dubstep thread

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Postprzez CuPa » 08 lis 2007, 18:35

Nie Wiem O Co Chodzi W Tym Calym DubStepie, Ale Nie Podoba Mi Sie On
CuPa
 

Postprzez Kasia12 » 08 lis 2007, 18:50

Azbest napisał(a):co wy pierdolicie ze nie mozna sie bawić ? jak dubstep ma tempo szybsze od dnb.. bawiłem się raz całą noc prawie ;]



To kurwa masz fajne newsy ! Dubstep wyszedl od halfstepu czyli m/w 128 bpm na pol .
Kasia12
 
Posty: 2664

Postprzez really » 08 lis 2007, 19:08

Pylon napisał(a):
:KaylistiC: napisał(a):ciekawe kiedy techdub

juz nad tym pracujemy :dnb:

np. http://www.basicchannel.com :wink:


Nie jestem na biezaco, ale wkrotce zaopatrze sie w plytke Buriala i wreszcie sie dowiem, co to ten dubstep :D
really
 
Posty: 70

Postprzez dzi » 08 lis 2007, 20:26

Jedno z bardziej zniesmaczających mnie pytań to "jak się to tańczy". Jak się chce! Światowa organizacja tańców towarzyskich nie zdefiniowała poprawnych kroków do dubstepu, nie ma również konkursów. Naprawde, biba to nie konkurs, daliście się komuś wkręcić.
dzi
 
Posty: 6168
Stargard Szczecinski  Charakter: neutralny neutralny      Profesja: Neurosceptyk

Postprzez Azbest » 08 lis 2007, 21:04

Kasia12 napisał(a):
Azbest napisał(a):co wy pierdolicie ze nie mozna sie bawić ? jak dubstep ma tempo szybsze od dnb.. bawiłem się raz całą noc prawie ;]



To kurwa masz fajne newsy ! Dubstep wyszedl od halfstepu czyli m/w 128 bpm na pol .


dla mnie dubstep jest szybszy od dnb i to w chuj - dla ciebie i twoich newsów może i nie - widać inaczej odbieram tą muzykę niż ty.
Azbest
 
Posty: 6682

Postprzez majki » 08 lis 2007, 21:10

nie zawsze szybkie znaczy majace duzo BPMow
majki
 
Posty: 1122

Postprzez Azbest » 08 lis 2007, 21:11

no proste.
Azbest
 
Posty: 6682

Postprzez Johnny! » 08 lis 2007, 21:12

Kasia12 napisał(a):
Azbest napisał(a):co wy pierdolicie ze nie mozna sie bawić ? jak dubstep ma tempo szybsze od dnb.. bawiłem się raz całą noc prawie ;]



To kurwa masz fajne newsy ! Dubstep wyszedl od halfstepu czyli m/w 128 bpm na pol .
a podobno to ja dałem się wkręcić :lol:
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez Azbest » 08 lis 2007, 21:14

w sensie że pierdole? nie czaję - jak wam to wytłumaczyć?

o!
\
zobacz - tobie i jahowi głowa podczas słuchania dubstepu chodzi w 128 BPM - mi w w 256 zatem - kumasz?
Azbest
 
Posty: 6682

Postprzez Kasia12 » 08 lis 2007, 22:07

Azbest napisał(a):
Kasia12 napisał(a):
Azbest napisał(a):co wy pierdolicie ze nie mozna sie bawić ? jak dubstep ma tempo szybsze od dnb.. bawiłem się raz całą noc prawie ;]



To kurwa masz fajne newsy ! Dubstep wyszedl od halfstepu czyli m/w 128 bpm na pol .


dla mnie dubstep jest szybszy od dnb i to w chuj - dla ciebie i twoich newsów może i nie - widać inaczej odbieram tą muzykę niż ty.


Przytul :D :*

Ta muzyka jest na tyle dziwna , ze w trakcie sluchania robia sie dziwne zludzenia odnosnie temp . O dziwo na 65 bpm da sie bardziej lamac rytmike niz na 170
Kasia12
 
Posty: 2664

Postprzez mizztape » 09 lis 2007, 15:50

Zapraszam do powiedzenia cześć na www.dubstepforum.pl

edit: 90% moich płyt zawiera się między 138 do 143 :]
mizztape
 
Posty: 486
Poznań

Postprzez mizztape » 09 lis 2007, 15:54

really napisał(a):Nie jestem na biezaco, ale wkrotce zaopatrze sie w plytke Buriala i wreszcie sie dowiem, co to ten dubstep :D



to poszperaj tu http://www.hyperdub.com/
mizztape
 
Posty: 486
Poznań

Postprzez Kasia12 » 09 lis 2007, 15:55

mizztape napisał(a):
edit: 90% moich płyt zawiera się między 138 do 143 :]


W ten sam sposob mozna robic dnb na 90 bpm . Wrzucasz caly takt petli na pol taktu w patternie i masz dnb na 90 bpm :D
Kasia12
 
Posty: 2664

Postprzez Azbest » 09 lis 2007, 15:56

kawałzk seta vaccine skleiłem sobie z samym breakowym podkładem z fruityloopsa, który jest w ok 142 BPM.
Azbest
 
Posty: 6682

Postprzez dzi » 09 lis 2007, 17:09

Generalnie dubstep jest dość szybki, przynajmniej w przypadku tego seta co wklejałem. Dynks polega na tym że melodia basu trwa przez cztery takty (w secie który wkleiłem). Ten sam dynks powoduje wypowiedzi typu "dziwne", "cośtam nie pasuje do czegośtam" itp.
dzi
 
Posty: 6168
Stargard Szczecinski  Charakter: neutralny neutralny      Profesja: Neurosceptyk

Postprzez Suptal » 10 lis 2007, 09:59

sprawdziłem.
troche sie jaram - oryginalne dźwięki.
troche mnie nudzi - wooblebass azbesta.
wokale różnie.
trochę męczy.

jaki morał ?

nic nie zastąpi dobrego dnb :dnb:
:gimp:
Avatar użytkownika
Suptal
 
Posty: 6661
Leszno

Postprzez koroshiya » 10 lis 2007, 21:00

nudny i monotonny ten caly dubstep.usnac mozna.to juz wole downtempo.
gremlinz :dnb: o! albo mav :soccer:
koroshiya
 
Posty: 2137

Postprzez Pasiasty » 24 lis 2007, 00:09

Dubstep to jest po prostu MASAKRA!!! Jeszcze tydzień temu słuchałem całkiem innej muzy. Mój świat to było roots reggae, czasami raggamuffin, lekki dub, a teraz takie coś! :o A wszystko zaczęło się na OneLove Sound Fest 2007 we Wro. Byłem wolontariuszem i miałem wstęp za free. Głównie łaziłem i się opierdzielałem, nie miałem ciężkiej roboty, więc postanowiłem sobie poskakać trochę z ludźmi na małej scenie. Akurat grał The Bug. Przedtem jeszcze zapaliłem z kumplem co nieco i wiedziony ciekawością udałem się na parkiet. To co ja tam przeżyłem to był normalnie kosmos. Nigdy w życiu nie czułem czegoś takiego. The Bug odpalił słynny Poison Dart, a ludzie oszaleli. Potem robił z nami co chciał. Jak ktoś się nie przekonał jeszcze do dubstepu to niech idzie na The Buga. Massive! :crazy:

P.S.
Wybieram się jutro do Wro na "My head is dubby". Nie zechciałby mnie ktoś przygarnąć? Nie sprawię kłopotu :wink:
Pasiasty
 
Posty: 18
Głuchołazy/Nysa

Postprzez Pere » 24 lis 2007, 19:26

haha, znam osoby ktore specjalnie poszly na OLSF dla Buga a przez zmoty w timetable ominela ich ta przyjemnosc. podobno i tak nie mozna bylo wycisnac wszystkiego z naglosnienia, bo szyby by poszly. tak, ide dzis na Conquesta i happy hardcory do Intro :D
Pere
 
Posty: 1258
71

Postprzez Suptal » 24 lis 2007, 20:15

dubstep ma takie 2stepowe bity cnie.
:gimp:
Avatar użytkownika
Suptal
 
Posty: 6661
Leszno

Postprzez skyliner » 24 lis 2007, 20:51

a slyszeliscie
Reso - Curse Dub ? [plik legalny, dub byl wrzucany na dubstepforum przez samego reso, nie usuwac :] :fabio: :fabio:

nigdy bym sie nie spodziewal ze kawalek w 70 bpm moze miec taka niesamowita moc, to dzieki niemu w koncu przekonalem sie do dubstepu ;) i ten niesamowity bass ...
myspace.com/corgrimey




Kasia12 napisał(a):
mizztape napisał(a):
edit: 90% moich płyt zawiera się między 138 do 143 :]


W ten sam sposob mozna robic dnb na 90 bpm . Wrzucasz caly takt petli na pol taktu w patternie i masz dnb na 90 bpm :D


albo na 1/4 i 45bpm ... na to samo wychodzi
i tak na koncu wyjdzie 180. [jesli sie mierzy 'tapujac' czas miedzy pierwszym kickiem a snare : p ]
skyliner
 
Posty: 1166

Postprzez Basebox » 24 lis 2007, 23:26

skyliner napisał(a):a slyszeliscie
Reso - Curse Dub ? [plik legalny, dub byl wrzucany na dubstepforum przez samego reso, nie usuwac :] :fabio: :fabio:
thx man, długo tego szukałem :D zajebisty wałek ;]

a masz może Ekaja - pliki legalne, duby były wrzucane na dubstepforum też przez samego Ekaja? ;]
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez skyliner » 25 lis 2007, 01:44

powiedzmy ze nie mam, wiecej info o tym czego nie mam na pm haha 8)
skyliner
 
Posty: 1166

Postprzez Pere » 25 lis 2007, 16:48

Basebox napisał(a):
skyliner napisał(a):a slyszeliscie
Reso - Curse Dub ? [plik legalny, dub byl wrzucany na dubstepforum przez samego reso, nie usuwac :] :fabio: :fabio:
thx man, długo tego szukałem :D zajebisty wałek ;]



a czy wiecie, ze Reso bedzie 15 we wro? :D a wczoraj Conquest zagral bardzo fajnego energetycznego seta!
Pere
 
Posty: 1258
71

Postprzez skyliner » 25 lis 2007, 17:54

^^wiecej info pls .. ;] nigdy nie bylem na bibce dubstepowej ;]
skyliner
 
Posty: 1166

Postprzez Pere » 25 lis 2007, 18:16

http://www.myspace.com/corgrimey jak widac, dzien wczesniej w Krakowie... narazie oprocz majspejsa, nie ma zadnych oficjalnych informacji, ale z nieoficjalnych :wink: wiem, ze biba bedzie w Intro, na duzej sali bedzie dnb (Venom Mindz+gosc?) a na malej dubstepy (My Head is Dubby+ Reso). o!
Pere
 
Posty: 1258
71

Postprzez Q600 » 25 lis 2007, 19:28

Tak - za 3 tygodnie bedzie Reso :)
Oficjalne info bedzie jutro :)

Wiecej aktualnych informacji mozna znalezc rowniez na polskim Dubstep & Grime Forum
Q600
 
Posty: 1

Postprzez mizztape » 26 lis 2007, 17:24

Basebox napisał(a):
skyliner napisał(a):a slyszeliscie
Reso - Curse Dub ? [plik legalny, dub byl wrzucany na dubstepforum przez samego reso, nie usuwac :] :fabio: :fabio:
thx man, długo tego szukałem :D zajebisty wałek ;]

a masz może Ekaja - pliki legalne, duby były wrzucane na dubstepforum też przez samego Ekaja? ;]


REso był wrzucony bo brał udział w wyborach na ISSUE001 - ale po wyjściu na placku, już nie wiem czy taki legal, w sensie, że radosny by nie był chyba Ci on, ani włodarze Pressing Issue :P
Z Ekajem to samo, było na forum, ale ktoś tam go zaklepał i koleżka pousuwał dubska :)

a co do The Bug'a i koleżki który się tak nim zajarał ;)
ja pojechałem na 1Love właśnie tylko na bug'a i po połowie jego występu wyszedłem, bo brzmiało wszystko tak do pizdu, że mi się serce krajało, zero subóf, a te basy co pozostawiono, odkręcono coby brak subów zrekompensować, efekt, jedna wielka pizda.... :/
mizztape
 
Posty: 486
Poznań

Postprzez skyliner » 26 lis 2007, 20:34

mizztape napisał(a):
Basebox napisał(a):
skyliner napisał(a):a slyszeliscie
Reso - Curse Dub ? [plik legalny, dub byl wrzucany na dubstepforum przez samego reso, nie usuwac :] :fabio: :fabio:
thx man, długo tego szukałem :D zajebisty wałek ;]

a masz może Ekaja - pliki legalne, duby były wrzucane na dubstepforum też przez samego Ekaja? ;]


REso był wrzucony bo brał udział w wyborach na ISSUE001 - ale po wyjściu na placku, już nie wiem czy taki legal, w sensie, że radosny by nie był chyba Ci on, ani włodarze Pressing Issue :P
Z Ekajem to samo, było na forum, ale ktoś tam go zaklepał i koleżka pousuwał dubska :)

a co do The Bug'a i koleżki który się tak nim zajarał ;)
ja pojechałem na 1Love właśnie tylko na bug'a i po połowie jego występu wyszedłem, bo brzmiało wszystko tak do pizdu, że mi się serce krajało, zero subóf, a te basy co pozostawiono, odkręcono coby brak subów zrekompensować, efekt, jedna wielka pizda.... :/



no jak ktos wrzuca swoj kawalek w 320 a pozniej go wydaje i 'o juz nie mozecie go miec sorry' to juz jego sprawa, mogl o tym pomyslec
tak czy srak sam go rozpowszchnil i mam to wiesz ;] enjoy
skyliner
 
Posty: 1166

Postprzez dzi » 26 lis 2007, 21:59

Ten wal jest w tym secie Dark cośtam co wklejałem nazwę i jest w nim moim ulubionym miejscem. Te metaliczne dźwięki na parkiecie mogłyby skończyć się porwaniem ścięgien. W domu, słuchając bez alkoholu skończyło się na szczęście jedynie naderwaniami i tylko w palcach dłoni.

skyliner, zapodaj nazwy jakiś dobrych dubstepowych setów leżących w tej chwili na forum.
dzi
 
Posty: 6168
Stargard Szczecinski  Charakter: neutralny neutralny      Profesja: Neurosceptyk

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości