a moze tak techstepowy open air 3 dniowy

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Postprzez elffee » 19 cze 2006, 21:37

spoko jakies drzewa sa
elffee
 
Posty: 1694
stąd

Postprzez kilu » 19 cze 2006, 21:43

fat napisał(a):
fat napisał(a):robic nie gadac kolo mnie pod zielonom górom jest lotnisko i hangary moze tam 8)

http://wroobel.homeip.net/~forum/inne/hangar/0.JPG



ej fat, jestes moim idolem, heeh, to miejsce juz mamy ]:-> ]:-> ]:->
kilu
 
Posty: 13
piotrkow/warszawa/ toxin kru

Postprzez siupski » 19 cze 2006, 22:04

Obrazek

tee noo...zayebiscie

tera tylko kilka agregatów + jakis dobry soundsystem :slayer_canada:
























szkoda , ze w tym kraju cięzko o takie luxusy i mozna se tylko pomazyć :asianslay:
siupski
 
Posty: 155

Postprzez siupski » 19 cze 2006, 22:46

siupsky napisał(a):tera tylko kilka agregatów + jakis dobry soundsystem :slayer_canada:


styknie taki ... <?>

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

:slayer_canada: :slayer_canada: :slayer_canada: :slayer_canada: :slayer_canada: :slayer_canada: :slayer_canada: :slayer_canada:




... sorry , ze robie przyslowiowego 'gula' :lol: :lol: :lol:
siupski
 
Posty: 155

Postprzez Azbest » 19 cze 2006, 22:49

przepiękny..... :wink:
Azbest
 
Posty: 6682

Postprzez siupski » 19 cze 2006, 23:02

... to jeszcze cos na deser ...

Obrazek
Obrazek

:wink:
siupski
 
Posty: 155

Postprzez kilu » 19 cze 2006, 23:27

teraz to juz chyba kazdy popłynal ze swoją wyobraźnią ]:->
kilu
 
Posty: 13
piotrkow/warszawa/ toxin kru

Postprzez freesssbee » 19 cze 2006, 23:37

jedna taka ciezarowka jak na paradzie wolnosci by starczyla zapewne.. :D :D
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez desire » 19 cze 2006, 23:47

:o hyba zart .
desire
 
Posty: 925

Postprzez puchcioDNB » 19 cze 2006, 23:52

desire napisał(a)::o hyba zart .


:o
puchcioDNB
 
Posty: 1597

Postprzez zulus5ooo / z5k » 20 cze 2006, 02:03

przeczytałem całego topika i normalnie nakryłem się nogami ... :muahaha:

pomysł jest oczywiście jak najbardziej very zajebiaszczy, tyle że w kwestii organizacyjnej... no cóż, ja uważam, że zdałoby się najpierw ustalić jakąś odległą datę, co by każdy mógł sobie zaklepać termin i się określić czy mu pasuje :D
(powiedzmy... koniec sierpnia/początek września 2oo6? :twisted:)
potem orientacyjnie trzeba się dowiedzieć ile osób będzie się wstępnie pisało na taką imprezkę i na jaką skalę będzie to imprezka :dnb:

moim skromnym zdaniem... jakby to dobrze rozgłosić i dać znać odpowiednio wcześniej... to ludzi znalazłoby się na pewno całkiem sporo :wink:

a sam oczywiście podpisuję się pod tym projektem obiema rękami, nogami, penisem oraz ... no sam nie wiem czym jeszcze :teeth:
zulus5ooo / z5k
 
Posty: 2264
Constellation Lyra

Postprzez desire » 20 cze 2006, 02:20

zulus5ooo / z5k napisał(a): sierpnia/początek września 2oo6?


raczej 2007 :wink:
desire
 
Posty: 925

Postprzez zulus5ooo / z5k » 20 cze 2006, 02:29

desire napisał(a):
zulus5ooo / z5k napisał(a): sierpnia/początek września 2oo6?


raczej 2007 :wink:

wytrfali bedom nagrodzeni ! :lol:
zulus5ooo / z5k
 
Posty: 2264
Constellation Lyra

Postprzez Gość » 20 cze 2006, 03:08

siupsky napisał(a):
siupsky napisał(a):tera tylko kilka agregatów + jakis dobry soundsystem :slayer_canada:


styknie taki ... <?>



no ale po co taki sprzet ? na grilla... ? wystarczy, ze ktos bumboxa wezmie ;) przeciez i tak chodzi tylko o to, zeby sie nacpac i najebac... lepiej zainwestowac kase w koks :idea:
Gość
 

Postprzez Azbest » 20 cze 2006, 07:38

kto wciąga koks na biwakach? gówno wiesz....

myslke ze spontaniczne imprezy są najlepsze - jeśli ktoś rozkajta coś takiego małymi kosztami że w razie czego nie będzie ryzykował umoczenia dupska a w dodatku zrobi bibe najlepiej nad morzem [gdzie chętniej ktoś ruszy zad niż gdzieś do centrum polski biorąc pod uwagę czas wakacji] to myślę że przy dobrym nagłośnieniu imprezy w mediach i na łące zdałoby coś takiego egzamin ;]
Azbest
 
Posty: 6682

Postprzez freesssbee » 20 cze 2006, 09:29

niech neuropanki organizuja maja wielu sponsorow, to pewnie z reklama w mediach nie byloby problemow.. ]:-> ]:->
chyba mowa o malych kosztach to pomylka, bo to na pewno kilka tysiecy musi pochlonac..
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez fob » 20 cze 2006, 12:07

hmm... ten pomysl ciagnie sie juz sporo czasu, ale niestety nie bylo do tej pory jakiejs wiekszej inicjatywy...

tak jak goro pisal, sa pewne kwestie natury organizacyjnej, ktore moga byc trudne do przeskoczenia. organizujac legalna impreze masowa na otwartym terenie, trzeba sie liczyc z uzyskaniem pozwolen i innymi formalnymi pierdolami...

wypadaloby chyba najpierw ustalic jaki charakter mialaby miec taka impreza. jezeli ogolnopolski i naglasniany w mediach, to niestety bez sponsora ani rusz - za duze koszta :/. pakowanie sie w impreze ze sponsorem natomiast, wymaga spelnienia kilku zasadniczych warunkow, co tez moze byc przeszkoda...
jezeli natomiast impreza taka mialaby miec charakter lokalny, na zasadzie bardziej "forumowego zlotu z elementami piesni i tanca oraz picia i cpania", to mozna wtedy kase zebrac np. od chetnych czlonkow tego forum - ustali sie jakas tam kwote i kazdy kto sie dorzuci, dostanie np. na pma dokladne info co, gdzie i kiedy...

kwestia miejsca to albo teren prywatny kogos z was i najlepiej na odludziu (brak skarg sasiadow) albo wynajety (tez raczej odludzie). w przypadku ew. wjazdu policji, mozna zrobic akcje podobna do tej, w ktorej sam bralem udzial na skłocie w londonie - na pytanie policjanta o organizatora, padla odpowiedz: nie mam pojecia - ja tutaj tylko gram... ;). i poszedl szukac dalej...
przy okazji do takiej miejscowki musi byc mozliwy dojazd samochodem - nie ma szans, zeby ciorac caly sprzet na plecach...

sprzet: mysle, ze znalazloby sie kilka soundsystemow chetnych do naglosnienia takiego eventu - no ale jak zwykle bariera moze byc albo $$ albo transport (albo obie te rzeczy). prad - albo wlasny (agregat moze byc problemem) albo ciagniety od sasiada (co raczej nie przejdzie ;)).

termin: bardzo wazna kwestia - trzeba go ustalic na samym poczatku - razem z miejscem.

tyle z mojej strony - osobiscie tak to widze.

ciekwy jestem czy cos sie z tego wykluje, bo jak widac jest nawet spore (a moze mi sie tylko wydaje) zainteresowanie.

w razie czego, neuropijaki sa do uslug ;) :twisted:
Tu byłby link do obrazka, który ma więcej niż 60px height.
Niestety nie ma go, ponieważ nie można mieć więcej niż 60px height.
Avatar użytkownika
fob
 
Posty: 1412
przybył ze wschodu... aby zasiać najpierw niepokój, a potem podziw...

Postprzez marvelon » 20 cze 2006, 12:22

Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Postprzez elffee » 20 cze 2006, 12:48

wiec jednak mozna
elffee
 
Posty: 1694
stąd

Postprzez metrik » 20 cze 2006, 12:50

osobiście proponuje końcówkę sierpnia, miejsce nie ma dla mnie znaczenia chociaż morze to faworyt. [albo jakikolwiek zbiornik wodny, bo ja tak lubie do zbiornika - stawy hodowlane odpadaja ;)]

jeżeli nadal myślicie że jest szansa że to się powiedzie, może założymy coś w rodzaju konta, na które bedziemy wpłacać dajmy na to po 10pln, na koszta.. jednocześnie byłby to bilet wstępu. można oczywiście zrobić to w drugą strone.. kilku organizatorów, wykłada kase i zbiera po 10 już na miejscu...

no i ustalić trzeba te pare osób, które uciągnie ten pomysł. każda będzie miała swoją cześć roboty do zrobienia i tym sposobem to staje się coraz bardziej realne. ktoś z lokalnych załatwi miejsce, inny soundsystem, jeszcze inny reklame [choć mysle że tutaj same fora i poczta pantoflowa sporo by dały]...

.. no to jak?
Avatar użytkownika
metrik
 
Posty: 5092

Postprzez gaara » 20 cze 2006, 12:51

agregat wcale wielkim problemem nie jest. Oczywiscie zakładajac ze nie bedzie to open air na 5000osob agregat o wydajnosci 6k W lub 2 takie moglyby spokojnie starczyc -> a taki jest do zalatwienia w moich rejonach (Lubin-Wro)za cene 150-200zl od doby. Chyba nie tak drogo??
gaara
 
Posty: 30

Postprzez metrik » 20 cze 2006, 12:53

no to już mamy pana od agregatu :D idealnie byłoby znaleźć blisko miejscówke, przecież nie bedziesz targał go 200km :D
Avatar użytkownika
metrik
 
Posty: 5092

Postprzez elffee » 20 cze 2006, 12:54

metrik napisał(a): może założymy coś w rodzaju konta, na które bedziemy wpłacać dajmy na to po 10pln, na koszta..


mozecie wplacac na moje konto, przyjme kazda kwote :D
elffee
 
Posty: 1694
stąd

Postprzez Gość » 20 cze 2006, 13:38

azbest napisał(a):kto wci±ga koks na biwakach? gówno wiesz....


przyznaje, ze nie mia³em pojecia...

fob napisał(a):ciekwy jestem czy cos sie z tego wykluje, bo jak widac jest nawet spore (a moze mi sie tylko wydaje) zainteresowanie.


zainteresowanie to jedno, a chec zrobienia czegos i zabranie sie do roboty to drugie.

elffee napisał(a):wiec jednak mozna


a czy ktos twierdzi, ze nie... ?
Gość
 

Postprzez dzi » 20 cze 2006, 13:49

fob napisał(a):hmm... ten pomysl ciagnie sie juz sporo czasu, ale niestety nie bylo do tej pory jakiejs wiekszej inicjatywy...
bo musi sie znalezc maniak aka czlowiek dobrej woli ktory zaryzykuje/wtopi kase

fob napisał(a):tak jak goro pisal, sa pewne kwestie natury organizacyjnej, ktore moga byc trudne do przeskoczenia. organizujac legalna impreze masowa na otwartym terenie, trzeba sie liczyc z uzyskaniem pozwolen i innymi formalnymi pierdolami...
prawda jest taka ze w ten sposob mozna zrobic tylko nielegala

fob napisał(a):wypadaloby chyba najpierw ustalic jaki charakter mialaby miec taka impreza. jezeli ogolnopolski i naglasniany w mediach, to niestety bez sponsora ani rusz - za duze koszta :/. pakowanie sie w impreze ze sponsorem natomiast, wymaga spelnienia kilku zasadniczych warunkow, co tez moze byc przeszkoda...
jezeli natomiast impreza taka mialaby miec charakter lokalny, na zasadzie bardziej "forumowego zlotu z elementami piesni i tanca oraz picia i cpania", to mozna wtedy kase zebrac np. od chetnych czlonkow tego forum - ustali sie jakas tam kwote i kazdy kto sie dorzuci, dostanie np. na pma dokladne info co, gdzie i kiedy...

kwestia miejsca to albo teren prywatny kogos z was i najlepiej na odludziu (brak skarg sasiadow) albo wynajety (tez raczej odludzie). w przypadku ew. wjazdu policji, mozna zrobic akcje podobna do tej, w ktorej sam bralem udzial na skłocie w londonie - na pytanie policjanta o organizatora, padla odpowiedz: nie mam pojecia - ja tutaj tylko gram... ;). i poszedl szukac dalej...
przy okazji do takiej miejscowki musi byc mozliwy dojazd samochodem - nie ma szans, zeby ciorac caly sprzet na plecach...

sprzet: mysle, ze znalazloby sie kilka soundsystemow chetnych do naglosnienia takiego eventu - no ale jak zwykle bariera moze byc albo $$ albo transport (albo obie te rzeczy). prad - albo wlasny (agregat moze byc problemem) albo ciagniety od sasiada (co raczej nie przejdzie ;)).

termin: bardzo wazna kwestia - trzeba go ustalic na samym poczatku - razem z miejscem.

tyle z mojej strony - osobiscie tak to widze.

ciekwy jestem czy cos sie z tego wykluje, bo jak widac jest nawet spore (a moze mi sie tylko wydaje) zainteresowanie.

w razie czego, neuropijaki sa do uslug ;) :twisted:
ot przyklad

nielegal, opuszczone lotnisko pod Stargardem; grali chlopaki z Neuroshocked dla przyjemnosci; agregat od znajomego, sprzet wlasny; prowodyr: stawiam na Pierre Frataux z Neuroshocked; oglaszane znajomym smsami (acz bylo troche ludzi); kasa: zbierana do pudelka podczas imprezy, glownie szla na dokupowanie na bierzaco paliwa do agregata ;)

tylko takie cos moze wyjsc; na moje oko nawet zbieranie kasy przed bedzie strasznie trudne; musi byc ktos kto wylozy i prawdopodobnie wtopi kase na tym, inaczej takie cos nie wychodzi

jak sie robi legala to oczywiscie tez kase trzeba miec, patrz przyklad podany przez marva
dzi
 
Posty: 6168
Stargard Szczecinski  Charakter: neutralny neutralny      Profesja: Neurosceptyk

Postprzez fob » 20 cze 2006, 14:52

dzi, alez ja dobrze znam przyklady podobnych imprez. napisalem tylko jak ja to widze - i osobiscie rowniez sklanialbym sie raczej w kierunku lokalnego "nielegala", niz imprezy sponsorowanej (legalnej, itp.).

z tym zbieraniem przed chodzilo mi raczej o zapewnienie konkretnej liczby ludzikow na takim evencie (oraz zebranie jakiejkolwiek gotowki na start) - jesli zaplacisz, to dowiesz sie szczegolow ;)
no ale opcja z "chodzeniem ze skarbonka" tez wchodzi w gre - tylko kto najpierw wylozy?

kurde, tak mi sie teraz przypomnialo jak mi kiedys marv podsylal linki do zdjec opuszczonych fortyfikacji poniemieckich z czasow IIWW. zawsze chcialem zagrac/uczestniczyc w imprze w takim miejscu... :twisted:
Tu byłby link do obrazka, który ma więcej niż 60px height.
Niestety nie ma go, ponieważ nie można mieć więcej niż 60px height.
Avatar użytkownika
fob
 
Posty: 1412
przybył ze wschodu... aby zasiać najpierw niepokój, a potem podziw...

Postprzez metrik » 20 cze 2006, 14:57

ej... jak ktoś zdecydowany i chętny to dogadajmy się w końcu. najtrudniej to o organizatorów.. ludzie zawsze jacyś przyjadą:D
proponuje nielegal/skłot itepe... aha. moge wyłożyć z 300-400 peelenów. to tak na start żeby nie było ze tylko gadam :) czekam na sygnały...
Avatar użytkownika
metrik
 
Posty: 5092

Postprzez laudanum » 20 cze 2006, 15:05

elffee napisał(a):
mozecie wplacac na moje konto, przyjme kazda kwote :D


:lol:
laudanum
 
Posty: 4831
Warszawa

Postprzez dzi » 20 cze 2006, 15:11

metrik napisał(a):ej... jak ktoś zdecydowany i chętny to dogadajmy się w końcu. najtrudniej to o organizatorów.. ludzie zawsze jacyś przyjadą:D
proponuje nielegal/skłot itepe... aha. moge wyłożyć z 300-400 peelenów. to tak na start żeby nie było ze tylko gadam :) czekam na sygnały...
ten many jest na konkrecie, fob trzymaj sie Jego ;)

ja ze swojej strony moge pokazac gdzie jest wspomniane lotnisko ;)
dzi
 
Posty: 6168
Stargard Szczecinski  Charakter: neutralny neutralny      Profesja: Neurosceptyk

Postprzez Azbest » 20 cze 2006, 15:12

ja mogę wziąść przepis na dobry karczek z grilla ;]
Azbest
 
Posty: 6682

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron