seriale i inne bzdety

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez Johnny! » 05 cze 2013, 00:44

polecam w jakiejś dobrej jakości pożyczać - myślę że nie skłamię mówiąc że przeważają ciemne sceny, a te nie wyglądają dobrze na jakichś xvidach.


pojawił się sneak peak 3 sezonu Falling Skies, co mnie cieszy bo pierwsze dwa mi się podobały, bardzo przyzwoite s-f
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez oskarewicz » 07 cze 2013, 02:27

Johnny! napisał(a):Obrazek

The Fall

Śledztwo w sprawie serii zabójstw kobiet w Belfaście, z perspektywy mordercy i policji - w roli głównej Gillian Anderson, która jest tak zimna w tej roli, że przy oglądaniu temperatura spada w pokoju (w najbardziej pozytywnym znaczeniu, gra super) ;) biorę się za trzeci odcinek (w pierwszym sezonie jest pięć ponad pięćdziesięciominutowych epizodów), póki co serial jest świetny!


The Killing

serial powrócił z trzecim sezonem i co tu dużo gadać - nowa sprawa przedstawia się bardzo interesująco, nie wiem jak odnieść się do tematu squatujących dzieciaków bo jest mi on obcy, tak czy siak będę śledził.


Gra o Tron S03E09

aaaaaaaaaaaaaAAAAAAaaaaaaaaaaaaAAAAAAAaaaaaaa co za rpierdol :o :o :o

btw:
Obrazek

swoją drogą - dawno nie było tak grubych w seriale wakacji, szczególnie że Dexter też za chwilę wraca na ekran :)



o agentka dana scully :)
obejze z ciekawosci pierwszy odcinek.

the killing tez trzeba obadać, to jakiśpodwójny odcinek poleciał, bo widzę, że jest opisany s03e0102.

a co do gry o tron, no fajna akcja nie powiem ale nie rozpierdoliło mnie tak na łopatki jak cały internet.
mozna sie było spodziewac jakieś siupy bo nic sie nie działo długo.
a generalnie trzeci sezon jak na razie jest zrobiony tak dosyc familijnie w porównaniu do 1 i 2
wiec na jego tle cała ta akcja wypadła rzeczywiscie ostro i na pełnej kurwie :)
Avatar użytkownika
oskarewicz
 
Posty: 1139
wro

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez <neuro> » 10 cze 2013, 11:54

the killing :slayer_evil: :slayer_evil:
Obrazek
Avatar użytkownika
<neuro>
 
Posty: 3434
ldz

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez oskarewicz » 21 cze 2013, 01:41

Obrazek

gandolfini zmarł wczoraj, szkoda, super koleś, akurat parę tygpdni temu skonczyłem the sopranos, swietny serial.
ale jak sam tony soprano by powiedział 'what you gonna do.'
samo zycie.
Avatar użytkownika
oskarewicz
 
Posty: 1139
wro

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez Johnny! » 27 cze 2013, 01:02

no to tak - Falling Skies patrząc po dotychczasowych 4 odcinkach widzę że idzie w kierunku spierdolenia dobrego wrażenia po dwóch pierwszych sezonach.

The Killing - miazga, zupełnie inaczej niż przy pierwszej sprawie się wszystko rozwija, no i ten fenomenalny, przytłaczający klimat - dla mnie rewelacja. Podobno trzeci sezon prawie nie powstał z uwagi na słabe wyniki drugiego, ale póki co - jest kosa, i dobrze że jednak się udało.

The Fall - wszystko fajnie, tylko jeśli 5 odcinków nazywa się sezonem i kończy w takim miejscu jak się skończyło, to trochę mnie to śmieszy, ciekawe ile trzeba będzie czekać na kontynuacje. Niemniej pomijając to, serial jest bardzo dobry, a to że dla odmiany nie dzieje się w USA też jest jakimś tam plusem.

jest też nowy serial "Pod Kopułą / UnderThe Dome" na pdst powieści Stephena Kinga pod tym samym tytułem, czytałem ją ze 3 lata temu i uważam za jedną z jego gorszych książek, ale przy tym niespecjalnie pamiętam konkretnie bohaterów itd. - a pisze o tym bo czytając opinie nt pilota, ludzie piszą że z książki wzięto głównie motyw odcięcia miasteczka tajemniczą kopułą, a tak to masa zmian, ale właśnie może to wyjść tej produkcji na dobre. Pilot, w którego produkcje zaangażowany jest sam King, dupy mi nie urwał ani nawet niespecjalnie naderwał, ale konkretniej wypowiem się za 2-3 odcinki. W USA w każdym razie miał ów pilot rekordową oglądalność.

za niedługo wróci też Dexter - ciekawe co tam wymyślili, oby nie przesadzili za mocno z wygłupami ;)
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez oskarewicz » 29 cze 2013, 03:15

the killing bardzo fajnie,
mam ogromna nadzieje, ze nie rozciągną tej sprawy na dwa sezony bo tez wyjdzie kupsztal.
na razie jest bardzo spoko.



trubelood tez sie zaczął.
noooo nie powiem jak na razie mega kapa,
ktoś wogle oglada?
3 pierwsze sezony były fajne, potem coraz wiekszy kicz i syf, teraz jeszcze gorzej.
Avatar użytkownika
oskarewicz
 
Posty: 1139
wro

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez <neuro> » 03 lip 2013, 14:01

Obejrzałem właśnie pierwszy odcinek nowego serialu Ray Donavan i zapowiada się na ciekawy sezon.
Obrazek
Avatar użytkownika
<neuro>
 
Posty: 3434
ldz

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez Johnny! » 04 lip 2013, 00:02

Dexter - najfajniejsza w pierwszym odcinku nowego sezonu jest na sam koniec zapowiedź, co będzie się działo w kolejnych. "Beginning of the end" - no miejmy nadzieje bo juz sie chyba formula wyczerpała. btw - nie ma to jak Debra, która jako kapitan wczesniej wystepowala publicznie, w tv itp, tu nagle pyka jakies misje incognito jakby nigdy nic... jak zwykle scenariusz dziurawy jak ser

z nowym sezonem wróciło też brytyjskie Skins, ale nie zdazylem jeszcze obejrzec, jak na wakacje to spory ruch w serialowym interesie ;)


wziąłem się za to za House Of Cards, jestem w połowie sezonu - potwierdzam słowa poprzedników, bardzo fajne!
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez freqnasty » 04 lip 2013, 16:11

nowy dex tragedia, gdyby to nie byl ostatni sezon chyba bym olal po tym pierwszym epizodzie
freqnasty
 
Posty: 266
haters inc.

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez <neuro> » 25 lip 2013, 23:39

Luther 4 sezon rozpierdala system :dnb: :dnb: :dnb: The Bridge z Diane Kruger tez konkret :dnb: :dnb:
Obrazek
Avatar użytkownika
<neuro>
 
Posty: 3434
ldz

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez Johnny! » 26 lip 2013, 00:00

Under The Dome so far so good, nawet z ciekawością oglądam, chociaż ja mam skrzywienie na twórczość Kinga, więc nie jestem obiektywny, dla przeciętnego oglądacza chyba nic specjalnego.

The Killing nadrobiłem zaległości - super, gęsto, ciężko, posępnie - i nadal nie wiadomo co kto. czekam z niecierpliwością na kolejne odcinki

Dexter szkoda gadać.

Top Gear jak zawsze spoko :)

Skins jeszcze nie ruszyłem.

Falling Skies jestem trochę do tyłu z braku weny, ale nadrobię i się wypowiem.
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez pablo » 05 sie 2013, 09:54

za tydzien Breaking Bad wraca z ostatnimi odcinkami :dnb:

http://www.hollywoodreporter.com/live-f ... ays-598154

Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
pablo
 
Posty: 2391
sydney

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez skar » 05 sie 2013, 11:59

o to moze wroce do ogladania, kiedys kilka sezonow obejrzalem ale przez brak czasu porzucilem
techstep i nieurofunk :D
Avatar użytkownika
skar
 
Posty: 481
ToRuN

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez arrow » 05 sie 2013, 12:52

Dobrze że przypomniałeś ,bo bym pewnie zapomniał ,że Heisenberg wraca :D Najlepszy serial ever.
Avatar użytkownika
arrow
 
Posty: 565

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez pablo » 05 sie 2013, 14:23

tez bym zapomnial, ale reklama na autobusie dzisiaj mi przypomniala :lol:
bedzie dobry final na pewno, w ostatniej scenie ostatniego odcinka Hank doznal w koncu olsnienia takze akcja sie szykuje juz od pierwszych minut nastepnego odcinka :dnb:
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
pablo
 
Posty: 2391
sydney

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez Johnny! » 06 sie 2013, 23:05

The Killing - nie chce spojlerować zakończenia, powiem tylko że po doskonałym sezonie jako całości, jestem mocno zawiedziony zakończeniem... bardzo mocno.
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez belothar » 09 sie 2013, 14:44

Dwa dni do najlepszego emitowanego obecnie serialu.
Ostatnio skończyłem Luthera, The Fall i The Killing. Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami odnośnie finału, bo choć pojawiły się uproszczenia i niedociągnięcia to historię zakończono lepiej niż w drugim sezonie. Problem w tym jak scenarzyści w razie kontynuacji (choć na to się nie zapowiada póki co) wybrną z sytuacji z finału. Poza tym Holder powinien mieć swój serial, bo ta postać to mistrzostwo.

Tak w ogóle to pierwszy post tutaj, yo wszystkim.
Avatar użytkownika
belothar
 
Posty: 1

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez <neuro> » 09 sie 2013, 16:07

Johnny! napisał(a):The Killing - nie chce spojlerować zakończenia, powiem tylko że po doskonałym sezonie jako całości, jestem mocno zawiedziony zakończeniem... bardzo mocno.


Jak dla mnie sezon pizdowaty lepiej jak by go w ogóle nie kręcili.
Obrazek
Avatar użytkownika
<neuro>
 
Posty: 3434
ldz

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez kempa8 » 12 sie 2013, 15:50

w sumie to 8 pierwszych odcinkow mozna wyjebac, bo przeciez falszywych tropow moga sobie wymyslac w nieskonczonosc, a i tak nic to nie wnosi do glownego watku... natomiast 5 ostatnich odcinkow mozna ywjebac, bo sa chujowe... :P

znaczy sie ten 8 odcinek (motyw porwania), to taki wspolne element, bo i nic nie wnosi i chujowy.

ps.
zostal mi jeszcze ostatni odcinek walking dead - zieeeeew...

i zabieram sie za game of thrones... mam nadzieje, ze przynajmniej to nie zawiedzie.
kempa8
 
Posty: 3193
chlew

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez Johnny! » 12 sie 2013, 20:06

w ten sposób myśląc to w ogóle można nie kręcić żadnych seriali...
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez Basebox » 13 sie 2013, 08:45

Obrazek

.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez vuad » 13 sie 2013, 15:46

BB :lol:


btw. Hell on Wheels nowy sezon wystartowal, ultra dziki zachód :!:
vuad
 
Posty: 873
dark:city

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez pablo » 14 sie 2013, 06:48

haha 'better tread lightly' :lol:
Hank pewnie za kilka odcinkow wroci do pracy w lesie przy znakowaniu drzew :lol:


patrzac marketingowo, przerwa w srodku sezonu przyniosla im 2 razy wieksza frekwencje niz poczatek sezonu, czyli ladnie to sobie wymyslili
http://www.bbc.co.uk/news/entertainment-arts-23678580
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
pablo
 
Posty: 2391
sydney

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez arrow » 14 sie 2013, 15:56

Skyler to chyba najbardziej wyrazista postać w tym serialu baba z jajem , a nawet z jajami bym powiedział a Walter opanował bezczelność i kłamstwo do perfekcji, a tak na marginesie ,koledzy Jessiego to idioci :lol2:
Avatar użytkownika
arrow
 
Posty: 565

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez kempa8 » 14 sie 2013, 22:12

Johnny! napisał(a):w ten sposób myśląc to w ogóle można nie kręcić żadnych seriali...


nie. wystarczy tylko przestac odcinac kupony ; p
wprawdzie producenci maja to gdzies, czy kolejne sezony beda sie podobac, czy nie, bo kasa i tak napelni kieszenie, ale ja przynajmniej chcialbym moc sie wypowiedziec swobodnie, jezeli cos mi si nie podoba ; ]
kempa8
 
Posty: 3193
chlew

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez Johnny! » 15 sie 2013, 11:10

arrow napisał(a):Skyler to chyba najbardziej wyrazista postać w tym serialu baba z jajem , a nawet z jajami bym powiedział a Walter opanował bezczelność i kłamstwo do perfekcji, a tak na marginesie ,koledzy Jessiego to idioci :lol2:


z Pinkmana zrobili taką pizdę, że mógłby grać wszystkie kobiece role w tym serialu.
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez arrow » 15 sie 2013, 16:50

Obrazek


195 dolarów za kapelusz, jak ktos ma bańke na to to tu jest adres:http://www.goorin.com/breakingbad
Avatar użytkownika
arrow
 
Posty: 565

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez oskarewicz » 16 sie 2013, 00:55

ej, jak dla mnie ten sezon the killing zajebisty bardzo :)
własnie obejrzałem ostatni odcinek, samo zakonczenie troszkę z dupy ale generalnie i tak bardzo spoko sezon.


dekster pała trochę ale cóż, trzeba oglądać.

skinsy trochę nudnawe ale ciągle wizualnie i muzycznie zajebsite, w sumie fajnie się ogląda.
Avatar użytkownika
oskarewicz
 
Posty: 1139
wro

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez pablo » 20 sie 2013, 17:55

tez nie podoba mi sie to co zrobili z Pinkmanem, poza tym swietny ostatni odcinek nr 10 wszyscy zagrali na 100%, duzo emocji bylo..
ale brakuje tego 'yeah bitch'.. niczym chlopak nie zawinil a ma jakies wydumane zarzuty, Hank sie do niego ostro dobierze w nastepnym odcinku takze mam nadzieje, ze sie ocknie i wroci do serialu
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
pablo
 
Posty: 2391
sydney

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez <neuro> » 20 sie 2013, 22:27

Biorę się za oglądanie BB ,aż wstyd się przyznać że jeszcze nie widziałem tego serialu :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
<neuro>
 
Posty: 3434
ldz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron