seriale i inne bzdety

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Postprzez upalny » 15 gru 2009, 15:22

californication :o
poważna zapowiedz 4 serii ...
upalny
 
Posty: 832

Postprzez skyliner » 15 gru 2009, 15:53

upalny napisał(a):californication :o
poważna zapowiedz 4 serii ...


ze niby cos w stylu prison break? :teeth:
skyliner
 
Posty: 1166

Postprzez onom » 15 gru 2009, 15:57

Producent Dexa w wywiadzie mówi, że nie ma szans, że to urojenie :)
onom
 
Posty: 97

Postprzez .::LSD::. » 15 gru 2009, 16:38

co oni zrobili!!!!

ale mam dola, normalnie mi smutno po finale dextera, ja pierdole ale zjebany final, jak mogli mnie tak zdolowac. zawieszam abstynencje alkoholowa na dzis.
oby to byly tylko jego urojenia, a moze to nie trojkowy tylko rita sie dowiedziala? nieee bez sensu. zjebali mi dzien.
.::LSD::.
 
Posty: 2305
AIM -> lsddnb

Postprzez Aga. » 15 gru 2009, 16:57

.::LSD::. napisał(a):co oni zrobili!!!!

ale mam dola, normalnie mi smutno po finale dextera, ja pierdole ale zjebany final, jak mogli mnie tak zdolowac. zawieszam abstynencje alkoholowa na dzis.
oby to byly tylko jego urojenia, a moze to nie trojkowy tylko rita sie dowiedziala? nieee bez sensu. zjebali mi dzien.


:scri: ;(
Aga.
 
Posty: 285
z dupy.

Postprzez Fizyk » 15 gru 2009, 17:02

Kurde, przeczuwalem ze Rita nie przezyje. Ale wzruszylem sie i tak.

btw ciekawe czy teraz policja bedzie miala rozkmine co laczylo Dextera z Trinity. o ile w ogole jakos polacza fakty?
Fizyk
 
Posty: 1661

Postprzez upalny » 15 gru 2009, 17:13

skyliner napisał(a):
upalny napisał(a):californication :o
poważna zapowiedz 4 serii ...


ze niby cos w stylu prison break? :teeth:


chodziło mi raczej o to ze stopniowo wyciszają watki hmmmm rozrywkowe w kolejnych odcinkach doszli do sielanki a czytając zapowiedzi ostatniego odcinka ( MIA CULPA ) obawiałem sie ze scenarzyści pójdą po najmniejszej lini oporu i pozwoli Miiii spieprzyć dosłownie układ który Hank odbudował z Karen ... ale sytuacja sie "spieprzyla" nie dosłownie i to daje mi nadzieje na ciekawa kontynuacje w 4 części i świeże pomysły scenarzystów ...

:azbest:
upalny
 
Posty: 832

Postprzez Suptal » 15 gru 2009, 18:33

Smutno Wam dlatego, że Rita nie żyje czy dlatego, że teraz Dexter bedzie samotny?
:gimp:
Avatar użytkownika
Suptal
 
Posty: 6661
Leszno

Postprzez Sisska » 15 gru 2009, 18:36

zastanawialam sie co moze byc w 5 sezonie dexa. jakas kobiete musi byc, co by sie dziecmi zajmowala. moze deb sie do nich wprowadzi :lol:

a w ogole to ona quinn mogliby sie wkoncu spiknac. nie ma Rity, nie ma Christin to przeciez kogos nowego musza dac.
Sisska
 
Posty: 1006
Łódź

Postprzez amon » 15 gru 2009, 18:55

hariz napisał(a):Smutno Wam dlatego, że Rita nie żyje czy dlatego, że teraz Dexter bedzie samotny?

mi że rita. chuj tam z deksem.
amon
 
Posty: 2779
szn/ldz

Postprzez PK » 15 gru 2009, 19:02

zabili ritê? haha nie lubi³em jej.
idê ogl±daæ.
PK
 

Postprzez skyliner » 15 gru 2009, 21:00

PK napisał(a):zabili ritę? haha nie lubiłem jej.
idę oglądać.


a kto ja lubil.. najbardziej mdla i irytujaca postac wszechczasow :lol:

Fizyk napisał(a):btw ciekawe czy teraz policja bedzie miala rozkmine co laczylo Dextera z Trinity. o ile w ogole jakos polacza fakty?


w sumie co on ma teraz do stracenia 8) zona pikawy nie dostanie jak sie dowie, bo nie zyje.. deb poznala prawdziwe oblicze jednego z braci, teraz czas na drugiego :twisted:
dex sie powoli ujawnia i cos mi sie wydaje ze kolejny sezon bedzie tym ostatnim (dex w roli glownego zlego bohatera vs deb/koledzy z wydzialu w poscigu za nim..ehh rozmarzylem sie)
skyliner
 
Posty: 1166

Postprzez PK » 15 gru 2009, 21:10

skyliner napisał(a):
PK napisał(a):zabili ritê? haha nie lubi³em jej.
idê ogl±daæ.


a kto ja lubil.. najbardziej mdla i irytujaca postac wszechczasow :lol:
no dok³adnie. ci±gle chodzi³a zesrana, nic jej siê nie podoba³o, dobrze, ¿e j± zabi³ :lol:
PK
 

Postprzez Johnny! » 15 gru 2009, 21:13

PK napisał(a):
skyliner napisał(a):
PK napisał(a):zabili ritę? haha nie lubiłem jej.
idę oglądać.


a kto ja lubil.. najbardziej mdla i irytujaca postac wszechczasow :lol:
no dokładnie. ciągle chodziła zesrana, nic jej się nie podobało, dobrze, że ją zabił :lol:
nie pozostaje mi nic dodac jak - :scri:

:lol:
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez madierfakier » 15 gru 2009, 21:36

haha idioci :D
madierfakier
 
Posty: 2691
OK

Postprzez oskarewicz » 15 gru 2009, 22:02

Rokkyu napisał(a):Family Guy 8x9

Niezły crossover, szczególnie motywy z Dr. House'm i TBBT. Polecam. :lol:

Obrazek

Obrazek


dobry w huj :D

5x9 american dad tez spoko,
własnie ogdałem tez 5 i 6 odcinek kliwland show, rozkrecili sie nie powiem :lol:
polecam
Avatar użytkownika
oskarewicz
 
Posty: 1139
wro

Postprzez marthaholtz » 15 gru 2009, 22:32

Tehnik napisał(a):
PK napisał(a):
skyliner napisał(a):
PK napisał(a):zabili ritę? haha nie lubiłem jej.
idę oglądać.


a kto ja lubil.. najbardziej mdla i irytujaca postac wszechczasow :lol:
no dokładnie. ciągle chodziła zesrana, nic jej się nie podobało, dobrze, że ją zabił :lol:
nie pozostaje mi nic dodac jak - :scri:

:lol:


no dobra byua irytujaca ale szkoda mi troche dextera

tak czy inaczej zaden serial nie wyuozyu mnie tak na cycki jak dexter

:wink:
marthaholtz
 
Posty: 415

Postprzez amon » 15 gru 2009, 23:04

głupki :lol:
amon
 
Posty: 2779
szn/ldz

Postprzez Suptal » 15 gru 2009, 23:19

Tehnik napisał(a):
PK napisał(a):
skyliner napisał(a):
PK napisał(a):zabili ritę? haha nie lubiłem jej.
idę oglądać.


a kto ja lubil.. najbardziej mdla i irytujaca postac wszechczasow :lol:
no dokładnie. ciągle chodziła zesrana, nic jej się nie podobało, dobrze, że ją zabił :lol:
nie pozostaje mi nic dodac jak - :scri:

:lol:
No to rozumiem. Już sie przestraszyłem, że ją lubiliście.

Jak myślicie kiedy trinity mógł ją zabić?
Albo kiedy Dexter wlazł trójkowemu do auta? Zapewne jeszcze zanim trinity zdążył je odebrać z naprawy zgoda?


Tak się przyczepię jeszcze do tego: gdy zgarnęli rodzinę trójkowego to bankowo ktoś z nich powiedziałby na policji, że był u nas taki pan....nie znają go jako morgan więc spoko, ale wystarczyłoby skojarzyć, że Dex był tam coś za szybko, zapytać ich czy ten koleś na foto [dex] to pan butler i po sprawie :wulkan:
:gimp:
Avatar użytkownika
Suptal
 
Posty: 6661
Leszno

Postprzez Balecmistrz » 15 gru 2009, 23:23

Serial jeszcze bardziej by zyskał na atrakcyjności jakby się wprowadził Masuka do Dextera.
Balecmistrz
 
Posty: 188
KsCracovia

Postprzez Suptal » 15 gru 2009, 23:48

Masuka jest mistrzem! :lol:
W ostatnim odcinku zauważyłem, że ma pojebane uszy.

Aha! nie podoba mi się ta nowa miejscówka na sprzęt - w kontenerze przypałowo :crazy:
:gimp:
Avatar użytkownika
Suptal
 
Posty: 6661
Leszno

Postprzez Pere » 16 gru 2009, 00:55

Rita jak Rita, Skyler z Breaking Bad jest dopiero wkurwiajaca :evil: Co nie zmienia faktu, ze mi troche zal Dextera.
Pere
 
Posty: 1258
71

Postprzez amon » 16 gru 2009, 01:20

hariz napisał(a):Jak myślicie kiedy trinity mógł ją zabić?
Albo kiedy Dexter wlazł trójkowemu do auta? Zapewne jeszcze zanim trinity zdążył je odebrać z naprawy zgoda?


Tak się przyczepię jeszcze do tego: gdy zgarnęli rodzinę trójkowego to bankowo ktoś z nich powiedziałby na policji, że był u nas taki pan....nie znają go jako morgan więc spoko, ale wystarczyłoby skojarzyć, że Dex był tam coś za szybko, zapytać ich czy ten koleś na foto [dex] to pan butler i po sprawie :wulkan:


to, że był u nich dex, wyjdzie na pewno. to za gruby poslizg ze strony dekstera, żeby mu uszło.
trinity mógł w domu pojawić się w każdym momencie. w domu debry mógł zobaczyć zdjęcie ich razem, w internecie mógł obczaić drugiego d. morgana, cokolwiek.
mi przxyszlo do glowy natomiast, że scena ok, jest schematem trinity, ale jest również bardzo podobna do momentu narodzenia dekstera jakiego znamy. co mogłoby sugerować kolejnego zabójcę, który leci bezpośrednio z deksterem i jego życiem.
amon
 
Posty: 2779
szn/ldz

Postprzez PK » 16 gru 2009, 02:01

a ja obstawiam, ¿e dexter pod pretestem tego, ¿e kto¶ mu kilym ¿onê, we¼mie urlop dziekañski ¿eby nie mieæ do czynienia z rodzin± trinity np na posterunku i w ogóle.
PK
 

Postprzez skyliner » 16 gru 2009, 02:32

dex sie ulotni, a kolejna seria bedzie o wybrykach jego syna ;]

Obrazek
skyliner
 
Posty: 1166

Postprzez PK » 16 gru 2009, 02:51

obejrza³em californication. no kurwa....
to jest w³a¶nie emocjonuj±ce, pe³ne wzruszeñ zakoñczenie sezonu, a nie jaka¶ jebana rita w wannie.
PK
 

Postprzez Suptal » 16 gru 2009, 03:01

Dokładnie! W chuj lepszy finał :dnb:
:gimp:
Avatar użytkownika
Suptal
 
Posty: 6661
Leszno

Postprzez eM » 16 gru 2009, 11:26

amon napisał(a):mi przxyszlo do glowy natomiast, że scena ok, jest schematem trinity, ale jest również bardzo podobna do momentu narodzenia dekstera jakiego znamy. co mogłoby sugerować kolejnego zabójcę, który leci bezpośrednio z deksterem i jego życiem.



ale to dopiero w 12 sezonie ;)
eM
 
Posty: 610

Postprzez mr.Q » 16 gru 2009, 12:49

PK napisał(a):, a nie jakaś jebana rita w wannie.


Oj jak ja kurwa żałuje że wszedłem do tego tematu ............... miało być bez spoilerów :(
mr.Q
 
Posty: 2958
NL

Postprzez Fizyk » 16 gru 2009, 15:38

eM napisał(a):
amon napisał(a):mi przxyszlo do glowy natomiast, że scena ok, jest schematem trinity, ale jest również bardzo podobna do momentu narodzenia dekstera jakiego znamy. co mogłoby sugerować kolejnego zabójcę, który leci bezpośrednio z deksterem i jego życiem.



ale to dopiero w 12 sezonie ;)

Zajebiscie by bylo gdyby piaty sezon dzial sie np. 20 lat pozniej. Dexter powoli sie ulatnia z 'interesu', ale probuje przekazac synowi wszystkie skille. Ten za to sie buntuje i urzadza rzez niewiniatek. Dex, widzac to, musi wybrac miedzy lojalnoscia rodzinna a nakazom moralnym.

Want! :lol:
Fizyk
 
Posty: 1661

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron