Ciekawy artykuł...

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Postprzez ant » 04 lip 2011, 12:01

twoj podpis idealnie wizualizuje koniec tej historii ;)
ant
moderator
 
Posty: 9306
inteligencja forum

Postprzez zgonia. » 04 lip 2011, 13:10

tak mi sie przypomnialo jak jakis czas temu zalalam piwnice sasiadom z gory
chcialam zachowac sie po obywatelski i powiedzialam ok - zaplace za straty
okazalo sie ze straty nagle wyniosly 300 zl a co gorsze padlo zle zaklecie
"ale nigdzie tego nie zglosimy"
przez monent chcialam zapytac
" to może jeszcze lodzika?"
ale poprosilam o kosztorys strat
kosztorys opiwal juz na 410zl.
dwie godzinki w googlach i na telefonie pozwolily zebrac argumenty do szczerej rozmowy
nastepnego dnia przynioslam im pod drzwi worek cementu dalam 5 dych na otarcie lez i temat sie zakonczyl

a pointa jest taka
nie pytaj co wielki brat moze zrobic tobie
ale co moze zrobic dla ciebie

oraz dziękujemy infolini pzu, siostrze, internetowemu zasobowi ksiag wieczystych i spisowi powrzechnemu on line, także znajomym w bankach.
zgonia.
 
Posty: 1007
omierz plastikowy

Postprzez DBM » 04 lip 2011, 16:22

http://monitorpolski.wordpress.com/2011 ... addafiego/

pomijajac fragmenty o ufo i reptilianach, ciekawe.
bardziej wiarygodnego zrodla nie znalazlem
_______
Marv cool story, a teraz wyjmij reke z majtek blupcia
Ostatnio edytowano 04 lip 2011, 16:52 przez DBM, łącznie edytowano 1 raz
DBM
 
Posty: 2253
z poza internetów

Postprzez Pawlak » 04 lip 2011, 16:51

kurwa nie mogę, ciężko jest wierzyć w jakiekolwiek informacje podawane przez media, a przede wszystkim internet. jebana propaganda tv jestł łatwa do wychwycenia, ale jak się tak zastanowić to i tak przecież nie poznamy prawdy jesli sie nie przekonamy na wąłsne oczy. co za chłam kurwa mać.
kulki z kupy na włosach z dupy
Avatar użytkownika
Pawlak
 
Posty: 7303
od siebie

Postprzez blue print » 04 lip 2011, 16:55

nawet zaczalem czytac, ale jak doszedlem do

Można liczyć na to, że łamiący Konstytucję USA Prezydent zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej. Większą jednak nadzieję budzi to, że naród libijski oprze się agresji satanistycznych sił NWO, które chcą z pełną mocą zaatakować ten kraj i zniszczyć osiągnięcia Kaddafiego, podobnie jak zrujnowano wysoko rozwinięty Irak czy byłą Jugosławię. Libia ma większe możliwości militarne od Iraku, mimo, że ma 4 razy mniej ludności.


stwierdzilem ze moze lepiej spozytkuje swoj czas dlubiac w nosie.

kurwa mac, wolne media :wulkan:

edit. to jeszcze fajne

Tymczasem globaliści wykonujący rozkazy tajnego „rządu światowego” dokonują nalotów, mordują ludność cywilną, zabijają bezkarnie synów Kaddafiego i planują inwazję lądową.
W Nowym Porządku Świata (NWO) nie może bowiem być mowy o tym by istniały niezależne kraje, by ludzie żyli godnie, by mogli się rozwijać i być niezależni. Satanistyczny NWO ma na celu dominację, a w ostateczności eliminację większości ludności świata – a takie kraje jak Libia czy Białoruś, stoją na drodze realizacji tych diabolicznych planów.
:wulkan:
Ostatnio edytowano 04 lip 2011, 16:56 przez blue print, łącznie edytowano 1 raz
blue print
 
Posty: 9001

Postprzez Pawlak » 04 lip 2011, 16:56

dobra przeanalizowałem - ten serwis wydaje się być tworzony przez jakiegoś aberracjonalnie myślącego typa, Zenobiusza co podważa jego wiarygodność, przynajmniej u mnie. Przed oczami staje mi zgorzkniały facet, który walczy ze wszystkim i ze wszystkimi.. co prawda nie podważa to w żaden sposób słuszności czy niesłuszności tej wojny, ale przynajmniej rozwiewa moją wątpliwość w świat, która powstała po przeczytaniu artykułu. koleś musi mieć niezłą energię bo strasznie mnie to zaatakowało, wnet przemyslałem w jakim zakłamanym świecie żyjemy i nastąpiło w mej głowie niezłe zafiksowanie, choć wczesniej wielokrotnie rozważałem na ten temat.
kulki z kupy na włosach z dupy
Avatar użytkownika
Pawlak
 
Posty: 7303
od siebie

Postprzez blue print » 04 lip 2011, 16:57

a widzisz, dbm sie naczytal i teraz ma za swoje.
blue print
 
Posty: 9001

Postprzez madierfakier » 04 lip 2011, 20:25

blue print napisał(a):nawet zaczalem czytac, ale jak doszedlem do

Można liczyć na to, że łamiący Konstytucję USA Prezydent zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej. Większą jednak nadzieję budzi to, że naród libijski oprze się agresji satanistycznych sił NWO, które chcą z pełną mocą zaatakować ten kraj i zniszczyć osiągnięcia Kaddafiego, podobnie jak zrujnowano wysoko rozwinięty Irak czy byłą Jugosławię. Libia ma większe możliwości militarne od Iraku, mimo, że ma 4 razy mniej ludności.


stwierdzilem ze moze lepiej spozytkuje swoj czas dlubiac w nosie.

kurwa mac, wolne media :wulkan:

edit. to jeszcze fajne

Tymczasem globaliści wykonujący rozkazy tajnego „rządu światowego” dokonują nalotów, mordują ludność cywilną, zabijają bezkarnie synów Kaddafiego i planują inwazję lądową.
W Nowym Porządku Świata (NWO) nie może bowiem być mowy o tym by istniały niezależne kraje, by ludzie żyli godnie, by mogli się rozwijać i być niezależni. Satanistyczny NWO ma na celu dominację, a w ostateczności eliminację większości ludności świata – a takie kraje jak Libia czy Białoruś, stoją na drodze realizacji tych diabolicznych planów.
:wulkan:


Blueprint - a jak skomentujesz pierwszą pozycję w tej tabelce? Bo czym naprawdę jest pieniądz to Ci chyba nie muszę opowiadać?

Obrazek
madierfakier
 
Posty: 2691
OK

Postprzez blue print » 04 lip 2011, 21:15

nie wiem co to za tabelka i skad z nia wyjechales, i jaki sens ma pytanie. jesli chcesz mi udowadniac jakies fakty z historii gospodarczej libii - to nie ma sensu, zupelnie sie tym nie interesuje. po prostu czytajac tekst wklejony przez dbma w pewnym momencie pierdnalem i beknalem na raz.
blue print
 
Posty: 9001

Postprzez DBM » 05 lip 2011, 16:19

Blup napisalem zeby ominac fragmenty o nwo, tak? Ale przeciez musiales to wysmiac, bo reszta artykulu byla ok i nie za bardzo miales do czego sie przyjebac..

A tak juz poza tematem libii - nie wierzysz, ze masoneria rzadzaca us to okultysci?

Rozumiem, ze wspolne nocne imprezki elit politycznych i biznesowych pod 5 metrowym pomnikiem sowy w srodku lasu to jest dla ciebie normalna sprawa?
http://en.m.wikipedia.org/wiki/Bohemian_Grove
http://sociology.ucsc.edu/whorulesameri ... grove.html

A moze nie wierzysz w ogole w masonow? Agenci obcych wywiadow i szpiegostwo to pewnie tez wymysly paranoikow, przeciez skoro czegos nie ma w tvn24 to nie istnieje :lol:

A wracajac do kadafiego, nie zdziwilo cie, ze w ciagu pol roku "wprowadza sie demokracje" w egipcie, tunezji i libii, po czym okazuje sie ze kadafi ma poparcie wieksze niz "wyzwoliciele"?? Aaa sory ty masz to w dupie bo cieszysz sie zyciem i zmianami :lol:
DBM
 
Posty: 2253
z poza internetów

Postprzez blue print » 05 lip 2011, 16:41

ty serio jestes taki tepy czy tak dobrze sie zgrywasz?
blue print
 
Posty: 9001

Postprzez blue print » 05 lip 2011, 16:44

DBM napisał(a):pomijajac fragmenty o ufo i reptilianach, ciekawe.
bardziej wiarygodnego zrodla nie znalazlem


czy ktos moglby zrobic z tego banner na glowna albo zeby sie to odpalalo przy wejsciu na forum?
blue print
 
Posty: 9001

Postprzez madierfakier » 05 lip 2011, 17:02

Bleu print wyśmiałeś fragmenty o tym, że wojna w Libii to pomysł "NWO" itd. W takim razie proste pytanie: naprawdę wierzysz że wojna w Libii to wprowadzanie demokracji w imię uciśniętej ludności libijskiej?
Bo z Twojej "szydery" wynika (przynajmniej tak to odebraliśmy), że "NWO" itd. uważasz za stek bzdur. Skoro uważasz to za stek bzdur to jak mniemam ufasz oficjalnej wersji podawanej w mediach?
Czy ja może nie rozumiem przesłania Twoich postów powyżej?
madierfakier
 
Posty: 2691
OK

Postprzez blue print » 05 lip 2011, 17:21

ale ja z nikim nie rozmawialem na temat libii, to wy sobie wrzucacie jakies tabelki bez kontekstu i zrodla, oraz rzetelne artykuly ze wzmiankami o ufo. pisalem z dbmem o monitoringu kontrolowanym przez obcych i czytajacych w myslach biletach mpk.

jesli chcesz znac moje zdanie nt libii, to nie mam pojecia po jaki huj zachod sie wpierdala w to samo gowno po raz kolejny, ale skoro sie wpierdala to widocznie sie oplaca. zloto, ropa, przemysl wojenny, czy to wazne? wojny zwykle wybuchaja po to zeby cos komus zabrac. z tym poparciem dla kadafiego nie mam pojecia czy jest tak jak w tym artykule, po warszawie tez zwego czasu zapierdalaly czerwone marsze i defilady, huczne i wesole, o czyms to swiadczylo? nie mowie ze tak jest, po prostu sa rozne opcje, a nie majac pewnosci, rzetelnych (dbm sprawdz slownik) faktow, mozna sobie tylko gdybac

a jak ktos mi wylatuje z artykulem w ktorym sa wzmianki o reptylianach, i uwaza go za rzetelny, spotkania elit uwaza za cos niezwyklego, (tak jakby dziani kolesie rzadzacy polowa swiata mieli wychodzic na murek przy monopolowym, i swoje interesy omawiac z miejscowymi zulami) i liczy na sensowna wymiane zdan, to soryy ale chyba wracam poczytac beef marva i zulu.
blue print
 
Posty: 9001

Postprzez kaka » 05 lip 2011, 21:40

oj blupi blupi, w sumie nawet fajnie zyc w takiej nieswiadomosci
człowiekkasza
Avatar użytkownika
kaka
 
Posty: 1829
WZA

Postprzez blue print » 06 lip 2011, 00:41

i pewnie hujowo byc tak oswieconym medrkiem
blue print
 
Posty: 9001

Postprzez Ripcord » 06 lip 2011, 09:06

o co wy się tu kłócicie w ogóle :lol:
Ripcord
 
Posty: 3824

Postprzez Pawlak » 06 lip 2011, 10:19

haha ja pierdolę :lol:
kulki z kupy na włosach z dupy
Avatar użytkownika
Pawlak
 
Posty: 7303
od siebie

Postprzez janii » 06 lip 2011, 11:32

blue print napisał(a):ale chyba wracam poczytac beef marva i zulu.


Obrazek
janii
 
Posty: 4367
g.t.b.t

Postprzez Chaser » 06 lip 2011, 15:38

Avatar użytkownika
Chaser
 
Posty: 2317
Czeluść

Postprzez Pawlak » 06 lip 2011, 15:53

oby tego nie spierdoliła
kulki z kupy na włosach z dupy
Avatar użytkownika
Pawlak
 
Posty: 7303
od siebie

Postprzez KaEVu » 06 lip 2011, 17:43

Avatar użytkownika
KaEVu
 
Posty: 2598

Postprzez Pawlak » 07 lip 2011, 10:43

Wyklepie się... / Fot: ratownictwo.opole.pl
:lol:
kulki z kupy na włosach z dupy
Avatar użytkownika
Pawlak
 
Posty: 7303
od siebie

Postprzez marvelon » 07 lip 2011, 10:59

DBM napisał(a):Marv cool story, a teraz wyjmij reke z majtek blupcia
musisz się przypierdalać jeśli ktoś się nie zgadza z twoim zdaniem buraku?
bez kitu zachowujesz się jak jakiś Eldo - najbardziej prawilny i wszystko wierzący. ech...

nwo, spiski, szpiedzy, orwell - no jacha świat się dzięki temu kręci, ale po co siętak w to wczuwać? idź lepiej dziewczynie kwiaty zerwij.

nadal uważam, że monitoring ulic nie służy szpiegowaniu obywateli tylko poprawie bezpieczeństwa. jak mi przyjdą i będą chcieli założyć kamerę w domu to wypierdolę z laczka.
nie mam nic przeciwko temu żebyś mnie uświadamiał w kwestiach politycznych itp, bo ja w tym nie siedzę i generalnie mam w dupie NWO - ja sobie poradzę..., a CIEKAWY artykuł zawsze chętnie przeczytam.

tylko malusieńksa prośba - jak się nie zgadzam z Twoim zdaniem to nie rób ze mnie wała. poprostu nie rób wała.

i jebać libię - zaorać, parkingi porobić. jebać izrael i usa, jebać polskę i szwecję. jebać agentów, szpiegów i reptylian.

ps. piszę jebać w kontekście politycznm
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Postprzez kzk » 07 lip 2011, 12:10

marvelon napisał(a):tylko malusieńksa prośba - jak się nie zgadzam z Twoim zdaniem to nie rób ze mnie wała. poprostu nie rób wała.


:marv:
kzk
 
Posty: 1561

Postprzez sushilabel » 07 lip 2011, 12:19

ale pierdolicie. monitoring nie słuzy do zwiększenia bezpieczeństwa czy też szpeigowania. służy do tego, że jak np. idziesz się odlac w miejscu niedozwolonym i namierzy cie kamera to wtedy robi najazd na twoj rozporek zeby sprawdzic jakiej marki masz gacie, czy twoje siki zdradzaja co pijasz i co jadasz itd. a wszystko po to zeby firmy mogly dostosowac do ciebie jak nalepszą oferte marketingowa.
Avatar użytkownika
sushilabel
 
Posty: 8329
człowiek Nie

Postprzez Pawlak » 07 lip 2011, 14:09

:lol:
kulki z kupy na włosach z dupy
Avatar użytkownika
Pawlak
 
Posty: 7303
od siebie

Postprzez janii » 07 lip 2011, 14:27

Obrazek
janii
 
Posty: 4367
g.t.b.t

Postprzez Banciur » 07 lip 2011, 15:25

to jest lepsze - poduszki nie wystrzeliły :)
Banciur
moderator
 
Posty: 1715
zewszad


Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron