Radio HYPE - zakończenie muzycznej drogi

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Czy miałeś okazję słuchać radia HYPE?

Tak
21
55%
Nie, ale słyszałem(am), że coś takiego istnieje
11
29%
Nie wiedziałem(am) o istnieniu HYPE
6
16%
 
Liczba głosów : 38

Radio HYPE - zakończenie muzycznej drogi

Postprzez skyvaard » 05 wrz 2007, 14:49

Z nieukrywanym żalem :( muszę poinformować, że projekt HYPE (www.hype.pl) jakiś czas temu został zamknięty.
Dzięki za słuchanie nas przez te ostatnie 4 lata.

Drum'n'Bassu na antenie było dość dużo. Przez radio przewinęło się trochę ludzi. Sporo pracy włożyli w ten projekt Randall, Smoq i Domelu. Można by wymieniać dalej.
Podejrzewam, że jeśli ktoś się w tym wątku wypowie, to największe szanse, że będzie to słuchacz(ka) audycji Magicka 8)

Ja ze swej strony dziękuję słuchaczom "Pola Magnetyczego" i całej ekipie HYPE'a (a wiem, że spora część tejże ekipy na to forum zagląda).

Jeśli tam coś wam zostało w pamięci z radiowych czasów (jakieś ciekawe audycje, momenty, wpadki, wypadki) to można w tym miejscu by przytoczyć, co byśmy mieli z ekipą HYPE'a świadomość, że jakiś ślad zostawiliśmy w muzycznych umysłach forumowiczów dnb.pl.

pozdrowienia i niech wolne sloty będą z wami
Ostatnio edytowano 05 wrz 2007, 16:35 przez skyvaard, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
skyvaard
 
Posty: 201
standpoint/radio HYPE

Postprzez KaEVu » 05 wrz 2007, 15:06

ja nie znaju

:o
Avatar użytkownika
KaEVu
 
Posty: 2598

Postprzez <neuro> » 05 wrz 2007, 15:21

:( peace
Obrazek
Avatar użytkownika
<neuro>
 
Posty: 3434
ldz

Postprzez skyvaard » 05 wrz 2007, 17:03

spróbowałem wydobyć z pamięci skład (z pomocą Smoqa i googli).

wybaczcie jeśli kogoś pominąłem (a pewnie tak jest):
Randall, Smoq, Domelu, Flecheiro, Magick, Bedrona, Pivot, Luiza, Drumsiarz, Suizz, Npc, Srebrny, Drumtekk, Drummerz, Halun, Hobbit, Genosajd, Adix, Screwball, HeadPe, Patefoniq, Czarodzieju, Detroit, Gross & Robak, Ravager one, Rudeboi, Lauder, Lucek.

inne radio - inna muzyka.
Ostatnio edytowano 06 wrz 2007, 03:59 przez skyvaard, łącznie edytowano 4 razy
Avatar użytkownika
skyvaard
 
Posty: 201
standpoint/radio HYPE

Postprzez laudanum » 05 wrz 2007, 17:08

sluchalo sie ;]
laudanum
 
Posty: 4831
Warszawa

Postprzez c z a r o » 05 wrz 2007, 17:38

Sluchalem Hype nieregularnie od 2oo5. Szkoda, ze tak sie stalo. Dzieki za 'Pole Magnetyczne' Skyvaard :). Duzo dobrej muzy grales.
--
/2oo9/ Electrovulturism /2oo9/ Vultechspheric /2o13/ Extra-Low-Vultage (pt. 1-3)
Avatar użytkownika
c z a r o
 
Posty: 47
Toronto n.W.

Postprzez Fizyk » 06 wrz 2007, 03:49

big up dla wszystkich zaangazowanych. audycje Magicka oczywiscie sie znalo. szkoda...
Fizyk
 
Posty: 1661

Postprzez Banciur » 06 wrz 2007, 10:20

a co sie stalo ze zakonczyliscie dzialanie ?
Banciur
moderator
 
Posty: 1715
zewszad

Postprzez tranzyt » 06 wrz 2007, 23:35

o nie :o pierwszy pokaz mojego tracka "Feel In Love" byl w audycji Mario Drameza ( swoja droga nie bylo tych stacjii wiele ale Hype pozostanie w pamieci :D )
tranzyt
 
Posty: 396
Warszfa

Postprzez czeko » 07 wrz 2007, 12:29

Fizyk napisał(a):big up dla wszystkich zaangazowanych. audycje Magicka oczywiscie sie znalo. szkoda...
no no sluchalo sie sluchalo :D :D :D


eh szkoda ... :(
Avatar użytkownika
czeko
 
Posty: 1018
Gdańsk

Postprzez Bajon » 07 wrz 2007, 13:48

Ha ! A ja nawet nieraz się tam udzielałem i załatwiałem nawet Drumsiarzowi np. MCs, którzy nawijali na żywo. Oj dawne dzieje - Spain jeszcze był w Polsce...

Szkoda radyjka... :roll:
Bajon
 
Posty: 654
Łódź - Teo

Postprzez skyvaard » 09 wrz 2007, 12:08

Banciur napisał(a):a co sie stalo ze zakonczyliscie dzialanie ?


trudno analizować dokładnie, ale generalnie w pewnym momencie było nas już zbyt mało, żeby ciągnąć ten projekt. być może za brakło świeżej krwii (nie chodzi o to, że audycje były słabe, ale raczej że było ich mało). większość ekipy radiowej przekroczyła pewien wiek, doszły różne sprawy, praca, obowiązki i już nie było tyle czasu na przygotowanie audycji. zabrakło trochę młodszych ludzi, którzy wymieniliby nas.

generalnie jak się ma około 20 lat (czy mniej) to jeszcze tego czasu jest więcej i entuzjazm większy (choć zależy, co kto robi), ale jak stuknie 25 to jednak (wiem to po sobie - cholera, ale starzec ze mnie ]:-> ) trochę rzeczy się zmienia, co nie oznacza, że nie można sobie zorganizować czasu tak, żeby i na audycje starczyło, ale niewątpliwie staje się to trudniejsze (chyba, żeby ograniczać się wyłącznie do puszczania setów, ale to chyba mija się z celem jak dla mnie).
IMHO bez odpowiedniej liczby ludzi, bez zaangażowania raczej taki projekt jest skazany na powolną agonię.

tak, czy inaczej czasy radiowe dobre były 8)
Avatar użytkownika
skyvaard
 
Posty: 201
standpoint/radio HYPE

Postprzez zolwik » 09 wrz 2007, 12:48

ja sluchalem zawsze tekka, drummagicka, lujzy z drumsiarzem,
reszte przelotnie, gdyby taka radiostacja nadawala na zwyklych falach...


jaaaa cieeee, jade wozem i w calej polsce hajp :!: (ale marzenie)
zolwik
 
Posty: 2221
!UWAGA! Ten użytkownik zamieszcza linki przeznaczone TYLKO I WYŁĄCZNIE dla osób pełnoletnich!!!

Postprzez c z a r o » 09 wrz 2007, 17:59

skyvaard napisał(a):
Banciur napisał(a):a co sie stalo ze zakonczyliscie dzialanie ?


trudno analizować dokładnie, ale generalnie w pewnym momencie było nas już zbyt mało, żeby ciągnąć ten projekt. być może za brakło świeżej krwii (nie chodzi o to, że audycje były słabe, ale raczej że było ich mało). większość ekipy radiowej przekroczyła pewien wiek, doszły różne sprawy, praca, obowiązki i już nie było tyle czasu na przygotowanie audycji. zabrakło trochę młodszych ludzi, którzy wymieniliby nas.

generalnie jak się ma około 20 lat (czy mniej) to jeszcze tego czasu jest więcej i entuzjazm większy (choć zależy, co kto robi), ale jak stuknie 25 to jednak (wiem to po sobie - cholera, ale starzec ze mnie ]:-> ) trochę rzeczy się zmienia, co nie oznacza, że nie można sobie zorganizować czasu tak, żeby i na audycje starczyło, ale niewątpliwie staje się to trudniejsze (chyba, żeby ograniczać się wyłącznie do puszczania setów, ale to chyba mija się z celem jak dla mnie).
IMHO bez odpowiedniej liczby ludzi, bez zaangażowania raczej taki projekt jest skazany na powolną agonię.

tak, czy inaczej czasy radiowe dobre były 8)

Na pewno masz sporo racji w tym, co piszesz, sam znam wielu nadajacych, ktorzy z powodu wiekszych lub mniejszych ograniczen czasowych odpuscili sobie nadawanie, ale... Dla mnie to nie wymowka :). Po sobie widze, ze wszystko da sie jakos pogodzic. Mozna miec sto ton obowiazkow zwiazanych z praca, czy generalnie nazwijmy to 'z zyciem', ale na przygotowanie sie do audycji muzycznie i merytorycznie zawsze znajde w tygodniu te 2h... Samo pozniejsze granie to juz czysty relaks o charakterze lamanym :].
--
/2oo9/ Electrovulturism /2oo9/ Vultechspheric /2o13/ Extra-Low-Vultage (pt. 1-3)
Avatar użytkownika
c z a r o
 
Posty: 47
Toronto n.W.

Postprzez antEEk » 27 sie 2010, 13:25

witam was :-) odświeżając temat

mam ripy audycji z radyjka , jacyś chętni , piszcie na PM ewentualnie ...


pozdrawiam coyote


ps. leska w oku słuchając UNDERWIECZORKA !!!


:dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb: :dnb:
antEEk
 
Posty: 3
Mysłowice

Postprzez marvelon » 27 sie 2010, 13:31

o, a co u suizza?
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Postprzez antEEk » 27 sie 2010, 13:40

marvelon napisał(a):o, a co u suizza?


nie wiem , Luiza ma córeczke "zuza" ciekaw jest czy pójdzie w ślady mamy
antEEk
 
Posty: 3
Mysłowice

Postprzez marvelon » 27 sie 2010, 14:01

nic nie skumałem.

nicka to masz nie za tego ;)
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Postprzez antEEk » 27 sie 2010, 14:11

marvelon napisał(a):nic nie skumałem.

nicka to masz nie za tego ;)


nic dziwnego , bo nicka na hype.pl mialem innego :wink:


ciekaw jestem co tam u dRumSiaRZa :roll:
antEEk
 
Posty: 3
Mysłowice

Postprzez marvelon » 27 sie 2010, 15:27

tu już jest jeden antek, takie troche ten tego nie teges ponoć.
ślimaki hoduje.

koncze off, pozdro dla suizza jak to czyta :*
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Postprzez DrUmSiArZ » 29 lis 2011, 01:17

antEEk... a co u mnie? heheh a żyję..
DrUmSiArZ
 
Posty: 2
Łódź

Postprzez lukaut » 29 lis 2011, 02:29

myśle, że jak jest opcja chęci to powrzucać te sety na serwer. chetnie ściągne!
Avatar użytkownika
lukaut
 
Posty: 3379

Postprzez DrUmSiArZ » 01 gru 2011, 01:46

ja tez... z mila checia scignalbym swoje audycje... jak rylem banie :D
DrUmSiArZ
 
Posty: 2
Łódź


Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości