June Miller - Give Up The Ghost EP - [HZN046]

Nowości 12", mp3 i CD godne uwagi | Noteworthy stuff in 12", CD and mp3 format

June Miller - Give Up The Ghost EP - [HZN046]

Postprzez Saimon » 28 wrz 2011, 22:19

HZN046 - June Miller - 2011

Obrazek
Obrazek

1. June Miller - Give Up The Ghost
2. June Miller - Neurosis (Remix)
3. June Miller - Half Top Feelings (Amos Rmx)
4. June Miller - Half Top Feelings (Instra:mental Rmx)

odsłuch

Release date : 2011

june miller + horizons music

Gdyby nie remix Instra:mentali EP'ka byłaby zajebista, tak jest "tylko" bardzo dobra. Szkoda, że nie zastąpili go przepięknym Lowlands (btw - wie ktoś kiedy i gdzie ma wyjść ?).
Saimon
moderator
 
Posty: 2686

Postprzez Johnny! » 29 wrz 2011, 00:40

no na tego Lowlands to się chyba nie doczekam :<
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez :break: » 29 wrz 2011, 13:51

Feelings :wink:
Avatar użytkownika
:break:
 
Posty: 2871
POLAND/SILESIA/SIEMIANOWICE

Postprzez Pawlak » 29 wrz 2011, 13:58

remix Amoss kozak :dnb:
kulki z kupy na włosach z dupy
Avatar użytkownika
Pawlak
 
Posty: 7303
od siebie

Postprzez asx » 29 wrz 2011, 14:06

Pawlak napisał(a):remix Amoss kozak :dnb:


:scri:

+ remiks pięknego "Neurosis" :badgersl:

Nie mogę się jednak nadziwić temu, że pomimo mini bojkotu przeprowadzonego jakiś czas temu przez co niektórych producentów na DOA i w paru innych miejscach, Horizons wciąż wydaje zajebiste rzeczy, skupia rewelacyjnych artystów i ma fantastyczne artworki :lol: Nie wiem, dziwi mnie to szczerze...

Tak czy siak, kolejny konkretny numer katalogowy od Horizons, heh.

@ :break: - poprawione ;)
Avatar użytkownika
asx
prawie admin
 
Posty: 5377

Postprzez Alegria » 29 wrz 2011, 14:12

asx napisał(a):Nie mogę się jednak nadziwić temu, że pomimo mini bojkotu przeprowadzonego jakiś czas temu przez co niektórych producentów na DOA i w paru innych miejscach, Horizons wciąż wydaje zajebiste rzeczy, skupia rewelacyjnych artystów i ma fantastyczne artworki :lol: Nie wiem, dziwi mnie to szczerze...


Bez kitu! Sprzeczne opinie płyną nt. tego obozu i sam nie wiem, co myśleć, bo faktycznie to, co wydaja i to w jakim opakowaniu to wydają nakazuje wspierać, a z drugiej strony... :roll:

Trudno, nieważne, jak to sam powiedziałeś:

kolejny konkretny numer katalogowy od Horizons, heh.


:scri:
Avatar użytkownika
Alegria
moderator
 
Posty: 3982
Poznań

Postprzez asx » 29 wrz 2011, 14:23

Hmm, może co niektórzy mieli po prostu pecha, ale z drugiej strony takich 'niektórych' było dość sporo jak na to środowisko. M.in. Duo Infernale, którzy wrzucili swego czasu "Playing Games" na soundcloud do pobrania za free, bo okazało się, że po tylu latach nadal nie dostali kasy za ten numer... :?

Dobra, offtop...

Obrazek

:ant:
Avatar użytkownika
asx
prawie admin
 
Posty: 5377

Postprzez Alegria » 29 wrz 2011, 14:39

asx napisał(a):Hmm, może co niektórzy mieli po prostu pecha, ale z drugiej strony takich 'niektórych' było dość sporo jak na to środowisko. M.in. Duo Infernale, którzy wrzucili swego czasu "Playing Games" na soundcloud do pobrania za free, bo okazało się, że po tylu latach nadal nie dostali kasy za ten numer... :?

Dobra, offtop...

Obrazek

:ant:


Zyon Base, Anile chociażby off the top of my head.
Z kolei Triadzi sobie chwalą Horizons ("jedni z najszybszych co do wysyłania nam kasy za rilisy"), a Naibu mówi, że z Neilem po prostu trzeba być "strictly business", że nie ma kumpli (no i fakt, że swojego flagowego artysty się dymać nie powinno).

No trudno :ant:


...

ALE TEN REMIX AMOSSÓW :dnb:
Avatar użytkownika
Alegria
moderator
 
Posty: 3982
Poznań

Postprzez Chaser » 29 wrz 2011, 18:09

Jak dla mnie epka dość słabo wypada... Najbardziej robi mi Amos Rmx, chociaż w sumie ciężko to nazwać remixem, bo właściwie to tylko przez chwilę pojawia się tam wokal z oryginału. Cała reszta kompletnie zrywa z numerem.

Alegria napisał(a):
asx napisał(a):Nie mogę się jednak nadziwić temu, że pomimo mini bojkotu przeprowadzonego jakiś czas temu przez co niektórych producentów na DOA i w paru innych miejscach, Horizons wciąż wydaje zajebiste rzeczy, skupia rewelacyjnych artystów i ma fantastyczne artworki :lol: Nie wiem, dziwi mnie to szczerze...


Bez kitu!

:scri:
Avatar użytkownika
Chaser
 
Posty: 2317
Czeluść

Postprzez to!masz » 29 wrz 2011, 19:04

June Miller - Give Up The Ghost :loveslayer:
to!masz
 
Posty: 1947
placking

Postprzez Maurus » 01 paź 2011, 08:08

Neurosis wypada chyba najlepiej z EP'ki. Instra:mental'e wg. mnie stworzyli totalną szmirę - mocno się zawiodłem! Reszta poprawna bez większego szału - EP'ke oceniam mocno poniżej przeciętnej :ant:

No i gdzie jest Lowlands :evil:
Avatar użytkownika
Maurus
 
Posty: 975
Poznań

Postprzez :break: » 19 gru 2011, 20:36

Neurosis (140 mix) :loveslayer: Reszta tez bardzo, bardzo dobra (nie liczac remiksu I:M bo to jakis zart)
Avatar użytkownika
:break:
 
Posty: 2871
POLAND/SILESIA/SIEMIANOWICE


Powrót do Releases

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości

cron