Synth Sense - Tomorrow's World [AUXCD004]

Nowości 12", mp3 i CD godne uwagi | Noteworthy stuff in 12", CD and mp3 format

Synth Sense - Tomorrow's World [AUXCD004]

Postprzez Mike-L » 14 paź 2012, 12:36

Obrazek

Synth Sense - Tomorrow's World [AUXCD004]

Tracklist:

1. Tomorrow's World (Widescreen Mix)
2. Nexus I
3. Yesterday's Future
4. Deleted Scene I
5. Sea of Storms
6. Nexus II
7. Sol (Widescreen Mix)
8. The SRV Experiment
9. Stepping Stone (Widescreen Mix)
10. Deleted Scene II
11. Lost in Time
12. Nexus III
13. RD-3579 (Widescreen Mix)[/b]


release date: Aug 20, 2012

Preview Mix:
http://soundcloud.com/auxiliarylabel/synth-sense-tomorrows-world

Remixes:
A1 - Lost In Time (Synkro Remix)
A2 - Yesterday's Future (Sam KDC Remix)
AA1 - Tomorrow's World (Indigo Remix)
AA2 - Sea Of Storms (ASC Remix)

release date: Oct 1, 2012

Preview Mix:
http://soundcloud.com/synth-sense/synth-sense-remixes-sc-clip

Dan i Ray mocno się napracowali, ale efektem tego mamy fantastyczny materiał przesiąknięty futurystycznymi brzmieniami, do tego wspaniałe remixy Indigo Sama KDC, Synkro i ASC. Sam album nadawał by się świetnie jako soundtrack do jakiegoś filmu sci-fi :dnb:

Yesterday's Future :heart: :o

9/10 :!:
Avatar użytkownika
Mike-L
 
Posty: 2725
Łódź

Re: Synth Sense - Tomorrow's World [AUXCD004]

Postprzez Alegria » 14 paź 2012, 23:52

Kocham ten label :heart:
Avatar użytkownika
Alegria
moderator
 
Posty: 3982
Poznań

Re: Synth Sense - Tomorrow's World [AUXCD004]

Postprzez Mike-L » 15 paź 2012, 00:07

Dokładnie. Jak dla mnie najlepsze źródło muzyki elektronicznej ostatnich czasów. Mam nadzieje, że ASC będzie trzymał jak najdłużej ten wysoki poziom.

Wracając do albumu. Z każdym kolejnym odsłuchem uwielbiam go coraz bardziej. Yesterday's Future - wspaniały, trochę apokaliptyczny klimat, niosący lekki niepokój. Aczkolwiek sprawia, że wzbijasz się w przestworza swojego umysłu i doświadczasz muzyczną inscenizację świata z przyszłości. Kwintesencja całego albumu, który wręcz jest przesiąknięty futurystycznym brzmieniem i przenosi nas o lata świetle do przodu. Coś wspaniałego.
Avatar użytkownika
Mike-L
 
Posty: 2725
Łódź

Re: Synth Sense - Tomorrow's World [AUXCD004]

Postprzez Iks » 19 paź 2012, 22:35

Świetny album, Auxiliary można kupować w zasadzie juz w ciemno. Kiyoko na AUXCD003 też kosił równo.
A z tego albumu jednym z moich faworytów jest "Lost In Time".
Iks
 
Posty: 247
Łódź

Re: Synth Sense - Tomorrow's World [AUXCD004]

Postprzez moskwa » 02 lis 2012, 23:55

zajebisty album, jedno z najciekawszych wydawnictw mijającego roku. to co Synth Sense stworzyli na tym albumie nazywa się: klimat. ciężko mi nawet o faworyta tej płyty każdy numer ma w sobie coś. swoją drogą bacznie obserwuję poczynania Synth Sense i mam nadzieję, że w zanadrzu jest jeszcze sporo dobrego.
Avatar użytkownika
moskwa
 
Posty: 2854

Re: Synth Sense - Tomorrow's World [AUXCD004]

Postprzez Mike-L » 03 lis 2012, 00:53

jestem pewien ze Ci panowie zmiazdza system jeszcze nie raz.
Avatar użytkownika
Mike-L
 
Posty: 2725
Łódź

Re: Synth Sense - Tomorrow's World [AUXCD004]

Postprzez Saimon » 03 lis 2012, 13:08

Iks napisał(a):Świetny album, Auxiliary można kupować w zasadzie juz w ciemno. Kiyoko na AUXCD003 też kosił równo.
A z tego albumu jednym z moich faworytów jest "Lost In Time".


:scri:

Moim faworytem również jest Lost In Time. Dołożyłbym jeszcze Stepping Stone (Widescreen Mix) czyli w zasadzie remix Next Level, który wyszedł przed dwoma laty na kapitalnym wydawnictwie DSM (bardzo szkoda, że zawiesili działalność). Mimo tych dwóch faworytów album traktuje jako całość czyli trwającą kilkadziesiąt minut kosmiczną opowieść. Mega eksperymentalne dźwięki. Auxiliary to Auxiliary i nie może być tutaj rozczarowań. Aktualnie label numer jeden na rynku jeśli chodzi o brzmienia około drumandbassowe. Z pewnością zaskoczy nas jeszcze nie raz. Zresztą ASC wspominał, że rok 2k13 przyniesie jeszcze więcej zmian jeśli chodzi o profil wydawnictwa.

btw - Iks - dzięki za ww płytę - przyszła w nienaruszonym stanie ; )
Saimon
moderator
 
Posty: 2686

Re: Synth Sense - Tomorrow's World [AUXCD004]

Postprzez Iks » 03 lis 2012, 16:07

Saimon napisał(a):btw - Iks - dzięki za ww płytę - przyszła w nienaruszonym stanie ; )

Nie ma sprawy :) Tak ją pozawijałem dodatkowo w bąbelkowy celofan że nie miała innej opcji jak przyjść w całości :D
Co do podobieństw Stepping Stone z Next Level jakoś na to nie wpadłem (może dlatego że nie mam tej EPki z DSM). A DSM faktycznie szkoda że wygląda że zaniechali aktywności, jakoś wiosną jeszcze zapowiadali EP Sama KDC z remixami...

Mam tylko nadzieję że zapowiadana zmiana w profilu Auxiliary na rok 2013 nie oznacza dalszego odejścia od tempa 170, bo moim zdaniem muzyka proponowana obecnie przez ASC i resztę ekipy doskonale wypada w tym tempie. Aczkolwiek releasy z Aux z niższym bpm też koszą, więc chyba w przypadku akurat tego pana i tego labelu nie ma się czego obawiać :)
Iks
 
Posty: 247
Łódź

Re: Synth Sense - Tomorrow's World [AUXCD004]

Postprzez junkiepunkey » 04 lis 2012, 23:41

o, to sprawdzę bardzo chętnie. swego czasu męczyłem mocno ich 30 minutowy promo mix
Obrazek
Avatar użytkownika
junkiepunkey
 
Posty: 4909
W imię zasad.

Re: Synth Sense - Tomorrow's World [AUXCD004]

Postprzez pablo » 04 gru 2012, 14:46

piekna kompilacja, wiekszosc numerow przewijala sie przez Auxcasty ASC
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
pablo
 
Posty: 2391
sydney


Powrót do Releases

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron