Desimal :(

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Postprzez Rage » 28 maja 2006, 14:16

acid napisał(a):jak teraz slucham afterlife'a to mam ciarki na plecach.. :|
ehh.


mam to samo...i ten chórek...ehhhh :|
Rage
 
Posty: 2317

Postprzez Azbest » 28 maja 2006, 20:54

moniq napisał(a):
azbest napisał(a):
moniq napisał(a): [no chyba ze ich nie czujecie-ale w to nie uwierze]


niektóre, które mam wcale nie zamiatają...
rozwin prosze mysl


no a co tu do rozwijania - mam kilka kawałków desimala które wcale mi się nie podobają, mam też takie które są zajebiste...pół na pół.

a wlasnie - dostalem dzisiaj afterlife - bardzo mi sie podoba.
Azbest
 
Posty: 6682

Postprzez moniq » 28 maja 2006, 23:51

azbest napisał(a):[no a co tu do rozwijania - mam kilka kawałków desimala które wcale mi się nie podobają, mam też takie które są zajebiste...pół na pół.

a wlasnie - dostalem dzisiaj afterlife - bardzo mi sie podoba.
ale możesz wymienic co wlasnie twoim zdaniem nie bardzo ci podchodzi co to za klopot hmm???
moniq
 
Posty: 6059
zgr_near_lodz

Postprzez Azbest » 29 maja 2006, 00:12

moniq napisał(a):ale możesz wymienic co wlasnie twoim zdaniem nie bardzo ci podchodzi co to za klopot hmm???


w jakim celu mam to zrobić ?
Azbest
 
Posty: 6682

Postprzez moniq » 29 maja 2006, 00:18

azbest napisał(a):
moniq napisał(a):ale możesz wymienic co wlasnie twoim zdaniem nie bardzo ci podchodzi co to za klopot hmm???


w jakim celu mam to zrobić ?
zapytałam z ciekawości :|
moniq
 
Posty: 6059
zgr_near_lodz

Postprzez Azbest » 29 maja 2006, 00:19

aha
Azbest
 
Posty: 6682

Postprzez P.no » 29 maja 2006, 12:58

R.I.P. :(
P.no
 
Posty: 69

Postprzez orbique » 29 maja 2006, 14:56

Cannabis777 napisał(a):
orbique napisał(a):miszcz nad miszcze... szkoda, ze nikt nie zdazyl mu pomoc wczesniej... :?


schizofremia jest ponoć nieuleczalna...


schizofrenia jest nieuleczalna choroba jaka taką ale farmakologicznie można w wielu przypadkach doprowadzic do remisji choroby czyli - bierzesz leki -> jestes zdrowy, przestajesz brac -> psychozy wracają.

to powiedzmy tak jak z nadcisnieniem czy cukrzyca - to tez choroby nieuleczalne ale jak bierzesz leki -> jestes zdrowy, przestajesz brac -> choroba wraca...
orbique
 
Posty: 640
najprzystojniejszy dj w mieście

Postprzez Rage » 29 maja 2006, 16:37

no tak jest, dobrze mowisz, schizofrenia jest nieuleczalna, ale biorąc leki mozna zmniejszyc jej objawy
Rage
 
Posty: 2317

Postprzez Azbest » 29 maja 2006, 17:01

według mnie - schizofrenia jest nieuleczalna ale uwaam że można zmniejszyć jej objawy stosując leczenie farmakologiczne...
Azbest
 
Posty: 6682

Postprzez wzUr » 29 maja 2006, 17:08

Moim zdaniem schizofrenii nie da sie wyleczyc, jednak jej symptomy mozna radykalnie zniwelowac stosujac permanentna kuracje farmakologiczna.
Avatar użytkownika
wzUr
 
Posty: 2004
Łódź

Poprzednia strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości