Dub Phizix & Skeptical - Marka / Rags - [EXIT037]

Nowości 12", mp3 i CD godne uwagi | Noteworthy stuff in 12", CD and mp3 format

Dub Phizix & Skeptical - Marka / Rags - [EXIT037]

Postprzez Saimon » 07 gru 2011, 14:40

EXIT037 - Dub Phizix & Skeptical - 2011

Obrazek


A) Dub Phizix & Skeptical Ft. Strategy – Marka
AA) Dub Phizix & Skeptical – Rags

odsłuch + video

Release date : 07.12.2011


Marka jaki rozpierdol !


:hallowen:
Saimon
moderator
 
Posty: 2686

Postprzez ant » 07 gru 2011, 15:38

Nie kumam podjary tym numerem.

Tzn numer jest w pytke, ale cały facebook aż huczy od linków i share'nięć, jakby było to jakieś epokowe odkrycie. Znam wiele numerów w tym klimacie.

o!

ale swoja droga dobry. no i okladka :dnb:
ant
moderator
 
Posty: 9306
inteligencja forum

Postprzez junkie » 07 gru 2011, 15:55

Nieoficjalny hymn SNB 2011 :). Mega klimatyczny wałek :dnb: :dnb:

@Ant - zapodaj w takim razie coś podobnego - z przyjemnością posłucham.
junkie
 
Posty: 646

Postprzez Sho » 07 gru 2011, 16:12

ktos chce

Obrazek
Avatar użytkownika
Sho
 
Posty: 1229
Eire

Postprzez Roast » 07 gru 2011, 17:49

track zajebisty, a caly hajp moim zdaniem wynika ze swietnego go rozreklamowania, teledysku, zajawek, to jest to czego calemu future bassowi brakowalo, oby tak dalej i moze na imprezy bedzie przychodzic juz nie 50 a 500 osob, zostawia te gowniane filthy i zobacza gdzie jest prawdziwy groove
Roast
 
Posty: 230
3 City

Postprzez Chaser » 07 gru 2011, 18:22

ant napisał(a):Nie kumam podjary tym numerem.

Tzn numer jest w pytke, ale cały facebook aż huczy od linków i share'nięć, jakby było to jakieś epokowe odkrycie.

:scri:

3/4 roboty, jeśli chodzi o jego popularność, to napewno robi charakterystyczny, wpadający w ucho wokal. Bo samych zajebistych brzmień w tym klimacie jest od groma i jakoś do tej pory nie było takiego poruszenia.

Ogólnie to Exit jest dla mnie labelem roku, same zajebiste rzeczy wychodzą :dnb:
Avatar użytkownika
Chaser
 
Posty: 2317
Czeluść

Postprzez Alegria » 07 gru 2011, 18:47

Roast napisał(a):track zajebisty, a caly hajp moim zdaniem wynika ze swietnego go rozreklamowania, teledysku, zajawek


:scri:

Dobrzy gracze grali to w setach, wokal jest tak dziwny i charakterystyczny, że praktycznie to on decyduje o tym, jak bardzo ten numer się wyróżnia. Bez niego to byłby praktycznie kolejny deepowy warczący pykacz. No, ale raz na jakiś czas przychodzi podjara jednym z takich numerów, trafiło na Markę (jako się rzekło, jeden z nieoficjalnych hymnów S&B2011 - jak dla mnie obok ST Files & Calibre - Falling Down), no i podjara poszła wirusowo na FB.

W przypadku tego wałka cieszę się paradoksalnie z tego, że mało kto miał okazję do zagrania go na polskiej ziemi przed wydaniem (przykładem był Foreign Concept w Poznaniu :heart: ), więc przynajmniej polska publiczność się nim nie znudzi, a dopiero zacznie nim jarać w okresie wydania.





























(albo ta niewyedukowana część ucieknie z parkietu bo "ZA WOOOOLNOOOOOOOOO, EJ WEŹ ZAGRAJ SZYBCIEJ DIDŻEEEEEJ" :wulkan: )

EDIT: O kurwa, test pressy poszły w 11 minut z Surusa, taki jest hajp :O
http://www.stereoboard.com/content/view/169374/9
Avatar użytkownika
Alegria
moderator
 
Posty: 3982
Poznań

Postprzez Johnny! » 07 gru 2011, 19:34

ant napisał(a):Nie kumam podjary tym numerem.

Tzn numer jest w pytke, ale cały facebook aż huczy od linków i share'nięć, jakby było to jakieś epokowe odkrycie. Znam wiele numerów w tym klimacie.

o!

ale swoja droga dobry. no i okladka :dnb:
:scri:
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez Roast » 07 gru 2011, 19:40

i zajebiscie, oby tak dalej
Roast
 
Posty: 230
3 City

Postprzez Johnny! » 07 gru 2011, 19:45

druga strona za to jest koszmarna. ale równie dobrze mogliby tam wytłoczyć mongolską pieśń operową, i tak wszystko rozbija się o Markę
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez Roast » 07 gru 2011, 21:29

wcale nie jest koszmarna koleszko, jest elegancka wbrew tytulowi
Roast
 
Posty: 230
3 City

Postprzez Chaser » 08 gru 2011, 00:08

Alegria napisał(a):(...)wokal jest tak dziwny i charakterystyczny, że praktycznie to on decyduje o tym, jak bardzo ten numer się wyróżnia. Bez niego to byłby praktycznie kolejny deepowy warczący pykacz.

Ej, właśnie to napisałem :(
... i nie zdziwię się, jak zaczną pojawiać się kseroboy-e :lol:
Avatar użytkownika
Chaser
 
Posty: 2317
Czeluść

Postprzez fullarity » 08 gru 2011, 14:14

Chaser napisał(a):
Alegria napisał(a):(...)wokal jest tak dziwny i charakterystyczny, że praktycznie to on decyduje o tym, jak bardzo ten numer się wyróżnia. Bez niego to byłby praktycznie kolejny deepowy warczący pykacz.

Ej, właśnie to napisałem :(
... i nie zdziwię się, jak zaczną pojawiać się kseroboy-e :lol:

Trudne toto nie jest, wystarczy sobie zatknąć nosa ręką i powtarzać jakieś przypadkowie rymowane senkwencje jak w mantrze :)

Co nie zmienia faktu, że wraz z teledyskiem numer kosi. Teledysk myślę, że dał naprawde dużo. Bo bez tego numer jako numer, ok podjarka by była, ale po miesiącu by ludzie pozapominali :)
Obrazek
Avatar użytkownika
fullarity
 
Posty: 209
Toruń

Postprzez destruction » 08 gru 2011, 14:56

fullarity napisał(a):
Chaser napisał(a):
Alegria napisał(a):(...)wokal jest tak dziwny i charakterystyczny, że praktycznie to on decyduje o tym, jak bardzo ten numer się wyróżnia. Bez niego to byłby praktycznie kolejny deepowy warczący pykacz.

Ej, właśnie to napisałem :(
... i nie zdziwię się, jak zaczną pojawiać się kseroboy-e :lol:

Trudne toto nie jest, wystarczy sobie zatknąć nosa ręką i powtarzać jakieś przypadkowie rymowane senkwencje jak w mantrze :)



fakt, trudne to nie jest do zrobienia dla producentów, ale na pewno najtrudniej jest wpaść na pomysł i go w ten sposób urzeczywisnić. PODOBA SIĘ BARDZO !!!! HIT 2011 roku w dnb imo :)
destruction
 
Posty: 2488
Ghost Town

Postprzez Chaser » 08 gru 2011, 19:05

fullarity napisał(a):
Chaser napisał(a):
Alegria napisał(a):(...)wokal jest tak dziwny i charakterystyczny, że praktycznie to on decyduje o tym, jak bardzo ten numer się wyróżnia. Bez niego to byłby praktycznie kolejny deepowy warczący pykacz.

Ej, właśnie to napisałem :(
... i nie zdziwię się, jak zaczną pojawiać się kseroboy-e :lol:

Trudne toto nie jest, wystarczy sobie zatknąć nosa ręką i powtarzać jakieś przypadkowie rymowane senkwencje jak w mantrze :)

Co nie zmienia faktu, że wraz z teledyskiem numer kosi. Teledysk myślę, że dał naprawde dużo. Bo bez tego numer jako numer, ok podjarka by była, ale po miesiącu by ludzie pozapominali :)

Teledysk :> :?: Nie widziałem jeszcze :lol:
Czekin...
Avatar użytkownika
Chaser
 
Posty: 2317
Czeluść

Postprzez oskarewicz » 08 gru 2011, 21:26

zajebsity wokal, zajebsity klip, zajebsita reklama, sam numer bardzo fajny aaaaaale racja, to wokal powoduje, ze numer na tle innych głebokich podobnych do siebie traków tak kuresko się wyróżnia.
hajp dziwnym nie jest, zajebsity numerek.
Avatar użytkownika
oskarewicz
 
Posty: 1139
wro

Postprzez Sho » 09 gru 2011, 02:47

moim zdaniem wszystko rozbija sie tutaj o mc i klip ... 20 poprzednich rylisow exit jednak przemawia do mnie znaczniej
Avatar użytkownika
Sho
 
Posty: 1229
Eire

Postprzez Pawlak » 09 gru 2011, 05:59

no i pech. jeszcze nie słyszałem kawałka a wiem juz ze dub phizix konczy sie zanim tak naprawde na dobre sie zaczeło :(
kulki z kupy na włosach z dupy
Avatar użytkownika
Pawlak
 
Posty: 7303
od siebie

Postprzez Pawlak » 09 gru 2011, 06:01

[mod edit] zauważyłeś na forum istnieje przycisk EDYTUJ ?

ojej przepraszam ;(
Ostatnio edytowano 09 gru 2011, 15:14 przez Pawlak, łącznie edytowano 1 raz
kulki z kupy na włosach z dupy
Avatar użytkownika
Pawlak
 
Posty: 7303
od siebie

Postprzez hejter » 09 gru 2011, 13:34

o kurwa to to z bananami co sie lemingi jarajou :D
hejter
 
Posty: 3270
z vinyla

Postprzez BrK » 09 gru 2011, 14:25

chwytliwy numer ale kompletnie nie czaje podjarki, naprawde nie slysze w nim zajebistości pod kątem inżynierskich myków trików i wyjebanych dźwięków.

taka prostoza z wpadającą w ucho szczekaczką

no ale co proste to dla tłumu cnie

moze niedługo poleci w czwórce
Avatar użytkownika
BrK
 
Posty: 7818
PCP

Postprzez #shtah » 09 gru 2011, 16:59

BrK napisał(a):taka prostoza z wpadającą w ucho szczekaczką

a dlaczego nikt nie napisał o drugiej stronie, rags dużo fajniejszy moim zdaniem, ale ogólnie exit rec bardzo ładne rzeczy wydało w tym roku
#shtah
 
Posty: 47

Postprzez #WeThePeople# » 09 gru 2011, 19:45

rooooooots, blady rooooooots....


























poo. ;)
#WeThePeople#
 
Posty: 310
Poz / Le

Postprzez Pawlak » 11 gru 2011, 04:16

odsłuchałem- marka fajny ale bez specjalnej podjarki mocne subbasy az mi membrana słuchawek lata. :)
kulki z kupy na włosach z dupy
Avatar użytkownika
Pawlak
 
Posty: 7303
od siebie

Postprzez Maurus » 25 gru 2011, 11:22

Marka -> Obrazek

Rags dobrze mi wchodzi za to :lol:
Avatar użytkownika
Maurus
 
Posty: 975
Poznań

Postprzez krq » 25 gru 2011, 13:11

marcoo napisał(a):Marka -> Obrazek

Rags dobrze mi wchodzi za to :lol:


iksde xd
Avatar użytkownika
krq
 
Posty: 1474
Warszawa. Erkiu

Postprzez Saimon » 25 gru 2011, 13:26

Haha. Bez kitu Marka wychodzi już wszystkimi otworami ciała ; ) Tak to jest jak na numer jest taka nagonka, która prowadzi tylko i wyłącznie do obrzydzenia. A Marka ma jeszcze gorzej niż kiedyś Open Page czy Compassion. Jeszcze wersja instrumentalna jakoś ujdzie ale generalnie jak widzę sety z tym numerem to omijam je szerokim łukiem. Co za dużo, to niezdrowo !
Saimon
moderator
 
Posty: 2686

Postprzez Johnny! » 25 gru 2011, 15:34

jak zwykle - najpierw podjarka aż wręcz przesadna, ale jak się okazało że - o dziwo! - wielu ludziom podeszło i już nie jest taki andergrand to zaczyna się hejterka :lol:

słuchacie w kółko setów z ledwie różniącymi się tracklistami i potem zdziwienie że się nudzą tracki szybko :roll:
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez Alegria » 27 gru 2011, 00:17

Tehnik napisał(a):słuchacie w kółko setów z ledwie różniącymi się tracklistami i potem zdziwienie że się nudzą tracki szybko :roll:


Przykro mi, że muszę się zgodzić z tak kąśliwym zdaniem, ale :scri:

Jak coś mi się ma znudzić, to unikam setów z tym kawałkiem. Mi się jeszcze Marka nie znudziła, ale niektórzy mam wrażenie narzekają, bo ludzie totalnie z pizdy repostują to na fejsie (w sensie tacy, co w ogóle albo ponoć nie lubili tego typu DNB, albo w ogóle DNB nie lubią... ponoć :lol: ).

Oh well.
Avatar użytkownika
Alegria
moderator
 
Posty: 3982
Poznań

Postprzez RanyJulek » 27 gru 2011, 00:19

słebe te numery imo.. jakoś nie mogę się przekonać do tej Marki :D
Avatar użytkownika
RanyJulek
 
Posty: 1614
HANDRA // Digital Nature // Dance or Die // WHAT events

Następna strona

Powrót do Releases

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości

cron