dubstep thread

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Postprzez Butch » 07 lis 2007, 18:43

cinkie to sjakieś
na imprezie nie wyobrażam sobie tańcowania do tego
raczej jako jakiś rodzaj chill-out`u

nie wiem jak to może przypominać jungle i hardcore`y :crazy: (nawet jeśli chodzi o surowość)
Butch
 
Posty: 1101
z dupy jeżajeżozwierza

Postprzez Bajon » 07 lis 2007, 18:45

Pere napisał(a):Moim zdaniem ciezko polubic dubstepy siedzac w domu, ta muze trzeba rozkminic na imprezie!


A moim zdaniem ta muza nie nadaje się na imprezę. To typowa muza do słuchania w domu, taka żeby se przy niej coś grzebać w necie czy coś tam sobie innego robić...
Bajon
 
Posty: 654
Łódź - Teo

Postprzez freesssbee » 07 lis 2007, 19:07

mi sie wlasnie wydaje że ze wzgledu na nietypowsc dubstepu bedzie powoli podbijal serca..

ja lubie sobie go zapuscic w samochodzie, w domu na sluchawkach..nie sprawdzalem tego na bibie jeszcze, ale wydaje mi sie ze wlasnie przy dobrym ss moze dawac rade konkretnie..

to jest ewenement!! w czasach kiedy jest tendencja do robienia coraz to szybszej muzyki, ten gatunek jest zupelnie odmienny i przy tym zajebisty


:scri:
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez Azbest » 07 lis 2007, 19:09

co wy pierdolicie ze nie mozna sie bawić ? jak dubstep ma tempo szybsze od dnb.. bawiłem się raz całą noc prawie ;]
Azbest
 
Posty: 6682

Postprzez Pere » 07 lis 2007, 19:36

Bajon napisał(a):
Pere napisał(a):Moim zdaniem ciezko polubic dubstepy siedzac w domu, ta muze trzeba rozkminic na imprezie!


A moim zdaniem ta muza nie nadaje się na imprezę. To typowa muza do słuchania w domu, taka żeby se przy niej coś grzebać w necie czy coś tam sobie innego robić...


Mowie o pierwszym spotkaniu z dubstepem, pozniej juz wchodzi jak w maslo :lol:
Pere
 
Posty: 1258
71

Postprzez Johnny! » 07 lis 2007, 19:41

Azbest napisał(a):dubstep ma tempo szybsze od dnb..
:o
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez Noire » 07 lis 2007, 19:52

imo dubstep jest specyficzna muzyka i nadaje sie na impreze, ale jak dla mnie chill out room, jednak to zalezy jak kto sie bawi, jedni na siedzaco przy fajce,a drudzy na parkiecie zarzucaja członkami

jak bylam na imprezie z Amitem, to caly support zagral tylko i wylacznie klimaty dubstepowe i troche zjebal bo 4 godziny dubstepu przed charakterystycznymi dzwiekiami Amita klimatycznie mialy isc w parze, ale wyszlo na odwrot, publika sie po prostu znudzila
Avatar użytkownika
Noire
 
Posty: 4189
Noise Control

Postprzez orbique » 07 lis 2007, 20:50

przed impreza w klubie z dubstep'em też mi się kiedyś wydawało, że nie bardzo to przejdzie i ze tanczyc do tego nie bardzo sie da...

w domu nie bardzo mi sie chcialo sluchac

wszystko nie bardzo

ale jak dotarlem na impreze.... bass..... klimat...
ludzie....

uooooooo!!!!!

i love it!

ps. w sumie to w domu nie slucham specjalnie ale na imprezie! killah!
orbique
 
Posty: 640
najprzystojniejszy dj w mieście

Postprzez mizztape » 07 lis 2007, 21:17

timeless napisał(a):Nadal wydaje mi sie ze trudno do tejmuzy tanczyc ale coraz bardziej mi sie podoba
Dubstepowe kawalki maja to co utracil drumandbass-klimat.Czesto sa surowe w brzmieniu co dla mnie liczy sie na plus.


joint w buzie, łapy w kieszeń i buju buju, ja tak mogę całą noc..
mizztape
 
Posty: 486
Poznań

Postprzez mizztape » 07 lis 2007, 21:20

:KaylistiC: napisał(a):
mizztape napisał(a):
(póki co półoficjalnie, ale najprawdopodobniej w tychże miastach)
17,18,19 stycznia
Wawa, Łódź, Poznań
Natural Progression Tour with MRK1 + dubside crew http://www.myspace.com/dubsideshow

Kasieńka, wpadaj w piątek, załatwiłem takie basy, że Ci gatki spadnom ;)


zalatwiliscie jakies dodatki? najzzzz, postaram sie przyjsc, jak choróbsko odpusci wreszcie..... :(

si dostawiam, miałem więcej subóf przywieźć ale sie okazało że w iq nie majom tyla prondu, ale i tak znafcy tematy którzy mi ten temat ogarniają mówią, że nikt nie powie, że basu było za mało po tym co dostawiamy... się poczuje się
PS. wpadne bez gajtów :P

oj, to będzie cieknąć po podłodze ;p
Ostatnio edytowano 07 lis 2007, 21:22 przez mizztape, łącznie edytowano 1 raz
mizztape
 
Posty: 486
Poznań

Postprzez Pere » 07 lis 2007, 21:20

no wlasnie, ciekawe jest, ze raczej nie napiera sie lapskami a raczej giba sie tylko tulowiem :lol:
Pere
 
Posty: 1258
71

Postprzez ant » 07 lis 2007, 22:45

no dobra no. dlugo sie nie wypowiadalem nt. dubstepu, ale jako autorytet w sprawach muzycznych czuje sie w obowiazku zabrac tutaj glos.



dubstep jest DZIWNY.

nawet bym powiedzial ze mnie irytuje, miesci w sobie jakies dwie cholerne sprzecznosci.
z jednej strony jest taki senny, usypiajacy i monotonny i powoooooooooolny na maksa, a z drugiej jakos podprogowo dynamiczny, szarpiacy nerwy i jakos kurde w tle i podskórnie urywajacy dupe. tak jakby lek nasenny, ktory usypia umysl, ale ciało zostaje tak samo nakrecone pod spodem.

i wszyscy niby mowia ze do klubu, ale jakos nie wiem.
dla mnie to jakies takie strasznie narkotykowe - niby bass i rytm i taniec, ale z drugiej strony mroczna ziołowa totalnie psychodeliczna ciezka atmosfera - predzej na bujanie tulowiem z rekami w kieszeniach i w pakturze.



masakra. nie wiem, na przykald przy essentialu skreama prawie umarlem z nudow i wylaczylem w 2 godzinie, ale generalnie to jakos tak wkreca, szczegolnie jako tlo do robienia czegos. na imprezie idealne do ciemnego mrocznego chilloutu...



nie wiem, czy ja to jakos inaczej odbieram, czy to o to chodzi ?
ant
moderator
 
Posty: 9306
inteligencja forum

Postprzez ant » 07 lis 2007, 22:49

no i ustalcie jakis TOP 3 setów.

takich roznorodnych, ale zebym sobie zassał i wiedzial ze to jest to,
a nie ze trafilem na nudy albo pitu pitu.


tak jak w dnb mamy essential high contrasta, journey trough innerspace cyantifica itd..
ant
moderator
 
Posty: 9306
inteligencja forum

Postprzez Noire » 07 lis 2007, 22:54

ciekawe kiedy dubstep podziela na neruodub, clowndub, techdub, gejdub ]:->
Avatar użytkownika
Noire
 
Posty: 4189
Noise Control

Postprzez mizztape » 07 lis 2007, 23:07

ant napisał(a):no i ustalcie jakis TOP 3 setów.

takich roznorodnych, ale zebym sobie zassał i wiedzial ze to jest to,
a nie ze trafilem na nudy albo pitu pitu.


tak jak w dnb mamy essential high contrasta, journey trough innerspace cyantifica itd..


ja się podejmuję, niebawem napiszę
mizztape
 
Posty: 486
Poznań

Postprzez mizztape » 07 lis 2007, 23:10

ant napisał(a):no dobra no. dlugo sie nie wypowiadalem nt. dubstepu, ale jako autorytet w sprawach muzycznych czuje sie w obowiazku zabrac tutaj glos.



dubstep jest DZIWNY.

nawet bym powiedzial ze mnie irytuje, miesci w sobie jakies dwie cholerne sprzecznosci.
z jednej strony jest taki senny, usypiajacy i monotonny i powoooooooooolny na maksa, a z drugiej jakos podprogowo dynamiczny, szarpiacy nerwy i jakos kurde w tle i podskórnie urywajacy dupe. tak jakby lek nasenny, ktory usypia umysl, ale ciało zostaje tak samo nakrecone pod spodem.

i wszyscy niby mowia ze do klubu, ale jakos nie wiem.
dla mnie to jakies takie strasznie narkotykowe - niby bass i rytm i taniec, ale z drugiej strony mroczna ziołowa totalnie psychodeliczna ciezka atmosfera - predzej na bujanie tulowiem z rekami w kieszeniach i w pakturze.



masakra. nie wiem, na przykald przy essentialu skreama prawie umarlem z nudow i wylaczylem w 2 godzinie, ale generalnie to jakos tak wkreca, szczegolnie jako tlo do robienia czegos. na imprezie idealne do ciemnego mrocznego chilloutu...



nie wiem, czy ja to jakos inaczej odbieram, czy to o to chodzi ?


a chodzi o to, żeby słuvchać tego na potężnym soundzie, ta muzyka staje się wtedy cielesna, odpowienio modulowane częstotliwości basów, wprawiają twoje bebechy w miarowe drgania, bas Cię nie mizia, nie wali na klatę, przeszywa Cięna wskroś, nie jesteś w stanie się do niego nie bujać, tyle z moich wrażeń z grania imprez i uczestniczenia w nich, elo.
mizztape
 
Posty: 486
Poznań

Postprzez dzi » 08 lis 2007, 00:23

ant

mi się ten podoba: Excision_-_Darkside_Dubstep_2006.mp3

miałem może z trzy, ten był najlepszy (inne bywały nawet niepodobającemisię) i mam go nadal, reszte pogubiłem


a ogólnie pieprzycie jak potłuczone gej dzieciaki
dzi
 
Posty: 6168
Stargard Szczecinski  Charakter: neutralny neutralny      Profesja: Neurosceptyk

Postprzez Basebox » 08 lis 2007, 01:51

dzi napisał(a):
mi się ten podoba: Excision_-_Darkside_Dubstep_2006.mp3

i
od tego setu zaczalem przygode z dubstepem...

tak naprawde jezeli chce sie pozna jakos ten gatunek trzeba sluchac, sluchac, slcuhac... mi np. z tego seta skream sie nie podobal po tych paru przesluchaniach ale Reso i Distance odcisneli swoje pietno na mojej swiadomosci... a teraz powoli zaczynam zaglebiac sie w Boxcuttera i Vex'd

byl jeszcze jakis inny set, z jakiegos holenderskiego radia... rokkyu bodajze wrzucal, i ten mi bardziej podszedl, pomimo ze to holenderskie gaworzenie troche mnie odpychalo
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez Proxy » 08 lis 2007, 01:53

dzi napisał(a):
a ogólnie pieprzycie jak potłuczone gej dzieciaki


Wezscie se idzie na jakas impreze we wro. Przeciez juz 24 listopada CONQUEST. 15 grudnia RESO 1 stycznia THE OTHERS.

P.S. Glosniki tez tam maja fajne :roll:
Proxy
 
Posty: 188

Postprzez coxu » 08 lis 2007, 12:49

ant napisał(a):no i ustalcie jakis TOP 3 setów.

takich roznorodnych, ale zebym sobie zassał i wiedzial ze to jest to,
a nie ze trafilem na nudy albo pitu pitu.



ten set co dzi napisal calkiem dobry, ja moge dodac jeszcze ten skladak Science Faction mixed by Dj Clever, ale to musisz sam znalezc bo to zostalo wydane na breakbeat science, a wiadomo piractwu mowimy nie. no i jeszcze dubstep allstar wszystkie wolumy
coxu
 
Posty: 253
hindenburg

Postprzez Pylon » 08 lis 2007, 13:05

:KaylistiC: napisał(a):ciekawe kiedy techdub

juz nad tym pracujemy :dnb:
Pylon
 

Postprzez dzi » 08 lis 2007, 13:17

Basebox napisał(a):
dzi napisał(a):
mi się ten podoba: Excision_-_Darkside_Dubstep_2006.mp3

i
od tego setu zaczalem przygode z dubstepem...
tak właściwie to jest chyba pierwszy który mi się *bardzo* spodobał

(to dostawione "i" bardzo mi się podoba, lubię taki absurdalny abstrakcyjny humor)
dzi
 
Posty: 6168
Stargard Szczecinski  Charakter: neutralny neutralny      Profesja: Neurosceptyk

Postprzez Pylon » 08 lis 2007, 13:24

dzi napisał(a):
Basebox napisał(a):
dzi napisał(a):
mi siê ten podoba: Excision_-_Darkside_Dubstep_2006.mp3

i
od tego setu zaczalem przygode z dubstepem...
tak w³a¶ciwie to jest chyba pierwszy który mi siê *bardzo* spodoba³

(to dostawione "i" bardzo mi siê podoba, lubiê taki absurdalny abstrakcyjny humor)

rafale podasz mi prosze ?
Pylon
 

Postprzez dzi » 08 lis 2007, 13:35

set?
dzi
 
Posty: 6168
Stargard Szczecinski  Charakter: neutralny neutralny      Profesja: Neurosceptyk

Postprzez Pylon » 08 lis 2007, 13:38

Pylon
 

Postprzez dzi » 08 lis 2007, 13:48

a, żart!

hahaha
dzi
 
Posty: 6168
Stargard Szczecinski  Charakter: neutralny neutralny      Profesja: Neurosceptyk

Postprzez Pylon » 08 lis 2007, 13:51

dzi napisał(a):a, ¿art!

hahaha

^_^ wiedzialem ze ci sie spodoba taki absurdalny abstrakcyjny humor
Pylon
 

Postprzez itsari » 08 lis 2007, 14:04

:KaylistiC: napisał(a):ciekawe kiedy dubstep podziela na neruodub, clowndub, techdub, gejdub ]:->



heh. fakt. ciekawe.
itsari
 
Posty: 1817
||| || | [_._] | || |||

Postprzez Bajon » 08 lis 2007, 15:37

:KaylistiC: napisał(a):imo dubstep jest specyficzna muzyka i nadaje sie na impreze, ale jak dla mnie chill out room (...)


Piąteczka ! Wczoraj z Butchem rozmawialismy o dubstepie i pierwsze moje zdanie było, że to jest muza do chill-out roomu właśnie. Tam ją właśnie widzę. Rozłożyć się wygodnie, popijać piwkom, palić lolka i się tak przyjemnie rozpływać... mmmmmm...

Na parkiecie preferuję raczej coś co mnie porwie do szaleńczego tańca :)


@ audiosamurai - dałes się wkręcić Azbiemu :lol:
Bajon
 
Posty: 654
Łódź - Teo

Postprzez bobby_bobby » 08 lis 2007, 16:59

slucham,slucham,powoli sie wkrecam :D

ale jak to sie qwa tanczy???? :crazy:

:dnb: :dnb:
bobby_bobby
 
Posty: 403
Toruń

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości

cron