[SUBT009] Current Value - Crude Chronicles EP

Nowości 12", mp3 i CD godne uwagi | Noteworthy stuff in 12", CD and mp3 format

[SUBT009] Current Value - Crude Chronicles EP

Postprzez jarkkko » 03 paź 2011, 15:53

Obrazek

Artist: Current Value
Format: 12"
Record Label: Subtrakt
Catalog#: SUBT009
Style: Dubstep

1. Gonna Be Me
2. Agrotalk
3. Robodub
4. Crude Chronicles

http://www.triplevision.nl/release/SUBT009/
Avatar użytkownika
jarkkko
 
Posty: 791

Postprzez BrK » 03 paź 2011, 16:01

:rokkyu:
Avatar użytkownika
BrK
 
Posty: 7818
PCP

Postprzez jarkkko » 03 paź 2011, 16:03

oko iluminatów :lol:
Avatar użytkownika
jarkkko
 
Posty: 791

Postprzez BrK » 03 paź 2011, 16:05

taaaaa juz wniknalem :yabol:
Avatar użytkownika
BrK
 
Posty: 7818
PCP

Postprzez noico » 03 paź 2011, 16:11

....
noico
 
Posty: 2217

Postprzez BrK » 03 paź 2011, 16:20

swoja droga zastnawiam sie kiedy wyjdzie ta kosa http://www.youtube.com/watch?v=6LlSfmwtc4A
Avatar użytkownika
BrK
 
Posty: 7818
PCP

Postprzez Reverser » 03 paź 2011, 18:04

"Gonna Be Me" break strasznie zalatuje mi ATB jakimś, bardzo podobny klimat :wink: "Crude Chronicles" dobrze przeorane, ten "Agrotalk" to chujówka - wali jakimś kałowym excisionem, "Robodub" nie jest złe ale też mi jebie za bardzo wobblem
Reverser
 
Posty: 789
Tam gdzie piją dużo

Postprzez junkiepunkey » 03 paź 2011, 18:59

najpierw dabstep, potem bjork, teraz łuble. niezły kupsztyl z ryzego się zrobił.

TYLKO ŁÓDZKI TECHSTEP.
Obrazek
Avatar użytkownika
junkiepunkey
 
Posty: 4909
W imię zasad.

Postprzez BrK » 03 paź 2011, 19:30

jezeli to sa łoble to w takim razie jaram sie łoblami :lol: zeby tylko reszta dabstepowych parówek tak łobliła to byłoby dobrze, MOC NUMERY :dnb:
Avatar użytkownika
BrK
 
Posty: 7818
PCP

Postprzez noico » 03 paź 2011, 22:16

heheh oj stary stary...

...jezeli dla ciebie cefalkowy "dubstep" jest wyznacznikiem doskonalosci..to szczerze wspolczuje....naprawde
noico
 
Posty: 2217

Postprzez BrK » 03 paź 2011, 22:30

nooooo lepiej jakby 3 kliki na krzyz zapierdalaly przez 8 minut :lol: sorryy jestem jescze za młody jak zdziadzieje to zaczne sie jarac stukaniem i pukaniem :lol:
Avatar użytkownika
BrK
 
Posty: 7818
PCP

Postprzez Reverser » 03 paź 2011, 22:32

No akurat na dubstep Broken Note nie było, nie ma i nie będzie mocnych :wink:
Reverser
 
Posty: 789
Tam gdzie piją dużo

Postprzez BrK » 03 paź 2011, 22:35

noco ty chujowe na maksa lepsze fjuture dubkliki mega moc :dnb:
Avatar użytkownika
BrK
 
Posty: 7818
PCP

Postprzez Reverser » 03 paź 2011, 22:52

BrK napisał(a):noco ty chujowe na maksa lepsze fjuture dubkliki mega moc :dnb:


http://www.youtube.com/watch?v=7xr6uR3pLi8 jedziemy :dnb:
Reverser
 
Posty: 789
Tam gdzie piją dużo

Postprzez noico » 03 paź 2011, 23:15

BrK napisał(a):3 kliki na krzyz zapierdalaly przez 8 minut


no widzisz..jakie masz pojecie :lol:
noico
 
Posty: 2217

Postprzez N-FETT » 03 paź 2011, 23:15

gonna be me 8)
Avatar użytkownika
N-FETT
 
Posty: 1155
Jelenia Góra

Postprzez BrK » 05 paź 2011, 09:08

noico napisał(a):
BrK napisał(a):3 kliki na krzyz zapierdalaly przez 8 minut


no widzisz..jakie masz pojecie :lol:


http://www.youtube.com/watch?v=tQKjZqiUjMU

3:20 ok pokłony w twoja strone, nawet aphex gra chujowe cefałki ! zdecydowanie jestes autorytetem w sprawie dubstepu !!1 :yabol:
Avatar użytkownika
BrK
 
Posty: 7818
PCP

Postprzez RVerbal » 05 paź 2011, 09:24

BrK napisał(a):
noico napisał(a):
BrK napisał(a):3 kliki na krzyz zapierdalaly przez 8 minut


no widzisz..jakie masz pojecie :lol:


http://www.youtube.com/watch?v=tQKjZqiUjMU

3:20 ok pokłony w twoja strone, nawet aphex gra chujowe cefałki ! zdecydowanie jestes autorytetem w sprawie dubstepu !!1 :yabol:

ha, tym większy chuj w dupę aphexowi
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
RVerbal
 
Posty: 3261
banned

Postprzez BrK » 05 paź 2011, 09:29

o kolejny znawca, od dzisiaj kreujecie moja zajawke muzyczna ! :bow: :lol:
Avatar użytkownika
BrK
 
Posty: 7818
PCP

Postprzez RVerbal » 05 paź 2011, 10:12

BrK napisał(a):o kolejny znawca, od dzisiaj kreujecie moja zajawke muzyczna ! :bow: :lol:

co ty. mnie tylko zastanawia twoje fanatyczne wręcz oddanie currentowi, przy jednoczesnym hejtowaniu większości gustów innych od twoich. wieje moherowym beretem.
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
RVerbal
 
Posty: 3261
banned

Postprzez Reverser » 05 paź 2011, 10:38

TUSKOBUS W KONINIE, LEĆ JEBANY PAZIU!!!!
Reverser
 
Posty: 789
Tam gdzie piją dużo

Postprzez BrK » 05 paź 2011, 11:29

RVerbal napisał(a):
BrK napisał(a):o kolejny znawca, od dzisiaj kreujecie moja zajawke muzyczna ! :bow: :lol:

co ty. mnie tylko zastanawia twoje fanatyczne wręcz oddanie currentowi, przy jednoczesnym hejtowaniu większości gustów innych od twoich. wieje moherowym beretem.


a mnie dziwi tępe hejtowanie przez wiekszosc z was karenta mimo ze rozpierdala pod wzgledem konstrukcji i brzmienia wiekszosc waszych popstarsów, wieje mi tu upośledzeniem umysłowym :yabol:
Avatar użytkownika
BrK
 
Posty: 7818
PCP

Postprzez RVerbal » 05 paź 2011, 14:43

BrK napisał(a):
RVerbal napisał(a):
BrK napisał(a):o kolejny znawca, od dzisiaj kreujecie moja zajawke muzyczna ! :bow: :lol:

co ty. mnie tylko zastanawia twoje fanatyczne wręcz oddanie currentowi, przy jednoczesnym hejtowaniu większości gustów innych od twoich. wieje moherowym beretem.


a mnie dziwi tępe hejtowanie przez wiekszosc z was karenta mimo ze rozpierdala pod wzgledem konstrukcji i brzmienia wiekszosc waszych popstarsów, wieje mi tu upośledzeniem umysłowym :yabol:


ej, ale ja lubię sporą ilość jego wałków. lubię też mocniejsze brzmienia. bez wątpienia karent wniósł sporo do drum'n'bassu z pierdolnięciem. ale kiedy wydaje gówno, to nie nazywajmy szamba perfumerią ;)
ja wiem, że z tobą nie ma dyskusji, bo przecież nie zamierzam cię nawracać na cokolwiek, ani tym bardziej krytykować. tak tylko ciekawi mnie twoja postawa.

a pana reversera pominę milczeniem - skoro moje preferencje wyborcze wywołały w nim takie oburzenie to jedyne co mogę zrobić to tylko się do niego szeroko uśmiechnąć - :)
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
RVerbal
 
Posty: 3261
banned

Postprzez Reverser » 05 paź 2011, 16:26

Człowieku jak tam chcesz być dymanym to chuj mnie do tego, dawno już przestałem tracić czas na jakieś przekonywanie, udowadnianie racji na forach, żeby tylko później nie płakać 4 lata.

Natomiast nie zmienia to faktu, że w wielu tematach to ja widzę właśnie jakiś amenobijców co próbują dyskretować twórczość currenta, brk próbuje wyrównywać żeby netskajowcy nie mieli tak dobrze. Gorzej byłoby jakby Berek był hipsterem i bronił Borgore czy innych tam producentów kałstepu, ale widzę, że po prostu ciężko mu zrozumieć dlaczego dookoła nas wszędzie scena mocnych brzmień dynamicznie się rozwija a u nas leży. Przecież właśnie w stepach, hybrydach i innych tam ciężkich odmianach największych postęp jest, z roku na rok coraz bardziej abstrakcyjne formy rytmiczne są wymyślane, a to, że polaczki nie potrafią tego ogarnąć to nie jest powód do jakiegoś ośmieszania. Current jest pomijając może jedynie fakt, że nieco za dużo wydaje, absolutnie najwyższej klasy producentem i nikt mu w dnb (może jeszcze za paroma osobistościami jak DJ Hidden czy Hybris) nie dorównuje czy ktoś chce tego czy nie. Produkuje bardzo szeroki wachlarz gatunkowy, w zasadzie z roku na rok ewoluuje jego styl w jakieś inne, nieznane wcześniej rejony. Więc jego fanatyzm jest imo absolutnie zrozumiały, lepiej do CV się tasować niż do Alixa Pereza.
Reverser
 
Posty: 789
Tam gdzie piją dużo

Postprzez BrK » 09 paź 2011, 14:25

ej wogole to nie wiem czy zauwazaliscie ale crude chronicles to quarter/halfstep jest :lol:
Avatar użytkownika
BrK
 
Posty: 7818
PCP

Postprzez noico » 09 paź 2011, 15:23

BrK napisał(a):
noico napisał(a):
BrK napisał(a):3 kliki na krzyz zapierdalaly przez 8 minut


no widzisz..jakie masz pojecie :lol:


http://www.youtube.com/watch?v=tQKjZqiUjMU

3:20 ok pokłony w twoja strone, nawet aphex gra chujowe cefałki ! zdecydowanie jestes autorytetem w sprawie dubstepu !!1 :yabol:


:wulkan: aha no to jak apex gra cefalki to sory naprawde zwracam honor, przekonales mnei! cv jest zajebisty!
noico
 
Posty: 2217

Postprzez BrK » 09 paź 2011, 15:38

granie przez aphexa numerow danego producenta to spore wyroznienie (i powie ci to kazdy artysta ktorego numery zagral AFX (czy to spl, czy limewax czy machinecode)
) ktore swiadczy mimo wszystko o wysokim poziomie

no ale ok skoro jakis tam nico z sonsowca ktory nagle z wielkiego darkstepowca przefarbowal sie na minimalowca mowi ze to chujnia to faktycznie musi byc chujnia ! :wulkan:
Avatar użytkownika
BrK
 
Posty: 7818
PCP

Postprzez noico » 09 paź 2011, 15:50

:yabol:

nie mam zamiaru sie przepychac z tobą...cv dla mnie jest kurewsko wtórne i nie zmieni tego fakt ze apex to gra :lol: ale widac dla ciebie jest to wyznacznik ;)

nie trac czasu PILNUJ FORUM! :wink:
noico
 
Posty: 2217

Postprzez BrK » 01 lut 2012, 12:34

20.02

CRUDE CHRONICLES :evil:
Avatar użytkownika
BrK
 
Posty: 7818
PCP

Postprzez hinczyk » 01 lut 2012, 18:25

http://www.youtube.com/watch?v=Caga40Nhf3g

ja ogólnie nie trawię dubstepu. w ogóle. ten numer to zdecydowanie nie dubstep (zresztą berek wspomniał). zastanawiam się, czy noico i rewerbal sobie robią jaja, czy słuchają radia zet. no kurwa, JAKA KOSA!!!! :dnb: :dnb:
Avatar użytkownika
hinczyk
 
Posty: 1040
zlasu


Powrót do Releases

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron