Loxy & Resound - Burning Shadows - [EXITCD009]

Nowości 12", mp3 i CD godne uwagi | Noteworthy stuff in 12", CD and mp3 format

Loxy & Resound - Burning Shadows - [EXITCD009]

Postprzez Saimon » 29 lis 2011, 18:05

EXITCD009 - Loxy & Resound - Burning Shadows - 2011

Obrazek

EXITCD009

01. Celestial March
02. Depth Excess
03. Part Human
04. Black Hole
05. Declaration
06. Conscious
07. Sin City
08. Fall
09. Conqueror X
10. Inversion
11. Thin Ice
12. Vindication
13. Vertigo Reprisal

EXIT LP009 (3 x 12" Vinyl)

A. Depth Excess
B. Fall
C. Conqueror X
D. Inversion
E. Thin Ice
F. Conscious

odsłuch + interview + exit records

Release date : 12.12.2011


Po zbadaniu odsłuchów album wielkiego wrażenia na mnie nie robi. Pewny jestem natomiast, że gdy odsłucham go w całości i dokładnie to znajdę w nim trochę smaczków. Może nawet zakupię kopię. Wiem też, że znajdą się i tacy, którzy okrzykną to wydawnictwo albumem roku ; )


Conqueror X


:mads:
Ostatnio edytowano 29 lis 2011, 20:21 przez Saimon, łącznie edytowano 1 raz
Saimon
moderator
 
Posty: 2686

Re: Loxy & Resound - Burning Shadows - [EXITCD010]

Postprzez Chaser » 29 lis 2011, 18:34

Saimon napisał(a):Wiem też, że znajdą się i tacy, którzy okrzykną to wydawnictwo albumem roku ; )

o/
... i to jeszcze zanim były odsłuchy, bo większość numerów znam z setów.
No ale kurwa nie wiedziałem, że "Conscious" i "Inversion", to jest właśnie to, na co tak niecierpliwie czekałem :o :dnb:
Więc teraz mogę spokojnie ogłosić, że dla mnie to jest album roku :mads:
Mistrzem tego albumu jest dla mnie "Part Human"!!!!!!!!!!!!! Boże.... jak ten numer mi robi!!!!!!!!!!!!!! Wchodzi mi jak po dragach, a przecież jestem trzeźwy :lol: Na imprezie go jeszcze nie słyszałem, ale gdy to się stanie to pewnie ugną mi się kolana... Czekałem na taki numer od 1999 roku, kiedy pierwszy raz usłyszałem ścieżkę dźwiękową z gry Soul Reaver - strasznie czuje ten klimat. Ten numer także odzwierciedla ciemną stronę mojej duszy. Bez kitu...
M A S A K R A

A poza tym: Celestial March, Depth Excess, Black Hole, Sin City, Fall - MISTRZE!!!!!!!!!!!!

Reszta :10: Także album dla mnie 11/10 :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb:
Avatar użytkownika
Chaser
 
Posty: 2317
Czeluść

Postprzez :break: » 29 lis 2011, 19:53

Release date : 12.12.2011

:wink:
Avatar użytkownika
:break:
 
Posty: 2871
POLAND/SILESIA/SIEMIANOWICE

Postprzez Chaser » 04 gru 2011, 23:47

Są odsłuchy, jest do kupienia :dnb:
http://www.chemical-records.co.uk/sc/se ... =EXITCD009
Nie długo u mnie:*
Avatar użytkownika
Chaser
 
Posty: 2317
Czeluść

Postprzez Alegria » 13 gru 2011, 00:49

Bump.
Na Surusie jakiegoś free tracka rozdajo do całego albumu.
Avatar użytkownika
Alegria
moderator
 
Posty: 3982
Poznań

Postprzez Chaser » 13 gru 2011, 01:06

Darmówka słaba. A albumik leci już do mnie :dnb:
Avatar użytkownika
Chaser
 
Posty: 2317
Czeluść

Postprzez :break: » 13 gru 2011, 15:58

Wczoraj przesluchalem calosc 3 razy i jestem pod naprawde duzym wrazeniem ;) Bardzo solidny album, ktorego przyjemnie slucha sie od poczatku do konca. Najslabszy moment dla mnie to Sin City a najbardziej mi robia Black Hole, Conqueror X i Vindication. Ogolnie calosc mocne :8:
Avatar użytkownika
:break:
 
Posty: 2871
POLAND/SILESIA/SIEMIANOWICE

Postprzez Chaser » 25 gru 2011, 14:29

Miałem szczęście bo paczka z Burning Shadows dotarła do mnie przed świętami.
Odsłuchałem album kilkukrotnie i w tej całej zajebistości są jednak dwie rzeczy na których się zawiodłem... Wszystkie numery są zajebiste, ale większość z nich zaczyna się beznadziejnie... Liczyłem na fajne początki do miksu, lub jakieś fajne intra. Największy zawód przeżyłem przy najlepszym dla mnie "Part Human" - Początek jest beznadziejny... Klimat się nie wkręca jak to zwykle takie numery oferują swoim początkiem. Do fajnego miksu też ciężka sprawa... tym bardziej, że trwa niecałe 4:30 min.
Drugi zawód przeżyłem z "Fall", bo znacznie fajniejsza jest pierwotna wersja z brudnym amenem
http://www.youtube.com/watch?v=834fVG8wldc

Zamiast tego, na album dali wersje z "prykaniem" która jest zajebista, ale przy "roboczej" wersji wydaje się być bez duszy... ale i tak albumu nic nie przebija w tym roku jak dla mnie :)
Avatar użytkownika
Chaser
 
Posty: 2317
Czeluść


Powrót do Releases

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości

cron