Mozliwosc bookingu Social Security/Child Support do Polski.

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Postprzez IZM » 08 wrz 2006, 14:22

Ej no, wtedy bylo smiesznie ale moze nie przypominajmy starych akcji o ktorych prawie juz sam na szczescie nie pamietam.

Jest zielono, jest peace&love, jest all good. Jak to w D'n'B.

:heart:
IZM
 
Posty: 1336

Postprzez metrik » 08 wrz 2006, 14:26

gdzie brazylia i cyckow 12 tam chujów może być 6. jakby powiedział moj proboszcz [fan transformersów a.k.a niespodziany w stringach] :dnb:
Avatar użytkownika
metrik
 
Posty: 5092

Postprzez IZM » 08 wrz 2006, 14:34

A kto rano wstaje ten leje jak z cebra.
IZM
 
Posty: 1336

Postprzez disperse » 08 wrz 2006, 19:05

Tylko trzewik wie, że pończocha dziurawa. :lol: :dnb:
disperse
 
Posty: 468

Postprzez Noire » 08 wrz 2006, 20:07

waxvax napisał(a):
:KaylistiC: napisał(a):a gdzie autumn ?;] sie szykuja na Europe niebawem \m/

o to nawet nie wiedzialem :)

ano solid cos mruczal ;] milo byloby ich uslyszec :dnb:
Avatar użytkownika
Noire
 
Posty: 4189
Noise Control

Postprzez laudanum » 08 wrz 2006, 23:13

waxvax napisał(a):korzystajac z okazji chcialbym powiedziec ze mam mozliwosc zabookowania nastepujacych artystow:
High Contrast, London Elektricity, Cyantific, Nu:tone, Danny Byrd, Logistics, Marky, Goldie, Fresh, A.I. , Mathematics, Laroque, Doc Scott, Storm, Marcus Intalex, Calibre, Teebee, Future Prophecies, BSE, Fabio, Grooverider, Flight, L Double, Bailey, Total Science, Nookie, Electrosoul System, Kaleb&Contour, Arqer&Realtime, Physics, Konsta, State Of Mind i inni
:wink:


zamwaim Doc Scott , Storm i Goldiego ;P
dorzuce sie jak wygram w koncu w toto lotka ;P
laudanum
 
Posty: 4831
Warszawa

Postprzez goro » 08 wrz 2006, 23:26

laudanum napisał(a):
waxvax napisał(a):korzystajac z okazji chcialbym powiedziec ze mam mozliwosc zabookowania nastepujacych artystow:
High Contrast, London Elektricity, Cyantific, Nu:tone, Danny Byrd, Logistics, Marky, Goldie, Fresh, A.I. , Mathematics, Laroque, Doc Scott, Storm, Marcus Intalex, Calibre, Teebee, Future Prophecies, BSE, Fabio, Grooverider, Flight, L Double, Bailey, Total Science, Nookie, Electrosoul System, Kaleb&Contour, Arqer&Realtime, Physics, Konsta, State Of Mind i inni
:wink:


zamwaim Doc Scott , Storm i Goldiego ;P
dorzuce sie jak wygram w koncu w toto lotka ;P

to sie lepiej pospiesz ;)
Avatar użytkownika
goro
ten zly
 
Posty: 1971
break.fm

Postprzez IZM » 09 wrz 2006, 01:18

goro napisał(a):to sie lepiej pospiesz ;)


:wink: :wink: :wink:
IZM
 
Posty: 1336

Postprzez marvelon » 09 wrz 2006, 01:25

waxvax napisał(a):korzystajac z okazji chcialbym powiedziec ze mam mozliwosc zabookowania nastepujacych artystow:
High Contrast, London Elektricity, Cyantific, Nu:tone, Danny Byrd, Logistics, Marky, Goldie, Fresh, A.I. , Mathematics, Laroque, Doc Scott, Storm, Marcus Intalex, Calibre, Teebee, Future Prophecies, BSE, Fabio, Grooverider, Flight, L Double, Bailey, Total Science, Nookie, Electrosoul System, Kaleb&Contour, Arqer&Realtime, Physics, Konsta, State Of Mind i inni
:wink:
wielkie mi mecyje... zabookuj mi Joy Division z Curtisem na wokalu albo Velvetów z Nico, a Cię ozłocę i dam parę niebrudzących się pantofli ;)
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Postprzez koto » 10 wrz 2006, 18:21

a nie prosciej zabookowac emote?

i tak zagra to samo co big dogs :-)
koto
 
Posty: 65
krakow

Postprzez waxvax » 11 wrz 2006, 14:10

goro napisał(a):
laudanum napisał(a):
waxvax napisał(a):korzystajac z okazji chcialbym powiedziec ze mam mozliwosc zabookowania nastepujacych artystow:
High Contrast, London Elektricity, Cyantific, Nu:tone, Danny Byrd, Logistics, Marky, Goldie, Fresh, A.I. , Mathematics, Laroque, Doc Scott, Storm, Marcus Intalex, Calibre, Teebee, Future Prophecies, BSE, Fabio, Grooverider, Flight, L Double, Bailey, Total Science, Nookie, Electrosoul System, Kaleb&Contour, Arqer&Realtime, Physics, Konsta, State Of Mind i inni
:wink:


zamwaim Doc Scott , Storm i Goldiego ;P
dorzuce sie jak wygram w koncu w toto lotka ;P

to sie lepiej pospiesz ;)


Storm@Mini 22 04 2005
Obrazek

Doc Scott+ MC Justyce@Mini 21 05 2005
Obrazek

Goldie + MC Lowqui @ Audioriver Plock 04 08 2006
Obrazek
waxvax
 
Posty: 190

Postprzez ant » 11 wrz 2006, 14:22

jaaaaaaane, my loveeee :***
ant
moderator
 
Posty: 9306
inteligencja forum

Postprzez Gość » 11 wrz 2006, 14:49

marv napisał(a): dam parê niebrudz±cych siê pantofli ;)


:lol:
Gość
 

Poprzednia strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 77 gości