dark girl

Identyfikacja kawałków, zapytania o tracklisty setów | ID and tracklists

dark girl

Postprzez drill » 25 lip 2010, 23:01

sorry za troche stupid topic, ale nie moge sie dogrzebac wiec pytam.. malo siedze w breakbeatach, a szukam walkow z klimatu bse- dark girl. ktos moze cos polecic?
drill
 
Posty: 28
@#$%^&*!

Postprzez skeez » 26 lip 2010, 09:56

trzeba napisac tutorial jakis jak szukac kawalkow w danym klimacie.
Wez posciagaj sety bse oraz sety z tym wałem, poobczajaj artystów i tytuły na tracklistach i zrób to samo z kolejnymi setami, na pewno któreś kawałki Ci sie spodobaja, a najlepiej szukac ich wlasnie w mixach (chyba ze chce Ci sie kupowac odrazu 12", w co wątpie), przypominam, że sciaganie jest nielegalne w naszym kraju :O


pzdr
Avatar użytkownika
skeez
 
Posty: 5984
Z ŁODZI

Postprzez bonn » 26 lip 2010, 10:09

a nie jest tak że ściaganie nie jest zabronione, natomiast udostępnianie plików ?
Avatar użytkownika
bonn
 
Posty: 379
Leeds / Mielec

Postprzez gulek » 26 lip 2010, 11:28

skeez napisał(a):trzeba napisac tutorial jakis jak szukac kawalkow w danym klimacie.
Wez posciagaj sety bse oraz sety z tym wałem, poobczajaj artystów i tytuły na tracklistach i zrób to samo z kolejnymi setami, na pewno któreś kawałki Ci sie spodobaja, a najlepiej szukac ich wlasnie w mixach (chyba ze chce Ci sie kupowac odrazu 12", w co wątpie), przypominam, że sciaganie jest nielegalne w naszym kraju :O


pzdr


dokładnie tak to wszystko wygląda ;) wiesz ile frajdy spawia, jak sam znajedziesz jakiś kawałek przez wertowanie setów oraz ich te/elek ;) znaleziony kawałek bardziej jara niż polecony przez kogoś :D
_______________________________________________
www.mixcloud.com/gulekdnb
www.trip2space.pl
Avatar użytkownika
gulek
 
Posty: 708
Dzierżoniów/Wrocław

Postprzez marvelon » 26 lip 2010, 13:29

http://techno.org/electronic-music-guide/

zakładka breakbeat i szukaj :)
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Postprzez drill » 26 lip 2010, 23:48

marvelon znam stronke ale thx:) a reszta moze mi wylizac skwarki z pupy:*
drill
 
Posty: 28
@#$%^&*!

Postprzez skeez » 27 lip 2010, 10:18

bonn napisał(a):a nie jest tak że ściaganie nie jest zabronione, natomiast udostępnianie plików ?



przepraszam, oczywiscie jest tak, a ja w ferworze nie ogarnalem :-)


@drill

jezeli oczekiwales ze zrobie Ci skrinshoty folderu, albo wypisze wszystkie kawalki to chyba Cie pojebalo :*
Avatar użytkownika
skeez
 
Posty: 5984
Z ŁODZI


Powrót do Identyfikacja / tracklists

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości

cron