBLOG EXHIBITION” 4 CULTURES GALLERY Łódź

17.05.07 “BUŁKA PARYSSKA” CLUB SFINKS Sopot



01.06.07 “MEET ME” PIANO CAFÉ Łódź

01.06.07 „SUMMER BASS INJECTION” CLUB BLU Łódź

02.06.07 “CHANGES” CLUB SHE Łódź

08.06.07 “TECHNIK LOVE” CLUB ROENTGEN Kraków

09.06.07 “NUBEAT4EVOLUTION FESTIVAL” PASSION MANSION Brzesko

13.06.07 “MEETING OF VIBEZ” BAGDAD CAFÉ Łódź

15.06.07 “DIGITALIZED Vol. 1” CLUB ROENTGEN Kraków

16.06.07 “MEETING OF STYLES” 3rd MAY PARK Łódź

16.06.07 “DRUM BASS CITY FESTIVAL” EXPO BIS HALL Łódź

21.06.07 “POLSKIE NAGRANIA” BAGDAD CAFÉ Łódź

22.06.07 “BROKEN PASSION Vol. 1” PIANO CAFÉ Łódź

22.06.07 „SHOTS NIGHT PARTY” CLUB BLU Łódź



07.07.07 “REGGAELAND 2007” OPEN AIR Płock

14.07.07 “FREQ” CLUB FREAK Łódź

21.07.07 “BROKEN CONNECTION” CLUB ROENTGEN Kraków

27.07.07 “BIG UP” CLUB FRESH Warszawa



03.08.07 “KASPER BDAY” CLB BLU Łódź

09.08.07 “RESPECTA INA DI PLACE” CLUB QUSHI Kraków

11.08.07 “RAWA IN THE JUNGLE” OPEN AIR Rawa Maz.

23.08.07 “BUŁKA PARYSSKA” CLUB SFINKS Sopot

24.08.07 “BAKE ME BREAK” CLUB PAPRYKA Sopot

25.08.07 “CHAŁTURA” CLUB FREAK Łódź



14.09.07 “REUNION” CLUB CUBE Łódź

15.09.07 “SUNSET BEATS” CLUB SODA Łódź



05.10.07 “MZ REVOLUTION” PIWNICA ZAMKOWA Bielsko-Białą

06.10.07 “MZ REVOLUTION” CLUB AMPSTRONG Zakopane

12.10.07 “GENERAL MALICE” CLUB ROENTGEN Kraków

13.10.07 “GENERAL MALICE” CLUB CDQ Wawa

18.10.07 “PARTY PRINT” ŁÓDŹ ART CENTER Łódź

25.10.07 “BROKEN CONNECTION VOL 2” BAGDAD CAFÉ Łódź

27.10.07 “BAZA BABILON NADAJE” CLUB ROKSANA Zielona Góra

31.10.07 „HALLOWEEN” CLUB FANABERIA 2 Łódź



02.11.07 „ATMOSPHERE BDAY” CLUB CUBE Łódź

15.11.07 „BUŁKA PARYSSKA” CLUB SFINKS Sopot

16.11.07 “VERSUS” CLUB PAPRYKA Sopot

23.11.07 “DRUM THE BASS” CLUB ALCHEMIA Rzeszów



21.12.07 “NU SKOOL KRU” CLUB SODA Łódź

22.12.07 „ATMOSFERA 3” BAGDAD CAFÉ Łódź

25.12.07 “GWIAZDKA Z BEAGLE BROS” CLUB SODA Łódź

31.12.07 „SYLWESTER” PIANO CAFE Łódź



2008



04.01.08 „DYMITRIADA” CLUB ESTRADA Bydgoszcz

05.01.08 „ERROR” CLUB DO RZECZY Tarnów

19.01.08 „WINTER JUNGLE MEETING” CLUB KRZYSZTOFORY Kraków

25.01.08 “BASHMENT 6” CLUB CUBE Łódź





01.02.08 “HARDCORE WE CAN FLY 5” CLUB CUBE Łódź

01.02.08 ”POŁOWINKI” CLUB BLU Łódź

02.02.08 “ITSARI BDAY” CLUB TRYGON Rzeszów

09.02.08 “BASSEKTA” CLUB LOKOMOTYWA Łódź

16.02.08 “BREAKING SYSTEM” CLUB INQ Katowice

21.02.08 “FUZION MIX DNB & HC STYLE” CLUB DEKOMPRESJA Łódź

22.02.08 „BLACK MAGIC TOUR” CLUB BLU Łódź

23.02.08 “BLACK MAGIC TOUR” CLUB ROENTGEN Kraków



01.03.08 “HARDCORE JUNGLISM” CLUB FRONTLINE Ghent

07.03.08 “OTWARCIE KLUBU” CLUB KONTRASTY Łódź

08.03.08 “OTWARCIE KLUBU” CLUB KONTRASTY Łódź

14.03.08 „RUMBLE TOWN” CLUB LAVA Opole

15.03.08 „JUNGLIST SPRING MEETING” CLUB CDQ Warszawa

23.03.08 “GOOD SOUND” CLUB HDS Tarnów

28.03.08 “HOUSE MANSION” CLUB KONTRASTY Łódź

28.03.08 “CUBE BDAY” CLUB CUBE Łódź

29.03.08 “JAM’N’BASS” CLUB KONTRASTY Łódź



02.04.08 “NŚU” CLUB PUNKT Warszawa

04.04.08 “CERTIFIED BANANAS” CLUB METRO Białystok

11.04.08 “HOUSE MANSION” CLUB KONTRASTY Łódź

19.04.08 “JAM’N’BASS” CLUB KONTASTY Łódź

25.04.08 “THE BASS IS BURNING” OBIEKT ZAMKNIĘTY Warszawa

26.04.08 “JUNGLIST CONVENTION” CLUB INTRO Wrocław



10.05.08 “STYLOVE” CLUB KONTRASTY Łódź

14.05.08 “KLUBONALIA” CLUB INDEX Rzeszów

15.05.08 “KLUBONALIA” CLUB ALCHEMIA Rzeszów

17.05.08 „MMM 2008 AFTER PARTY” CLUB M25 Warszawa

24.05.08 “FIRST CONTACT” CLUB SODA Łódź

30.05.08 “HOUSE MANSION” CLUB KONTRASTY Łódź

31.05.08 “RESPECTA INA DI JUNGLE” CLUB ROENTGEN Kraków



06.06.08 “D’n’B FEVER” CLUB KONTRASTY Łódź

12.06.08 “DUBSTEP SESSION” BAGDAD CAFÉ Łódź

20.06.08 „PRZEGLĄD FILMÓW GÓRSKICH” Góra Żar

28.06.08 „EXTRAVAGANZA” CLUB KONTRASTY Łódź



04.07.08 “D’n’B FEVER” CLUB KONTRASTY Łódź

05.07.08 “BROKEN TOWER” CLUB KONTRASTY Łódź

11-13.07 “REGGAELAND 2008” PLAŻA N/ WISŁĄ Płock

19.07.08 “BROKEN TOWER” CLUB KONTRASTY Łódź



08.08.08 “JUNGLE KINGDOM” CLUB ROENTGEN Kraków

15.08.08 “OSTRÓDA REGGAE FESTIWAL” OSTRÓDA BARRACS Ostróda

16.08.08 „JUNGLE WARFARE” CLUB SFINKS Sopot

30.08.08 „PIKO BDAY” CLUB YAKIZA Bydgoszcz

31.08.08 „III ZLOT DNB.PL” ANPOL CURORT Stare Olesno



05.09.08 “PRZYBIJ PIĄTEK” CLUB KONTRASTY Łódź

19.09.08 “BILLY DANIEL BUNTER” CLUB KONTRASTY Łódź

20.09.08 „JUNGLE FREEDOM” CLUB KRZYSZTOFORY Kraków

27.09.08 „SUBSCAPE ft MHID” CLUB DROGA DO MEKKI Wrocław



04.10.08 „CZARNA MAGIA” CLUB NRD Toruń

11.10.08 „KULTUR SWAP” CLUB AJZ Chemnitz

17.10.08 „POŁOWINKI” CLUB BLU Łódź

18.10.08 „RESPECTA NIGHT” CLUB KRZYSZTOFORY Kraków

24.10.08 „FLASHBACK V” CLUB FANABERYA II Łódź

25.10.08 “NU SKOOL CREW NIGHT” CLUB KONTRASTY Łódź



12.11.08 “EPOC/RUFFNECK SOUL TOUR” CLUB KRZYSZTOFORY Kraków

13.11.08 “TESTER/DEBASER EURO TOUR” KRZYSZTOFORY Kraków

14.11.08 “SONIC NATION NIGHT” CLUB SIN CITY Pabianice

15.11.08 “TESTER/DEBASER EURO TOUR” DROGA DO MEKKI Wrocław

21.11.08 “JUNGLE KINGDOM TOUR” CLUB ESKULAP Poznań

22.11.08 “JUNGLE KINGDOM TOUR” CENTRUM STOCZNIA GDAŃSKA

28.11.08 “KNOWLEDGE & WISDOM SHOW” KRZYSZTOFORY Kraków

29.11.08 “ABSURDALIA / TEEBEE / CALYX” KRZYSZTOFORY Kraków



05.12.08 “JUNGLE KINGDOM TOUR” OBIEKT ZNALEZIONY Warszawa

06.12.08 “JUNGLE KINGDOM TOUR” CLUB KRZYSZTOFORY Kraków

13.12.08 “JUNGLE MASSIVE” CLUB PIEKŁO-NIEBO Bielsko-Biała

19.12.08 „DUBSTEP PRESSURE 100Pa” CLUB KONTRASTY Łódź

20.12.08 “JUST2STEP” CLUB KRZYSZTOFORY Kraków



2009



10.01.09 “DESTO” CLUB ZANZIBAR Chorzów

31.01.09 “FREEWAY” CLUB HADES Tarnów



06.02.09 “I LOVE KONTRASTY” CLUB KONTRASTY Łódź

14.02.09 “RESPECTA NIGHT” CLUB KRZYSZTOFORY Kraków

20.02.09 „MUSIC’S SO WONDERFULL” CLUB KONTRASTY Łódź



06.03.09 “JUNGLE BELLS” CLUB PIWNICA 21 Poznań

14.03.09 “SHY FX” CLUB KRZYSZTOFORY Kraków

20.03.09 “SUBKONTRA” CLUB OBIEKT ZNALEZIONY Warszawa

21.03.09 „JUNGLIST SPRING MEETING IV” CLUB CDQ Warszawa

27.03.09 “DUBSTEP PRESSURE 200Pa” CLUB KONTRASTY Łódź



03.04.09 “DUBSIDE 6” CLUB ESKULAP Poznań

15.04.09 “PARTY PRINT ON TOUR” MCK Tarnów

15.04.09 “PARTY PRINT PARTY” CLUB PRETEKST Tarnów

24.04.09 “RUMBLE IN THE JUNGLE” CLUB KOTŁOWNIA ZIelona G.

25.04.09 “JUMP UP” CLUB CAFÉ Bydgoszcz



08.05.09 “JUWENALIA UW” PATIO UW Warszawa

08.05.09 “MON-K FUN-K” CLUB KONTRASTY Łódź

09.05.09 „MALWINA BDAY” CLUB GREENSPACE Tarnów

22.05.09 „MONKEY EPISODE” CLUB XIX Łódź

29.05.09 „RESO – SUBKONTRA” CLUB OBIEKT ZNALEZIONY Warszawa

30.05.09 „MAD DEM SOUND” CLUB KRZYSZTOFORY Kraków



12.06.09 „SOUNDCLASH” CLUB METRO Białystok

26.06.09 „FREESTYLE” PRACOWNIA SZTUKI ŻYWEJ Łowicz



03.07.09 “FRESH BEATS” CLUB FRESH Warszawa

04.07.09 “DISKO ATTACK” CLUB JAZZGA Łódź

04.07.09 “POSITIVE FORMATION 7 BDAY” CLUB KONTRASTY Łódź

10.07.09 “REGGAELAND 2009” PLAŻA N/ WISŁĄ Płock

11.07.09 “REGGAELAND 2009” PLAŻA N/ WISŁĄ Płock

17.07.09 „BREAKS NIGT” CLUB XIX Łódź

24.07.09 “MIEJSKIE TANGO” CLUB METRO Rzeszów



28.08.09 „DUBSTEP NIGHT” CLUB XIX Łódź



04.09.09 „D’N’B FEVER” CLUB KONTRASTY Łódź

18.09.09 „RESPECTA NIGHT” CLUB KRZYSZTOFORY Kraków

09.10.09 „DRUM AND JUNGLE IMPACT VOL2” CLUB SINCITY Pabianice

10.10.09 “NOC REZYDENTÓW” BAGDAD CAFÉ Łódź

15.10.09 „JUNGLE IS MASSIVE” CLUB XIX Łódź

16.10.09 “LION IN THE JUNGLE” CLUB NRD Toruń

17.10.09 “JUNGLE KINGDOM 3” CLUB KRZYSZTOFORY Kraków

17.10.09 „JUNGLE SHADOW” CLUB NIEFORMALNIE Jaworzno

23.10.09 „HC BREAKS ELEMENTS” CLUB KONTRASTY Łódź

24.10.09 “JUNGLOWE” CLUB EHEHE Kielce

30.10.09 “ATMOSPHERE BDAY” CLUB KONTRASTY Łódź

30.10.09 “BUTCHER BDAY” CLUB XIX Łódź



06.11.09 “MARK ME” CLUB XIX Łódź

07.11.09 “NO REBEL WITHOUT BASS” BAGDAD CAFÉ Łódź

13.11.09 “DRUM THE BASS” CLUB METRO Rzeszów

14.11.09 „VIBEOTRON” CLUB Bielsko-Biała

18-20.11.09 VIVISESJA CLUB ESKULAP Poznań

21.11.09 “EXCLAMATION POINT” CLUB BOHEMA Olsztyn

26.11.09 “ILLEGAL JUNGLE” BAGDAD CAFÉ Łódź

28.11.09 „JUNGLE KINGDOM” CLUB KRZYSZTOFORY Kraków



03.12.09 “ILLEGAL JUNGLE” BAGDAD CAFÉ Łódź

05.12.09 “NO REBEL WITHOUT BASS” BAGDAD CAFÉ Łódź

11.12.09 “ŁÓDŹ PODBIJA KRAKÓW” CLUB KRZYSZTOFORY Kraków

12.12.09 „DISKO POWER” CLUB JAZZGA Łódź

25.12.09 „FUNNY BUNNY” BAGDAD CAFÉ Łódź

31.12.09 „ART. MUSEUM NY EVE” ART MUSEUM Łódź



2010



09.01.10 “ROOTSYFER” CLUB HDS Tarnów

15.01.10 “KEEP IT REAL” TEATR VERSUS Wrocław

16.01.10 “NO REBEL WITHOUT THE BASS” BAGDAD CAFÉ Łódź

21.01.10 “BREAKBEAT BREAKDOWN 3” BAGDAD CAFÉ Łódź

23.01.10 “GOOD VIBE” CLUB JAZZGA Łódź

28.01.10 “BOMBS OVER THE BAGDAD” BAGDAD CAFÉ Łódź

30.01.10 “JUNGLE KINGDOM” CLUB KRZYSZTOFORY Kraków



05.02.10 “SOUNDBAR IN DA JUNGLE” CLUB SOUNDBAR Lublin

12.02.10 “BROKEN FUNK THEORY” BAGDAD CAFÉ Łódź

12.02.10 „UNDERGROUND SESSION” CLUB MAMMA MIA Łódź

19.02.10 „LOKALSI” CLUB JAZZGA Łódź

20.02.10 „MIX TYGODNIA” RADIO KAMPUS Warszawa

25.02.10 „KWADRATOWY CZWARTEK” BAGDAD CAFÉ Łódź

27.02.10 “JUNGLE KINGDOM” CLUB KRZYSZTOFORY Kraków



06.03.10 „REUNION” CLUB KONTRASTY Łódź

12.03.10 “CLUB BDAY” CLUB KONTRASTY Łódź

25.03.10 “JUNGLIST SOLDIER 1” BAGDAD CAFÉ Łódź

26.03.10 “JUNGLIST SPRING MEETING“ CLUB CDQ Warszawa

26.03 .10 “WINOWAJCA BDAY CLUB WINOWAJCA Warszawa



02.04.10 “BROKEN FUNK THEORY” BAGDAD CAFÉ Łódź

09.04.10 “HGW BOOK PREMIERE” BWA Design

10.04.10 “MIEJSKA PARTYZANTKA” CLUB NRD Toruń

15.04 - Łódż / ?? @ BAGDAD CAFÉ

16.04 - Wawa / Respecta Night @ ??

29.04.10 “JUNGLIST SOLDIER 1” BAGDAD CAFÉ Łódź

30.04.10 „6BLOCC/GHETTOBLASTER TOUR” KRZYSZTOFORY Kraków



02.05.10 „JUNGLE IS MASSIVE WITH ARIES” CLUB KONTRASTY Łódź

21-22.05 - Cieszyn / ?? @ ??

29.05.10 ”CZY MOGĘ POŻYCZYĆ SZKLANKĘ CUKRU ?” JARACZA 45 Łódź

29.05.10 „MARSZ WYZWOLENIA KONOPII AFTER” CLUB M25 Warszawa



11.06.10 “JUNGLE KINGDOM #8” CLUB KRZYSZTOFORY Kraków

19.06.10 „KETTLE DRUM X BDAY” CLUB KONTRASTY Łódź

25.06.10 „LECIMY W WAKACJE” CLUB JAZZGA Łódź

26.06.10 „TWINtoWIN” CLUB JAZZGA Łódź



10.07.10 „RESPECTA NIGHT” REGGAELAND Plaża nad Wisłą /Płock

30.07.10 „PAWLAK BDAY” CLUB SEN PSZCZOŁY Warszawa



14.08.10 „NO BORDER FESTIWAL” PODPROMIE Rzeszów

19.08.10 „DUBFX IN CONCERT” CLUB M25 Warszawa



10.09.10 “SOUNDPLAY AFTER” CLUB JAZZGA Łódź

18.09.10 “DEEP, DOWN AND DIRTY” BAGDAD CAFÉ Łódź

25.09.10 “UP TO DATE FESTIVAL” WĘGLOWA COMPLEX Białystok



01.10.10 “UWOLNIĆ ORKĘ PERRY” CLUB JAZZGA Łódź

08.10.10 “MOONSHINE 03 RELEASE PARTY” SEN PSZCZOŁY Warszawa

09.10.10 “URBAN SOUNDZ” CLUB FABRYKA Kraków

16.10.10 “JUNGLE WARFARE 2” CLUB INQ Katowice

22.10.10 “PECHA KUCHA NIGHT” CLUB JAZZGA Łódź

30.10.10 „KLITOWEEN” TABUBAR Bydgoszcz



05.11.10 „MOONSHINE 04 RELEASE PARTY” CLUB NRD Toruń

12.11.10 “RESPECTA SOUNDS RELEASE PARTY” CLUB ALIBI Radom

13.11.10 “LUCKY13PARTY” BAGDAD CAFÉ Łódź

20.11.10 “RESPECTA SOUNDS RELEASE PARTY” TUBA BAR Kraków

27.11.10 “TRILOGY” CLUB FABRYKA Kraków



09.12.10 “PENDULUM” CLUB FABRYKA Kraków

11.12.10 “SOUNDBOX” CLUB VENA Kielce

17.12.10 “2STEP MAFIA” CLUB JAZZGA Łódź


:dnb: :dnb: :dnb:
szynKwas93
 
Posty: 54

Postprzez <neuro> » 09 wrz 2011, 15:59

Dojebałeś listę :D
Obrazek
Avatar użytkownika
<neuro>
 
Posty: 3434
ldz

Postprzez darklin » 09 wrz 2011, 21:28

Wymieni³e¶ wiêkszo¶æ imprez gdzie gra³ mono ( http://www.respecta.org/profile/Mono ) nie wiem czego oczekujesz bo ponad 90 % tych imprez nie by³a rejestrowana... a szkoda swoja drog±
darklin
 

Postprzez szynKwas93 » 13 wrz 2011, 01:32

A dodałem poprostu. :wink:
szynKwas93
 
Posty: 54

Postprzez szynKwas93 » 13 wrz 2011, 01:36

szynKwas93
 
Posty: 54

Postprzez szynKwas93 » 14 wrz 2011, 16:08

To mógłbym poprosić o sety PRELUDIUM CREW ?? :(
:wulkan:
szynKwas93
 
Posty: 54



Postprzez przyjacielkuternogi » 17 wrz 2011, 00:19

w takim razie i ja spróbuje

może się uda :)

czy ma ktoś sety cj iq ?
przyjacielkuternogi
 
Posty: 503


Postprzez szynKwas93 » 19 wrz 2011, 23:26

Alter, mógłbyś dodać na nowo ten set http://rapidshare.com/files/199689408/r ... dy_pkp.mp3 ?? jestem ciekawy co to takiego . ]:->

:dnb:
szynKwas93
 
Posty: 54

Postprzez Altern8 » 20 wrz 2011, 11:24

Avatar użytkownika
Altern8
 
Posty: 564
Łódź

Postprzez szynKwas93 » 20 wrz 2011, 16:56

Ooo suuper !! Dzięki Altern :D
Ja również mam dwa seciki do wrzucenia tylko potrzebuje chwili na zapoznanie sie z wrzutką na neta i podbije z linkami na stronke. Jeden set jest z exwookiem a drogi ten o który mi zawsze chodziło żeby ktoś wrzucił,ale niestety przeleciałem caly temat i go nie było.Na szczęście jestem juz w jego posiadaniu i dodam.A jest to mianowicie set PRELUDIUM CREW z MC KOMETEM w roli głównej.

:twisted:


:dnb:
szynKwas93
 
Posty: 54

Postprzez szynKwas93 » 20 wrz 2011, 18:43

Proszę bardzo !!! Proszę bardzo !!!
http://www.filesonic.com/file/207833717 ... m_Crew.mp3

:twisted:


:dnb:
szynKwas93
 
Posty: 54


Postprzez <neuro> » 21 wrz 2011, 18:51

Live_Mix_DrumTown_Kru_10.2001_Dj_EMPI___Mc_QBiK_Live_Mix_Dru.mp3
Radiostacja_-_Sonic_Trip_Remix.mp3
Nocny_Trans_-_RoadsKilla__Litwa_-_24_03_2006_.ogg
weekenders___magica___ARTcafe_3.mp3
Sonic_Trip_-_Fanaberya_24-09-2005.mp3.html
_dj_glide_-_Stacjonarny_mix_socjalny.mp3.html
decoder substance (set z nt zapowiadajacy wystep kosheen w faraonie) + kawałek cj faxe http://www.divshare.com/download/7876211-918
NocnyTrans-Red-_10_07_2004_.mp3
Innovation_Kru___MC_Maniac___MC_Magica_-_Live___Nocny_Trans.mp3
http://rapidshare.com/files/83471957/03 ... ryczny.mp3
WEEKENDERS___D_N_B___TECHST.MP3
nDr_from_Razor_Point-_31_07_2004_.mp3
Noc_Producent_w_promo_mix_by_nDr-_15_10_2005_.mp3

Poproszę o re upolad tych setów :azbest:
Obrazek
Avatar użytkownika
<neuro>
 
Posty: 3434
ldz


Postprzez <neuro> » 25 wrz 2011, 14:55

Dzięki wielkie Altern :)
Obrazek
Avatar użytkownika
<neuro>
 
Posty: 3434
ldz

Postprzez darklin » 25 wrz 2011, 18:31

Altern8 napisał(a):http://www.filesonic.com/file/2107916931/decoder___substance_kosheen.mp3

Ca³y set Kosheen - Drum 'n' Bass Reborn (Mixmag '02)
http://www.mediafire.com/?b56yfu2hzz9hoj1 (tl w ¶rodku)
darklin
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron