NO DRESS NO STRESS!

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Postprzez kuba » 23 kwi 2006, 23:15

chodzilo mi o zestawienie klimatow.. nie bulwersuj sie :lol:
kuba
 
Posty: 954
co, skad?

Postprzez .p.o.s.u. » 23 kwi 2006, 23:22

to już mogłeś wrzucić któregoś z wielkopolan ( :lol: ) zamiast nich.
.p.o.s.u.
 
Posty: 579
Lake Geneva & Finland Station

Postprzez blue print » 23 kwi 2006, 23:25

ej kuba, bez dzwieku nie daje takiego efektu...
chodzi o gif w podpisie
blue print
 
Posty: 9001

Postprzez bejsowy_kolega » 24 kwi 2006, 14:51

kazdy ma swoj swiat i swoje zabawki tak samo jak kazdy ma swoje zdanie na np ten temat! niektorym to nie pasuje tak jak mi a niektorym wogole nie przeszkadza,ale wlasnie po to jest forum zeby ludzie sie wymieniali swoimi pogladami :D

dziękowac za rozwiniecie tamatu :wink:
bejsowy_kolega
 
Posty: 378
Łódz - Chojny

Postprzez sandera » 21 maja 2006, 20:11

jeszcze ja cos dopowiem!! mnie osobiscie nie wqrwiały dresy na imprezach lecz tylko wtedy gdy wszystko było git!! lecz po ostatnich wakacjach gdy prawie dostałam w głowe lecąca ławka nie toleruje ich wogule!! i nie byłam jedyna dziewczyna ktora prawie dostała nie mowic o tych co oberwały krzesłem!! naj chetniej to bym tych wszystkich dresow wytepiła!!
sandera
 
Posty: 1243
łdz

Postprzez desire » 21 maja 2006, 20:20

niech sobie wchodza zaplaca za wejscie a potem ochrona ich wywali i spokuj :wink:
desire
 
Posty: 925

Postprzez wzUr » 21 maja 2006, 21:21

albo ja ich wyplosze potencjometrem :cry:
Avatar użytkownika
wzUr
 
Posty: 2004
Łódź

Postprzez Gość » 21 maja 2006, 22:17

bejsowy_kolega napisał(a):nie zrozumieliscie tematu! jesli mowie o dresiarzach to nie chodzi mi o porzadnych goosciach ktorzy chodza poprostu w dresach bo to lubia! jesli mowie dresiarze chodzi mi o debili ktorzy przychodz na biby po to zeby sie napierdalac bez powodu! :roll:


a na jakiej zasadzie ich pogrupujesz ? spojrzysz g³êboko w oczy ? zawsze znajdzie sie jakis zjeb skory obic ci ryja i nie wazne czy bedzie mia³ na sobie dzinsy, dresy czy flanelowa koszule

desire napisał(a):niech sobie wchodza zaplaca za wejscie a potem ochrona ich wywali i spokuj :wink:


hihi


a tak w ogóle to morda nie szklanka ;]
Gość
 

Postprzez Zieleń » 21 maja 2006, 23:23

Ja osobiscie pochodze z lublina u w mojim "wpanialym" miescie polowa ludzi uznaje mode na "chama w dresie" i normalni ludzie sa w mniejszosci, a zeby sie pobawic bez awantury to trzeba sie sporo nameczyc np wiekszosc imprez dramsowych odbywa sie malych lokalach o ktorych chamy nie maja pojecia
Zieleń
 
Posty: 18
LBN

Postprzez bahuu » 21 maja 2006, 23:30

no co wy ?? przecież nie zawsze ten co ma dresy sie musi napierdalać bez powodu chociaż w 80% tak jest
ja lubie dresy . . . . . . . . i zakładam je . . . np . . . na trening
nie no tylko jak w piłke kopię :D
bahuu
 
Posty: 28
kraina dopingu.

Postprzez niesamovita » 23 maja 2006, 09:07

No ta ludzie gity byli zawsze. Bzdura jest stroj klubowy, bo koledzy gity maja taki wariant w swoich przecpanych glowach..wstydze sie lodzkich imprez ;(
niesamovita
 
Posty: 33
miasto, gdzie w nocy jest jasno

Postprzez Gość » 23 maja 2006, 10:11

a ja zawsze powtarzam ze wstydzic sie mozna tylko za siebie ;)
Gość
 

Postprzez bahuu » 23 maja 2006, 17:22

T>o<D napisał(a):a ja zawsze powtarzam ze wstydzic sie mozna tylko za siebie ;)



ZGADZAM SIĘ
polać mu :D
bahuu
 
Posty: 28
kraina dopingu.

Postprzez freesssbee » 23 maja 2006, 18:43

gosciu tylko uogolnia z tego co widze niebardzo jest w steanie sprecyzowac obraz drecha

moim zdnaniem drechem jest ten kto przejawia takie zachowanie, niekoniecznie musi od razu byc lysy i chodzic w dresach[choc tak jest najczesciej]..wiadomo zdarzja sie wyjatki od reguly..drechem moze byc rownie dobrze koles w skorze i glanach z dlugimi wlosami..
pytanie jest tylko tego typu czy powinno sie wpuszczac ludzi niestosownie ubranych patrz sportowo, czy zachowujacych sie agresywnie, badz bedacych pod wpywem srodkow psychoaktywnych??
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez Co_tam? » 23 maja 2006, 18:49

...tak..dresow tak naprawde ciezko uogolnic z jakimkolwiek strojem,zazwyczaj kojarzeni sa z lysa pala i dresikiem na sobie!!
coraz ciezej jest ich rozpoznac,
teraz raczej "dresy" to sa kolesie ktorzy sie napierdalaja wszystkich bo cos im nie pasuje(zazwyczaj wszystko)..nie koniecznie tez musza stac w bramach bo zule to zule!!
..tacy ludzie jak dresy maja nierowno pod sufitem i chuj :wink: :D
Co_tam?
 
Posty: 291
łódź/glasgow

Postprzez Saidon » 23 maja 2006, 19:21

kto choć troche ma szarych komórek to chyba wie że dres to genetyczne zjebadło-i chuj że mały,że duży,że ogolony,że ma hajs,że go nie ma,że nie ćpa,że nie pije,że żonebije "i tak kurwa do zajebania".Choć jak już wcześniej kiedyś pisałem nawet z dresa mozna zrobić normalnego gościa który nie cwaniaczy i nie jest zjebanym agresorem,który sie prosi o śmietnik wsadzony w głowe.Wszystko kwestia czy kolesia można odratować(kilku już przeszło na normalność i oni wiedzą i ja i znajomi :wink: ) a jak sie nie da to niech wypierdala bo gówno śmierdzi a niekomfortowo jest gdy zajeżdża w Naszym towarzystwie-prawda?.MOJE ZDANIE :stargate:
Saidon
 
Posty: 932
Katowice

Postprzez Gość » 23 maja 2006, 20:30

Manuscript Manual napisał(a):drechem moze byc rownie dobrze koles w skorze i glanach z dlugimi wlosami..


ke ? :roll:
Gość
 

Postprzez freesssbee » 23 maja 2006, 20:45

w sesie pod wzgledem jego mentalnosci czaisz.. ze zachowuje sie jak "drech" :!: :!:
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez bejsowy_kolega » 23 maja 2006, 20:52

majinbushi napisał(a):kto choć troche ma szarych komórek to chyba wie że dres to genetyczne zjebadło-i chuj że mały,że duży,że ogolony,że ma hajs,że go nie ma,że nie ćpa,że nie pije,że żonebije "i tak kurwa do zajebania".Choć jak już wcześniej kiedyś pisałem nawet z dresa mozna zrobić normalnego gościa który nie cwaniaczy i nie jest zjebanym agresorem,który sie prosi o śmietnik wsadzony w głowe.Wszystko kwestia czy kolesia można odratować(kilku już przeszło na normalność i oni wiedzą i ja i znajomi :wink: ) a jak sie nie da to niech wypierdala bo gówno śmierdzi a niekomfortowo jest gdy zajeżdża w Naszym towarzystwie-prawda?.MOJE ZDANIE :stargate:



tru w 100% :D
bejsowy_kolega
 
Posty: 378
Łódz - Chojny

Postprzez Gość » 23 maja 2006, 21:17

Manuscript Manual napisał(a):w sesie pod wzgledem jego mentalnosci czaisz.. ze zachowuje sie jak "drech" :!: :!:


znam wielu takich gosci i ani jednego o mentalnosci dreha. szczerze mówiac w zyciu jeszcze nie widzia³em goscia z d³ugimi kud³ami w skórze i glanach przypominajacego zachowaniem w jakikolwiek sposód tzw. dresiarza. owszem zdarzaja sie przypadki, jak kazdemu, ze pod wp³ywem alkoholu robi sie cz³owik agresywny i mozna sprowokowac jakas bójke, czy jakies inne nieodpowiedzialne zachowanie, ale do dresiarstwa to jeszcze temu daleko raczej.
Gość
 

Postprzez freesssbee » 23 maja 2006, 22:22

to raczej byla metafora, to co ja napisalem, zrozumiales zbyt doslownie..
w kazdym razie chodzilo mi o to ze kazdy moze byc drechem, niezaleznie od stroju.. L.O.piona
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez Gość » 23 maja 2006, 22:44

Manuscript Manual napisał(a):to raczej byla metafora, to co ja napisalem, zrozumiales zbyt doslownie..
w kazdym razie chodzilo mi o to ze kazdy moze byc drechem, niezaleznie od stroju.. L.O.piona


taka by³a w³asnie moja druga mysl dotyczaca Twojej wypowiedzi :wink: pzdr.
Gość
 

Postprzez bejsowy_kolega » 24 maja 2006, 10:01

dobra wiec zmieniamy imicz i golimy łby i nosimy dresiki,bedzie fajnie :o :lol: :lol: :lol: tak elo elo joł!


Obrazek
:o :o :o
bejsowy_kolega
 
Posty: 378
Łódz - Chojny

Postprzez Saidon » 24 maja 2006, 10:03

bejsowy_kolega napisał(a):dobra wiec zmieniamy imicz i golimy łby i nosimy dresiki,bedzie fajnie :o :lol: :lol: :lol:


Prowokacja :D :wink: a ten koleś ma przejebane ze zdjęcia bo z tego co widze to stawka w rosji a tam w wojsku jak zobaczą że osoba ma jakiekolwiek tatuaże symbolizujące nazizm(kurewsko nienawidzą niemców-ciekawe czemu)to dupa takiego delikwenta zamienia się w poduszkowiec-poparte przeczytanymi artykułami w gazecie.
Saidon
 
Posty: 932
Katowice

Postprzez Robercik » 25 maja 2006, 17:41

majinbushi napisał(a):
bejsowy_kolega napisał(a):dobra wiec zmieniamy imicz i golimy łby i nosimy dresiki,bedzie fajnie :o :lol: :lol: :lol:


Prowokacja :D :wink: a ten koleś ma przejebane ze zdjęcia bo z tego co widze to stawka w rosji a tam w wojsku jak zobaczą że osoba ma jakiekolwiek tatuaże symbolizujące nazizm(kurewsko nienawidzą niemców-ciekawe czemu)to dupa takiego delikwenta zamienia się w poduszkowiec-poparte przeczytanymi artykułami w gazecie.

prędzej w więzieniu niż w wojsku, a gazety kłamią : /
Robercik
 
Posty: 5
Wyszków

Postprzez bejsowy_kolega » 26 maja 2006, 11:23

bywa :D
bejsowy_kolega
 
Posty: 378
Łódz - Chojny

Poprzednia strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron