[NHS206] Camo & Krooked - Between The Lines

Nowości 12", mp3 i CD godne uwagi | Noteworthy stuff in 12", CD and mp3 format

Re: [NHS206] Camo & Krooked - Between The Lines

Postprzez Basebox » 12 gru 2012, 17:27

O ile oryginalna płyta była prawie-strasznym potworkiem, tak ta tez tego nie zmienia. Ukazuje za to - niestety - w jakiej kondycji jest dzisiejszy drum'n'bass, tez promowany przez bardziej znane nazwiska. Wiekszosc drop'ów w tych remixach brzmi niestety jak muzyka dla debili, gdzie prym wiodą skwierczące brostepowe brzmienia, pitch'owane w gore i w dol tu i tam! Chyba czas zacząć takie patenty szufladkować jako dumb'n'bass (bo to się tyczy nie tylko drumstep'ow), czy ogólnie dumb music(bo to nie tyczy sie tylko dnb). Najsmutniejsze jest to że o ile dropy sa pożal-się-boże, tak jednak intr i breakdown'ow da sie jeszcze sluchac. Zatem nie widzę tego inaczej, jak po prostu dobór wykonawców pod brostep'ową modłe - żeby było głośno i głupio.
Z całej tej listy chyba najlepsze remixy zrobili BCee i Subwave. Jeszcze Fred V & Grafix nawet dali rade. Inside Info w sumie też. Reszta na odstrzał przy użyciu broni z magazynkiem napełnionym do połowy lub w pełni.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: [NHS206] Camo & Krooked - Between The Lines

Postprzez RVerbal » 12 gru 2012, 21:33

Ukazuje za to - niestety - w jakiej kondycji jest dzisiejszy drum'n'bass, tez promowany przez bardziej znane nazwiska


Nie rozumiem po co tam słowo "też", które zupełnie zmienia wydźwięk wypowiedzi. Moim zdaniem drum'n'bass wcale nie jest w złej kondycji, a większość szanowanych wytwórni nadal trzyma wysoki poziom. Faktem jest, że powstaje mnóstwo gówna, ale jeżeli się wie gdzie szukać to łatwo oddzielić ziarno od plew. A że to robi naszej muzyce złą reklamę? Jebać to. Sam zresztą zaczynałem od Pendulum i się tego nie wstydzę ;)
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
RVerbal
 
Posty: 3261
banned

Re: [NHS206] Camo & Krooked - Between The Lines

Postprzez Basebox » 13 gru 2012, 01:39

miało być "ten", pardon.

Pendulum to pikusie byli w porównaniu do tego co się teraz wyprawia ;] Chociaż gdyby istnieli nadal, to pewnie by robili to samo co inni ;p
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: [NHS206] Camo & Krooked - Between The Lines

Postprzez Alegria » 13 gru 2012, 03:26

No sorry Bejsiu, a co z remiksem Submorphicsa? Jak dla mnie to jeden z ładniejszych numerów na albumie (który w większości jest kupą, niestety).
Avatar użytkownika
Alegria
moderator
 
Posty: 3982
Poznań

Re: [NHS206] Camo & Krooked - Between The Lines

Postprzez Basebox » 13 gru 2012, 10:41

Racja, Aleg. Pomyłka przy wyliczaniu. Zwalam to na niewyspanie spowodowane okresem przedświątecznym :)
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: [NHS206] Camo & Krooked - Between The Lines

Postprzez dres » 13 gru 2012, 11:24

w esce puszczali ostatnio
Avatar użytkownika
dres
 
Posty: 333
wrocław, KOCHAM TE FORUMA

Re: [NHS206] Camo & Krooked - Between The Lines

Postprzez pika » 25 gru 2012, 20:24

lol basebox co ty pierdolisz :D pare numerów tutaj tak pozamiatało ze nigdy nie wykminisz takich lini melodyjnych ani nie dogonisz pod względem techniki ;) chuj w to ze bro stepowe brzmienia i w ogole, przeciez muzyka ewoluuje kurwa ,trendy sie zmieniaja z predkoscia kuraw swiatla dubstep mial swoje 5 min ale juz odchodza ludzie od tego gowna, ogarnij sie :P to ze ci sie nie podoba to nie musisz mowic ze to dla debili bo dla mnie bardziej idiotyczne sa neurosy które w zaden sposób nie oddziałowuja na mózg bo tych kawalków nawet nie mozna zanucic :P
pika
 
Posty: 208
sopt

Re: [NHS206] Camo & Krooked - Between The Lines

Postprzez RVerbal » 26 gru 2012, 02:21

neuro da się nucić.
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
RVerbal
 
Posty: 3261
banned

Re: [NHS206] Camo & Krooked - Between The Lines

Postprzez Basebox » 26 gru 2012, 02:46

pika napisał(a):lol basebox co ty pierdolisz :D
te ladniejsze

pare numerów tutaj tak pozamiatało ze nigdy nie wykminisz takich lini melodyjnych ani nie dogonisz pod względem techniki ;)
no te pare wymienilem wczesniej, reszta to gowno nad ktorym nie ma co sie rozwodzic. zreszta gowna nie musze doganiac, nawet jakby bylo technicznie z kosmosu.

chuj w to ze bro stepowe brzmienia i w ogole, przeciez muzyka ewoluuje kurwa ,trendy sie zmieniaja z predkoscia kuraw swiatla dubstep mial swoje 5 min ale juz odchodza ludzie od tego gowna, ogarnij sie :P
odchodza? a to ci. ta plyta udowadnia ze wrecz przeciwnie. to brostepowe gowno bedzie sie ciagnac jeszcze jakis czas, zreszta to nic innego jak przedluzanie fiuta clownstepowi, tylko z innym brzmieniem

to ze ci sie nie podoba to nie musisz mowic ze to dla debili
nie musze ale powiedzialem bo to jest forum w ktorym mozna sie wypowiadac o czyms zarowno pozytywnie jak i negatywnie. a sluchajac niektorych wypryskow w tej materii czulem sie jakby mi inteligencja spierdalala. dlatego stronie od tego typu gowna ale mam odwage zeby nazywac wg mnie rzeczy po imieniu. a dla mnie tego typu brzmienie jest gownem dla debili.
nie podoba Ci się moje imo? trudno, musisz sie nauczyć z tym żyć.

bo dla mnie bardziej idiotyczne sa neurosy które w zaden sposób nie oddziałowuja na mózg bo tych kawalków nawet nie mozna zanucic :P
to masz fajnie. nie wszyscy tak umieja. RVerbal potrafi. Ja np. lubie sobie nucic "Drop pressure" Atom & Cell'a w remixie Noisii. Desimala "Hyperboria" czy "Arcana" tez sie fajnie nuci. Coś tam jeszcze z Corrupt Souls bylo nawet spoko - ten kawałek z samplem z "Kill Bill'a", tytulu nie pamietam. Zle nie jest.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: [NHS206] Camo & Krooked - Between The Lines

Postprzez RVerbal » 26 gru 2012, 03:13

ale chwalisz się czy żalisz?
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
RVerbal
 
Posty: 3261
banned

Re: [NHS206] Camo & Krooked - Between The Lines

Postprzez Basebox » 26 gru 2012, 03:15

ja zrobilem kiedys tego cover. pod woda.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: [NHS206] Camo & Krooked - Between The Lines

Postprzez Basebox » 28 gru 2012, 04:04

cicho strasznie.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: [NHS206] Camo & Krooked - Between The Lines

Postprzez dres » 29 gru 2012, 12:27

Obrazek
Avatar użytkownika
dres
 
Posty: 333
wrocław, KOCHAM TE FORUMA


Powrót do Releases

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości

cron