Aktualne casusy dot. ochrony autorskich praw majątkowych (!)

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Postprzez BTS » 14 wrz 2006, 11:32

goro napisał(a):
koto napisał(a):w tego typu przypadkach rozwala mnie znaczenie slowa konfident - dla wiekszosci jest to wszelki rodzaj wspolpracy z policja - z zalozenia negatywny. czyli nie zglosze policji, ze sasiada wlasnie okradaja, bo nie chce byc konfidentem. a poziom niecheci do "bycia konfidentem" zazwyczaj wzrasta wraz z poziomem znajomosci z dana (lamiaca prawo) osoba.

.



mi chodzi o to ze to nie nasza sprawa. na temacie o rozmowach GG z Emotem, dalem pomysl zeby zlozyc pismo na rece wytworni...
jaki zwiazek ze mna osobiscie ma sprawa Plagiatoroba? niech wytwornia sklada pozwy... :3x:
BTS
 
Posty: 918

Postprzez BTS » 14 wrz 2006, 11:33

sory za blad w cytacie :wink:
BTS
 
Posty: 918

Postprzez makkai » 14 wrz 2006, 11:55

goro ma racje.. długo czytam ten temat po otrzymaniu info od usera.. koleś zeszmacił sie i pewno w nocy moczył majty pełne gowna.. usuneli mu profile.. moim zdaniem skromnym nie zasługuje by psiarnia sie dojebała.. po co wstyd na całą polske ze takich mamy artystuf? zamiast tego powinien tu sie zalogować i jak pies świadomy ze wpierdolił nie swój gnat podkulić ogon i skamleć.. a jego pusta jak balon świnka jako że głupia i młoda nie powinna być obiektem zadnych żartów o ruchańsku..
makkai
 
Posty: 267
z łapy do papy

Postprzez Gość » 14 wrz 2006, 11:56

makkai napisał(a):a jego pusta jak balon ¶winka jako ¿e g³upia i m³oda nie powinna byæ obiektem zadnych ¿artów o ruchañsku..


:crazy:
Gość
 

Postprzez freesssbee » 14 wrz 2006, 11:57

ale o ruchnasku to nei zarty sa ]:-> ]:->
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez b4rtosz » 14 wrz 2006, 11:58

:teeth:
b4rtosz
 
Posty: 635
Warszawa

Postprzez Gość » 14 wrz 2006, 12:04

b4rtosz napisał(a)::teeth:
Gość
 

Postprzez koto » 14 wrz 2006, 15:04

goro napisał(a):dla wiekszosci jest to wszelki rodzaj wspolpracy z policja - z zalozenia negatywny. czyli nie zglosze policji, ze sasiada wlasnie okradaja, bo nie chce byc konfidentem. a poziom niecheci do "bycia konfidentem" zazwyczaj wzrasta wraz z poziomem znajomosci z dana (lamiaca prawo) osoba.


wiesz, to tez jest w miare znana sprawa, wszystko wpada w dobrze przyswojonny schemat my vs oni. andergrand vs babilon, panstwo, struktury, cokolwiek. zwykle z wiekiem, praca, rodzina zaczyna sie podejscie zmieniac. ja osobiscie zadr z Policja wiekszych nie mialem - to nie czasy UB,okupacji czy zaborow, zebym musial przeciwko komukolwiek spiskowac. zyje, pracuje, chce sie czuc wolny / bezpieczny ( w zaleznosci od preferencji politycznych), a Policja pracuje dla mnie, a nie przeciwko mnie.
koto
 
Posty: 65
krakow

Postprzez mr.Q » 14 wrz 2006, 15:59

słów mi brakło ...


"elo ziomek" jest lepszy od czaka eN ]:->
mr.Q
 
Posty: 2958
NL

Postprzez IZM » 14 wrz 2006, 17:35

Ja tylko napisze ze w tym poscie jest z 500 wpisow ktore sprawiaja ze Kredki w Cipie autorstwa Zolwika to zajebiscie inteligentna rozprawa o obecnym stanie swiatowego Drum'n'nBass'u.

:wink:
IZM
 
Posty: 1336

Postprzez freesssbee » 14 wrz 2006, 19:00

blyszczal inteligencja, a biedak bana dostal :? :?

zamknij topik ant prosze.. :) :)
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez Gość » 15 wrz 2006, 09:36

ale ¿ó³wik wróci ? :roll:
Gość
 

Postprzez BTS » 15 wrz 2006, 13:49

ZAMKNAC TEMAT...

:strajk:

jestem ZA a nawet przeciw...
,

ile mozna??
BTS
 
Posty: 918

Postprzez skillboy » 16 wrz 2006, 19:03

Jakoś mnie nie rajcuje znęcanie się nad nim. Przeprasza, sra po gaciach, nie wykręca się, żałuje - podpisuję się - ukrócić lincz na frajerze i zamknąć thread.

btw. do tych nadgorliwych chcących złożyć oficjalne zawiadomienie do splagiatowanych wytwórni: nie zapomnijcie nadmienić o sporej ilości stuffu siągnietej z irca i dc, obficie zalegającej na waszych dyskach.

pozdro
skillboy
 
Posty: 5

Postprzez freesssbee » 17 wrz 2006, 10:57

patrzta nikt z moderatorow nie przeglada tematow na forum z gory zakladajac ze tu jes spokoj, chyba teraz tu bede najwiecj sie "wypowiadal" ]:-> ]:->

btw. mozna juz zamknac to..
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Poprzednia strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

cron