Wasze Prace. Grafiki. Zdjecia. Gify. Rysunki. I wiecej.

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Postprzez n.one » 10 kwi 2007, 22:57

:oops: Przepraszam. To sie wiecej nie powtorzy.
n.one
moderator
 
Posty: 1055
synthetic city

Postprzez damage_cult » 10 kwi 2007, 23:03

widze riposty u was cięte jak na pryszczatych ZAJNERÓW przystało;d
ale ale... już po 23-ciej! Roniego Size na dobranoc, glutka w ronie,paluszka w dupkę i spać;d
damage_cult
 
Posty: 33
hefasjtos

Postprzez digital » 10 kwi 2007, 23:05

dzieciak to wychodzi w tym momencie z Ciebie
czlowieku chujowe to jest!
wiec podwin ogon i spierdalaj pogodzic sie z krytyka.... a nie wyzywasz ludzi ktorzy robia Ci przysluge
digital
 
Posty: 1040
zzaraz

Postprzez dzi » 10 kwi 2007, 23:06

haha obrazil sie

nie no fajne robisz prace, spoko jest, chlopaki tak tylko sie wyglupiaja



fajne prace


naprawde!
dzi
 
Posty: 6168
Stargard Szczecinski  Charakter: neutralny neutralny      Profesja: Neurosceptyk

Postprzez digital » 10 kwi 2007, 23:07

kurwa zmieniam zdanie, zawsze przchodze na silniejsza strone
prace super! no nie ma sie do czego przyjebac I TEN KURWA NIEPOWTARZALNY STYL KTORY JEST NAM OBCY!
digital
 
Posty: 1040
zzaraz

Postprzez feebee » 10 kwi 2007, 23:11

tak na marginesie chciałabym dodać ze załoniem tego tematu nie była kłótnia i wzajemnie obrażanie sie.....
dobranoc
feebee
 
Posty: 521
stąd

Postprzez digital » 10 kwi 2007, 23:13

a krytyka?
digital
 
Posty: 1040
zzaraz

Postprzez dzi » 10 kwi 2007, 23:13

oj feebee, chlopaki zartowali tylko!

;) :*
dzi
 
Posty: 6168
Stargard Szczecinski  Charakter: neutralny neutralny      Profesja: Neurosceptyk

Postprzez feebee » 10 kwi 2007, 23:14

digital napisał(a):=
wiec podwin ogon i spierdalaj pogodzic sie z krytyka.... a nie wyzywasz ludzi ktorzy robia Ci przysluge

tzn to? :P
feebee
 
Posty: 521
stąd

Postprzez digital » 10 kwi 2007, 23:16

bo ja jestem nerwowy :(
ponioslo mnie, wycofuje slowo "spierdalaj" ok? :*
digital
 
Posty: 1040
zzaraz

Postprzez Redkroft » 10 kwi 2007, 23:18

Nalezalo by tez przypomniec, ze temat brzmi "Wasze Prace. Grafiki. Zdjecia. Gify. Rysunki. I wiecej."
Redkroft
 
Posty: 52
Zagramanica

Postprzez digital » 10 kwi 2007, 23:20

!


w 100% a nie w 33%
digital
 
Posty: 1040
zzaraz

Postprzez destruction » 10 kwi 2007, 23:22

co do prac damage_cult to pierwsza mi się podoba, druga bardzo średnia. Może w jakimś stopniu powiela styl "neurografików". Ale wydaje mi się, że czachy i inne temu podobne są teraz w modzie.

POZDRAWIAM
destruction
 
Posty: 2488
Ghost Town

Postprzez damage_cult » 10 kwi 2007, 23:25

digital napisał(a):dzieciak to wychodzi w tym momencie z Ciebie
czlowieku chujowe to jest!
wiec podwin ogon i spierdalaj pogodzic sie z krytyka.... a nie wyzywasz ludzi ktorzy robia Ci przysluge


syyyynu tell me more ;d

nie ja te wygłupy zacząłem tylko [jak mi się wydawało dotąd] rozsądni kolesie którzy coś wiedzą a jeden nawet jest jakąś tam marką na polskim poletku dizajnerskim. więc pierdolnięte uwagi były co najmniej dziwne,by nie rzec śmieszne, a już z całą pewnością typowe dla nas polaczków.
a jak dodamy do tego treściwe posty takiej świecy jak ty to sam "ruzumisz" - cuda na kiju kurwa się dzieją, cuda na kiju!:]

więc nastepnym razem zanim zaczniesz chlapać paszczęką na tematu mocno ci obce,proponuję wyrysować lewą ręką w paint'cie swoją kukułę co by klimat dyskusji jakkolwiek wyczuć. "BANS"!

funk dla wszystkich :dnb:
damage_cult
 
Posty: 33
hefasjtos

Postprzez digital » 10 kwi 2007, 23:28

digital napisał(a):kurwa zmieniam zdanie, zawsze przchodze na silniejsza strone
prace super! no nie ma sie do czego przyjebac I TEN KURWA NIEPOWTARZALNY STYL KTORY JEST NAM OBCY!

juz mi sie podoba Boze...
BARDZO FAJNE PRACE! pomysl, wykonanie - genialne
digital
 
Posty: 1040
zzaraz

Postprzez Redkroft » 10 kwi 2007, 23:32

Damagecult, wytlumacz mi o co sie burzysz? ze ktos ci mowi, ze sklejanie gotowych wektorow to zadne projektowanie? Bo taka jest prawda, co tu duzo gadac. Dostales klapsa i styka, przyjmij z pokora i wez sie konkretnie do roboty.
Redkroft
 
Posty: 52
Zagramanica

Postprzez damage_cult » 11 kwi 2007, 00:27

Redkroft napisał(a):Damagecult, wytlumacz mi o co sie burzysz? ze ktos ci mowi, ze sklejanie gotowych wektorow to zadne projektowanie? Bo taka jest prawda, co tu duzo gadac. Dostales klapsa i styka, przyjmij z pokora i wez sie konkretnie do roboty.


o co?jakbym był digitalowym idiotą to odpowiedz byłaby krótka - "o NIC! jaram się wami:P"
a że ewolucja była dla mnie łaskawsza, to może złożonym zdaniem spróbuję:)
przyczyną moich "wątów" jest zwykłe,bardzo popularne, wschodnio-europejskie uczulenie na wasze wyyeahbunne w kosmos artist_ego:)

kasać rękawy radzisz? nie trza!:D

a mówiąc poważnie djud, to klaps był nomen omen z dupy, tak jak i zarzuty:) patrzysz na to co robię przez pryzmat swojego stylu [tak grafik jak i pracy] więc jak to się to ma do moich praktycznie w 80% photoshopowych robótek?z kolei z tego co sobie wybadałem, ten drugi lala zapierdala momentami tak po bandzie, że możnaby pisać post za postem o jego wyczuciu kolorów i tym jakże pospolitym stajlu:) i choć oczywiście nie odnosi się to każdej pracy, to lali przeciętność i różnicę pomiędzy wami widać jak na dłoni. no ale nie o tym chciałem w zasadzie..
whateva - na deviancie ująłem to zwięźlej i przyjemniej [jak sądzę] dla oka.
więcej nie chcę o tym bzdurzyć - nie gustuje w tych polskich około digart'owych standardach "polemik artystycznych" :D
jak już mówiłem pacyfka! :dnb:
damage_cult
 
Posty: 33
hefasjtos

Postprzez goro » 11 kwi 2007, 12:52

z uwagi na balagan panujacy w tym temacie, ciezki do moderowania (zbyt duzo podstron) - temat zostal zamkniety. od teraz swoje prace mozna wklejac tutaj:
http://www.break.fm/viewtopic.php?t=12189

a komentowac tutaj:
http://www.break.fm/viewtopic.php?t=12188
Avatar użytkownika
goro
ten zly
 
Posty: 1971
break.fm

Poprzednia strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

cron