CZASOPISMA [ PL ] o d'n'b

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Postprzez moniq » 21 mar 2007, 21:34

pigi kur*a spier*liles temat ta gazetka - ja tu kur*a powaznie w ty co, zarty o monikule juz malo mnie smiesza, kur*a spowazniej czlowieku, bo chyba juz czas ]:-> :wink:
moniq
 
Posty: 6059
zgr_near_lodz

Postprzez ''Kylabees'' » 21 mar 2007, 22:05

d'n'b pojęcie bardzo szerokie.........


btw. w techno party była puytka z drumkami + mutant beats czyli troche elektro i dnb ...........obie kiespkie........
''Kylabees''
 
Posty: 6708
jak dla ciebie z dupy....

Postprzez wsr » 22 mar 2007, 00:59

wraz z rozwojem internetu pewne rzeczy staly sie nieoplacalne

kiedys info to z zin'ow zdobywalem , ale poziom tam bywal rozny :P
wsr
 
Posty: 220
wrocuaff

Postprzez makkai » 22 mar 2007, 10:26

hehe moniquła sama sie prosiłas i tylko czekałem KTO to zrobi...hehehe..

co do life to sie nie wypowiem... w knowledżu znalazłem,tyle ze nie wiem jaki numer, i jak nei pomieszalem tytułów- wypowiedź ill L & raf gdzie mówią ze współpraca z goldiem jest miła bo on jest gejem... :o no i musze zyc ze świadomością ze nie moge nikomu pojechać ze pedalskiej muzy słucha...bo mi powie A TY MOZE NIE?? :evil: :dnb: :twisted: ]:->

kylabiz mówisz ze mutantbeatz cienka.. a ja mam wrazenie ze ona nie kladzie nacisku na dnb bo jest raczej w innym guście..chyba ze to własnie jest jej cienizna..<ja mutantbeatz kupiłem za 2 zeta!!oryginał prawie nie zarysowany> :dnb:

sprawdżcie ślizg! ja kiedyś od kumpla hiphopa, bo na to mają główny nacisk w ślizgu, dostałem jeden numer bo był wywiad z dark smile crew... i to -może błędnie - powiedziałbym że dość duży wywiad.. tylko na zdjęciach wyglądali na jakichś takich po pożarze.. :dnb:
makkai
 
Posty: 267
z łapy do papy

Postprzez Pigi » 22 mar 2007, 10:28

moniq napisał(a):pigi kur*a spier*liles temat ta gazetka - ja tu kur*a powaznie w ty co, zarty o monikule juz malo mnie smiesza, kur*a spowazniej czlowieku, bo chyba juz czas ]:-> :wink:


Ty pierwsza !!! bo to juz chyba najwyzszy czas ;)
Pigi
 
Posty: 327
z chlewu

Postprzez moniq » 22 mar 2007, 10:53

@makkai: czym prosilam sie o takie zachowanie,tym ze poruszylam dyskusje na temat, ktory mnie interesuje ? Czy zalozenie topicu = z jechaniem i zartowaniem, z osoby która go zakłada ?? :crazy:
Wybacz ale to dla mnie chore zachowanie, strach zakladac w ogole na tym forum tematy - takze moderatorow prosze o usuniecie tego tematu bo jak widac nie nadaje sie i szkoda zasmiecac nim miejscena tym forum :!: :!:

@pigi: bez komentarza
Ostatnio edytowano 22 mar 2007, 10:55 przez moniq, łącznie edytowano 1 raz
moniq
 
Posty: 6059
zgr_near_lodz

Postprzez Pigi » 22 mar 2007, 10:54

''Kylabees'' napisał(a):żałosne.....
Ostatnio edytowano 22 mar 2007, 13:11 przez Pigi, łącznie edytowano 1 raz
Pigi
 
Posty: 327
z chlewu

Postprzez ''Kylabees'' » 22 mar 2007, 13:08

żałosne.....
''Kylabees''
 
Posty: 6708
jak dla ciebie z dupy....

Postprzez makkai » 22 mar 2007, 15:37

widzisz moniquła.. masz nabite prawie 1k postow ...ja mam 20<bo jakimś cudem obcieli mi konto jak przez miesiac sie nie zalogowalem!> ale chodzi mi o to ze przy twoim doświadczeniu... powinnas czuć nosem jaki topik jakie wywoła emocje.. SZCZEGOLNIE ZE TO JEST DNBPL! :D :dnb:

jak prosisz zeby mod zmknął temat..to moze mi sie uda miec ostatnie słowo< ]:-> >
a jest ono takie: jakby było silne zapotrzebowanie, to gazeta o tej muzie by powstała.. zapotrzebowania nie ma! po prostu jest znikome. wiec nie ma sie co spuszczac i dyskutowac. są stałe bloki o dnb w innych gazetach.. jest ktos co cyklicznie sprawdza co tam piszą? tak samo trafnym argumentem jest brak wystarczajacej ilości niusów zeby zapełnic cokolwiek bez wstawiania tematow w stylu FAKT: Lepper przykleja gumy pod ławke w sejmie, giertych jest zakompleksionym i poirytowanym pedziem a zza granicy jak 60 naszych krów zdołało przekroczyć granice z rosją bez odprawy paszportowej...
po prostu nie ma o czym dyskutowac..<wedlug tego kryterium ok 50% topikow do kosza>
a pigi apeluje chyba zebys zaczeła do takich wnioskow dochodzic zanim 3 strony topika pokryja sie zartami o moniqach...
makkai
 
Posty: 267
z łapy do papy

Postprzez makkai » 22 mar 2007, 15:39

a tak ogółem... wiem wiem...nie wolno tak... ile moniqa ma lat?? :twisted: ]:-> :dnb:

:dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb:
:dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb:
uwielbiam te ikonke...nie wiem czemu :dnb: :D
makkai
 
Posty: 267
z łapy do papy

Postprzez moniq » 22 mar 2007, 16:20

@makkai - nie wiem co tak sie doczepiles/as do tematu ?? Ok, nie ma zapotrzebowania na gazetkę - argumenty wszystko wyjasniaja,ale czy to dla ciebie az taki problem, ze wlasnie ja załozylam ten topic ??
Miałam wątpliwości i chciałam się czegoś dowiedzieć w tej sprawie, od Was -bo sądziłam, ze macie wieksza niz ja, wiedze na ten temat. Dlatego zapytałam wprost!! Nie uwazam tez, zeby inne tematy typu: "kiedy ostatni raz srałeś i jaka gęstą kupę zrobiłeś" - miały coś wnieść nowego, muzycznego, do naszej wiedzy i do naszej pasji jaka jest dla mnie - muzyka dnb. Temat nie podoba ci sie, nie masz nic w nim do powiedzenia to powstrzymaj sie od udzielania odpowiedzi "z dupy", wiem ze i tak kazdy zrobi po swojemu. Jak widac, czesc forumowiczow zechciala i umiala normalnie sie wypowiedziec w temacie.
A generalnie pie... mnie to co myslisz o temacie i o mnie (pytasz o wiek, chcesz wiedziec ile mam lat - nie zaslugujesz na taka wiedze [choć to żadna tajemnica], bo tak na prawde nic o mnie nie wiesz, nie znasz mnie osobiscie i wiek ma tu najmniejsze znaczenie. Wiec pozwol, ze pozostane twoja lub nie kolezanka forumowa.
moniq
 
Posty: 6059
zgr_near_lodz

Postprzez marvelon » 22 mar 2007, 16:23

monika ma ze 28
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Postprzez Pigi » 22 mar 2007, 16:33

w miesiacu Marcu 2007 roku a dokladnie 22 Marca tegoz roku zaobserwowano wzmozona aktywnosc uzytkowniczki moniq | obserwowac mozna niespotykanie dlugie posty jak na w.w uzytkowniczke oraz jakze spore podirytowanie co sie dzieje ? czy to wiosna a moze globalne ocieplenie hmmm... naukowcy staraja sie dociec PRAWDY


TAK !!! Monika ma 28 lat ;(
Pigi
 
Posty: 327
z chlewu

Postprzez moniq » 22 mar 2007, 16:40

^^ TOD wiek to tylko wiek - pomysl o swoim
:wink:
moniq
 
Posty: 6059
zgr_near_lodz

Postprzez ANECZKAAAA » 22 mar 2007, 18:25

Pigi napisał(a):TAK !!! Monika ma 28 lat ;(


ktos chyba liczyc nie umie :lol:
ANECZKAAAA
 
Posty: 2378

Postprzez BTS » 22 mar 2007, 21:42

notdot napisał(a): jeszcze opis nowych winyli (ciekawe kto je kupi i obsłucha bo napewno nikt wam nie wypożyczy)
[/quote]

mozna na ten przyklad normalnie odsluchiwac w sklepie. ja chodzilem nieraz do sideone jak nie mialem co ze soba zrobic a bylem w poblizu i sluchalem roznej muzy, zeby sobie obczaic co i jak z czym sie je, a przy okazji mozna pogadac milo i sympatycznie niewatpliwie.
BTS
 
Posty: 918

Postprzez Nitrogen Tri Hydride » 23 mar 2007, 08:45

Pigi napisał(a):JUZ WKROTCE W KAZDYM OSIEDLOWYM KIOSKU ZA JEDYNE 1,2






Obrazek







W śRODKU JAK ZWYKLE KARTA DO GRY I SUPER DRUMIKOWE ZGADULKI KTORE POPROWADZI JAK ZWYKLE NIEZASTAPIONA MONIKA VEL KSIążNICZKA


o kurwa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa szczyt ahahahah :lol: :lol: :lol: :lol:
Nitrogen Tri Hydride
 
Posty: 2372
Absurd Squad Kraków

Postprzez yenne » 23 mar 2007, 21:39

Sensimila napisał(a):
janii napisał(a):
IZM napisał(a): Knowledge

Dzisiaj to sprawdziłem w krakowskim Empiku na Rynku. Zacne.
Wywiady, ciekawe bio znanych i lubianych (i tych mniej znanych również), zapowiedzi grubych imprez plenerowych (oczywiscie na wyspach, ale można sie poślinic patrząc na line-up'y), do kazdego dodana płytna etc.
Jedyne co zniechęca to cena : 35zł.
No i nie znalazłem nic swieższego niż listopad 2006 (było tez kilka starszych), ale ogolnie godne polecenia wydawnictwo papierowe.


Chyba przeoczyłeś. Kilka dni temu tez byłam w Empiku i oprócz tych starych (one leżały raczej po prawej stronie półki), było kilka egzemplarzy najnowszego numeru (całkiem po lewej), w folii (Goldie na okładce). No chyba że wykupili, ale nie sądzę, bo dość długo leżą Knowledg'e :]

A stare numery można czasem na allegro dostać - np. kilka za 20 zł (razem z płytami)


Przeoczył - na samym wierzchu z 5 numerów leży z marca tego roku ;)
yenne
 
Posty: 2605

Poprzednia strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 84 gości

cron