o forum

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

o forum

Postprzez bial » 25 kwi 2006, 08:16

mozna skasowac ten temat, jebie mi to akurat. acid wiesz chyba ze tylu uzytkownikow przyszlo tu tylko dlatego ze stare forum padlo. jesli to "Twoje" forum ma sie rozwijac to nie blokuj w miare fajnych tematów i nie likwiduj działów. chyba ze chcesz zeby to Twoje dzielo bylo tylko dla Ciebie i Twojej ekipy ? :roll:


myslalem ze bedzie tu w miare, ale jest duzo gorzej . nie pozdrawiam :D
bial
 
Posty: 344

Postprzez blue print » 25 kwi 2006, 08:26

wygarnij mu jeszcze :)
blue print
 
Posty: 9001

Re: o forum

Postprzez n.one » 25 kwi 2006, 09:51

bial napisał(a):myslalem ze bedzie tu w miare, ale jest duzo gorzej.



Gorzej od... Moglbys rozwinac mysl?
n.one
moderator
 
Posty: 1055
synthetic city

Re: o forum

Postprzez Saidon » 25 kwi 2006, 10:27

n.one napisał(a):
bial napisał(a):myslalem ze bedzie tu w miare, ale jest duzo gorzej.



Gorzej od... Moglbys rozwinac mysl?



właśnie :?
Saidon
 
Posty: 932
Katowice

Postprzez bial » 25 kwi 2006, 10:31

nie mógłbym
bial
 
Posty: 344

Postprzez n.one » 25 kwi 2006, 10:34

Wiec proponuje poczekac, az reaktywuja Twoje ulubione drumandbass.pl
n.one
moderator
 
Posty: 1055
synthetic city

Postprzez zolwik » 25 kwi 2006, 11:07

n.one napisał(a):Wiec proponuje poczekac, az reaktywuja Twoje ulubione drumandbass.pl

ja czekam i czekam i wkurzac sie zaczynam...
jedno forum mi zamkneli, to musialem sie zalogowac na 3 innych :?
zolwik
 
Posty: 2221
!UWAGA! Ten użytkownik zamieszcza linki przeznaczone TYLKO I WYŁĄCZNIE dla osób pełnoletnich!!!

Postprzez n.one » 25 kwi 2006, 11:38

Co za nieszczescie.
n.one
moderator
 
Posty: 1055
synthetic city

Postprzez bial » 25 kwi 2006, 11:43

jak tu Ci lepiej pasuje to nie wal tekstami do innych. nie wszyscy sa znajomymi acida :lol:
bial
 
Posty: 344

Postprzez Emoczo » 25 kwi 2006, 11:45

fakt-nie orientuje sie w tych wszystkich ekipach ktore sie tu promuja i cuduja-choć łatwo to zauważyc-ale mimo wszystko forum to jest jakieś bez duszy-jestem tu bo jestem od tyle...

Obrazek

www.asradio.glt.pl
Avatar użytkownika
Emoczo
 
Posty: 3447
Wielkopolska

Postprzez lysyr » 25 kwi 2006, 11:48

rozpierdalalja mnie te posty :D :D


:arrow: :idea: :arrow:
lysyr
 
Posty: 475

Postprzez BWL » 25 kwi 2006, 11:58

zolwik napisał(a):
n.one napisał(a):Wiec proponuje poczekac, az reaktywuja Twoje ulubione drumandbass.pl

ja czekam i czekam i wkurzac sie zaczynam...
jedno forum mi zamkneli, to musialem sie zalogowac na 3 innych :?


a jednak kazali :wink:
BWL
 
Posty: 588

Postprzez BWL » 25 kwi 2006, 12:00

a jesli chodzi o ostra moderacje my po prosu chcemy by tu bylo czysto i przejrzysciew gdy jest porzadek jet milej :wink:
kiedy bylo kikunastu urzytkownikow moderacja byla prawe zbedna, lecz teraz jesli nie chemy utonac we wlasnym gownie moderaca jest konieczna :!:
Ostatnio edytowano 25 kwi 2006, 12:06 przez BWL, łącznie edytowano 1 raz
BWL
 
Posty: 588

Postprzez n.one » 25 kwi 2006, 12:04

Ekzekli.
n.one
moderator
 
Posty: 1055
synthetic city

Postprzez bial » 25 kwi 2006, 12:14

BWL napisał(a):a jesli chodzi o ostra moderacje my po prosu chcemy by tu bylo czysto i przejrzysciew gdy jest porzadek jet milej :wink:
kiedy bylo kikunastu urzytkownikow moderacja byla prawe zbedna, lecz teraz jesli nie chemy utonac we wlasnym gownie moderaca jest konieczna :!:



zeby czasem nie bylo tak jak na drumandbass.pl ?



no intencje dobre ale chyba za duzą miotłe do tego wzieliscie ;)
bial
 
Posty: 344

Postprzez Saidon » 25 kwi 2006, 12:28

BWL napisał(a):a jesli chodzi o ostra moderacje my po prosu chcemy by tu bylo czysto i przejrzysciew gdy jest porzadek jet milej :wink:
kiedy bylo kikunastu urzytkownikow moderacja byla prawe zbedna, lecz teraz jesli nie chemy utonac we wlasnym gownie moderaca jest konieczna :!:



dokładnie poto sa moderatorzy po co brzydko i niesmacznie skoro można ładnie i ze smakiem(troche przesadziłem :wink: )


Poza tym temat podobny był już poruszony no ale jak widać niektórzy przechodzą wewnętrzne przeobrażenie gdy im brak czegoś do czego przywykli :wink: Ja podobnie jak ostatnio twierdze że problem mają wyłącznie Ci którzy nie wiedzieć czemu szukają dzióry w całym.A jeżeli nie będzie reaktywowane drumandbass.pl to co?Zrobią się kolejki do psychologów i psychiatrów?(Ci drudzy lepsi :wink: ) NIEDORZECZNOŚĆ PO PROSTU I BANAŁ.
Saidon
 
Posty: 932
Katowice

Re: o forum

Postprzez bejsowy_kolega » 25 kwi 2006, 14:34

bial napisał(a):mozna skasowac ten temat, jebie mi to akurat. acid wiesz chyba ze tylu uzytkownikow przyszlo tu tylko dlatego ze stare forum padlo. jesli to "Twoje" forum ma sie rozwijac to nie blokuj w miare fajnych tematów i nie likwiduj działów. chyba ze chcesz zeby to Twoje dzielo bylo tylko dla Ciebie i Twojej ekipy ? :roll:


myslalem ze bedzie tu w miare, ale jest duzo gorzej . nie pozdrawiam :D



ja sie w 100% zgadzam z moderatorami! dobrze robia ze kasuje niektore tematy i posty! bo jakiego chuja czytac np:tematy takiego "azbesta" - bez urazy no ale mi rece opadaja jak czytalem jego temat

np:twoja stara to panna mloda! http://www.break.fm/viewtopic.php?t=399

lub temat kolejny azbesta "co tam kitrasz w pempku? http://www.break.fm/viewtopic.php?t=211


no przeciez kurwa to sie plakac chce! i Ty mowisz o porzadku na forum? ja pierdole to jest forum muzyczne i nie o tym ze azbesta mama to panna mloda czy ze on ma gowno w pempku! zastanowcie sie nad tym.. zanim wogole zaczniecie gadac glupoty i tworzyc nowe "BEZSENSOWNE" topiki!!!

@to wszystko co chcialem powiedziec pis people :D

Obrazek
bejsowy_kolega
 
Posty: 378
Łódz - Chojny

Postprzez acid » 25 kwi 2006, 17:55

bial, pokaz mi temat ktory zostal przeze mnie zablokowany nieslusznie to go odblokuje i nadam Ci range VIP na forum.
jeszcze raz sie powtorze - to nie jest alternatywa dla ludzi kiedy drumandbass.pl nie dziala. Nie reklamowalem tego forum i przyszedlem tutaj z wlasnej woli.
Avatar użytkownika
acid
ten dobry
 
Posty: 1133

Postprzez Gość » 25 kwi 2006, 19:03

a ja mam to w dupie
Gość
 

Postprzez BWL » 25 kwi 2006, 19:26

wlad napisał(a):a ja mam to w dupie

wspołczuje 8)
BWL
 
Posty: 588

Postprzez Saidon » 25 kwi 2006, 19:54

wlad napisał(a):a ja mam to w dupie


:evil: szkoda słów :wink:
Saidon
 
Posty: 932
Katowice

Postprzez Gość » 25 kwi 2006, 20:11

majinbushi napisał(a):
wlad napisał(a):a ja mam to w dupie


:evil: szkoda s³ów :wink:


tez tak uwazam... :roll:
Gość
 

Postprzez bejsowy_kolega » 25 kwi 2006, 20:13

acid napisał(a):bial, pokaz mi temat ktory zostal przeze mnie zablokowany nieslusznie to go odblokuje i nadam Ci range VIP na forum.
jeszcze raz sie powtorze - to nie jest alternatywa dla ludzi kiedy drumandbass.pl nie dziala. Nie reklamowalem tego forum i przyszedlem tutaj z wlasnej woli.



acid olej go....jak mu nie pasuje to na NT moza sie zarejestrowac 8)
bejsowy_kolega
 
Posty: 378
Łódz - Chojny

Postprzez bial » 25 kwi 2006, 20:51

bejsowy_kolega napisał(a):
acid napisał(a):bial, pokaz mi temat ktory zostal przeze mnie zablokowany nieslusznie to go odblokuje i nadam Ci range VIP na forum.
jeszcze raz sie powtorze - to nie jest alternatywa dla ludzi kiedy drumandbass.pl nie dziala. Nie reklamowalem tego forum i przyszedlem tutaj z wlasnej woli.



acid olej go....jak mu nie pasuje to na NT moza sie zarejestrowac 8)



Ty kolego tak nie szczekaj ;)


Acid chodzi mi np o DZIAŁ 'linki' IMHO szkoda ze nie ma dzialu a zrobiles tylko temat http://www.break.fm/viewtopic.php?t=434 no ale luz, to Ty jestes szefuncio ;)

w sumie ciesze sie ze można podyskutowac :D
bial
 
Posty: 344

Postprzez bejsowy_kolega » 25 kwi 2006, 20:58

bial napisał(a):
bejsowy_kolega napisał(a):
acid napisał(a):bial, pokaz mi temat ktory zostal przeze mnie zablokowany nieslusznie to go odblokuje i nadam Ci range VIP na forum.
jeszcze raz sie powtorze - to nie jest alternatywa dla ludzi kiedy drumandbass.pl nie dziala. Nie reklamowalem tego forum i przyszedlem tutaj z wlasnej woli.



acid olej go....jak mu nie pasuje to na NT moza sie zarejestrowac 8)



Ty kolego tak nie szczekaj ;)


Acid chodzi mi np o DZIAŁ 'linki' IMHO szkoda ze nie ma dzialu a zrobiles tylko temat http://www.break.fm/viewtopic.php?t=434 no ale luz, to Ty jestes szefuncio ;)

w sumie ciesze sie ze można podyskutowac :D


nie szczekam tylko mowie,uwazaj na slowa bo ja na ciebie nie wjezdzam!
bejsowy_kolega
 
Posty: 378
Łódz - Chojny

Postprzez Gość » 26 kwi 2006, 06:57

EmoczoKonti napisał(a): mimo wszystko forum to jest jakie¶ bez duszy-jestem tu bo jestem od tyle...

Mam podobne odczucia, i jak s±dzê wiele osób czeka na uruchomienie drumandbass.pl w tym równie¿ i ja. To tak jakby siê straci³o ulubion± rzecz, inne bawi±, ciesz± ale to ju¿ nie to samo :wink:
Gość
 

Postprzez Banciur » 26 kwi 2006, 08:18

to nie czekajcie, z tego co pisal wax jak ruszy to z takimi ograniczeniami ze tez nie bedziecie mogli napieprzac postow jak leci
Banciur
moderator
 
Posty: 1715
zewszad

Postprzez marvelon » 26 kwi 2006, 08:40

@bejsowy_kolega: podrosnij, albo sięgnij po valium. luzuj nachy mon
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Postprzez BWL » 26 kwi 2006, 08:53

wg. mnie cała ta dyskusja nie ma wiekszego sesu, jesli zostanie właczone drumandbass.pl czesc osób tam się przeniesie, jesli nie to nie i juz a puki co jestesmy tutaj i marudzenie nic nie pomoze, jesli komus odpowiada obecna forma forum bardzo nas to cieszy, jesli natomiast nie nikt tu nikogo na siłe nie trzyma.
pozdrawiam
BWL
 
Posty: 588

Postprzez Gość » 26 kwi 2006, 09:05

BWL napisał(a):wg. mnie ca³a ta dyskusja nie ma wiekszego sesu, jesli zostanie w³aczone drumandbass.pl czesc osób tam siê przeniesie, jesli nie to nie i juz a puki co jestesmy tutaj i marudzenie nic nie pomoze, jesli komus odpowiada obecna forma forum bardzo nas to cieszy, jesli natomiast nie nikt tu nikogo na si³e nie trzyma.
pozdrawiam


wspó³czuje :roll:
Gość
 

Następna strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron