dubstep thread

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Postprzez pablo » 31 paź 2011, 02:02

ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
pablo
 
Posty: 2391
sydney


Postprzez Basebox » 03 lis 2011, 18:07

sciagam samplepacka :D
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.


Postprzez hirszu » 11 lis 2011, 20:44

https://www.facebook.com/liquidstranger

Darmowa epka do pobrania w zakładce free tunes.
:dnb:
Avatar użytkownika
hirszu
 
Posty: 660
Warszawa

Postprzez hirszu » 14 lis 2011, 00:45

Avatar użytkownika
hirszu
 
Posty: 660
Warszawa

Postprzez :break: » 14 lis 2011, 12:21

pablo napisał(a):Author - Fix
http://soundcloud.com/j-sparrow/author-fix

Jack Sparrow :clap:


Juz jest, wlasnie slucham i jestem pod wrazeniem tego jak dobry jest to album! Warto bylo wydac te pare ojro :P
Avatar użytkownika
:break:
 
Posty: 2871
POLAND/SILESIA/SIEMIANOWICE

Postprzez lukaut » 14 lis 2011, 19:14

Avatar użytkownika
lukaut
 
Posty: 3379

Postprzez lukaut » 15 lis 2011, 15:14

Avatar użytkownika
lukaut
 
Posty: 3379

Postprzez asx » 15 lis 2011, 15:42

lukaut napisał(a):fokus o dubstepie
http://www.edusiec.pl/Zakochalem-sie-w-dubstepie


To do tematu o miłości w hydeparku raczej, z dopiskiem 'miłość nieodwzajemniona'... :nuda:
Avatar użytkownika
asx
prawie admin
 
Posty: 5377

Postprzez Basebox » 15 lis 2011, 15:47

skrillex geniuszem ....... no kurwa.
ale chuj tam.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez filemon » 15 lis 2011, 16:04

szlak by to trafił!
Avatar użytkownika
filemon
 
Posty: 1226
zzz

Postprzez marvelon » 15 lis 2011, 16:11

no to poleciał... mam nadzieję, że poszpera trochę i nie skończy się na skrileksie.

rasco :lol:
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Postprzez metrik » 15 lis 2011, 16:21

rasco kozakiem byl zawsze. nie wiem jak tam nowe walki ale unassisted albo taki time waits for no man zawsze byly na stereo.

http://www.youtube.com/watch?v=6Cu3jYoc ... re=related
Avatar użytkownika
metrik
 
Posty: 5092

Postprzez Reverser » 15 lis 2011, 16:36

Jako Cali Agents Rasco z Planetą zajebiści byli, solowo to kaszanki tłuką
A ten grajek za 5 złotych fokus niech wypierdala, łapie się byle czego dziwka i tak w paktofonice najchujowszy był
Reverser
 
Posty: 789
Tam gdzie piją dużo

Postprzez Basebox » 15 lis 2011, 18:44

wlasnie sie zastanawiam czy pisownie pojebal ten kto pisał ten wywiad czy to fokus i zamiast Rusko wyszedl Rasco ;]
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez N-FETT » 15 lis 2011, 23:48

Avatar użytkownika
N-FETT
 
Posty: 1155
Jelenia Góra

Postprzez Reverser » 15 lis 2011, 23:51

Ja już sam nie wiem czy lubię ten dubstep czy nie (znaczy mam na myśli parę nazwisk bo normalnie to nie lubię). Po prostu bez sensu jest przemiatane się na przemian różnych basów a stopa werbel i cykacz statycznie w chuj, pozbawione dynamiki, dokładnie właśnie w xKore jest tak
Reverser
 
Posty: 789
Tam gdzie piją dużo

Postprzez hejter » 16 lis 2011, 00:04

dubstep to takie cos gdzie splywa szambo z calego województwa


buhahahahhahaqha


jbać syyyyyfffffffffffff!
hejter
 
Posty: 3270
z vinyla

Postprzez zyx » 17 lis 2011, 01:04

zyx
 
Posty: 5

Postprzez sebol » 18 lis 2011, 18:01

sebol
 
Posty: 27

Postprzez to!masz » 18 lis 2011, 19:10

to!masz
 
Posty: 1947
placking

Postprzez N-FETT » 18 lis 2011, 22:40

Reverser napisał(a):Ja już sam nie wiem czy lubię ten dubstep czy nie (znaczy mam na myśli parę nazwisk bo normalnie to nie lubię). Po prostu bez sensu jest przemiatane się na przemian różnych basów a stopa werbel i cykacz statycznie w chuj, pozbawione dynamiki, dokładnie właśnie w xKore jest tak


kto co lubi bo ja wole gdy to brzmi tłusto a nie zamuła dubstepowa czy jak kto woli smoła, w tym wałku coś sie dużo dzieje i to mi sie podoba, fakt na master jakis compressor nałożony został lub limiter bo czasem werbel zanika :lol:
Avatar użytkownika
N-FETT
 
Posty: 1155
Jelenia Góra

Postprzez Basebox » 18 lis 2011, 22:58

duzo kawalkow jest pozbawionych dynamiki, nawet w dnb.

ale rozumiem, co kto lubi.
ja osobiscie za wiertlami w dubstepie nie przepadam. ale sa wyjatki.

a kompresory i loudness war to przypadek ktory wyrosl w ciagu ostatnich 30 lat no i dzisiaj przybiera katastrofalna forme. szkoda troche.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez Reverser » 18 lis 2011, 23:28

N-FETT napisał(a):
Reverser napisał(a):Ja już sam nie wiem czy lubię ten dubstep czy nie (znaczy mam na myśli parę nazwisk bo normalnie to nie lubię). Po prostu bez sensu jest przemiatane się na przemian różnych basów a stopa werbel i cykacz statycznie w chuj, pozbawione dynamiki, dokładnie właśnie w xKore jest tak


kto co lubi bo ja wole gdy to brzmi tłusto a nie zamuła dubstepowa czy jak kto woli smoła, w tym wałku coś sie dużo dzieje i to mi sie podoba, fakt na master jakis compressor nałożony został lub limiter bo czasem werbel zanika :lol:


ale mnie chodzi o dwuznaczność w słowie dynamika. bo w sumie ja też lubie tłuste brzmienie vide "Tommy's Theme" Noisii (ale nie lubię maksymalnie sprasowanych limiterem rzeczy tylko dlatego, że mixdown jest zjebany) tyle, że brak dynamiki w pracy perki. ten kick i snare z cykaczem jest ustawiony w najbardziej oklepanym patternie świata, kurwa ja nie rozumiem, robią te nakurwianie się wobbli, kręcą tym lfo, żeby człowiek świdrowało a perka to w ogóle jak z innego tracka, bez sensu to w ogóle, perka a wobble to zazwyczaj dwa świata, dynamikę perki to zajebistą ma np Broken Note - Zealot. Taki "Tommy's Theme" też jest spoko w miarę bo perka jest dopasowany do basu, który postawił na powolne acz niszczące brzmienie a nie kurwa koło fortuny na gałce lfo

PS Dobry jeszcze przykład to powiedzmy Datsik - Retreat (Excision Remix) - przecież ten wałek to jest kompletnie asynchroniczny, tylko nie w dobrym znaczeniu jak nakurwiania Currenta sprzed paru lat, asynchroniczny w sensie, że w ogóle nie do tańca, beznadziejnie stopa nawala, cykacze w przerwach gówna robią, bass warczy zjebanie i w jeszcze to w tempie 140bpm, bez sensu bo o ile proste ułożenia perki na tempie 175 dnb jeszcze czasami ujdą to na 140 to tragedia
Reverser
 
Posty: 789
Tam gdzie piją dużo

Postprzez hirszu » 19 lis 2011, 12:43

Ja nie wiem Reverser o co Ci chodzi z tym Retreatem (Excision Remix) :D
Stopa tam imo ładnie chodzi, nie za dużo jej, a jak jest, to współgra z wobblami.
W ogóle od kiedy żeby kawałek był dobry musi mieć skomplikowaną linię perkusji? To nie jest priorytet w tych wałkach. Cykaczy nie ma, bo nie zawsze pasują. Akurat w kawałkach Rottun chyba najczęściej usłyszysz tylko stopę i werbel, bo to nadaje odpowiedniego klimatu tym numerom :)
Avatar użytkownika
hirszu
 
Posty: 660
Warszawa

Postprzez Basebox » 22 lis 2011, 14:11

Warto przypomnieć sobie, jak to Polak z karabinu napierdala...

Tom Encore - Flat tyre
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez Basebox » 23 lis 2011, 13:20

Fajne, lubie, dobrze grzeje. Nie dla żołnierzy dipu.

Klaypex feat. Sara Kay - Rain
http://www.youtube.com/watch?v=leCZMXjh4kc
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez Reverser » 23 lis 2011, 14:11

Current Value - Go Offline

ładnie się wwierca w łeb

hirszu napisał(a):Ja nie wiem Reverser o co Ci chodzi z tym Retreatem (Excision Remix) :D
Stopa tam imo ładnie chodzi, nie za dużo jej, a jak jest, to współgra z wobblami.
W ogóle od kiedy żeby kawałek był dobry musi mieć skomplikowaną linię perkusji? To nie jest priorytet w tych wałkach. Cykaczy nie ma, bo nie zawsze pasują. Akurat w kawałkach Rottun chyba najczęściej usłyszysz tylko stopę i werbel, bo to nadaje odpowiedniego klimatu tym numerom :)


W sumie przez tekst pisany ciężko mi to wyjaśnić, ale bez kitu posłuchaj Broken Note - Aporia i porównaj z tym Excisionem - ty naprawdę nie widzisz różnicy?
Reverser
 
Posty: 789
Tam gdzie piją dużo

Postprzez hirszu » 23 lis 2011, 22:20

No rozumiem o co chodzi.

Xilent znowu na UKF:
http://www.youtube.com/watch?v=fOf7303SPmM
Avatar użytkownika
hirszu
 
Posty: 660
Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron