Filmy.

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Postprzez Nitrogen Tri Hydride » 12 lut 2012, 16:42

hariz napisał(a):
oskarewicz napisał(a):Superbad

Obrazek

+

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Najsłabsi aktorzy młodego pokolenia.

No, Hill dał radę w Moneyball


shia dobry. eagle eye np. seth rogen tez. jebac zielonego szerszenia. zack i miri albo to o jaraniu gandzi z jamesem franco sobie obejrzyjta. no wlasnie sprawdzilem. Pineapple Express aka Boski Chillout. chuj nie mow hop dopoki...
Nitrogen Tri Hydride
 
Posty: 2372
Absurd Squad Kraków

Postprzez Nitrogen Tri Hydride » 12 lut 2012, 16:58

Tehnik napisał(a):zgadzam sięz Harizem jak rzadko kiedy w tym temacie. z tych ciut starszych - Adam Sandler imo reprezentuje podobnie beznadziejny poziom, wszyscy oni graja w najdurniejszych, najinfantylniejszych filmach.


cala trylogia z benem stillerem o fockerach rzadzi. reszta mnie wkurwia u stillera. stiller tez chujowy jakis jak sandler sie zrobil. a owena wilsona bym ubil. nie wiem czemu ale mnie jakos wkurwia.

podobno bareja byl ostro krytykowany przez krytkow filmowych swego czasu ale to widz decyduje co mu siedzi a co nie i zostal legenda facet. nawet w krakowie jest rondo barei (niedaleko izby wytrzezwien ;]) ale nie wiem czy o tego staszka chodzi :P
Nitrogen Tri Hydride
 
Posty: 2372
Absurd Squad Kraków

Postprzez fob » 13 lut 2012, 12:23

The Iron Lady

Obrazek
imdb | trailer

Podobał się.
Potrzeba teraz takich filmów.

Meryl przekonkret.
Imho nie ma sobie równych wśród pań.
Zdecydowanie zasługuje na nagrody wszelakie.
O wiele bardziej niż Clooney w "Spadkobiercach"...

:dzi:
Tu byłby link do obrazka, który ma więcej niż 60px height.
Niestety nie ma go, ponieważ nie można mieć więcej niż 60px height.
Avatar użytkownika
fob
 
Posty: 1412
przybył ze wschodu... aby zasiać najpierw niepokój, a potem podziw...

Postprzez kzk » 15 lut 2012, 04:21

wiem ze bylokurwa ale przypominam bo film naprawde warty uwagi

Rezerwat

Obrazek
kzk
 
Posty: 1561

Postprzez Johnny! » 15 lut 2012, 09:50

bardzo fajny film, i Sonia też bardzo fajna :)
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez Pere » 17 lut 2012, 02:15

Obrazek
Inside Man

Bardzo dobry film o napadzie na bank. Spike Lee wyrezyserowal :dnb:
Pere
 
Posty: 1258
71

Postprzez Nitrogen Tri Hydride » 17 lut 2012, 03:05

Tehnik napisał(a):bardzo fajny film, i Sonia też bardzo fajna :)


a zawsze mi sie wydaje taka zdziro-krowa. albo chujowe role ogladalem.
Nitrogen Tri Hydride
 
Posty: 2372
Absurd Squad Kraków

Postprzez Suptal » 17 lut 2012, 13:11

Czerkałem cierpliwie, aż przedwczoraj w końcu pokazał się w bdripie

Immortals [2011]

Obrazek

Epicki do szpiku kości. Odważę się napisać, że lepszy od 300 choć pewnie nikt się ze mną nie zgodzi. Najśmieszniejsze, że na filmwebie wszyscy narzekają, że kupa, że sraka, że nuda. Zdrowo pojebani ludzie. Ode mnie same plusy. Przede wszystkim zniewalający obraz. Wspaniała scenografia. Genialny kontrast pomiędzy surowością, a niebywałym przepychem. Charakteryzacja na najwyższym poziomie. Wszystko wygląda wyjątkowo i oryginalnie. Oglądając nie wiedziałem na czym skupić wzrok. Ciekawe postacie, zwłaszcza nowa twarz - aktor grający głowną postać - Tezeusza, od razu widać, że facet z jajami. Dodatkowo Rourke z zajebistą rolą, zagrał bardzo ciężko i wiarygodnie. Klimat utrzymany w zimnej, surowej stylistyce. Zło jest bardzo autentyczne i przerażające. Minusy? Fabuła pozostawia pewny niedosyt, ale wybaczam, nie czepiam się. Bardzo dobre kino.

:8:
:gimp:
Avatar użytkownika
Suptal
 
Posty: 6661
Leszno

Postprzez yenne » 22 lut 2012, 09:20

oskarewicz napisał(a):włąsnie z kina wróciłem
Obrazek
http://www.filmweb.pl/film/R%C3%B3%C5%BCa-2011-564694

bardzo dobry film.
na prawde, bardzo fajny,
i mocny.
prawdziwy kurwa w sumie, dlatego mocny, bo prawdziwy, takie jest zycie.

jacy ludzi są głupi, okrutni, jakimi są ksenofobami, sprzedawczykami, to w pale sie nie mieści.


nie ma sie do czego chyba za bardzo przyczepić.




Smarzowski jest najlepszą rzeczą jaka przydarzyła się polskiemu kinu po 1989. Film jest fantastyczny.

Na pewno warto oglądać go w jakimś kinie z dobrym obrazem i dźwiękiem, bo zdjęcia są niesamowite i myślę, że dużo się traci oglądając go w kinie studyjym.

Szkoda mi, że polscy dystrybutorzy założyli, że film zostanie niezrozumiały za granicą i nie pchnęli go na większą ilość festiwali np. Berlinae. W sumie wiele Polaków nie zdaje sobie sprawy z powojenngo skomplikowania etniczno-narodowego na ziemiach obecnej Polski, a wydaje mi się, że scenariusz dość zgrabnie zapoznaje widza z tym problemem.

Swoją drogą zastanawiające jest, że polskie kino, które w czasach PRL potrafiło wzbić się na wyżyny wartości artystycznej przy jednocześnie bardzo dużej wrażliwości na wielopłaszczyznowość problemów społecznych, tak niewiele czerpało z problemów powojennej polski gdy wrzeszcie można było po 1989 o tym swobodnie kręcić filmy.
yenne
 
Posty: 2605

Postprzez Nitrogen Tri Hydride » 22 lut 2012, 12:45

hariz napisał(a):Czerkałem cierpliwie, aż przedwczoraj w końcu pokazał się w bdripie

Immortals [2011]

Obrazek

Epicki do szpiku kości. Odważę się napisać, że lepszy od 300 choć pewnie nikt się ze mną nie zgodzi. Najśmieszniejsze, że na filmwebie wszyscy narzekają, że kupa, że sraka, że nuda. Zdrowo pojebani ludzie. Ode mnie same plusy. Przede wszystkim zniewalający obraz. Wspaniała scenografia. Genialny kontrast pomiędzy surowością, a niebywałym przepychem. Charakteryzacja na najwyższym poziomie. Wszystko wygląda wyjątkowo i oryginalnie. Oglądając nie wiedziałem na czym skupić wzrok. Ciekawe postacie, zwłaszcza nowa twarz - aktor grający głowną postać - Tezeusza, od razu widać, że facet z jajami. Dodatkowo Rourke z zajebistą rolą, zagrał bardzo ciężko i wiarygodnie. Klimat utrzymany w zimnej, surowej stylistyce. Zło jest bardzo autentyczne i przerażające. Minusy? Fabuła pozostawia pewny niedosyt, ale wybaczam, nie czepiam się. Bardzo dobre kino.

:8:


juz milion razy wole clash of the titans.
Nitrogen Tri Hydride
 
Posty: 2372
Absurd Squad Kraków

Postprzez kabanowster » 22 lut 2012, 12:55

poza efektami wizualnymi to ten film jest totalnym kiczem

komercyjna rozrywka, nic ponad to
chałturka dla Rourke
Avatar użytkownika
kabanowster
 
Posty: 537
Warszawa

Postprzez Suptal » 22 lut 2012, 15:06

kabanowster napisał(a):poza efektami wizualnymi to ten film jest totalnym kiczem

komercyjna rozrywka, nic ponad to
chałturka dla Rourke
Może nie dostrzegacie piękna abstrakcji w tym filmie. Jasne, że komerycjna rozrywka jednak jak widać dla zaprawionych w bojach. Co ty masz do Rourka? Rozumiem że jesteś bardziej w stronę Timberlake'a? lol. In Time jest wg Ciebie niezły? Stary, to jest dopiero komercyjne gówno z błędem na błędzie także daj sobie spokój.

Nitrogen Tri Hydride napisał(a):juz milion razy wole clash of the titans.
Clash Of The Titans jest trochę disneyowy, bez kszty mroku i wyrafinowania. Przyznam że jako taki film podobał mi się jednak nie biorę go na poważnie.
:gimp:
Avatar użytkownika
Suptal
 
Posty: 6661
Leszno

Postprzez ''Kylabees'' » 23 lut 2012, 03:13

Nitrogen Tri Hydride napisał(a):
hariz napisał(a):Czerkałem cierpliwie, aż przedwczoraj w końcu pokazał się w bdripie

Immortals [2011]


Epicki do szpiku kości. Odważę się napisać, że lepszy od 300 choć pewnie nikt się ze mną nie zgodzi. Najśmieszniejsze, że na filmwebie wszyscy narzekają, że kupa, że sraka, że nuda. Zdrowo pojebani ludzie. Ode mnie same plusy. Przede wszystkim zniewalający obraz. Wspaniała scenografia. Genialny kontrast pomiędzy surowością, a niebywałym przepychem. Charakteryzacja na najwyższym poziomie. Wszystko wygląda wyjątkowo i oryginalnie. Oglądając nie wiedziałem na czym skupić wzrok. Ciekawe postacie, zwłaszcza nowa twarz - aktor grający głowną postać - Tezeusza, od razu widać, że facet z jajami. Dodatkowo Rourke z zajebistą rolą, zagrał bardzo ciężko i wiarygodnie. Klimat utrzymany w zimnej, surowej stylistyce. Zło jest bardzo autentyczne i przerażające. Minusy? Fabuła pozostawia pewny niedosyt, ale wybaczam, nie czepiam się. Bardzo dobre kino.

:8:


juz milion razy wole clash of the titans.



:scri: dokładnie, narazie krakena nic nie rozjebało :dnb: .....a Immortals po prostu mnie się nie podobał....nie bedę się wykłócał który lepszy, bo wymagało by to ponownego zmęczenia tego filmu co raczej nie nastąpi :wink:
''Kylabees''
 
Posty: 6708
jak dla ciebie z dupy....

Postprzez freesssbee » 24 lut 2012, 19:12

yenne napisał(a):
freesssbee napisał(a): oczywiscie zydzi musieli byc jak zawsze ofiarami losu i sami nie umieli ogarnac przezycia w trudnych warunkach.



:lol: :lol: :lol:


przy okazji oskarow i filmu W ciemnosci

http://janpinski.nowyekran.pl/post/5382 ... anipulacje
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez Pere » 24 lut 2012, 19:22

Pere napisał(a):Obrazek
Inside Man

Bardzo dobry film o napadzie na bank. Spike Lee wyrezyserowal :dnb:


Jutro na TVN o 21.55

Obrazek
The Grey

Rozbija sie samolot, gdzies na dalekiej Polnocy. Paru rozbitkow musi stawic czolo zimnu i stadu super inteligentnych wilkow :lol: Straszna bieda.
Pere
 
Posty: 1258
71

Postprzez Suptal » 24 lut 2012, 20:18

Tak szybko w polskiej telewizorni? Nie zdziwię się że kupa bo Neeson ostatnio spadł z chuja i gra w samych miernotach. Unknown był tak słaby, że ja pierdolę, ale jako że Grey jest trochę taki survivalowy to jestem ciekawy i chcę obejrzeć. Widziałeś już Pere?
:gimp:
Avatar użytkownika
Suptal
 
Posty: 6661
Leszno

Postprzez Suptal » 24 lut 2012, 20:20

''Kylabees'' napisał(a):
Nitrogen Tri Hydride napisał(a):
hariz napisał(a):Czerkałem cierpliwie, aż przedwczoraj w końcu pokazał się w bdripie

Immortals [2011]


Epicki do szpiku kości. Odważę się napisać, że lepszy od 300 choć pewnie nikt się ze mną nie zgodzi. Najśmieszniejsze, że na filmwebie wszyscy narzekają, że kupa, że sraka, że nuda. Zdrowo pojebani ludzie. Ode mnie same plusy. Przede wszystkim zniewalający obraz. Wspaniała scenografia. Genialny kontrast pomiędzy surowością, a niebywałym przepychem. Charakteryzacja na najwyższym poziomie. Wszystko wygląda wyjątkowo i oryginalnie. Oglądając nie wiedziałem na czym skupić wzrok. Ciekawe postacie, zwłaszcza nowa twarz - aktor grający głowną postać - Tezeusza, od razu widać, że facet z jajami. Dodatkowo Rourke z zajebistą rolą, zagrał bardzo ciężko i wiarygodnie. Klimat utrzymany w zimnej, surowej stylistyce. Zło jest bardzo autentyczne i przerażające. Minusy? Fabuła pozostawia pewny niedosyt, ale wybaczam, nie czepiam się. Bardzo dobre kino.

:8:


juz milion razy wole clash of the titans.



:scri: dokładnie, narazie krakena nic nie rozjebało :dnb: .....a Immortals po prostu mnie się nie podobał....nie bedę się wykłócał który lepszy, bo wymagało by to ponownego zmęczenia tego filmu co raczej nie nastąpi :wink:
Okejka :dnb:

Kylabees a jak Ci się w końcu Take Shelter podobał, bo nic nie napisałeś...
:gimp:
Avatar użytkownika
Suptal
 
Posty: 6661
Leszno

Postprzez kabanowster » 24 lut 2012, 21:26

hariz napisał(a):. Co ty masz do Rourka? Rozumiem że jesteś bardziej w stronę Timberlake'a? lol.


czy ja coś o Rourke złego powiedziałem?
odjebał chałturke i tyle, jest dobrym aktorem, niestety film jest płytki nawet z nim
Avatar użytkownika
kabanowster
 
Posty: 537
Warszawa

Postprzez kabanowster » 24 lut 2012, 21:38

Obrazek

Contagion - Epidemia strachu


Film zaczyna się świetnie, bez obijania w bawełnę i pierdół.

I potem tandetnie siada. Scenarzyście zabrakło chyba pomysłów i wyobraźni. Połowa filmu przechodzi bez emocji, standardowa procedura masowej zagłady i happy ending.

Sytuacja z punktu widzenia wielu bohaterów, w gruncie rzeczy nie ma tego głównego. Obsada na totalnie wysokim poziomie, reżyser również (Steven Soderbergh!), muzyka by Cliff Martinez, który jest dla mnie jednym z najlepszych kompozytorów filmowych...

Miło się oglądało, ale bez podziwu jak w przypadku Oceans czy Solaris.
Avatar użytkownika
kabanowster
 
Posty: 537
Warszawa

Postprzez kaos kwik karate king » 25 lut 2012, 20:51

lilinightmare napisał(a):
zgonia. napisał(a):po wprowadzeniu ACTA temat pewnie umrze


:scri:

właśnie otwierając ten wątek pomyślałam, że nie ma to już sensu :(


jp
Avatar użytkownika
kaos kwik karate king
 
Posty: 4598

Postprzez Pere » 26 lut 2012, 12:29

hariz napisał(a):Tak szybko w polskiej telewizorni? Nie zdziwię się że kupa bo Neeson ostatnio spadł z chuja i gra w samych miernotach. Unknown był tak słaby, że ja pierdolę, ale jako że Grey jest trochę taki survivalowy to jestem ciekawy i chcę obejrzeć. Widziałeś już Pere?


ale to Inside Man byl w telewizji :wink: The Grey natomiast jest do sciagniecia, w niezlej wersji.
Glowny bohater rzeczywiscie ma byc specem od survivalu, ale nawet ja-milosnik wygodnego fotela i frisbee w parku wpadlbym na lepsze pomysly niz on. Sam watek tych wilkow jest durny na potege i widz zastanawia sie czy nie oglada horroru z jakimis zmutowanymi psiakami, ktore to w bardzo przemyslane sposoby chca zabic a nie upolowac czlowieka (co zreszta zostalo powiedziane w filmie). Nie warto.
Pere
 
Posty: 1258
71

Postprzez Suptal » 26 lut 2012, 13:48

Pere napisał(a):ale to Inside Man byl w telewizji :wink:
a to przepraszam :dzi: Inside Mana widziałem kilka lat temu. Podobał się.
Pere napisał(a):Nie warto.
Czyli nic nowego. Teraz z Neesonem wychodzi jeszcze Battleship. Kupka. Rihanna w obsadzie :wulkan:
:gimp:
Avatar użytkownika
Suptal
 
Posty: 6661
Leszno

Postprzez Rayashi » 26 lut 2012, 14:10

hariz napisał(a): Teraz z Neesonem wychodzi jeszcze Battleship. Kupka. Rihanna w obsadzie :wulkan:

a czego oczekujesz po filmie, który jest oparty na grze w statki? :P
Avatar użytkownika
Rayashi
 
Posty: 1622
Łódź

Postprzez Suptal » 26 lut 2012, 15:48

Nie oczekuję absolutnie niczego.
:gimp:
Avatar użytkownika
Suptal
 
Posty: 6661
Leszno

Postprzez oskarewicz » 26 lut 2012, 19:48

yenne napisał(a):
oskarewicz napisał(a):włąsnie z kina wróciłem
Obrazek
http://www.filmweb.pl/film/R%C3%B3%C5%BCa-2011-564694

bardzo dobry film.
na prawde, bardzo fajny,
i mocny.
prawdziwy kurwa w sumie, dlatego mocny, bo prawdziwy, takie jest zycie.

jacy ludzi są głupi, okrutni, jakimi są ksenofobami, sprzedawczykami, to w pale sie nie mieści.


nie ma sie do czego chyba za bardzo przyczepić.





Szkoda mi, że polscy dystrybutorzy założyli, że film zostanie niezrozumiały za granicą i nie pchnęli go na większą ilość festiwali np. Berlinae.


no bzdura w huj.
przecież to są tak kurewsko uniwersalne rzeczy,
jak mozna tego nie zrozumieć, nie wiem ;)


+

musze sobie obczaić tych IMMORTALS,
300stu uwielbiam, w idze, ze tutaj opinie mocno podzielone.

a klesz of the tajtyns meeeeeeeeega nuda.


+ battleship se obejrzę ze względu na riginsa i landriego z saturdaynight lights
:P
Avatar użytkownika
oskarewicz
 
Posty: 1139
wro

Postprzez junkiepunkey » 26 lut 2012, 20:17

oglądanie filmów typu immortals, 300 w domu mija się z celem

krytykowanie za brak fabuły tym bardziej.
Obrazek
Avatar użytkownika
junkiepunkey
 
Posty: 4909
W imię zasad.

Postprzez Nitrogen Tri Hydride » 27 lut 2012, 12:06

kabanowster napisał(a):
hariz napisał(a):. Co ty masz do Rourka? Rozumiem że jesteś bardziej w stronę Timberlake'a? lol.


czy ja coś o Rourke złego powiedziałem?
odjebał chałturke i tyle, jest dobrym aktorem, niestety film jest płytki nawet z nim


zjebali rourkea z awhiplasha w iron manie 2 a wg mnie byl zajebisty. niestety immortalsi sa chujowi :/
Nitrogen Tri Hydride
 
Posty: 2372
Absurd Squad Kraków

Postprzez Nitrogen Tri Hydride » 27 lut 2012, 12:07

Rayashi napisał(a):
hariz napisał(a): Teraz z Neesonem wychodzi jeszcze Battleship. Kupka. Rihanna w obsadzie :wulkan:

a czego oczekujesz po filmie, który jest oparty na grze w statki? :P



rijana aktorka. kurwa druga alijah. do bawelny kurwa nie do filmu!
Nitrogen Tri Hydride
 
Posty: 2372
Absurd Squad Kraków

Postprzez Suptal » 27 lut 2012, 12:59

The Descendants (2011)

Obrazek

Piękny :)

Obrazek

Bardzo obiecująca młoda aktorka OMOMOM :badlove:

Od razu za ciosem sprawdzam Sideways 8)
:gimp:
Avatar użytkownika
Suptal
 
Posty: 6661
Leszno

Postprzez ''Kylabees'' » 27 lut 2012, 15:53

uśmiałem się wczoraj z jej nierozłącznego kolegi...zwłaszcza jak dostał w pysk od dziadka :lol: :dnb:
''Kylabees''
 
Posty: 6708
jak dla ciebie z dupy....

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 60 gości

cron