DJ Fresh - Nextlevelism

Nowości 12", mp3 i CD godne uwagi | Noteworthy stuff in 12", CD and mp3 format

DJ Fresh - Nextlevelism

Postprzez oskarewicz » 22 paź 2012, 06:12

Obrazek
Obrazek

eh fresz fresz.
mega kupa.
next kałolizm.

po tych singlach dla ministry of sound spodziewałem się, że kolo uderzy w, nie wiem, pop, mejnstrim, zwał jak zwał, w tym kierunku .
ale to jest masakra jakaś,
to nie jest nawet dobry mejnstrim, z klasą, taki, że może się podobać.
a mogło by tak być.
przecież kurwa ten typ jest świetnym producentem, nie rozumiem.
nie wierzę, że to tylko kwestia hajsu.

na albumie nie ma nic ciekawego poza remiksem gold dust o shy fx'a, który jest udany moim zdaniem.
powiedzmy, że jeszcze ten cały louder jest okej, podoba mi sie pozytywny, rejwowy wokal, ma ciągle jeszcze ten klimat jak np hypercaine.
ale reszta kupa. te męskie wokale żałosne , jakies pipczące pierdzące hałsy niby, jakiś nedzny dabstep.

mam nadzieję, że jeszcze fresz postanowi kiedyś zrobić coś dobrego dla równowagi jak heavyweight czy gatekeeper, a nie poleci na całego w tym kierunku,

nie ważne. nie polecam.
Avatar użytkownika
oskarewicz
 
Posty: 1139
wro

Re: dj fresh - nextlevelism

Postprzez Basebox » 22 paź 2012, 11:51

PFFF, DJ Fresh dawna robil to co moze mu przynieść profity pieniezne i w miare szybki fejm, wiec taka plyta mnie nie dziwi. "Hot right now" czesto leci w eremefmaksach i innych eskach. "Louder" swego czasu zresztą też :P. Ot, muzyka radiowa w wersji dnb i dubstep (czy co tam jeszcze jest). po prostu.

Plyty nie sluchalem, tak jak ogolnie na poczynania Fresh'a specjalnie nie patrze. Ale "Louder" i "Gold dust" to calkiem fajne pozytywne kawalki. Na lato w sam raz.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: dj fresh - nextlevelism

Postprzez oskarewicz » 23 paź 2012, 05:50

nie no w takim stopniu jak ten album, to nie było jeszcze hujowo z freszem nigdy :))

co kto lubi wiadomo ale drugi album był o niebo lepszy od tego kabana.
i nie był tak ewidentnie napisany pod dzieciarnie, hajs, publiczkę, cokolwiek.
był normalnym dramowym albumem w klimacie nie wiem, jak kazdy dyskotekowy hospital takim, mejnstrimowo i dyskotekowo ale nie kurwa do eski jednak do pitbula :)
hypercaine jest uważam jednym z lepszych jego traków, jaram się opór.

gold dust na albumie spierdolony, inna wokalistka, ja sie ta miss dajnamajt nie jaram.
Avatar użytkownika
oskarewicz
 
Posty: 1139
wro

Re: DJ Fresh - Nextlevelism

Postprzez RVerbal » 03 sty 2013, 23:01

A przecież nie tak dawno temu stworzył takie kozaki jak "Gatekeeper" czy "Mission To Mars". Chciałbym więcej normalnego Fresha.
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
RVerbal
 
Posty: 3261
banned

Re: DJ Fresh - Nextlevelism

Postprzez oskarewicz » 05 sty 2013, 07:32

RVerbal napisał(a):A przecież nie tak dawno temu stworzył takie kozaki jak "Gatekeeper" czy "Mission To Mars". Chciałbym więcej normalnego Fresha.


no, dlatego ja wcoiaz wierzę, ze on potrafi,a to tylko jakas jego faza na hajs i dziwki i koks i jakies zapisanie sie w histori jukejowskiego popu, nie wiem, huj z tym w sumie, jakos na moje zycie t nie wpływa znacząco, ani na losy świata ale jednak szkoda trochę by było jakby został tylko przy takich kupsztalach hehe
Avatar użytkownika
oskarewicz
 
Posty: 1139
wro

Re: DJ Fresh - Nextlevelism

Postprzez skeez » 06 sty 2013, 00:45

ludziom sie podoba : ], btw. obrazek z freakenergy ma wira jakiegos bo mi blokuje ;D
Avatar użytkownika
skeez
 
Posty: 5984
Z ŁODZI

Re: DJ Fresh - Nextlevelism

Postprzez Johnny! » 06 sty 2013, 00:52

w googlu pierdylion źródeł do okładek, to musza podać akurat takie :lol: poprawiłem (drugi raz chyba, wtf)
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: DJ Fresh - Nextlevelism

Postprzez fat » 07 sty 2013, 21:30

z mtv znam 2 hity reszty nie slcuham nie kupie zakopie
anyway w Belgii jak to wkrecaja to szau jest :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
04.04 Tiefklang @Saarbrucken (DE)
12.04 Beatjunkies @Szczecin (RREGULA)
27.06 TBA
Avatar użytkownika
fat
 
Posty: 3444
DARK:CITY/Bruxelles

Re: DJ Fresh - Nextlevelism

Postprzez oskarewicz » 07 sty 2013, 22:33

hot rajt now tez se czasem nuce hehe, remiks kamo i krukda jest całkiem przebojowy nie powiem
Avatar użytkownika
oskarewicz
 
Posty: 1139
wro


Powrót do Releases

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości