Filmy.

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Re: Filmy.

Postprzez Johnny! » 28 paź 2012, 23:01

nie wiem co stoi na przeszkodzie żeby film miał 2.5h ;) ja czulem spory niedosyt, szczególnie ze mam w glowie bardzo fajny artykuł na ich temat z Dużego Formatu z Gazety Wyborczej, zamieszczony chyba gdzies tak rok po śmierci Magika, który przedstawił rzeczy których brakuje we filmie

btw - czemu Gigant Records zmienili na Kolos? :lol:
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: Filmy.

Postprzez oskarewicz » 31 paź 2012, 06:03

Nowy film twórcy Fantastic Mr Fox'a, animacji, która kurewsko mnie zauroczyła, piękna rzecz.
Film bardzo przyjemny i klimatyczny,
wizualnie bajka,
do tego fajna muzyka.

Polecam :)


Obrazek

http://www.imdb.com/title/tt1748122/
Avatar użytkownika
oskarewicz
 
Posty: 1139
wro

Re: Filmy.

Postprzez kempa8 » 31 paź 2012, 17:57

wybawca

http://www.filmweb.pl/film/Wybawca-1998-9368

jeden z najlepszych filmow jakie w tym roku widzialem.


jestem miłością

http://www.filmweb.pl/film/Jestem+mi%C5 ... 009-486005

klasa. ale raczej tylko dla koneserow ; ]
kempa8
 
Posty: 3193
chlew

Re: Filmy.

Postprzez Suptal » 01 lis 2012, 14:05

Przede wszystkim zupełnie nie kumam jak można oglądać takie ścierwo jak jestes bogiem. Przecież to komercyjne, przekłamane, chujowo zagrane gówno dla gimnazjalistów. Już sama tematyka i trailer jest do wyrzygania, a gdzie reszta LOL. Jestem hajterem 8)

Krzysztof Kozak o "Jesteś Bogiem"



+



Idźcie kupcie se bluze bottle :yabol:

hirszu napisał(a):Parę dni temu po raz pierwszy obejrzałem Podejrzanych. Powiem tak, żadne zakończenie filmu nigdy nie wbiło mnie w fotel tak jak to.
:dnb: :dnb: :dnb: :o
I myślę, że nie muszę nic innego pisać, bo zazwyczaj wszyscy już znają daną pozycję poza mną. A ten film na pewno można nazwać klasykiem ;)
Podejrzani wypas. Pani Lynch wyskoczyła teraz z nową dość chorą produkcją, a mianowicie Chained!

Trailer:




oskarewicz napisał(a):Nowy film twórcy Fantastic Mr Fox'a, animacji, która kurewsko mnie zauroczyła, piękna rzecz.
Film bardzo przyjemny i klimatyczny,
wizualnie bajka,
do tego fajna muzyka.

Polecam :)


Obrazek

http://www.imdb.com/title/tt1748122/


Wszedłem tutaj specjalnie żeby wrzucić info o Moonrise Kingodom! Wypas film! :) :dnb: :jazda:
:gimp:
Avatar użytkownika
Suptal
 
Posty: 6661
Leszno

Re: Filmy.

Postprzez Johnny! » 01 lis 2012, 15:40

Suptal napisał(a):Przede wszystkim zupełnie nie kumam jak można oglądać takie ścierwo jak jestes bogiem.

wiesz, nie mam w zwyczaju wypowiadac sie nt filmow ktorych nie widzialem, moze wlasnie tak mozna ogladac.

zeby nie było - nie bronie filmu, bo tez uwazam ze najfajniejsze w nim było to że starych dobrych beatów można było na kinowym nagłośnieniu posłuchać. no ale cóż - hajs się zgadza ostatecznie
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: Filmy.

Postprzez Suptal » 01 lis 2012, 17:09

Ja też nie mam w zwyczaju, ale hejt upoważnia mnie do zrobienia wyjątku :dnb:
:gimp:
Avatar użytkownika
Suptal
 
Posty: 6661
Leszno

Re: Filmy.

Postprzez przester » 01 lis 2012, 19:40

Potwierdzam. Moonrise Kingodom na prawdę uroczy film.
Avatar użytkownika
przester
 
Posty: 750

Re: Filmy.

Postprzez westban » 01 lis 2012, 23:30

Obrazek

Polecam zajebisty film akcji :D
Avatar użytkownika
westban
 
Posty: 130
PPL


Re: Filmy.

Postprzez Suptal » 03 lis 2012, 17:38

Filmy ze Stathamem :wulkan: :dnb:
:gimp:
Avatar użytkownika
Suptal
 
Posty: 6661
Leszno

Re: Filmy.

Postprzez Johnny! » 03 lis 2012, 17:44

nie samymi ambitnymi produkcjami, z ujęciami przez 3 minuty ukazującymi krzesło, żyje człowiek.
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: Filmy.

Postprzez kzk » 04 lis 2012, 18:08

kabanowster napisał(a):
franek napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=uk2DeTet98o

Waking Life

reż. R. Linklatter

film przeszedl bez echa. Czesc ludzi narzeka, ze nadmuchany i przefilozofowany. Chuja tam. To jest kurwa dzielo sztuki


jeden z najlepszych filmów jakie obejrzałem
polecam odpalić sobie w godzinach nocnych (1-2:00), pamiętam leciało raz właśnie na tvp i dobry odjazd to był


potwierdzam, genialny film!
kzk
 
Posty: 1561

Re: Filmy.

Postprzez Strzaua » 05 lis 2012, 21:51

Rokkyu napisał(a):
Tehnik napisał(a):Prometeusz - nie będę powtarzał po innych - po prostu :wulkan:


Obrazek

Nasłuchałem się negatywnych opinii i zwlekałem z zaliczeniem tego filmu, aż w końcu "wypożyczyłem sobie blureja" i dziś w nocy obejrzałem. Owszem - film zawiera niedorzeczności i głupie momenty (jak koniec z Jankiem ochoczo rozwalającym statek), ale podobał mi się wątek z Inżynierami i genezą powstania ludzi oraz Alienów (jedynie nie wiadomo czym były mackowate stwory przed Alienami, eksperymentem Inżynierów? Muszę się zagłębić w dyskusje na forach). Wykonanie A/V mistrzowskie. Nie pasowało mi tylko puszczanie "epickiej" muzyki w momentach z dupy (jakaś sucha gadka w sypialni, lol).


:scri:

koniec z jankiem tez mnie zaskoczyl, do samego konca myslalem, ze go zestrzela czy cos a oni po prostu w niego wbili jak chuj w dupe lol ale i tak sie jaram, piszczalem jak nastolatka jak zobaczylem inzyniera siadajacego za sterami tej wielkiej armaty czy co to tam bylo i wygladal dokladnie tak jak na statku w pierwszej czesci aliena. ja sie tym filmem jaram duzo bardziej niz dwiema ostatnimi czeciami kwadrylogii i z niecierpliwoscia czekam na sequele prequela.
Avatar użytkownika
Strzaua
 
Posty: 571

Re: Filmy.

Postprzez Johnny! » 05 lis 2012, 22:19

pewnie jakby nie nazwali filmu Promoeteusz i troche przyhamowali z tymi epickimi zapowiedziami, opinie byłyby dużo bardziej wyważone.
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: Filmy.

Postprzez kaka » 06 lis 2012, 12:02

kzk napisał(a):
kabanowster napisał(a):
franek napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=uk2DeTet98o

Waking Life

reż. R. Linklatter

film przeszedl bez echa. Czesc ludzi narzeka, ze nadmuchany i przefilozofowany. Chuja tam. To jest kurwa dzielo sztuki


jeden z najlepszych filmów jakie obejrzałem
polecam odpalić sobie w godzinach nocnych (1-2:00), pamiętam leciało raz właśnie na tvp i dobry odjazd to był


potwierdzam, genialny film!



wlasnie mi kolezanka polecila, a jej nasz guru pan magik. fajnie:)
człowiekkasza
Avatar użytkownika
kaka
 
Posty: 1829
WZA

Re: Filmy.

Postprzez Suptal » 12 lis 2012, 21:21

:gimp:
Avatar użytkownika
Suptal
 
Posty: 6661
Leszno

Re: Filmy.

Postprzez Henry Swanson » 13 lis 2012, 08:49

Wg tak sKadrowanego oświadczenia można domniemywać, że Piotr Ł. to również postać fikcyjna... :lol:
:dnb:
крокодил
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Henry Swanson
 
Posty: 1320
Expo-Łódź Sp. z o.o.

Re: Filmy.

Postprzez pablo » 17 lis 2012, 15:42

Total Recall (2012)

Obrazek


Remake oryginalnego filmu z 1990 z Arnoldem Schwarzenegerem na podstawie powiesci Philip K Dicka.
Naczytalem sie negatywnych opinii, na czele z tym, ze ten remake to profanacja oryginalu, itp.
No ale mimo to zabralem sie do obejrzenia i musze powiedziec, ze dalem sie wciagnac w ta historie jeszcze raz, akcja jest naprawde na bardzo duzych obrotach dawno takiego szybkiego filmu nie widzialem..
Gra aktorska moze nieraz pozostawia nieco do zyczenia, ale efekty specjalne, lokalizacje i cala warstwa sci-fi (gadzety, samochody, architektura, roboty) bardzo mi sie podobala. Warto obejrzec w jakiejs przyzwoitej jakosci (bluray)

Dla serialowcow - postac bossa Cohaagena w filmie gra Bryan Lee Cranston znany jako Walter White z Breaking Bad :dnb:
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
pablo
 
Posty: 2391
sydney

Re: Filmy.

Postprzez Johnny! » 17 lis 2012, 23:54

no film przyzwoity choc jakos super wciągający nie jest, technicznie rzeczywiście fajnie zrobiony. kojarzy ktoś tę pierwszą melodię którą on odgrywa na forteklapie? to nie to samo co w "Nic Śmiesznego" leci w tle jak Adaś kręci sceny z penisą? :)
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: Filmy.

Postprzez oskarewicz » 18 lis 2012, 03:19

Obrazek

całkiem przyzwoity, smiało mozna obejżeć.
Avatar użytkownika
oskarewicz
 
Posty: 1139
wro

Re: Filmy.

Postprzez Johnny! » 19 lis 2012, 00:31

Bua napisał(a):z nowszych komedii to tylko TED mnie rostatnio rozbawił - entuzjaści Family Guy'a poczuja się jak w domu (nie tylko dlatego, że Ted ma głos Petera Griffina (a w zasadzie Setha Macfarlane'a). Polecam

Obrazek

Pisałem że pewnie na trailerach najlepsze sceny, ale nie - właśnie skończyłem oglądać i pomijając przydługawą końcówkę, to jest całkiem dobra komedia :)
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: Filmy.

Postprzez freqnasty » 19 lis 2012, 22:11

oskarewicz napisał(a):Obrazek

całkiem przyzwoity, smiało mozna obejżeć.


osobiscie odradzam kazdemu kto nie jest fanem hardy'ego [jedyny naprawde mocny punkt tego filmu]. labeouf aktor jednego triku, imo najbardziej przeplacana morda mlodego pokolenia, pearce nie mogl sie zdecydowac co chce zagrac. dobra historia, dobra produkcja, niezla obsada, chujowa egzekucja
freqnasty
 
Posty: 266
haters inc.

Re: Filmy.

Postprzez freqnasty » 21 lis 2012, 10:14

Obrazek
koncowka deko zjebana, poza tym imo jeden z lepszych filmow o policajach ostatnich lat
freqnasty
 
Posty: 266
haters inc.

Re: Filmy.

Postprzez pablo » 21 lis 2012, 17:38

Nowy Batman

Obrazek

Obrazek

Obejrzalem bez wiekszych jakichs oczekiwan, niescislosci w fabule jedna na drugiej, raczej mozna sobie podarowac..
Wiezienie w dziurze, z ktorej nikt sie nie moze wydostac a wiezniowie wygladaja jak paczki w ciescie :lol:
I ogolnie wszyscy trzymaja strone Bane'a, ktory ma zlikwidowac miasto = zlikwidowac ich samych :crazy:
Ostatnio edytowano 24 lis 2012, 17:26 przez pablo, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
pablo
 
Posty: 2391
sydney

Re: Filmy.

Postprzez Johnny! » 21 lis 2012, 18:43

jeszcze nie zauwazyliscie ze zdjecia z imdb nie banglaja?

a co do Batmana - chcialbym zeby wszystkie ekranizacje komiksow mialy tyle niescislosci. tak sie czasem zastanawiam czy niektorzy chodza do kina nie po to zeby przyjemnie spedzic czas, tylko taki syndrom egzaminatora na prawo jazdy - wypatrują błędów i niedociągnięć.
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: Filmy.

Postprzez skeez » 21 lis 2012, 18:50

pablo napisał(a):Total Recall (2012)

Obrazek


Remake oryginalnego filmu z 1990 z Arnoldem Schwarzenegerem na podstawie powiesci Philip K Dicka.
Naczytalem sie negatywnych opinii, na czele z tym, ze ten remake to profanacja oryginalu, itp.
No ale mimo to zabralem sie do obejrzenia i musze powiedziec, ze dalem sie wciagnac w ta historie jeszcze raz, akcja jest naprawde na bardzo duzych obrotach dawno takiego szybkiego filmu nie widzialem..
Gra aktorska moze nieraz pozostawia nieco do zyczenia, ale efekty specjalne, lokalizacje i cala warstwa sci-fi (gadzety, samochody, architektura, roboty) bardzo mi sie podobala. Warto obejrzec w jakiejs przyzwoitej jakosci (bluray)

Dla serialowcow - postac bossa Cohaagena w filmie gra Bryan Lee Cranston znany jako Walter White z Breaking Bad :dnb:


Gratuluje, ja znając na pamięć pierwowzór co i rusz się wkurwiałem, że jest tyle rzeczy dziwnie pozmienianych :-). Na szczeście rekompensatą za to były efekty.
Avatar użytkownika
skeez
 
Posty: 5984
Z ŁODZI

Re: Filmy.

Postprzez plone » 22 lis 2012, 13:19

freqnasty napisał(a):
oskarewicz napisał(a):Obrazek

całkiem przyzwoity, smiało mozna obejżeć.


osobiscie odradzam kazdemu kto nie jest fanem hardy'ego [jedyny naprawde mocny punkt tego filmu]. labeouf aktor jednego triku, imo najbardziej przeplacana morda mlodego pokolenia, pearce nie mogl sie zdecydowac co chce zagrac. dobra historia, dobra produkcja, niezla obsada, chujowa egzekucja

straszna zamula, ogolnie historia bardziej na epizod w filmie dokumentalnym niz na pelnometrazowke.

Obrazek
oryginalny i bardzo klimatyczny film, jezeli lubicie ponure dramaty psycholigiczne nie bedziecie zawiedzeni
Avatar użytkownika
plone
 
Posty: 2

Re: Filmy.

Postprzez oskarewicz » 23 lis 2012, 04:18

Tehnik napisał(a):
Bua napisał(a):z nowszych komedii to tylko TED mnie rostatnio rozbawił - entuzjaści Family Guy'a poczuja się jak w domu (nie tylko dlatego, że Ted ma głos Petera Griffina (a w zasadzie Setha Macfarlane'a). Polecam

Obrazek

Pisałem że pewnie na trailerach najlepsze sceny, ale nie - właśnie skończyłem oglądać i pomijając przydługawą końcówkę, to jest całkiem dobra komedia :)


ja sie nastawiłem, ze do kina, to odjebie kiszke jakas familina, a wyszło anprawde fajnie :)
Avatar użytkownika
oskarewicz
 
Posty: 1139
wro

Re: Filmy.

Postprzez pablo » 24 lis 2012, 16:58

Looper (2012)

Obrazek


cos dla fanow podrozy w czasie, calkiem przyzwoite sci-fi
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
pablo
 
Posty: 2391
sydney

Re: Filmy.

Postprzez pablo » 24 lis 2012, 17:24

cale miasto kamikaze :lol: faktycznie nie ma sie co czepiac szczegolow bo to kino rozrywkowe, ale Dark Knight z Jokerem z 2008 roku byl imo znacznie ciekawszy..
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
pablo
 
Posty: 2391
sydney

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron