dubstep thread

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

dubstep thread

Postprzez Kasia12 » 06 lis 2007, 22:29

Dubstep stal sie pelnowartosciowym gatunkiem . Tektonic plates masakruja , burial masakruje , skream masakruje , boxcutter masakruje . Bez kitu , rzadko robi mi sie takie cos w glowie jak slucham .

No , to na tyle , dubstep sie skonczyl .
Ostatnio edytowano 08 sie 2014, 11:18 przez Kasia12, łącznie edytowano 13 razy
Kasia12
 
Posty: 2664

Postprzez mAthen » 06 lis 2007, 22:49

hej, przesluchalem boxcuttera i jest kiepski w chuj :)
mAthen
 
Posty: 940

Postprzez metrik » 06 lis 2007, 22:58

nie nie. to coś z tobą nie tak :lol:
Avatar użytkownika
metrik
 
Posty: 5092

Postprzez Azbest » 06 lis 2007, 23:04

Pewnie nie słyszałem za wiele ale jedynie podeszły mi ze dwa sety vaccine i kilka kawałków artystów, których teraz nawet nie pamiętam. Robiłem przymiarki do kilku setów ale nie mogę znieść tych nudnych wooblebassów które ściela się gęsto.
Azbest
 
Posty: 6682

Postprzez freesssbee » 07 lis 2007, 00:13

w lodzi dubstep :lol: to stolica wixy jest :dnb:
przeciez w lodzi nawet dobrego drumbassu juz nie graja :crazy:

ale w sob moj pierwszy raz na dubstepach we wro :twisted:

wymiekam do tej muzy :dnb:

jedynie co mnie doluje to te wokale pseudoragowe :/ to niszczy ta muze na maxa..
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez dzi » 07 lis 2007, 00:20

I'm here to appreciate dubstep.


Ale nie słucham, nie chce mi się.
dzi
 
Posty: 6168
Stargard Szczecinski  Charakter: neutralny neutralny      Profesja: Neurosceptyk

Postprzez parufka » 07 lis 2007, 00:25

freesssbee napisał(a):wymiekam do tej muzy :dnb:

jedynie co mnie doluje to te wokale pseudoragowe :/ to niszczy ta muze na maxa..


:scriptsl:
parufka
 
Posty: 1352

Postprzez Azbest » 07 lis 2007, 00:29

wokale wokalami - te naiwne wooblebassy są chujowe :lol:
Azbest
 
Posty: 6682

Postprzez majkelos » 07 lis 2007, 00:32

Azbest napisał(a): nie mogę znieść tych nudnych wooblebassów które ściela się gęsto.
i przez to dla mnie nudny jako ogol do ktorego jeszcze nie wiadomo jak tanczyc w sumie, no chyba ze sie nie tanczy ja tam nie wiem , nie "aprecituje" tego zbytnio jak narazie czekam az dorosnie jak kazdy inny gatunek

slucham wybiorczo (poza burialem i boxcut.) podchodza mi produkcje:
Mala, Kode9, Vaccine, Search & Destroy, Protocol X, Distance( cyclops:slayer:) i cos tam sie jeszcze znajdzie

o i relick "the nine" tez fajnie brzmi w dubstepowj fomie <bo brzmi prawie tak samo :lol:>
http://pl.youtube.com/watch?v=l9IvRHiQJ3I
Avatar użytkownika
majkelos
 
Posty: 687
opole

Postprzez koroshiya » 07 lis 2007, 00:32

Azbest napisał(a):wokale wokalami - te naiwne wooblebassy są chujowe :lol:
akurat wokale mi sie najabrdziej podobaja. wciaz nie moge zrozumiec tych zachwytow nad dubstepem. ale moze dlatego ze wole brejkkor :lol:
koroshiya
 
Posty: 2137

Postprzez Pere » 07 lis 2007, 01:00

Moim zdaniem ciezko polubic dubstepy siedzac w domu, ta muze trzeba rozkminic na imprezie!
Pere
 
Posty: 1258
71

Postprzez dzi » 07 lis 2007, 01:09

Pere napisał(a):Moim zdaniem ciezko polubic dubstepy siedzac w domu, ta muze trzeba rozkminic na imprezie!
idź do pracy
kup głośniki
dzi
 
Posty: 6168
Stargard Szczecinski  Charakter: neutralny neutralny      Profesja: Neurosceptyk

Postprzez Pere » 07 lis 2007, 01:19

Spoko, glosniki mam dobre, wiec nie narzekam na jakosc dzwieku 8) Parokrotnie zabieralem sie do sluchania dubstepu w domu i jakos mi to nie podchodzilo, sytuacja zmienila sie po pierwszej dubstepowej bibie i teraz juz moge sluchac i w domu i w drodze na uczelnie i po prostu wszedzie :D
Pere
 
Posty: 1258
71

Postprzez algi » 07 lis 2007, 01:22

haha a ja sie ciesze ze obecnie z moim szarym jak p1zda miescie raz w tygodniu moge sobie chociaz troche dubstepu posluchac - jako na poczatku z 2 lata temu moze nawet ciut mniej mnie troche zrazila ta muzyka to teraz dopiero niedawno uslyszalem kawalki ktore zaczely trafiac do mnie
algi
 
Posty: 470

Postprzez Basebox » 07 lis 2007, 01:23

wobble basy idzie zniesc, ragowe wokale idzie zniesc... jedynie czego na poczatku nie dalo sie zniesc, to tej kakofonii melodycznej,, gdzie melodia ni chuja nie wstrzelala sie nutami w to co gral bas

ale ogolnie dubstep na tak
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez Bad Bwoy » 07 lis 2007, 01:40

Ostatnio u mnie też dubstepy przeważają, aż mi się dziś dziwnie zrobiło jak do biegania zapodałem sobie jungle co by mieć dobre tempo. Sami na tym forum zrobiliśmy sobie hype na ten gatunek.
Bad Bwoy
 
Posty: 312

Postprzez kwazar » 07 lis 2007, 02:07

faktycznie ostatnio kupuje wlasnie najwiecej dubstepow. dnb zamula niestety od jakiegos czasu, nie ma z czego zlozyc zamowien takich jak przez pare ladnych lat mimo szukania wciaz nowych distro...
narazie podchodza mi najbardziej ostatnie rzeczy rusko no i przede wszystkim tes la rok (noppa001 i numer clouds 'shallow'- no kuuurwa :o ), rob sparx ostatni fajowy, inni wyrywkowo tak z 1-2 na 10 plytek. zamulającemu, pseudoklimatycznemu dubstepowi mowie nie!

a nowego buriala jednak nie kupie, nie ma na nim 1wszego numeru kt byl w mixie kode 9- wiec obrazilem sie jak prezydent i nie kupuje ;) poza tym spodziewalem sie jednak czegos wiecej i po przesluchaniu darowalem sobie order.

aha @algi :scri: !
choc u mnie przełomem byla twórczość various productions no i oczywiscie album warrior dubz.
Ostatnio edytowano 07 lis 2007, 02:10 przez kwazar, łącznie edytowano 1 raz
kwazar
 
Posty: 1890
international sound

Postprzez Noire » 07 lis 2007, 02:08

mizzu temat o dubstepie i Ciebie nie widac? :o :wink:
Avatar użytkownika
Noire
 
Posty: 4189
Noise Control

Postprzez kwazar » 07 lis 2007, 02:33

audiosamurai napisał(a):http://pl.youtube.com/watch?v=wYhgaHr-mho
kiedy w Łodzi coś takiego? <ech>
Kiedy w wawie coś takiego? ;)

aha jahu- tectonic plates lipa, w ogole mnie nie ruszaja (choc mark one i darquan tam wydali...)
kwazar
 
Posty: 1890
international sound

Postprzez mizztape » 07 lis 2007, 10:33

audiosamurai napisał(a):http://pl.youtube.com/watch?v=wYhgaHr-mho

kiedy w Łodzi coś takiego? <ech>


(póki co półoficjalnie, ale najprawdopodobniej w tychże miastach)
17,18,19 stycznia
Wawa, Łódź, Poznań
Natural Progression Tour with MRK1 + dubside crew http://www.myspace.com/dubsideshow

Kasieńka, wpadaj w piątek, załatwiłem takie basy, że Ci gatki spadnom ;)
mizztape
 
Posty: 486
Poznań

Postprzez mizztape » 07 lis 2007, 10:50

Azbest napisał(a):wokale wokalami - te naiwne wooblebassy są chujowe :lol:


naiwnych wooblebassów nie słyszałem w wychodzących plackach od jakiegoś pół roku, owszem zdarzy się jakieś tu i tam takie wydawnictwo, ale już niewielu producentów korzysta z tego patentu, to raz
a dwa, nie nazywaj ich naiwnymi dopóki nie usłyszysz ich na 10kW ]:->
dubstep słuchany w domu, lub na imprezie z jakimiś tam nieszczególnymi paczkami, może być nurzący i męczący, do tego trza porządne suby co by bebechy wierciło, o to chodzi w tej muzie, jak se płyniesz na tym basie, to ani żadne wooble i wokale nie straszne :roll:
mizztape
 
Posty: 486
Poznań

Postprzez Pawlak » 07 lis 2007, 11:14

a mi sie wreszcie zaczął podobac i w domu i na mp3 playerze i jest spoko
kulki z kupy na włosach z dupy
Avatar użytkownika
Pawlak
 
Posty: 7303
od siebie

Postprzez Alienoo » 07 lis 2007, 11:32

Dubstep wymiata w każdych warunkach - domowych, imprezowych, etc. Co najlepsze nie ma w tej muzyce łatwo rozpoznawalnych nurtów, nie ma liquidu, ciężarów i innych pierdół. Mam nadzieję, że w Polsce dubstep rozkwitnie, więcej ludzi zacznie go słuchać, grać, tworzyć. Jak na razie pozostaje czekać na 23 listopada w Krzysztoforach. :D
Alienoo
 
Posty: 82
Krakoff

Postprzez dzi » 07 lis 2007, 11:44

Basebox napisał(a):wobble basy idzie zniesc, ragowe wokale idzie zniesc... jedynie czego na poczatku nie dalo sie zniesc, to tej kakofonii melodycznej,, gdzie melodia ni chuja nie wstrzelala sie nutami w to co gral bas
słuchaj techno
dzi
 
Posty: 6168
Stargard Szczecinski  Charakter: neutralny neutralny      Profesja: Neurosceptyk

Postprzez Pylon » 07 lis 2007, 11:53

dzi napisał(a):
Basebox napisał(a):wobble basy idzie zniesc, ragowe wokale idzie zniesc... jedynie czego na poczatku nie dalo sie zniesc, to tej kakofonii melodycznej,, gdzie melodia ni chuja nie wstrzelala sie nutami w to co gral bas
s³uchaj techno

s³uchaj dzi
Pylon
 

Postprzez timeless » 07 lis 2007, 12:10

Nadal wydaje mi sie ze trudno do tejmuzy tanczyc ale coraz bardziej mi sie podoba
Dubstepowe kawalki maja to co utracil drumandbass-klimat.Czesto sa surowe w brzmieniu co dla mnie liczy sie na plus.
timeless
 
Posty: 87

Postprzez kempa8 » 07 lis 2007, 12:55

timeless napisał(a):Nadal wydaje mi sie ze trudno do tejmuzy tanczyc ale coraz bardziej mi sie podoba


pozornie tak moze sie wydawac, ale kiedy bas zacznie Cie wwiercac w trzesace sie pod Twoimi nogami podłoze , to juz wtedy wiesz co masz robic... :wink:

Dubstepowe kawalki maja to co utracil drumandbass-klimat.Czesto sa surowe w brzmieniu co dla mnie liczy sie na plus.


tru. syntetyczne - minimalistyczne - w pwnym sensie pierwotne brzmienia... zobaczymy jak bedzie ten gatunek dalej ewoluował... poki co lubuje sie bardzo w tych dzwiekach.
kempa8
 
Posty: 3193
chlew

Postprzez Basebox » 07 lis 2007, 13:14

Pylon napisał(a):
dzi napisał(a):
Basebox napisał(a):wobble basy idzie zniesc, ragowe wokale idzie zniesc... jedynie czego na poczatku nie dalo sie zniesc, to tej kakofonii melodycznej,, gdzie melodia ni chuja nie wstrzelala sie nutami w to co gral bas
słuchaj techno

słuchaj dzi
sluchaj pylona
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez timeless » 07 lis 2007, 15:01

[quote="kempa8"][/quote]


No ja bym chetnie polsuchal i potanczyl do tego w klubie ale ze mieszkam w tkim chujowym miescie w jakim mieszkam to niestety nie moge tego sprawdzic bo nikt tego narzie nie gra :(


Jeszcze co do tej surowości to jescze bym dodal ze przpomina mi pod tym wzgledem stare jungle i hardcory do ktorych czesto wracam poniwaz w przeciwienstwie do tego co powstaje czuc w nich pasje tworzenia czegos nowego oraz brak strachu przed ekspermentema nie, tak jak teraz zadje mi sie ze dzieje sie teraz w dnb gdzie wszystkie wałki musza być zgdone z przyjentym kanonem.
timeless
 
Posty: 87

Postprzez Noire » 07 lis 2007, 15:11

mizztape napisał(a):
(póki co półoficjalnie, ale najprawdopodobniej w tychże miastach)
17,18,19 stycznia
Wawa, Łódź, Poznań
Natural Progression Tour with MRK1 + dubside crew http://www.myspace.com/dubsideshow

Kasieńka, wpadaj w piątek, załatwiłem takie basy, że Ci gatki spadnom ;)


zalatwiliscie jakies dodatki? najzzzz, postaram sie przyjsc, jak choróbsko odpusci wreszcie..... :(


PS. wpadne bez gajtów :P
Avatar użytkownika
Noire
 
Posty: 4189
Noise Control

Następna strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron