dubstep thread

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Postprzez Basebox » 26 lis 2007, 22:47

skyliner napisał(a):
mizztape napisał(a):
Basebox napisał(a):
skyliner napisał(a):a slyszeliscie
Reso - Curse Dub ? [plik legalny, dub byl wrzucany na dubstepforum przez samego reso, nie usuwac :] :fabio: :fabio:
thx man, długo tego szukałem :D zajebisty wałek ;]

a masz może Ekaja - pliki legalne, duby były wrzucane na dubstepforum też przez samego Ekaja? ;]


REso był wrzucony bo brał udział w wyborach na ISSUE001 - ale po wyjściu na placku, już nie wiem czy taki legal, w sensie, że radosny by nie był chyba Ci on, ani włodarze Pressing Issue :P
Z Ekajem to samo, było na forum, ale ktoś tam go zaklepał i koleżka pousuwał dubska :)

a co do The Bug'a i koleżki który się tak nim zajarał ;)
ja pojechałem na 1Love właśnie tylko na bug'a i po połowie jego występu wyszedłem, bo brzmiało wszystko tak do pizdu, że mi się serce krajało, zero subóf, a te basy co pozostawiono, odkręcono coby brak subów zrekompensować, efekt, jedna wielka pizda.... :/



no jak ktos wrzuca swoj kawalek w 320 a pozniej go wydaje i 'o juz nie mozecie go miec sorry' to juz jego sprawa, mogl o tym pomyslec
tak czy srak sam go rozpowszchnil i mam to wiesz ;] enjoy
to rozpowszechnij go i mi , jesli posiadasz

mam jego pierwszy set, ale jakosc taka ze kaleczy uszy,, chcialbym go miec kazdy osoby track osobno, bo kurwa koles rozpierdala i to trzeba przyznac... troche inne spojrzenie na dubstep, wiec jesli moglbys i jesli masz taka mozliwoscto...

od koz, jesli nie to trudno. jak ekaj wyda legala to kupie , bo bity tego kolesia sa warte kazdej ceny (bez przesady of koz...) ... zatem czekam na jego utwory... :))))
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez Pasiasty » 27 lis 2007, 00:47

mizztape napisał(a):a co do The Bug'a i koleżki który się tak nim zajarał ;)
ja pojechałem na 1Love właśnie tylko na bug'a i po połowie jego występu wyszedłem, bo brzmiało wszystko tak do pizdu, że mi się serce krajało, zero subóf, a te basy co pozostawiono, odkręcono coby brak subów zrekompensować, efekt, jedna wielka pizda.... :/


No fakt, nie brzmiało za dobrze. Jak na scenę weszła Warrior Queen to odczułem to najbardziej. Ale mimo wszystko, pierwszy raz byłem na TAKIEJ bibie i mnie po prostu rozwaliło! :twisted:
Pasiasty
 
Posty: 18
Głuchołazy/Nysa

Postprzez mizztape » 27 lis 2007, 10:57


no jak ktos wrzuca swoj kawalek w 320 a pozniej go wydaje i 'o juz nie mozecie go miec sorry' to juz jego sprawa, mogl o tym pomyslec
tak czy srak sam go rozpowszchnil i mam to wiesz ;] enjoy


nie no zgoda,
ale "o już go wydałem, i prosiłbym abyście nie rozpowszechniali mp3 które dostaliście wcześniej z uprzejmości" już chyba brzmi inaczej,
zresztą akademicka dysputa ;)
mam ekaja wszystko na dysku który mi jebnął, jak zrewitalizuję to dam znać,
poza tym na www.dubstepforum.pl ktoś na pewno ma ;)
mizztape
 
Posty: 486
Poznań

Postprzez itsari » 30 lis 2007, 12:06

Dubstep na Fabriclive

Kolejna, 37 już, odsłona składanki Fabriclive będzie nasycona brzmieniem dubstep. Selekcji utworów na album dokonali bowiem specjaliści od londyńskiego muzycznego undergroundu - Caspa & Rusko. Caspa jest właścicielem kilku wytwórni fonograficznych skupiających się na stylistyce garage, grime i dubstep. Razem z Rusko wydał płytę "Acton Dread" w maju tego roku. Na Fabriclive 37. znajdziemy w przeważającej części utwory tego duetu.
itsari
 
Posty: 1817
||| || | [_._] | || |||

Postprzez r33lc4sh » 30 lis 2007, 20:24

Kasia12 napisał(a):
Azbest napisał(a):co wy pierdolicie ze nie mozna sie bawić ? jak dubstep ma tempo szybsze od dnb.. bawiłem się raz całą noc prawie ;]



To kurwa masz fajne newsy ! Dubstep wyszedl od halfstepu czyli m/w 128 bpm na pol .

kasiu nie wypowiadaj sie na temat o ktorym nie masz zielonego pojecia :)

tata mowi dubstep or STFU!*









* oprocz uoblerow i ringtonowych melodyjek
r33lc4sh
 
Posty: 26
miasto koziolka matolka, stolica buraka i pszenicy

Postprzez Kasia12 » 30 lis 2007, 20:37

r33lc4sh napisał(a):
Kasia12 napisał(a):
Azbest napisał(a):co wy pierdolicie ze nie mozna sie bawić ? jak dubstep ma tempo szybsze od dnb.. bawiłem się raz całą noc prawie ;]



To kurwa masz fajne newsy ! Dubstep wyszedl od halfstepu czyli m/w 128 bpm na pol .

kasiu nie wypowiadaj sie na temat o ktorym nie masz zielonego pojecia :)

tata mowi dubstep or STFU!*









* oprocz uoblerow i ringtonowych melodyjek


Uk garage zlamany na pol .
Kasia12
 
Posty: 2664

Postprzez r33lc4sh » 30 lis 2007, 20:44

Kasia12 napisał(a):Uk garage zlamany na pol .

dubstep /= halfstep
r33lc4sh
 
Posty: 26
miasto koziolka matolka, stolica buraka i pszenicy

Postprzez Rage » 30 lis 2007, 23:43

chujstep
Rage
 
Posty: 2317

Postprzez kempa8 » 01 gru 2007, 06:51

uplift trance łamany na duble tempo core stepchuj power
kempa8
 
Posty: 3193
chlew

Postprzez :break: » 03 gru 2007, 17:01

kempa8 napisał(a):uplift trance łamany na duble tempo core stepchuj power


ciekawa definicja,ze tak powiem ]:-> :dnb:
Avatar użytkownika
:break:
 
Posty: 2871
POLAND/SILESIA/SIEMIANOWICE

Postprzez Zygfryd » 03 gru 2007, 22:45

Generalnie dubstep odkrylem bardzo nie dawno ale chyba powoli zaczynam sie wkręcać :wink:
szukam dubstepu dynamicznego, mocnego z gniotącym basem (jak kolwiek głupio to nie brzmi :lol: ) raggowe wokale mile widziane. Poleci ktoś jakiegoś wykonawce?
Zygfryd
 
Posty: 67
Torun

Postprzez :break: » 03 gru 2007, 23:33

Moze byc ciezko z ta dynamika dubstepu...ale mysle ze warto obczaic plyte Kode 9 & Spaceape-Memories Of The Future
Avatar użytkownika
:break:
 
Posty: 2871
POLAND/SILESIA/SIEMIANOWICE

Postprzez Johnny! » 04 gru 2007, 00:12

mnie na tej plycie okrutnie spaceape wnerwia - to jego gadanie takie bez rytmu czy melodii jest strasznie nużące i denerwujące mnie na dłuższą metę..
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez Zygfryd » 04 gru 2007, 00:17

Hmm no może dynamiczny to kiepskie określenie :wink:
Ale dzieki, obadam to co podales
Zygfryd
 
Posty: 67
Torun

Postprzez :break: » 04 gru 2007, 00:18

audiosamurai napisał(a):mnie na tej plycie okrutnie spaceape wnerwia - to jego gadanie takie bez rytmu czy melodii jest strasznie nużące i denerwujące mnie na dłuższą metę..


Fakt!Ale mimo wszystko lubie tego posluchac od czasu do czasu :)
Avatar użytkownika
:break:
 
Posty: 2871
POLAND/SILESIA/SIEMIANOWICE

Postprzez Pasiasty » 04 gru 2007, 00:19

Zygfryd napisał(a):Generalnie dubstep odkrylem bardzo nie dawno ale chyba powoli zaczynam sie wkręcać :wink:
szukam dubstepu dynamicznego, mocnego z gniotącym basem (jak kolwiek głupio to nie brzmi :lol: ) raggowe wokale mile widziane. Poleci ktoś jakiegoś wykonawce?


Wpierdzielaj Boxcuttera. Może nie ma wokali ale bas momentami jest wręcz genialny. Ja znalazłem jego dwa wydawnictwa: Oneiric i Glyphic. Jak na razie są to dwie najlepsze płyty dubstepowe jakich słuchałem.
Poza tym Scuba jest niezły, ale coś nie mogę go nigdzie dorwać :( Możesz także posłuchać Loefah.

P.S. Polecam wszystkim http://www.subscience.org/mp3s/Breezeblock_Dubstep_Warz_FULL_SHOW.mp3
Pasiasty
 
Posty: 18
Głuchołazy/Nysa

Postprzez coxu » 04 gru 2007, 00:20

break22 napisał(a): Kode 9 & Spaceape-Memories Of The Future


9 samurai i backward :slayer_evil:
coxu
 
Posty: 253
hindenburg

Postprzez :break: » 04 gru 2007, 00:21

Tyle ze Boxcutter to nie dubstep :D Ale to nie zmienia faktu ze obydwa jego albumy sa rewelacyjne ]:->
Avatar użytkownika
:break:
 
Posty: 2871
POLAND/SILESIA/SIEMIANOWICE

Postprzez r33lc4sh » 04 gru 2007, 01:37

break22 napisał(a):Tyle ze Boxcutter to nie dubstep :D Ale to nie zmienia faktu ze obydwa jego albumy sa rewelacyjne ]:->

tak? a to nowinka jakas
r33lc4sh
 
Posty: 26
miasto koziolka matolka, stolica buraka i pszenicy

Postprzez Pasiasty » 04 gru 2007, 02:26

break22 napisał(a):Tyle ze Boxcutter to nie dubstep :D Ale to nie zmienia faktu ze obydwa jego albumy sa rewelacyjne ]:->


Nie wiem czy to dubstep.
Według mnie to brzmi jak dubstep. I takiego dubstepu chciałbym słuchać.
Jak Boxcutter nie robi dubstepu to ja już nie mam pojęcia kto może go robić.
Pasiasty
 
Posty: 18
Głuchołazy/Nysa

Postprzez :break: » 04 gru 2007, 05:55

Skream,Benga,Distance,Juju(obecnie),Plastikman,Digital Mystikz,Leofah,N-Type,Cyrus,Pinch,Vaccine,Scuba,Toasty...jest tego troche :D
A Boxcutter to bardziej experimental,IDM...
Avatar użytkownika
:break:
 
Posty: 2871
POLAND/SILESIA/SIEMIANOWICE

Postprzez r33lc4sh » 04 gru 2007, 10:32

break22 napisał(a):Skream,Benga,Distance,Juju(obecnie),Plastikman,Digital Mystikz,Leofah,N-Type,Cyrus,Pinch,Vaccine,Scuba,Toasty...jest tego troche :D
A Boxcutter to bardziej experimental,IDM...

experimental/IDM to cie zrobil
bokskater to taki sam dapstep jak reszta... a to ze chlop ma swoj styl? to chyba dobrze ni?
r33lc4sh
 
Posty: 26
miasto koziolka matolka, stolica buraka i pszenicy

Postprzez dzi » 04 gru 2007, 11:48

dzi napisał(a):skyliner, zapodaj nazwy jakiś dobrych dubstepowych setów leżących w tej chwili na forum.
dzi
 
Posty: 6168
Stargard Szczecinski  Charakter: neutralny neutralny      Profesja: Neurosceptyk

Postprzez :break: » 04 gru 2007, 15:47

r33lc4sh napisał(a):experimental/IDM to cie zrobil
bokskater to taki sam dapstep jak reszta... a to ze chlop ma swoj styl? to chyba dobrze ni?


jakbys zgadl ze mnie zrobil ]:-> Razem z Boxcutterem :D Czeslaw Niemen to tez dubstep!A ze chlop ma swoj styl? 8)
Avatar użytkownika
:break:
 
Posty: 2871
POLAND/SILESIA/SIEMIANOWICE

Postprzez mizztape » 05 gru 2007, 16:56

r33lc4sh napisał(a):
break22 napisał(a):Tyle ze Boxcutter to nie dubstep :D Ale to nie zmienia faktu ze obydwa jego albumy sa rewelacyjne ]:->

tak? a to nowinka jakas


jak nie dubstep, to może chociaż halfstep ]:->
mizztape
 
Posty: 486
Poznań

Postprzez Walić_Po_Pysku » 05 gru 2007, 18:58

break22 napisał(a):Tyle ze Boxcutter to nie dubstep :D Ale to nie zmienia faktu ze obydwa jego albumy sa rewelacyjne ]:->


tyle ze boxcutter to chuj wie co
Walić_Po_Pysku
 
Posty: 388
skąd: skontaktu

Postprzez r33lc4sh » 05 gru 2007, 21:07

break22 napisał(a):
r33lc4sh napisał(a):experimental/IDM to cie zrobil
bokskater to taki sam dapstep jak reszta... a to ze chlop ma swoj styl? to chyba dobrze ni?


jakbys zgadl ze mnie zrobil ]:-> Razem z Boxcutterem :D Czeslaw Niemen to tez dubstep!A ze chlop ma swoj styl? 8)

tia...
r33lc4sh
 
Posty: 26
miasto koziolka matolka, stolica buraka i pszenicy

Postprzez kempa8 » 05 gru 2007, 21:22

audiosamurai napisał(a):mnie na tej plycie okrutnie spaceape wnerwia - to jego gadanie takie bez rytmu czy melodii jest strasznie nużące i denerwujące mnie na dłuższą metę..


ja sobie nie wyobrazam tego albumu bez spaceape'a. tzn wyobrazam, ale moim zdaniem straciłby duzo na klimacie...

zreszta jesli pojawił sie on w tym projekcie, to jakis cel w tym musiał byc, nie uwazasz ? szkoda tylko, ze dla Ciebie jedynym celem jaki dostrzegasz jest denerwowanie odbiorcy... :lol:
kempa8
 
Posty: 3193
chlew

Postprzez Cannabis777 » 05 gru 2007, 21:48

pokolenie neuro i no fckn mcs :lol:
Cannabis777
 
Posty: 2182

Postprzez Kasia12 » 05 gru 2007, 23:28

Untrue wspolczesnym modus operandi !
Kasia12
 
Posty: 2664

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron