prodigy i allegro

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Postprzez freesssbee » 30 paź 2006, 15:56

kurwa to ja nawet ciuchow nie prasuje bo mi szkoda a on chcial plyte prasowac >>>>> ]:-> :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez eM » 31 paź 2006, 15:06

freesssbee napisał(a):kurwa to ja nawet ciuchow nie prasuje bo mi szkoda a on chcial plyte prasowac >>>>> ]:-> :wink:



"tylko prosze nie uzywac pary" :crazy:
eM
 
Posty: 610

Postprzez eM » 17 lis 2006, 14:20

up zeby goro nie usunal :wink:
eM
 
Posty: 610

Postprzez Roxxxxana » 09 gru 2006, 02:02

w sam raz aby bujnac mu blojta miedzy oczy :zygi2: ]:-> ]:-> ]:-> ]:->
Roxxxxana
 
Posty: 390

Postprzez realdoom » 13 gru 2006, 18:03

ja juz troche sprzedaje/kupuje na allegro i mialem dwie takie sprawy, sposób rozwiązania jak jestes oszukany:
-idziesz na policje ze wszystkimi dowodami jakie tylko masz i wpadna Ci na pomysł, jeśli chodzi o muzyke, soft itp, to dodatkowo dorzucasz ze oferował Ci w zamian piracki soft, mp3 itp <rotfl>, tylko przemyśl wszystko żebyś nie wpadł za "zmyślanie"
-dostajesz taki kwitek ze sprawa w toku, nawet jesli ktos Cie oszukał za 10zł.
-kontaktujesz sie z allegro, allegro ubezpiecza Cie o ile pamietam do 500zł, beda chcieli kwitek itd ze zgłosiłeś na policje, allegro sie wszystkim zajmie, po ok. 1-2tygodni ujrzysz kase którą straciłeś + jakiś tam dodatek [drobna rekompensata] i usuną tego negatywa co Ci wystawił.
-teraz Cie nic juz nie interesuje, allegro ma swoich ludzi, przedstawicieli, zajmą sie oszustem, oczywiscie nie ma mowy o umożeniu bo allegro narzuca sobie taka sumkę że hoho
-ew. możesz być wezwany na świadka [w Poznaniu ale koszt przejazdu na oszusta ;)] [ ja przynajmniej nie byłem ale mnie informowali że może zajść taka potrzeba]
realdoom
 
Posty: 4
Pruszcz Gdański

Postprzez AXEL* » 19 gru 2006, 02:05

ej ty pajacu od vinyli krzywych !!!:/
Nie pokazuj sie we Wrocławiu :D ...
AXEL*
 
Posty: 152
PLAYING HEADS

Postprzez mr.Q » 22 gru 2006, 23:24

AXEL* napisał(a):ej ty pajacu od vinyli krzywych !!!:/
Nie pokazuj sie we Wrocławiu :D ...


:o to on ? :lol: :lol: :lol:

Obrazek

LOL

btw ja ostatnio wyprasowałem placka :P

(wisi na ścianie)
mr.Q
 
Posty: 2958
NL

Postprzez mr.Q » 22 gru 2006, 23:32

pewnie vinyle nie na słońcu sie pogniotły tylko je chciał w cd roma zapakować :lol:
mr.Q
 
Posty: 2958
NL

Postprzez siupski » 23 gru 2006, 15:44

ładny bukiet
siupski
 
Posty: 155

Poprzednia strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości

cron