o forum

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Postprzez pablo » 28 kwi 2006, 01:14

czekamy na bieżącą relacje z pola bitwy :lol:
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
pablo
 
Posty: 2391
sydney

Re: o forum

Postprzez asd » 28 kwi 2006, 22:18

bejsowy_kolega napisał(a):ja sie w 100% zgadzam z moderatorami! dobrze robia ze kasuje niektore tematy i posty! bo jakiego chuja czytac np:tematy takiego "azbesta" - bez urazy no ale mi rece opadaja jak czytalem jego temat

np:twoja stara to panna mloda! http://www.break.fm/viewtopic.php?t=399

lub temat kolejny azbesta "co tam kitrasz w pempku? http://www.break.fm/viewtopic.php?t=211


no przeciez kurwa to sie plakac chce! i Ty mowisz o porzadku na forum? ja pierdole to jest forum muzyczne i nie o tym ze azbesta mama to panna mloda czy ze on ma gowno w pempku! zastanowcie sie nad tym.. zanim wogole zaczniecie gadac glupoty i tworzyc nowe "BEZSENSOWNE" topiki!!!

@to wszystko co chcialem powiedziec pis people :D

Obrazek




wyluzuj cycki
kazdy ma swoj gust, to co kogos nie smieszy innego moze niezle rozbawic. Ja np lubie posty azbesta/paralityka, niektore (moze wiekszosc ;) ) sa tak bezsensowne i niedorzeczne ze az smieszne, taki absurd.

ciebie smieszą kawały Strasburgera w familiadzie, gagi w Smiechu Warte i komentarze do ,,najzabawniejszych zwierząt świata'' w polsacie, a mnie posty azbesta i np Sheep in the Big City. Nikt mi nie kaze ogladac Drozdy, a tobie nikt nie kaze czytac topikow azbesta.
Jak widze familiade albo smiechu warte to przelaczam kanal, a nie pisze do tvp petycji o zdjecie programu z anteny bo mnie nie smieszy a wrecz jest kretyński i na podlym poziomie. Tak samo ty, widzac w polu ,,autor'' azbesta, po prostu nie otwieraj tego tematu. Albo otworz i przeczytaj, ale nie pierdol zeby go kasowac, bo inni prawdopodobnie mają z niego niezly ubaw. Troche tolerancji. Moglbys byc doradcą lukszenki, dobrze wiesz co jest dobre dla ogółu ;]

najzabawniejsze jest to, jak jeden gosc potrafi za pomocą kilkunastu zdan wyprowadzic z rownowagi innego ;] bejsowy, to TYLKO internet i forum, nie podchodz do tego tak emocjonalnie... przewietrz pokoj, wez kilka glebokich wdechow, wyjdz na rolki albo rower i od razu zycie stanie sie bardziej kolorowe ;]

poza tym chyba najwazniejsza rzecz: ,,te'' tematy nie sa tworzone ani w Zapowiedziach, ani w Setach, tylko w Offtopic. to chyba wszystko wlumaczy.

mimo wszystko pozdrawiam
asd
 
Posty: 4

Re: o forum

Postprzez bejsowy_kolega » 29 kwi 2006, 12:21

asd napisał(a):
bejsowy_kolega napisał(a):ja sie w 100% zgadzam z moderatorami! dobrze robia ze kasuje niektore tematy i posty! bo jakiego chuja czytac np:tematy takiego "azbesta" - bez urazy no ale mi rece opadaja jak czytalem jego temat

np:twoja stara to panna mloda! http://www.break.fm/viewtopic.php?t=399

lub temat kolejny azbesta "co tam kitrasz w pempku? http://www.break.fm/viewtopic.php?t=211


no przeciez kurwa to sie plakac chce! i Ty mowisz o porzadku na forum? ja pierdole to jest forum muzyczne i nie o tym ze azbesta mama to panna mloda czy ze on ma gowno w pempku! zastanowcie sie nad tym.. zanim wogole zaczniecie gadac glupoty i tworzyc nowe "BEZSENSOWNE" topiki!!!

@to wszystko co chcialem powiedziec pis people :D

Obrazek




wyluzuj cycki
kazdy ma swoj gust, to co kogos nie smieszy innego moze niezle rozbawic. Ja np lubie posty azbesta/paralityka, niektore (moze wiekszosc ;) ) sa tak bezsensowne i niedorzeczne ze az smieszne, taki absurd.

ciebie smieszą kawały Strasburgera w familiadzie, gagi w Smiechu Warte i komentarze do ,,najzabawniejszych zwierząt świata'' w polsacie, a mnie posty azbesta i np Sheep in the Big City. Nikt mi nie kaze ogladac Drozdy, a tobie nikt nie kaze czytac topikow azbesta.
Jak widze familiade albo smiechu warte to przelaczam kanal, a nie pisze do tvp petycji o zdjecie programu z anteny bo mnie nie smieszy a wrecz jest kretyński i na podlym poziomie. Tak samo ty, widzac w polu ,,autor'' azbesta, po prostu nie otwieraj tego tematu. Albo otworz i przeczytaj, ale nie pierdol zeby go kasowac, bo inni prawdopodobnie mają z niego niezly ubaw. Troche tolerancji. Moglbys byc doradcą lukszenki, dobrze wiesz co jest dobre dla ogółu ;]

najzabawniejsze jest to, jak jeden gosc potrafi za pomocą kilkunastu zdan wyprowadzic z rownowagi innego ;] bejsowy, to TYLKO internet i forum, nie podchodz do tego tak emocjonalnie... przewietrz pokoj, wez kilka glebokich wdechow, wyjdz na rolki albo rower i od razu zycie stanie sie bardziej kolorowe ;]

poza tym chyba najwazniejsza rzecz: ,,te'' tematy nie sa tworzone ani w Zapowiedziach, ani w Setach, tylko w Offtopic. to chyba wszystko wlumaczy.

mimo wszystko pozdrawiam




to sie rozpisales chlopie 8) nie chcialo mi sie tego czytac bo jestem po bibce ale spoko!wsumie sie z Tobą zgadzam! poprostu oleje jego topici i wszystko :wink: a wy nadal miejcie ubaw z jego tematof :roll: :D :D :D :D


ps.kocham was babci alina :o :D :D :D haahahahaha
bejsowy_kolega
 
Posty: 378
Łódz - Chojny

Postprzez .p.o.s.u. » 29 kwi 2006, 13:49

jaki wstrzyk
.p.o.s.u.
 
Posty: 579
Lake Geneva & Finland Station

Postprzez olcci » 29 kwi 2006, 14:06

ja nie wiem czy zauważyłeś bejsowy, ale każdy pisze czasem kretyńskie posty, kompletnie z dupy, i nie jesteś w tej kwestii wyjątkiem, więc nie ciśnieniuj się, nie podoba sie to nie czytaj, od moderowania jest moderator, wiec po co sie rozwodzić nad tym? gadaniem i tak nic nie zrobisz, jeśli już ktoś ma sie wypowiadać o tematach do wywalenia bądź nie to ktos za to odpowiedzialny, zwłaszcza że już miałes powiedziane że sobie poradzą, czyż nie? :wink:
olcci
 
Posty: 1932
Obcy kosmici z innej planety z kosmosu z innego wymiaru X, złego.

Postprzez bejsowy_kolega » 29 kwi 2006, 14:23

olcci napisał(a):ja nie wiem czy zauważyłeś bejsowy, ale każdy pisze czasem kretyńskie posty, kompletnie z dupy, i nie jesteś w tej kwestii wyjątkiem, więc nie ciśnieniuj się, nie podoba sie to nie czytaj, od moderowania jest moderator, wiec po co sie rozwodzić nad tym? gadaniem i tak nic nie zrobisz, jeśli już ktoś ma sie wypowiadać o tematach do wywalenia bądź nie to ktos za to odpowiedzialny, zwłaszcza że już miałes powiedziane że sobie poradzą, czyż nie? :wink:



no si,ja jush powiedzialem swoje i w dupie go mam i jego posty i tematy...


...a pozniej ludzie sie dziwia ze jest wieś na forum... ale spoko niewazne! 8)
bejsowy_kolega
 
Posty: 378
Łódz - Chojny

Postprzez olcci » 29 kwi 2006, 14:55

myślałam że mi sie dostanie.. :wink:
olcci
 
Posty: 1932
Obcy kosmici z innej planety z kosmosu z innego wymiaru X, złego.

Postprzez bial » 29 kwi 2006, 15:04

bejsowy_kolega napisał(a):no si,ja jush powiedzialem swoje i w dupie go mam i jego posty i tematy...


...a pozniej ludzie sie dziwia ze jest wieś na forum... ale spoko niewazne! 8)



jak jest wieś na forum i chcesz ją pows3mac to zacznij od siebie :D
bial
 
Posty: 344

Postprzez Pawlak » 29 kwi 2006, 15:47

:lol: dobre :roll:
Avatar użytkownika
Pawlak
 
Posty: 7303
od siebie

Postprzez Gość » 29 kwi 2006, 22:57

chujowe :roll:
Gość
 

Postprzez Azbest » 30 kwi 2006, 01:47

kurwa - ale chujowe to forum........
Azbest
 
Posty: 6682

Postprzez olcci » 30 kwi 2006, 02:46

omatko..ale pierdolicie :lol:
olcci
 
Posty: 1932
Obcy kosmici z innej planety z kosmosu z innego wymiaru X, złego.

Postprzez bejsowy_kolega » 30 kwi 2006, 13:48

olcci napisał(a):myślałam że mi sie dostanie.. :wink:



heheh nie boj sie,do ciebie nic nie mam a pozatym kazdy ma swoje zdanie(to chyba normlane ze mam prawo czasem sie z nim nie zgadzac :wink: )
bejsowy_kolega
 
Posty: 378
Łódz - Chojny

Postprzez olcci » 30 kwi 2006, 15:00

nie no raczej, ale niektórzy by tu chcieli ze mną od razu wojne prowadzić, także na przyszłość peace :wink:
olcci
 
Posty: 1932
Obcy kosmici z innej planety z kosmosu z innego wymiaru X, złego.

Postprzez bejsowy_kolega » 30 kwi 2006, 15:24

olcci napisał(a):nie no raczej, ale niektórzy by tu chcieli ze mną od razu wojne prowadzić, także na przyszłość peace :wink:



ja jestem peace czlowiek jesli ktos ze mna zyje w zgodzie! nie lubie sie klucic... :D

Obrazek
bejsowy_kolega
 
Posty: 378
Łódz - Chojny

Postprzez Azbest » 30 kwi 2006, 18:22

ładny kurwa czacik
Azbest
 
Posty: 6682

Postprzez kh » 30 kwi 2006, 18:32

hehehehheheheheh
:mrgreen: :



Desperaci- trolle, którzy przeszkadzają w forumowych dyskusjach poprzez zarzucanie wszystkich tematów postami pozornie wołającymi o pomoc, np. „zbieramy na operację umierającej dziewczynki, każda złotówka może pomóc, numer konta..”itp.

Katatonicy- z upodobaniem, niezależnie od aktualnego tematu rozmowy, wklejają ten
sam tekst (jeden z pionierów trollingu na forum Slashdot pisał niezmiennie: „Nasypałem sobie gorącej kaszy do spodni. Dziękuję.”)

Porywacze- wtrącają się w środku dyskusji i zmieniają ją, kierując całą rozmowę w zupełnie inną stronę niż przewiduje temat. Najczęściej robią to przez prowokowanie kilku użytkowników, o których wiedzą, że nie zostawią postów trolla bez odpowiedzi.

Sierotki- grzecznie i nieśmiało zadają absurdalne pytania lub po prostu zwierzają się ze swoich „dziwnych” przeżyć najczęściej kompletnie niezgodnych z wątkiem,

Schizofrenicy- to trolle, którzy przeważnie rejestrują się kilka razy, pod różnymi pseudonimami (nickami) i dyskutują sami ze sobą . Nierzadko jest to nieszkodliwe, jeżeli zakładają temat np. w Hyde parku zdarza się, że wprowadzają dzięki temu odrobinę humoru w życie innych użytkowników. Zdarza się jednak, że robią to po to, by stworzyć błędne wrażenie, ze ich punkt widzenia podziela większa grupa forumowiczów. W tym wypadku problem polega na tym, że jedyną osobą, która może sprawdzić czy pod dwoma czy więcej pseudonimami kryje się ten sam człowiek, jest administrator. Do momentu w którym administrator nie zweryfikuje danych, forum czy rozmowa może już zniechęcić innych użytkowników. Zdarzają się też odważni, którzy po prostu rozmawiają sami ze sobą, korzystając tylko ze swojego nicka

Podszywacze- to osoby, które używają pseudonimów stałych użytkowników przeważnie po to, by zniszczyć ich dobrą reputację. Dzieje się to zazwyczaj wtedy, kiedy wcześniejsza walka z osobą pod którą się podszywają, została przez nich przegrana. Jeżeli inni sami nie zorientują się, że rozmawiają z trollem a nie ze swoim forumowym znajomym, sprawdzić może to również tylko administrator.

"emocjonalne podloze destrukcyjnych wystapien w internecie nie zostalo do tej pory dokladnie zbadane. u zrodel niektorych zachowan moze lezec zwyczajne zle wychowanie polaczone z mlodym wiekiem i poczuciem bezkarnosci wynikajacym z anonimowosc, czasem zachowania te moga wynikac z powaznych zaburzen psychicznych."

klasyfikacje czas rozpoczac:>
kh
 
Posty: 306

Postprzez KaEVu » 03 maja 2006, 16:37

no ja w tym miejscu mam taką prośbę do was, otóż zbieramy pieniądze na operację umierającej dziewczynki, dosłownie każda złotówka moze pomóc, naprawdę!
Avatar użytkownika
KaEVu
 
Posty: 2598

Postprzez KaEVu » 03 maja 2006, 16:37

nie no koleś na taki szczytny cel to ja się złożę .

Gdzie słać kaskę?
Avatar użytkownika
KaEVu
 
Posty: 2598

Postprzez KaEVu » 03 maja 2006, 16:38

no ja też bym sie chętnie dołożył
Avatar użytkownika
KaEVu
 
Posty: 2598

Postprzez KaEVu » 03 maja 2006, 16:38

no i ja też gorszy nie będę!
Avatar użytkownika
KaEVu
 
Posty: 2598

Postprzez KaEVu » 03 maja 2006, 16:39

kh napisał(a): klasyfikacje czas rozpoczac:>


^^

jak byś to sklasyfikował?
Avatar użytkownika
KaEVu
 
Posty: 2598

Postprzez kh » 03 maja 2006, 16:47

"najlepszym sposobem na zwalczanie trolli jest ich ignorowanie" 8)

:D
kh
 
Posty: 306

Postprzez .p.o.s.u. » 03 maja 2006, 17:17

kh napisał(a):"najlepszym sposobem na zwalczanie trolli jest ich ignorowanie"



najlepszym sposobem ignorowania trolli jest ich zwalczanie :o :lol:
.p.o.s.u.
 
Posty: 579
Lake Geneva & Finland Station

Postprzez zolwik » 03 maja 2006, 18:05

"bylem jestem i bede"

a tu tylko bylem. :D :D :D :D :D :D :D :D
zolwik
 
Posty: 2221
!UWAGA! Ten użytkownik zamieszcza linki przeznaczone TYLKO I WYŁĄCZNIE dla osób pełnoletnich!!!

Poprzednia strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

cron