ASC - The Light That Burns Twice As Bright - [SSCD11]

Nowości 12", mp3 i CD godne uwagi | Noteworthy stuff in 12", CD and mp3 format

ASC - The Light That Burns Twice As Bright - [SSCD11]

Postprzez Saimon » 17 lis 2011, 09:05

SSCD11 - ASC - The Light That Burns Twice As Bright - 2011

Obrazek

01. Silver Rain On Venus
02. Binomial Theorem
03. Underwater Temples
04. Low Clouds
05. My Mind Is Not The Same as Yours
06. A Love-Inspired Fire
07. I Need Rewiring
08. Lunar Industries
09. Irradiated Software
10. Stranded With No Direction

odsłuch + silent season

All tracks written, produced & engineered by James Clements.

300 dual slot recycled cd sleeves made from 20pt chipboard and contain 100% Recycled Fibers that FSC (Forest Stewardship Council) Certified. Each cd will be numbered and come with Silent Season stickers.

No Digital

Release date : 21.11.2011


Ambienty od mistrza Jamesa Clementsa. Fenomenalne dźwięki. Koniecznie będzie trzeba nabyć kopię. Jaram się !


:heart: :heart: :heart:
Saimon
moderator
 
Posty: 2686

Postprzez :break: » 17 lis 2011, 12:53

No Digital


Szkoda troche no a album zapowiada sie zacnie! Nie jestem jakims wielkim milosnikiem ambientow, ale te od ASC robia mi bardzo dobrze :)
Avatar użytkownika
:break:
 
Posty: 2871
POLAND/SILESIA/SIEMIANOWICE

Postprzez Basebox » 17 lis 2011, 13:04

No Official Digital
there I fixd it ;]
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez hirszu » 17 lis 2011, 23:22

:dnb: :dnb: :dnb:
Avatar użytkownika
hirszu
 
Posty: 660
Warszawa

Postprzez pablo » 21 lis 2011, 15:38

10 min :heart:
na pewno bedzie dobry material jednak taka plyte trzeba przesluchac sobie w calosci od poczatku do konca, nie po fragmentach odsluchow
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
pablo
 
Posty: 2391
sydney

Postprzez biciK » 31 gru 2011, 01:39

ma to ktos juz??
biciK
 
Posty: 2027
Mikołów

Postprzez Saimon » 31 gru 2011, 12:59

Płyta doszła do mnie kilka tygodni temu. Niestety przy tłoczeniu płyt pojawiły się błędy i niektóre kawałki są poucinane. Silent Season oczywiście przeprosiło za powstały błąd, dotłoczyło nowe płyty i wysłało nowy egzemplarz. Mimo tego oczywiście płyta została odsłuchana już dziesiątki razy. Bardzo polecam zakup, tym bardziej, że materiał dostępny tylko na CD (300 sztuk więc lepiej się spieszyć). Fenomenalny album !
Saimon
moderator
 
Posty: 2686

Postprzez Iks » 31 gru 2011, 14:29

W tym tygodniu rozsyłali newsletter że poprawione CD są w drodze z tłoczni do nich i tuż po nowym roku będą rozsyłać poprawione egzemplarze.

Co ciekawe, ta pierwotna wersja z błędami jakoś do mnie do dziś nie doszła, być może połapali się że pierwszy nakład CD zawiera błędy zanim wysłali wszystkim odbiorcom (choć zamówiłem ją na kilka dni przed release date). W sumie nigdy w historii zamawiania płyt z zagranicy nic mi nie zginęło po drodze, więc jeśli padło akurat na ten felerny egzemplarz z pierwszego nakładu to tym lepiej :D
Iks
 
Posty: 247
Łódź

Postprzez Mike-L » 21 lut 2012, 01:50

czegoś takiego potrzebowałem! wspaniała muzyka. słuchając tego albumu można przenieść się w inny wymiar.

10/10 :dnb:
Avatar użytkownika
Mike-L
 
Posty: 2725
Łódź


Powrót do Releases

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron