[radioszit]brak pomyslu czyli recovery czy jak to tam zwa...

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

[radioszit]brak pomyslu czyli recovery czy jak to tam zwa...

Postprzez maykee » 19 kwi 2007, 19:26

slucham neistety radia w pracy i do "ha" czy w tych czasach w muzyce pop zostalo paru wykonawcow i producentow jak np justin timberlake i inych ktorzy robia szeroko pojeta muzyke "pop" z normalnym swoim brzmieniem ktore da sie posluchac np w pracy bo teraz co slysze to same stare odgrzewane kotlety tak jakby niechcialo im sie myslec i produkowac jakis porzadnych brzemien popowych...

wkurwia mnie to bo muzyka pop kiedys byla bardziej ambitna (m.j madonna i inne) teraz popularna muzyka to nic innego jak typowy szit "robiony w 5 minut na mjuzicc makerze" (to w cudzyslowiu to nic innego jak oczywiscie metafora)...

czy tez ktos tak ma jak siedzi w pracy i leci radio ?

:lol:
maykee
 
Posty: 250
pianino ma dzwiek ?

Re: [radioszit]brak pomyslu czyli recovery czy jak to tam zw

Postprzez screem » 19 kwi 2007, 20:49

ja niestety slucham naszego wspolnego kolegi JOT CE ! codziennie slysze ciagle to samo justin 3 x , plus inne jego szlagiery plus nelly furtado oczywiscie, nabila sobie troche plnm od kiedy zadaje sie z tym takim "czarnym" nie wiem czy po prostu nie maja licencji na nic innego lub ze tylko to sie teraz sprzedaje i jest na szczycie :?
screem
 
Posty: 1234
Konstantynopolitańczykowianeczka

Postprzez skeez » 19 kwi 2007, 21:28

Radio eska ! :dnb:

same hity :dnb:
Avatar użytkownika
skeez
 
Posty: 5984
Z ŁODZI

Postprzez KaEVu » 19 kwi 2007, 21:35

densowe bity


:lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
KaEVu
 
Posty: 2598

Postprzez skeez » 19 kwi 2007, 21:35

no jak by nie patrzec. 5 kawałków na krzyz :dnb:
Avatar użytkownika
skeez
 
Posty: 5984
Z ŁODZI

Postprzez WeedSurfer » 19 kwi 2007, 21:37

sluchalem w pracy przez 2 lata radia zlote przeboje. przez 2 lata codzien lecialo to samo. nie chwalcie sie, ok? :wink:

a teraz gdy mam moziwosc wyboru stacji preferuje bis....



justin ble :roll:
Avatar użytkownika
WeedSurfer
 
Posty: 148

Postprzez Basebox » 20 kwi 2007, 15:02

bo teraz mieć timbalanda za producenta jest trendi

on sam powiedzial ze jak britnej odrosna wlosy to tez sie za nia wezmie i przywroci jej dawny blask i slawe ...

ciekawe czy tez bedzie backmasking w jej utworach ;]
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez skeez » 20 kwi 2007, 15:06

chyba juz nie ;] . chociaz zobaczymy. backmasking fajna sprawa :>
Avatar użytkownika
skeez
 
Posty: 5984
Z ŁODZI

Postprzez chomik » 20 kwi 2007, 17:56

WeedSurfer napisał(a):
a teraz gdy mam moziwosc wyboru stacji preferuje bis....



Byc moze nie na dlugo. wyborcza pisze , ze maja je zamknac http://www.gazetawyborcza.pl/1,76842,4071753.html. Ile w tym prawdy ?? Tez kiedys sluchalem biski , audycje masali i pasmo "dj gra". Sie pozmienialo kadry od tamtego czasu. Teraz nawet nie wiem co sie tam gra.

A co do tematu to szkoda gadac bo i tak wszystko jasne. GOWNO panie w tych radiach i tyle.

Edit - Radio Ram Wroclaw daje rade :)
chomik
 
Posty: 126
Wroclaw

Postprzez wizdom » 20 kwi 2007, 18:08

nie narzekajcie na polskie radia jakbyscie uslyszeli co w nju jorku leci to suisajd z miejsca.... ;( timberlake, furtado , idol's 100th edition winner, emo rock bands plus some gangsta hip hop i akon :lol:
wizdom
 
Posty: 989
NYC


Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 10 gości

cron