seriale i inne bzdety

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez ::Screw:: » 16 lut 2013, 21:02

Tylko jeden sezon, ale bardzo przyjemny - polecam.
Obrazek
Last Resort
::Screw::
 
Posty: 1211
Ship it baby!!!

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez Alegria » 17 lut 2013, 15:43

Tehnik napisał(a):będzie 3 sezon The Killing :) będzie nowa sprawa, mają ją rozwiązać przez 12 odcinków :)


Wczoraj skończyłem oglądać. JA PIERDOLĘ, dawno mnie tak czegoś finał nie rozczarował :o
Wątki rodzinne Larssonów wkurwiające, szczególnie matka. Wątek rodzinny pani detektyw też irytujący - dobrze, że potem już przestają do tego tyle nawiązywać. No i jak się zaczęło dziać w ostatnich odcinkach, tak finał po prostu z dupy :lol:

Nie wiem czy warto będzie czekać na s03. To już Homeland, na którego drugą serię wszyscy narzekają, wciągnął mnie bardziej i tutaj chętnie poczekam.

A co do czekania, to MARZEC IS COMING.
Avatar użytkownika
Alegria
moderator
 
Posty: 3982
Poznań

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez Johnny! » 17 lut 2013, 17:02

no kurwa, scenariusz finału to chyba napisali dzień przed jego nakręceniem, żeby przepchnąć bez sensu trzeci sezon.
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez <neuro> » 17 lut 2013, 18:24

Nie pasuje nie oglądać i chuj :dnb: W kwietniu 3 sezon Borgiów :jupi:
Obrazek
Avatar użytkownika
<neuro>
 
Posty: 3434
ldz

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez sandera » 20 lut 2013, 00:24

Suptal napisał(a):
Suptal napisał(a):Obrazek


No, jestem po 3 epizodach i muszę napisać, że nawet się wkręciłem. Dynamiczny i ładnie poprowadzony serial. Brakuje trochę klimatu, ale fabuła i postacie bardzo spoko. Bacona zawsze lubiłem :)


Bardzo przyjemnie się ogląda a Joe jest tak obłędnie czarujący jak na seryjnego mordercę <3
sandera
 
Posty: 1243
łdz

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez Alegria » 24 lut 2013, 23:41



Zjebany dobór muzyki do trailera, ale i tak się jaram! Mega kusi, żeby zabrać się też za trzecią książkę :heart:
Avatar użytkownika
Alegria
moderator
 
Posty: 3982
Poznań

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez Rayashi » 20 mar 2013, 12:35

W oczekiwaniu na powrót Doctora Who (soon!) skończyłem

Stargate SG-1
Po 10 sezonach i 2 filmach mogę powiedzieć tylko jedno - MOAR!1
Mimo, że Wielcy Źli w ostatnich 2-3 sezonach byli słabi to oglądało się to wszystko świetnie. Nie wiem w jakim stopniu to zasługa scenarzystów, a w jakim samych aktorów, ale postacie pojawiające się w serialu są naprawdę genialne. Poza tym warto dotrwać do tego 10 sezonu, chociażby po to, by zobaczyć odcinek "200". Jest mistrzowski. Na szczęście zostało mi jeszcze te kilka sezonów SG: Atlantis (bo SG:U już widziałem).

i zaczałęm

Farscape
Zacząłem oglądać ten serial bo grali w nim Claudia Black i Ben Browder, których oglądałem w ostatnich sezonach SG: SG-1. Przedstawiony świat jest bardzo ciekawy i różnorodny. Tak samo bohaterowie. Postać grana przez Claudie Black jest zupełnie inne od tej z SG-1, ale tak samo wspaniała. Denerwuje mnie trochę główny bohater - John Crichton (Ben Browder) - niby jest inżynierem, a zachowuje się czasami jak głupek, a na dodatek po kilku miesiącach spędzonych na statku pełnym kosmitów nie ogarnął jeszcze, że oni nie łapią jego nawiązań do ziemskiej popkultury. Ważnym elementem serialu jest to, że zamiast robienia obcych na kompie, często posługiwano się robotami/maskotkami/jakkolwiek to nazwać. Dzięki temu serial, mimo, że był robiony ponad 10 lat temu, nie wygląda biednie. Obecnie kończę 2 sezon.


Sanctuary
Serial z kategorii, którą nazywam "supernatural". Zacząłem go oglądać tylko ze względu na odtwórczynię głównej roli - Amandę Tapping (kolejna aktorka z SG:SG-1). Niestety jej pseudo-brytyjski akcent i słabe efekty specjalne (tak strasznie widać, kiedy korzystali z zielonego tła) sprawiają, że mimo całkiem ciekawego pomysłu strasznie ciężko się to ogląda. Obejrzałem na razie 2 z 4 sezonów.
Avatar użytkownika
Rayashi
 
Posty: 1622
Łódź

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez kornas87 » 20 mar 2013, 14:18

Tak jest Alegria ! Ja też już nie mogę się doczekać 3 sezonu GOT :)
kornas87
 
Posty: 1

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez kempa8 » 20 mar 2013, 23:36

plone napisał(a):Obrazek

najlepszy serial na swiecie


jestem na 3 sezonie...
zajebistosc nad zajebistosci !
kempa8
 
Posty: 3193
chlew

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez fob » 22 mar 2013, 11:44

Dustrialcore napisał(a):Obrazek

Chciałem o tym pisać - dla mnie zaskoczenie serialowe sezonu!
Przepięknie zagrany (Kevin! :twisted:), z niezłą fabułą oraz świetnym klimatem.
W kilku aspektach przypomina Boss'a, jednak Hoc to zdecydowanie level wyżej.

Od razu uwaga - nie jest to serial dla każdego.
Oglądając, raczej trzeba myśleć lub przynajmniej być skupionym.
Ale warto, bo poziom intrygi/manipulowania otoczeniem przez głównego bohatera momentami rozbraja.

8)
Tu byłby link do obrazka, który ma więcej niż 60px height.
Niestety nie ma go, ponieważ nie można mieć więcej niż 60px height.
Avatar użytkownika
fob
 
Posty: 1412
przybył ze wschodu... aby zasiać najpierw niepokój, a potem podziw...

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez merak » 22 mar 2013, 16:54

Właśnie skończyłem ostatnio Boss'a i następny w kolejce jest House of Cards. Słyszałem, że całkiem nie zły, ale z seansem poczekam aż skończą się sezony innych seriali które oglądam.
Jeszcze w kolejce mam Magic City http://www.filmweb.pl/serial/Miasto+cud ... 012-618892
Obrazek
Oglądał ktoś już?

ps. The following - postaram się obejrzeć sezon do końca, ale jajebie co za zwroty akcji :lol:
Avatar użytkownika
merak
 
Posty: 1868
Gdynia

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez Johnny! » 26 mar 2013, 18:45

Walking Dead bardzo fajny odcinek i ogólnie druga część sezonu ciekawa.Aż szkoda tego Merle'a było

jakoś mało piszemy o Californication - oglądam regularnie, nie widziałem co prawda odcinka z wczoraj, ale ogólnie - jakoś tak spokojnie jest, mało emocji rzekłbym - chyba się trochę wyczerpuje formuła, bo z drugiej strony - ile zdrad seksów z dziwnymi ludźmi itp można jeszcze wcisnąć? no i Becca ma najbardziej czerstwe teksty ze wszystkich postaci ze wszystkich seriali jakie oglądam, dramat
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez Ripcord » 26 mar 2013, 18:53

walking dead właśnie chujnia od drugiej części sezonu, dużo odcinków-zapychaczy i ogólnie siada napięcie ale dwa ostatnie odcinki na plus w sumie.
Ripcord
 
Posty: 3824

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez mózgrozjebany » 26 mar 2013, 19:32

Z archiwum - x i na tym poprzestałem. Klimat lat 90 i różne tajemnice - co za czasy.
Brak szerokorozpowszechnionego netu, komórek. Różne odludne miejsca z utrudnioną wzajemną komunikacją i różne elementy horroru/s-f tworzące dreszcze. Ogólna tajemniczość groza i izolacja/klimat osamotnienia.

Fringe nie dorównuje X-Files. X-Files zjada klimatem i atmosferą i fabuła. Po prostu mistrzostwo świata.
Muzyka DNB to musi być pierdolnięcie. Jeśli nie ma pierdolnięcia to nie jest DNB

mózg jest rozjebany.
mózgrozjebany
 
Posty: 47

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez junkie » 26 mar 2013, 20:38

mózgrozjebany napisał(a):Z archiwum - x i na tym poprzestałem. Klimat lat 90 i różne tajemnice - co za czasy.
Brak szerokorozpowszechnionego netu, komórek. Różne odludne miejsca z utrudnioną wzajemną komunikacją i różne elementy horroru/s-f tworzące dreszcze. Ogólna tajemniczość groza i izolacja/klimat osamotnienia.

Fringe nie dorównuje X-Files. X-Files zjada klimatem i atmosferą i fabuła. Po prostu mistrzostwo świata.


Dokładnie - klimat mimo upływu lat wciąż miażdży :dnb:
junkie
 
Posty: 646

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez RVerbal » 30 mar 2013, 22:45

Ripcord napisał(a):walking dead właśnie chujnia od drugiej części sezonu, dużo odcinków-zapychaczy i ogólnie siada napięcie ale dwa ostatnie odcinki na plus w sumie.

Takie odcinki-zapychacze jak ten sentymentalny z Morganem mi odpowiadają.
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
RVerbal
 
Posty: 3261
banned

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez oskarewicz » 31 mar 2013, 21:01

junkie napisał(a):
mózgrozjebany napisał(a):Z archiwum - x i na tym poprzestałem. Klimat lat 90 i różne tajemnice - co za czasy.
Brak szerokorozpowszechnionego netu, komórek. Różne odludne miejsca z utrudnioną wzajemną komunikacją i różne elementy horroru/s-f tworzące dreszcze. Ogólna tajemniczość groza i izolacja/klimat osamotnienia.

Fringe nie dorównuje X-Files. X-Files zjada klimatem i atmosferą i fabuła. Po prostu mistrzostwo świata.


Dokładnie - klimat mimo upływu lat wciąż miażdży :dnb:


no ropk temu łyknąłem 3 pierwsze seozony i trzyma klimat ciągle bardzo fajnie.

muszę sobie dalej poobczajać
Avatar użytkownika
oskarewicz
 
Posty: 1139
wro

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez Johnny! » 01 kwi 2013, 18:50

zajebisty finał Walking Dead :dnb:
i zarazem zaskakująco spokojny finał Californication

spoiler alert:

ale też przeczytałem na tvrage że aktor grający Governora ma powrócić w 4 sezonie w pełnym wymiarze czasu, co jest imo bez sensu bo ta postać się wyczerpała koncepcyjnie, szczególnie po wydarzeniach z finału, co ciekawe zbiega się to w czasie z odejsciem z serialu Glena Mazzary który był niejako głównodowodzącym tego serialu po odejściu Franka Darabonta, może to było przyczyną. w każdym razie to raczej zła wiadomość bo za jego kadencji serial był dużo lepszy niż w pierwszych dwóch sezonach gdy rządził Darabont.
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez Alegria » 03 kwi 2013, 21:09

Obrazek

s03e01 jaki klyyyyyyymat :heart:

Barristan Selmy :dnb:
Avatar użytkownika
Alegria
moderator
 
Posty: 3982
Poznań

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez Johnny! » 10 kwi 2013, 22:13

a obejrzałem pierwsze dwa odcinki, bardzo przyjemne, pierwsze dwa sezony mnie umiarkowanie wciągnęły, ale ten zapowiada się ciekawie :)
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez Suptal » 25 kwi 2013, 10:30

Obrazek

:bow:

Obrazek

Bardzo spoko!1 Ogląda ktoś? :)
:gimp:
Avatar użytkownika
Suptal
 
Posty: 6661
Leszno

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez Suptal » 26 kwi 2013, 09:54

Obrazek

:mads:
:gimp:
Avatar użytkownika
Suptal
 
Posty: 6661
Leszno

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez oskarewicz » 27 kwi 2013, 03:46

o no własnie, hanibal, hmmmm
nastawiłem sie bardzo, a tak z głupa oraz dupy lecą lekko,
na rympał na szybko, jak w tym serialu o czarnym detektywie co co odcinek rozwiazywał super posrana oraz zawikłaną zagadkę, zapomniałem tytuły, luther ?
no , przypominam mi to wypadkowa luthera i jakis csi zagadki czegos tam.
plus ktoś kurwa na maska przegina pałe z tą muzyką :lol:
leci non stop, całe bite 40 minut, jak w jakims mega mrocznym, posranym, mrosznym horrorze, ma niby budowac jakas niepokojaca atmosfere ale nie wychodzi moim zdaniem.
a i ta postac reporterki, ja jebie, mega wkurwiająca hehehe

no ale zaczałem, to będę oglądać, kolo co gra hanibala jest na maksa fajny :)
Avatar użytkownika
oskarewicz
 
Posty: 1139
wro

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez Suptal » 27 kwi 2013, 18:28

Mikkelsen kozak, wiadomo :dnb:
:gimp:
Avatar użytkownika
Suptal
 
Posty: 6661
Leszno

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez kzk » 08 maja 2013, 10:30

pierwszy odcinek byl spoko, przy trzecim juz sie nudzilem.
kzk
 
Posty: 1561

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez <neuro> » 12 maja 2013, 12:39

Jestem zniesmaczony finałem Followinga :x
Obrazek
Avatar użytkownika
<neuro>
 
Posty: 3434
ldz

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez pablo » 15 maja 2013, 16:49

fob napisał(a):
Dustrialcore napisał(a):Obrazek

Chciałem o tym pisać - dla mnie zaskoczenie serialowe sezonu!
Przepięknie zagrany (Kevin! :twisted:), z niezłą fabułą oraz świetnym klimatem.
W kilku aspektach przypomina Boss'a, jednak Hoc to zdecydowanie level wyżej.

Od razu uwaga - nie jest to serial dla każdego.
Oglądając, raczej trzeba myśleć lub przynajmniej być skupionym.
Ale warto, bo poziom intrygi/manipulowania otoczeniem przez głównego bohatera momentami rozbraja.

8)



jakos poczatek zupelnie mi nie przypadl do gustu, ale musze przyznac, ze z czasem robi sie coraz ciekawiej zwlaszcza od momentu jak Petera pucuja na dobrego polityka (nie bede spojlerowal o chodzi dokladnie)
Na poczatku denerwowalo mnie jak Spacey sie odwracal do kamery w srodku akcji i swoja narracje zapodawal, ale z czasem sie do tego przyzwyczaic idzie.
Bardzo podobaja mi sie role Micheala Kelly (Doug) i Kate Mara (Zoe)
Ogolnie fajny serial, wlasnie skonczylem epizod 10-ty i wystapienie Petera w radiostacji :lol: :dnb:
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
pablo
 
Posty: 2391
sydney

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez sandera » 23 maja 2013, 15:30

<neuro> napisał(a):Jestem zniesmaczony finałem Followinga :x


o! był finał? gdzieś po drodze odpuściłam i nie dotrwałam do końca mimo, że zapowiadał się kozacko...
sandera
 
Posty: 1243
łdz

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez Johnny! » 02 cze 2013, 20:06

Obrazek

The Fall

Śledztwo w sprawie serii zabójstw kobiet w Belfaście, z perspektywy mordercy i policji - w roli głównej Gillian Anderson, która jest tak zimna w tej roli, że przy oglądaniu temperatura spada w pokoju (w najbardziej pozytywnym znaczeniu, gra super) ;) biorę się za trzeci odcinek (w pierwszym sezonie jest pięć ponad pięćdziesięciominutowych epizodów), póki co serial jest świetny!


The Killing

serial powrócił z trzecim sezonem i co tu dużo gadać - nowa sprawa przedstawia się bardzo interesująco, nie wiem jak odnieść się do tematu squatujących dzieciaków bo jest mi on obcy, tak czy siak będę śledził.


Gra o Tron S03E09

aaaaaaaaaaaaaAAAAAAaaaaaaaaaaaaAAAAAAAaaaaaaa co za rpierdol :o :o :o

btw:
Obrazek

swoją drogą - dawno nie było tak grubych w seriale wakacji, szczególnie że Dexter też za chwilę wraca na ekran :)
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: seriale i inne bzdety

Postprzez notdot » 04 cze 2013, 17:29

Johnny! napisał(a):Obrazek

The Fall

Śledztwo w sprawie serii zabójstw kobiet w Belfaście, z perspektywy mordercy i policji - w roli głównej Gillian Anderson, która jest tak zimna w tej roli, że przy oglądaniu temperatura spada w pokoju (w najbardziej pozytywnym znaczeniu, gra super) ;) biorę się za trzeci odcinek (w pierwszym sezonie jest pięć ponad pięćdziesięciominutowych epizodów), póki co serial jest świetny!


o właśnie się miałem za to zabierać, powiadasz ze dobre to się pośpieszę z "wypożyczeniem"
to forum break.fm, tu nie trzeba myśleć, liczy się bełkot!
Avatar użytkownika
notdot
 
Posty: 2746
gdzieś tam

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron