Czy Dubstep zabił Drum'n'bass

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Czy dubstep zabił dnb?

Tak
12
26%
Nie
34
74%
 
Liczba głosów : 46

Czy Dubstep zabił Drum'n'bass

Postprzez hejter » 21 wrz 2011, 09:41

Tak/Nie
hejter
 
Posty: 3270
z vinyla

Postprzez Ripcord » 21 wrz 2011, 09:44

chujstep
Ripcord
 
Posty: 3824

Postprzez BrK » 21 wrz 2011, 09:48

to pedalski i dyskotekowy dragonbejs zabił prawdziwy dnb, nie zesrajcie sie z tym hejtowaniem dabstepow :lol:
Avatar użytkownika
BrK
 
Posty: 7818
PCP

Postprzez RVerbal » 21 wrz 2011, 09:48

haha, temat tak samo głupi jakby był mój ! :dnb:

do rzeczy jednak - drum'n'bass ciągle żyje i ma się, jak sądzę, nieźle, na scenie brytyjskiej dnb i dubstep chyba nieźle razem współgrają w mainstreamie, prawda? dnb przydałby się mocny spadek popularności i powrót do undergroundu, żeby masterom dramenbejsu uciekły z głowy głupie pomysły, typu granie z tiesto, chociaż wiadomo, że to co było kiedyś już nie powróci.
a pytanie takie trochę z dupy - czemu dubstep miałby zabić dnb albo odwrotnie?
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
RVerbal
 
Posty: 3261
banned

Postprzez gibuś » 21 wrz 2011, 09:56

CHUJ Z DPPSTEPEM GOWNO STRASZNE :dnb:
gibuś
banned
 
Posty: 1218
alkoholuszki

Postprzez Ripcord » 21 wrz 2011, 10:00

gliczop zabija szare komórki
Ripcord
 
Posty: 3824

Postprzez marvelon » 21 wrz 2011, 10:12

W medycynie wysięk (łac. exsudatum) jest to płyn powstający w przebiegu zapaleń. Przez ściany naczyń krwionośnych przenikają płynne składniki osocza i gromadzą się w tkankach i jamach ciała; wysięk może mieć charakter surowiczy, włóknikowy, ropny lub mieszany. Typowo surowiczy płyn wysiękowy jest mętny, zawiera granulocyty, limfocyty, włóknik oraz komórki wyściółki jam ciała. Zawiera około 4% białek składem odpowiadających białkom surowicy krwi. Gęstość płynu wysiękowego waha się między 1,018 a 1,025.

Płyn taki powstaje w wyniku zapalenia, na skutek zwiększenia przepuszczalności naczyń włosowatych i wymaga odróżnienia od przesięku, który może powstawać z innych przyczyn, a daje podobne objawy kliniczne.

Płyny wysiękowe wchodzą w skład trzeciej przestrzeni płynowej
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Postprzez prod_one » 21 wrz 2011, 10:52

Nie. Dupstep strupstep! o.
prod_one
 
Posty: 62

Postprzez FM » 21 wrz 2011, 11:36

dubstep chuj.
Avatar użytkownika
FM
 
Posty: 445
Łódź

Postprzez Basebox » 21 wrz 2011, 11:52

BrK napisał(a):nie zesrajcie sie z tym hejtowaniem dubstepow :lol:


:!:
jeszcze trochę a pewnego dnia dowiem się że to Loefah odpowiada za Smoleńsk.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez zgonia. » 21 wrz 2011, 11:57

kolejny nudny jak dabstep temat
zgonia.
 
Posty: 1007
omierz plastikowy

Postprzez Henry Swanson » 21 wrz 2011, 12:08

Obrazek
крокодил
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Henry Swanson
 
Posty: 1320
Expo-Łódź Sp. z o.o.

Postprzez junkie » 21 wrz 2011, 12:40

marvelon napisał(a):W medycynie wysięk (łac. exsudatum) jest to płyn powstający w przebiegu zapaleń. Przez ściany naczyń krwionośnych przenikają płynne składniki osocza i gromadzą się w tkankach i jamach ciała; wysięk może mieć charakter surowiczy, włóknikowy, ropny lub mieszany. Typowo surowiczy płyn wysiękowy jest mętny, zawiera granulocyty, limfocyty, włóknik oraz komórki wyściółki jam ciała. Zawiera około 4% białek składem odpowiadających białkom surowicy krwi. Gęstość płynu wysiękowego waha się między 1,018 a 1,025.

Płyn taki powstaje w wyniku zapalenia, na skutek zwiększenia przepuszczalności naczyń włosowatych i wymaga odróżnienia od przesięku, który może powstawać z innych przyczyn, a daje podobne objawy kliniczne.

Płyny wysiękowe wchodzą w skład trzeciej przestrzeni płynowej


Mistrzu ciętej riposty - czekam na kolejne posty :dnb: :dnb:
junkie
 
Posty: 646

Postprzez UMBA » 21 wrz 2011, 12:47

marvelon napisał(a):W medycynie wysięk (łac. exsudatum) jest to płyn powstający w przebiegu zapaleń. Przez ściany naczyń krwionośnych przenikają płynne składniki osocza i gromadzą się w tkankach i jamach ciała; wysięk może mieć charakter surowiczy, włóknikowy, ropny lub mieszany. Typowo surowiczy płyn wysiękowy jest mętny, zawiera granulocyty, limfocyty, włóknik oraz komórki wyściółki jam ciała. Zawiera około 4% białek składem odpowiadających białkom surowicy krwi. Gęstość płynu wysiękowego waha się między 1,018 a 1,025.

Płyn taki powstaje w wyniku zapalenia, na skutek zwiększenia przepuszczalności naczyń włosowatych i wymaga odróżnienia od przesięku, który może powstawać z innych przyczyn, a daje podobne objawy kliniczne.

Płyny wysiękowe wchodzą w skład trzeciej przestrzeni płynowej


uczylem sie takich definicji na diagnostyke w tej sesji
UMBA
 
Posty: 3772
z tond i z tamtond


Postprzez Krusty » 21 wrz 2011, 17:18

BrK napisał(a):to pedalski i dyskotekowy dragonbejs zabił prawdziwy dnb, nie zesrajcie sie z tym hejtowaniem dabstepow :lol:


I to jest prawda!!! Pedalskie kawałki i bezmózgie napierdalanki DnB , zniszczyły cały klimat. To nie Dubstep jest chujowy tylko Drum and Bass (z przykrością to stwierdzam :( )

A co do hejtowania Dubstep-u , jest to najprostsza wymówka bo dobrze sobie zdajecie sprawę ze teraz gówno wychodzi a nie DnB
takie jest moje zdanie :)
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Krusty
 
Posty: 121
P-ce

Postprzez RVerbal » 21 wrz 2011, 17:24

Krusty napisał(a):
BrK napisał(a):to pedalski i dyskotekowy dragonbejs zabił prawdziwy dnb, nie zesrajcie sie z tym hejtowaniem dabstepow :lol:


I to jest prawda!!! Pedalskie kawałki i bezmózgie napierdalanki DnB , zniszczyły cały klimat. To nie Dubstep jest chujowy tylko Drum and Bass (z przykrością to stwierdzam :( )

A co do hejtowania Dubstep-u , jest to najprostsza wymówka bo dobrze sobie zdajecie sprawę ze teraz gówno wychodzi a nie DnB

pod pierwszą częścią posta się podpisuję.

ale czy dubstep w obecnej formie nie jest tak samo (albo i bardziej) chujowy jak obecnie popularny dnb? poza tym mnóstwo jest dobrego drum'n'bassu w 2011 r. tylko trzeba sięgać dalej niż do Hospital Records i UKF DNB, bo faktycznie ograniczenie się do mainstreamu powoduje smutne skutki uboczne u słuchacza (wymioty, biegunka, takie tam).
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
RVerbal
 
Posty: 3261
banned

Postprzez Krusty » 21 wrz 2011, 17:27

Zgadzam się z tobą ale jest tego mało, a sięgając nie aż tak daleko pamięcią, było na prawdę dużo do wyboru i to konkretów. Faktem też jest że wychodzi na pęczki Dubstep-u syfiastego i zasranego.
Avatar użytkownika
Krusty
 
Posty: 121
P-ce

Postprzez RVerbal » 21 wrz 2011, 17:35

no nie gadaj? mam wymieniać? ok.
marcus intalex "21" lp, amit "9 times" lp, dom & roland "the big bang" (prawdopodobnie), getz & nuage "anywhere here", "fabriclive 58" goldiego, bop "the amazing adventures of one curious pixel". to chyba całkiem sporo zważając na to, że są to tylko same albumy, pod koniec września, podane przez słuchacza, który generalnie nie jest pierwszy w chwytaniu nowości, w dodatku dość ograniczony gatunkowo.
mógłbym jeszcze wymienić sporo EPek i pojedynczych tytułów (np. Seba - Vanity, Nphonix - Third Eye).
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
RVerbal
 
Posty: 3261
banned

Postprzez Basebox » 21 wrz 2011, 17:38

teraz bedą debatowac gdzie ile syfu wychodzi.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez metrik » 21 wrz 2011, 17:59

gliczhop zabil hiphop :( :delta:
Avatar użytkownika
metrik
 
Posty: 5092

Postprzez Krusty » 21 wrz 2011, 18:23

RVerbal napisał(a):no nie gadaj? mam wymieniać? ok.
marcus intalex "21" lp, amit "9 times" lp, dom & roland "the big bang" (prawdopodobnie), getz & nuage "anywhere here", "fabriclive 58" goldiego, bop "the amazing adventures of one curious pixel". to chyba całkiem sporo zważając na to, że są to tylko same albumy, pod koniec września, podane przez słuchacza, który generalnie nie jest pierwszy w chwytaniu nowości, w dodatku dość ograniczony gatunkowo.
mógłbym jeszcze wymienić sporo EPek i pojedynczych tytułów (np. Seba - Vanity, Nphonix - Third Eye).


No jest troche ciekawych pozycji :) BTK , Alix Perez, Nymfo, N Phect, Icicle, Optiv itd....
Avatar użytkownika
Krusty
 
Posty: 121
P-ce

Postprzez RVerbal » 21 wrz 2011, 19:13

pozwolę sobie skopiować post Alegrii z Facebooka:
DNB nie idzie w złą stronę. DNB jest zdrowe jak nigdy dotąd. Fani Good Lookingu mają całą masę jazzowo-funkowo-soulowo inspirowanych rzeczy, fani czasów Virusów itp mają powrót tego smaku w postaci chociażby Ulterior Motive czy nowej twórczości Inka, fani mrocznego nakurwiania też coś tam mają dla siebie, no i wreszcie fani przyszłościowego oszczędnego w środkach (ale nie w emocjach) DNB mają Loxy'ego, ruch Autonomic i całą masę artystów z tej, nazwijmy to, nowej szkoły.

Teraz bardziej niż kiedykolwiek jestem zdania, że DNB ma to do siebie, że każdy znajdzie w nim jakiś utwór, który go w jakiś sposób poruszy - i TO jest naprawdę pasjonujące ♥
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
RVerbal
 
Posty: 3261
banned

Postprzez Proxy » 21 wrz 2011, 20:25

Szczepan nie zabijaj. Mam nadzieje ze to prowakacja tylko
Proxy
 
Posty: 188

Postprzez Suptal » 21 wrz 2011, 20:45

Nie ma techstepu kurwa :hariz:

Btw. gdzie jest blueprint?
:gimp:
Avatar użytkownika
Suptal
 
Posty: 6661
Leszno

Postprzez Nitrogen Tri Hydride » 21 wrz 2011, 20:58

1) zamiast dnb wychodzi gowno. dla mnie przelom wiekow byl osobistym arcydzielem jezeli chodzi o dnb
2) fakt wiecej bib dubstepowych a ze knajpa na knajpie nie stoi ani nie wyrasta jak grzyb na niemytym kutasie to dubstepowcy maja prym robienia imprez zwalszcza ze wiecej osob na takowe przychodzi i knajpa ma wiekszy utarg. w prowadzeniu knajpy chodzi wszak o trzepanie kasy. kto sie nie zgodzi niech spierdala bo jest pedal i szkoda mi czasu na takowego.
3) jest tez swoista moda na dubstep. coz. polacy to jebane wiejske kurewskie xeroboje. przykladem moze byc lans na kolorwe elo gumiaki. (ciekawe jakby byla w uk moda na skaryfikacje w postaci wydrapanego chuja na czole ile branow by sie skusilo). wiec na poczatku zaczeli wszyscy dla lansu sluchac dubstepow. tak jak kiedys brejkorow. i nie pierdolta mi tu ze takich nie spotkaliscie pojebow. ja slucham tego na co mam ochote a ze w genach po rodzicach mam muzyke i krytyczne podejscie do cudzych gustow i zawsze po tym katem mam racje w mojej skromnej opinii to moj problem.
dubstepy mi sie podobaja niektore. zwlaszcza jak PZG gra. na takie lubie przychodzic. jednak na dnb tez bym przyszedl nieraz i nawet nie musialbym stac na didzejce, bo chociaz nie chce mi sie imprezowac to raz na miesiac mam takiego criticala ze musze isc sie najebac, poskakac, wyzyc. zreszta, lepiej ze sa dubstepy. co byscie woleli na calonocnej bibie? ambienty? clicki? get a life... :lol:

zaznaczylem ze dubstep wydymal w dupe bez mydla drumy. chociaz na 69 dnb startuje ;]
Nitrogen Tri Hydride
 
Posty: 2372
Absurd Squad Kraków

Postprzez fat » 21 wrz 2011, 21:15

i tu itu kału na potege jak przekopie sie przez to gowno to potem juz tylko diamenty :lol:
04.04 Tiefklang @Saarbrucken (DE)
12.04 Beatjunkies @Szczecin (RREGULA)
27.06 TBA
Avatar użytkownika
fat
 
Posty: 3444
DARK:CITY/Bruxelles

Postprzez metrik » 21 wrz 2011, 21:24

w uk nie ma mody na gumiaki :lol: :lol:

tu sie je kupuje po to zeby na festiwale zalane blotem jezdzic :azbest:

pozdro nitro.
Avatar użytkownika
metrik
 
Posty: 5092

Postprzez hejter » 21 wrz 2011, 21:38

pierdolnałem 2 żubry ciemnozlote i sie odwzaylem napisac na tym forum.

nie wiem czy dobrze wyraziłem moje mysli zakladajac ten temat.

chyba bardziej chodzilo mi o to, ze zołnierze dnb to juz dawno weterani, wiec nie ma ani komu robic ani komu chodzić.

za to dubstep jest fajny i wszyscy go robia i chodza, bo mlodzi i piekni. no i skins w tv leci. (btw. pierwowzorem tego byli chyba KIDS 15 lat temu?)

a tylko niektórzy żołnierze dnb chodza na dubstep bo wiekszosc i tak ma juz dzieci i ma inne priorytety.


takie takie, a ogolnie do dyskoteki chlopaki, takie takie
hejter
 
Posty: 3270
z vinyla

Postprzez Nitrogen Tri Hydride » 21 wrz 2011, 21:54

metrik napisał(a):w uk nie ma mody na gumiaki :lol: :lol:

tu sie je kupuje po to zeby na festiwale zalane blotem jezdzic :azbest:

pozdro nitro.


o Tobie myslalem piszac ten post. kurwa pozniej widzialem takich debili co przy +30 w cieniu chodzili na impreze. baby glowie chociaz jeden ananas tez sie trafil. zreszta ja tam na pelnej kurwie poszedlbym w relaxach :lol:
Nitrogen Tri Hydride
 
Posty: 2372
Absurd Squad Kraków

Następna strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości

cron