The Prodigy - Smack My Bitch Up/Breathe (Remixes) [XLDS 598]

Nowości 12", mp3 i CD godne uwagi | Noteworthy stuff in 12", CD and mp3 format

Re: The Prodigy - Smack My Bitch Up/Breathe (Remixes) [XLDS

Postprzez Basebox » 23 lis 2012, 10:30

ja slyszalem i w domu i w klubie (koncowka setu BSE w 1500) - wrazenia takie same.

ze jak ktos go dopali na 20sto lecie fat of the land, to powie, tak, tak w sumie wtedy było na dyskach, to było na fali.

to samo mozna o remixie "Breathe" napisac :D
za 10 lat malo kto berdzie o nim pamietal :D przyjda nowe.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.


Re: The Prodigy - Smack My Bitch Up/Breathe (Remixes) [XLDS

Postprzez oskarewicz » 25 lis 2012, 23:39

Basebox napisał(a):ja slyszalem i w domu i w klubie (koncowka setu BSE w 1500) - wrazenia takie same.

ze jak ktos go dopali na 20sto lecie fat of the land, to powie, tak, tak w sumie wtedy było na dyskach, to było na fali.

to samo mozna o remixie "Breathe" napisac :D
za 10 lat malo kto berdzie o nim pamietal :D przyjda nowe.



moze, czas pokaze, jak narazie po 7 latach pendulumowe wudu people kosi trak samo miło, mysle, ze z tym remiksem bedzie podobnie.
ja słuchałem w domu i bez podniety wiekszej ale na bibie naprawde dobry hajp nakreciły chłopaki i numer rozjebał.

ale to kwestia wiesz czy lubisz sie nakrecic i dac poniesc czasem dysktowekowo, anthemowo wiesz, wiksa czy nie, jak nie, to nie bedziesz sie jarał raczej nigdy wybitnie jakos :)
Avatar użytkownika
oskarewicz
 
Posty: 1139
wro

Re: The Prodigy - Smack My Bitch Up/Breathe (Remixes) [XLDS

Postprzez oskarewicz » 25 lis 2012, 23:42

westban napisał(a):
:dnb: :jazda:


oi to jest na przykład przykłąd czegos totalnie przeciwnego do remiksu noisii , jak bym to za 10 lat posłuchał, to bym powiedział 'no ,niestety, wtedy takie pierdy leciały włąsnie eh

bez urazy oczywyscie ;)
Avatar użytkownika
oskarewicz
 
Posty: 1139
wro

Re: The Prodigy - Smack My Bitch Up/Breathe (Remixes) [XLDS

Postprzez Basebox » 29 sty 2013, 16:32

hirszu napisał(a):Przypomnę (bo info wrzucałem już na FB na fanpejdżu), że czekają nas jeszcze 4 inne remiksy. Wszystko wyjdzie na specjalnym wydaniu The Fat of the Land z okazji 15lecia płyty.

1. Smack My Bitch Up (Noisia Remix)
2. Firestarter (Alvin Risk Remix)
3. Breathe (Zeds Dead Remix)
4. Mindfields (Baauer Remix)
5. Breathe (The Glitch Mob Remix)
6. Smack My Bitch Up (Major Lazer Remix)


Remiks Firestarter można sprawdzić tutaj tuż przed 3 minutą Niestety też nie zapowiada się na cokolwiek wartego uwagi, no ale z drugiej strony - zawsze warto poczekać na odsłuch w lepszej jakości.

Mam nadzieję, że Mindfields (Baauer Remix) i Breathe (The Glitch Mob Remix) uratują całość :dnb:

edit.
Odsłuchy wszystkie :D
https://itunes.apple.com/us/album/fat-l ... d574422728

Przesłuchałem te wszystkie remixy. W większości wypadków to gnioty i słabe przeróbki. Stanowisko co do Noisii i Zeds Dead podtrzymuje. Natomiast Alvin'owi w ogóle nie powinno się pozwalać na remix. Bieda w chuj. Podobnie Major Lazer - choć jak na trap dobrze, że w tym wypadku nie było wiksuni. I parę momentów dobrych było (szczególnie build-up'y), ale jako całość słucha się tego nie najlepiej. Chłopaki z The Glitch Mob przeciętnie, poszli na łatwizne i zbytnio się nie wysilili, stać ich na więcej. Obawiam się że tak może wyglądać ich nadchodzący album - mało glitch'a i klimatu, zamiast tego electro bassy na pierwszym planie. No ale nie zapeszajmy.
Paradoksalnie Baauer odjebał najlepszy remix. Niby nic szczególnego - główny motyw i trapowy rytm, ale nie dosc ze w porównianiu do zwykłych trapów wykminił inną perkę, to jeszcze utrzymał ducha oryginału (nieco modząc w melodii, co jest na plus) i dodatkowo zachował ciągłość i spójność w aranżacji. Słucha się tego przyjemnie, kawałek jest gęsty i chill'owy nieco, ale jakby się pojawił na parkiecie to z chęcią bym się do niego pobujał. Drugi dobry trap, który usłyszałem.

Generalnie, oprócz Baauer'a to ten CD z remixami mógłby się nie pokazać w ogóle.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: The Prodigy - Smack My Bitch Up/Breathe (Remixes) [XLDS

Postprzez Johnny! » 30 sty 2013, 00:54

Co do starych numerów Prodigy, w artykule w Future Music chłopaki z Noisii mówią ze nie istnieją żadne pojedyncze ślady ktorych mozna by użyć i sami posilkowali sie ta słynna rekonstrukcja Jima Pavloffa. Takze nie ma za bardzo co liczyć na jakies sensowne remixy.

Co nie zmienia faktu ze moze nie ma sie co spodziewać dzieł sztuki, ale chujoza która tu zapodano to przegięcie w druga stronę. No i jednak po części Corrupt Souls czyli Alvinie Risku spodziewalbym sie duzo duzo wiecej
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: The Prodigy - Smack My Bitch Up/Breathe (Remixes) [XLDS

Postprzez Basebox » 30 sty 2013, 01:19

Tehnik napisał(a):Corrupt Souls
ke? :D
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: The Prodigy - Smack My Bitch Up/Breathe (Remixes) [XLDS

Postprzez Johnny! » 30 sty 2013, 03:48

no Telemetrik (co też jest przejebane bo raz to pojedyncza ksywka, raz duet) po tym jak jebnął w kąt dnb nie zmienił ksywy na Alvin Risk właśnie? czy coś mieszam?
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: The Prodigy - Smack My Bitch Up/Breathe (Remixes) [XLDS

Postprzez .R » 30 sty 2013, 03:53

Nie mieszasz
.R
 
Posty: 102

Re: The Prodigy - Smack My Bitch Up/Breathe (Remixes) [XLDS

Postprzez Basebox » 30 sty 2013, 09:30

no wlasnie nie do konca. bo to jest pomieszane ogolnie ;] Patrzac na discogsy to jest tak:
- Corrupt Souls = Impulse + Telemetrik. I ten drugi to Alvin Risk. Czego nie wiedziałem, a przez co teraz twoja wypowiedź ma sens.
A już myślałem że CS robi taką kijnie, heh.

btw.

WZIUM WZIUM WZIUUUUUUUUUUUUUUMM WZIEM WZIUM WZIUM WZIUIM WZIUUUUUUUUUUUUUUMMMMMMMMMMMMMMM!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: The Prodigy - Smack My Bitch Up/Breathe (Remixes) [XLDS

Postprzez Johnny! » 30 sty 2013, 14:19

no więc napisałem że od "części CS" wymagałbym więcej ;) a telemetrik to też jest raz ksywa a raz skład, także ogólnie to tam pomieszanie z poplątaniem :lol: artystycznie duży krok do tyłu, ale coś mi mówi że ma z tego więcej kasy w ciągu roku, niż z CS przez całą działalność
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: The Prodigy - Smack My Bitch Up/Breathe (Remixes) [XLDS

Postprzez Basebox » 30 sty 2013, 17:19

No to na pewno. Brostep jeszcze sie jakoś trzyma, a jak nie, to zawsze można przejść na trapsy.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: The Prodigy - Smack My Bitch Up/Breathe (Remixes) [XLDS

Postprzez RVerbal » 02 mar 2013, 00:49

Baauer (udało się uchwycić ducha oryginału) i Noisia na plus, reszta kał niesamowity (chociaż Glitch Mob całkiem taneczny).
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
RVerbal
 
Posty: 3261
banned

Poprzednia strona

Powrót do Releases

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości