movies in 2k7. aaaaa!

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Re: movies in 2k7. aaaaa!

Postprzez TRUwieprz1 » 20 mar 2007, 12:12

ginee k napisał(a):... okropienstwo ze strony holywood nic tylko mozna zamieszkac w kinie :D


..albo..miec unlimited card, za jedyne 10.99£ mozna siedziecw kinie 24/7, swietna opcja, np. jestes w miescie i masz 2godzinki wolnego czasu, zamiast cwoczyc w pubie wbijasz sie do kina i huj, jak masz godzinke to tez nie szkodzi, najwyzej niedokonczy sie filmu, a jak film okaze sie sraczka to wychodzi sie bez zalu ze wydalo sie kaske na jakies gowno. ..albo moja ulubiona opcja: kupuje sie whiskacza i pozniej przelewa do tych wielkich kubkow z cola i mozna rozkoszowac sie drinkiem nie mniej niz filmem podczas seansu, dodam jeszcze ze korzystam z uslug najwyzszego kina na swiecie gdzie mam do wyboru okolo 20 sal..najczesciej odwiedzam kino w wczesnym popoludniem bo nie lubie tloku na sali, lubie siedziec sobie z max 10 osobami podczas seansu, wyjebac nogi na siedzienie ktore jest przedemna i puszczac smierdzace baki....najlepiej bylo przed wprowadzeniem zakazu palenia w barach bo mozna bylo na dodatek cpac haszysze w kinowym pubie, teraz trzeba zjezdzac winda na sam dol aby przyjebac sobie dzialke na zewnatrz...
TRUwieprz1
 
Posty: 761

Postprzez simba » 21 mar 2007, 06:56

byłem, widziałem, chcę zostać spartaninem :D :dnb:


edit: a no i też się wybieram drugi raz... może teraz do imaxa? ;)
simba
 
Posty: 2069
co?

Postprzez ginee k » 23 mar 2007, 03:11

nie oplaca sie macq. imax blee jeli nie 3d ;)
ginee k
 
Posty: 849
tensionkru / fire fighters

Postprzez grzybior » 23 mar 2007, 08:11

olcci napisał(a):
yenne napisał(a):No '300' obowiązkowo w kinie, tak samo chce iść na Labirynt Fauna - na maksa wizualny film to może być.


a widziałaś labirynt już w ogóle?
bo yyy wizualnie ok ale ja bym już drugi raz specjalnie do kina na to nie szła :)


ale olka pierdolisz!! mi sie ten film zajebiscie podobal i polecam kazdemu kto jeszcze nie widzial i to w kinie a nie na monitorku wilekosci paznokcia z najmniejszego palca u stopy...a twoje yyyyyyyyy troche kpina zajezdza i moim zdaniem troche nie ma odniesienia.....ty wyznaczaczu kanonow fajnosci ;)
grzybior
 
Posty: 2749
Fat kid on the bike / Łudi-Łuuu

Postprzez hejter » 23 mar 2007, 09:17

ide dzisiaj na 300, zazdrosccie!
hejter
 
Posty: 3270
z vinyla

Postprzez metrik » 23 mar 2007, 09:31

włączam właśnie "taxidermie". to ty zazdrość ;)
Avatar użytkownika
metrik
 
Posty: 5092

Postprzez funkkey » 23 mar 2007, 09:57

Obrazek
funkkey
 
Posty: 192


Postprzez fob » 23 mar 2007, 15:05


U indeed!

z tym, ze film mial swoja premiere bodajze 1 stycznia 2006... ;)
Tu byłby link do obrazka, który ma więcej niż 60px height.
Niestety nie ma go, ponieważ nie można mieć więcej niż 60px height.
Avatar użytkownika
fob
 
Posty: 1412
przybył ze wschodu... aby zasiać najpierw niepokój, a potem podziw...

Postprzez Saidon » 23 mar 2007, 15:30

miała ja w dalszym ciągu nie widziałem :x Nocna Straż była całkim ciekawa
Saidon
 
Posty: 932
Katowice

Postprzez Fizyk » 23 mar 2007, 16:57

Efekty zaiste, robia wrazenie, choc fabularnie i aktorsko imho juz duzo slabiej. Podobnie Straz nocna (prequel).
Fizyk
 
Posty: 1661

Postprzez olcci » 23 mar 2007, 17:16

grzybior napisał(a):
olcci napisał(a):
yenne napisał(a):No '300' obowiązkowo w kinie, tak samo chce iść na Labirynt Fauna - na maksa wizualny film to może być.


a widziałaś labirynt już w ogóle?
bo yyy wizualnie ok ale ja bym już drugi raz specjalnie do kina na to nie szła :)


ale olka pierdolisz!! mi sie ten film zajebiscie podobal i polecam kazdemu kto jeszcze nie widzial i to w kinie a nie na monitorku wilekosci paznokcia z najmniejszego palca u stopy...a twoje yyyyyyyyy troche kpina zajezdza i moim zdaniem troche nie ma odniesienia.....ty wyznaczaczu kanonow fajnosci ;)


a słyszałeś że się o gustach nie dyskutuje? :wink: po prostu stwierdziłam żebym nie obejrzała ponownie czy to na kompie czy w kinie :)
olcci
 
Posty: 1932
Obcy kosmici z innej planety z kosmosu z innego wymiaru X, złego.

Postprzez switch_technique » 23 mar 2007, 18:49

fob napisał(a):

U indeed!

z tym, ze film mial swoja premiere bodajze 1 stycznia 2006... ;)


lol :wink:

In Theatres: June 1st, 2007
Avatar użytkownika
switch_technique
 
Posty: 1142
Pniewy k/P-ń

Poprzednia strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości

cron