Filmy.

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Postprzez marvelon » 05 gru 2011, 13:01

ja się zawsze rozklejam na Czasie Apokalipsy pod koniec i na Plutonie jak rozpierdalajo wioskę.
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Postprzez kaos kwik karate king » 05 gru 2011, 16:00

marvelon napisał(a):ja się zawsze rozklejam na Czasie Apokalipsy pod koniec i na Plutonie jak rozpierdalajo wioskę.
Avatar użytkownika
kaos kwik karate king
 
Posty: 4598

Postprzez KaEVu » 05 gru 2011, 23:54

THE THING (2011)

Prequel kultowego filmu z lat 80 całkiem zgrabnie opisuje wydarzenia mające miejsce w norweskiej bazie.Niezłe efekty specjalne i faaajna pani w roli głównej(kojarzycie żółtą czirliderkę z deathproof?)

:dnb:
Avatar użytkownika
KaEVu
 
Posty: 2598

Postprzez marvelon » 06 gru 2011, 09:46

wczoraj:
CZARNE SŁOŃCA
Polska psychodela z 1992 r. mega wkręt choć muzyka z lekka kiczowata.

Przypowieść w konwencji science - fiction. Z więzienia wychodzi mężczyzna ogarnięty obsesją, że przybył z kosmosu i ma zaprowadzić na Ziemi porządek. Do komendanta policji zgłasza się mężczyzna, który okazuje się byłym więźniem zwolnionym na podstawie amnestii. Mężczyzna ów, Tadeusz Wilk za wszelką cenę pragnie wrócić do więzienia. Gdy spotyka się z odmową spełnienia swego pragnienia, świadomie łamie prawo - rani komendanta krzesłem - ale nie osiąga celu. Po wyjściu z komendy Wilk spotyka piosenkarkę z miejscowej restauracji, która twierdzi, że jest jego matką. Kobieta i jej mąż zaczynają traktować Tadeusza jak syna, przyjmują go do swego domu. Wypytują go o przeszłość i o plany na przyszłość. Dziwne opowieści "syna" (twierdzi, że kogoś zamordował i wykonano na nim wyrok śmierci) i nie mniej dziwne zachowanie (tajemnicze rozmowy z budki telefonicznej) budzą coraz większy niepokój "rodziców". Tadeusz opuszcza dom i trafia do szpitala psychiatrycznego. Tam nawiązuje kontakt z lekarzem, który odpowiedział na dziwne hasło "kon", mówi mu, że jest kosmitą przysłanym w celu "rozszyfrowania siatki fałszerzy ludzkich serc".


na dziś: BIG BANG z 1986 r.

W jednej z niczym niewyróżniających się polskich wsi ląduje w nocy statek kosmiczny. Zaskoczeni mieszkańcy czują się zaszczyceni faktem, że przybysze z kosmosu wybrali właśnie ich wieś i w związku z tym postanawiają przywitać ich najgodniej jak tylko potrafią. Zakładają odświętne ubrania. Na suto zastawianym stole ląduje skrzynka wódki. I tak zaczynają się zakrapiane alkoholem, nocne rozmowy Polaków: o życiu, o śmierci, o seksie, o kosmitach i o kondycji ludzkości
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Postprzez kaka » 06 gru 2011, 18:05

no nie piernicz, od lat probuje sciagnac czarne slonca:O dawaj namiar albo sprezentuj na swieta:P

a big bang sciagnelam kiedys ale sie skasowalo:(
człowiekkasza
Avatar użytkownika
kaka
 
Posty: 1829
WZA

Postprzez serotonina » 06 gru 2011, 18:30

KaEVu napisał(a):THE THING (2011)

Prequel kultowego filmu z lat 80 całkiem zgrabnie opisuje wydarzenia mające miejsce w norweskiej bazie.Niezłe efekty specjalne i faaajna pani w roli głównej(kojarzycie żółtą czirliderkę z deathproof?)

:dnb:



Panie, oglądałem to gówno kilka dni temu, kupiłem z rapida bo polska premiera za dwa lata. Takiego gównianego prequela się niespodziewałem. Ten film to kurwa żart i kpina z fanów wersji johna carpentera. a ta pani to nijak nie pasuje do tego filmu i jakoś nie wychodzi jej zgrywanie mega mundrej pani dokter (chodz cipeczka z niej fajna). obasada to zenada po maxie. kilku randomowych norwego-statystow zostaje wyrznietych w kilka minut, nawet nie wiadomo kto kim byl. zadnego przedstaweinia postaci. w filmie carpentera postacie bylu zajebiscie wyraziste, swietnie przedstawione, zagrane i godne zapamietania. tutaj nawet nie odroznialem glownych od drugoplanowych. a efekty kurwa tak tandetne. gdzie ta animatronika się pytam? miała być ale kurwa chyba zrezygnowali. dodam ze ogien to kurwa chyba na komodorze renderowali. w resident evil z pleja jedynki palace sie zombiaki wygladaly lepiej. JEBAĆ TEN CHUJOWY FILM, POZAMIATANE.
serotonina
 
Posty: 42

Postprzez oskarewicz » 06 gru 2011, 22:19

the red state
Obrazek

bardzo fajny, lubie kevina smith'a.
troche poważny, troche niepoważny, trochę sensacyjny, trochę piło/teenslaszerowaty na początu.
no, lubie kevina smith'a.
Avatar użytkownika
oskarewicz
 
Posty: 1139
wro

Postprzez Nitrogen Tri Hydride » 08 gru 2011, 17:48

INTERMISSION z Farrelem Colinem-Bachledocooroosh ;]
Nitrogen Tri Hydride
 
Posty: 2372
Absurd Squad Kraków

Postprzez Nitrogen Tri Hydride » 08 gru 2011, 17:50

marvelon napisał(a):
kaos kwik karate king napisał(a):
metrik napisał(a):juz myslalem ze piszesz o apocalypse now :lol:


centralnie, typ w kółko to ogląda i się zajada : D


8)

wczoraj - 3000 Mil do Graceland

W Las Vegas odbywa się właśnie tydzień z Elvisem. Całe miasto zdominowane jest przez fanów naśladujących króla rocka, obowiązkowo odzianych w charakterystyczne dla Presleya stroje i z wielkimi bokobrodami. Jednak pięciu mieszkańców zameldowanych w hotelu Riviera w futerałach na gitary wcale nie nosi instrumentów, ponieważ zajęte są one przez broń, a faceci planują wielki skok na hotelowy sejf.


moar: http://www.filmweb.pl/film/3000+mil+do+ ... -2001-3495

wkręcająca komedia sensacyjna z elegancką muzyką, zajebistym montażem i fajnym klimatem.


crystal method chyba album vegas
Nitrogen Tri Hydride
 
Posty: 2372
Absurd Squad Kraków

Postprzez hejter » 13 gru 2011, 11:04

hejter
 
Posty: 3270
z vinyla

Postprzez lilinightmare » 13 gru 2011, 23:19

kaos kwik karate king napisał(a):btw ktos pisał wczensiej o SNOWTOWN,
kurwa jebane inbredy, nie dam rady tego katować.


rzeczywiście ciężar...
australia nie będzie mi się już kojarzyć z ciepłym i słonecznym miejscem
:?
lilinightmare
 
Posty: 238
Warszawa

Postprzez junkiepunkey » 13 gru 2011, 23:58

a napisy skąd koledzy wzięli do snowtown;a ?
Obrazek
Avatar użytkownika
junkiepunkey
 
Posty: 4909
W imię zasad.

Postprzez kaos kwik karate king » 14 gru 2011, 01:34

bez napisów.
Avatar użytkownika
kaos kwik karate king
 
Posty: 4598

Postprzez metrik » 14 gru 2011, 02:40

ja pisalem o snowtown. brac. brac. brac.

btw. uwielbiam australijski akcent :D
Avatar użytkownika
metrik
 
Posty: 5092

Postprzez kaos kwik karate king » 14 gru 2011, 03:28

u r sick broł :D
Avatar użytkownika
kaos kwik karate king
 
Posty: 4598

Postprzez Suptal » 14 gru 2011, 05:18

Drive przepiękny tylko szkoda, że końcówka taka mało wiarygodna.
:gimp:
Avatar użytkownika
Suptal
 
Posty: 6661
Leszno

Postprzez lilinightmare » 14 gru 2011, 14:09

junkiepunkey napisał(a):a napisy skąd koledzy wzięli do snowtown;a ?

koleżanka 8)

bez napisów- trzea czasem przewinąć, żeby zrozumieć albo i nie australijski bełkot
lilinightmare
 
Posty: 238
Warszawa

Postprzez KaEVu » 14 gru 2011, 15:55

hariz napisał(a):Drive przepiękny tylko szkoda, że końcówka taka mało wiarygodna.


genialny soundtrack
Ostatnio edytowano 14 gru 2011, 20:55 przez KaEVu, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
KaEVu
 
Posty: 2598

Postprzez Suptal » 14 gru 2011, 16:14

OST konkretne fest. Gosling również jak zwykle na najwyższym poziomie, kochałbym Goslinga. Całokształt spoko jednak końcówka mnie mierzi :?
:gimp:
Avatar użytkownika
Suptal
 
Posty: 6661
Leszno

Postprzez Saimon » 15 gru 2011, 01:24

Kurde blacha, ależ dobra filmowa końcówka roku. Poniżej trzy tytuły, które zrobiły mi ostatnimi czasy najbardziej. Bardzo polecam !


50/50 (2011)
reż. Jonathan Levine | trailer

Obrazek



Tyrannosaur (2011)
reż. Paddy Considine | trailer

Obrazek



Tinker, Tailor, Soldier, Spy (2011)
reż. Tomas Alfredson | trailer

Obrazek


... i dla każdego po jednym slayerze :


:mads: :mads: :mads:
Saimon
moderator
 
Posty: 2686

Postprzez kaka » 15 gru 2011, 21:20

KurnA, gdyby nie to ze znam Twoj gust ziooom, to bym zajarala sie ze nowy film o dinozaurach :dzi:

;)
człowiekkasza
Avatar użytkownika
kaka
 
Posty: 1829
WZA

Postprzez zgonia. » 16 gru 2011, 10:07

Tinker, Tailor, Soldier, Spy (2011)
reż. Tomas Alfredson | trailer


ogladalam i bardzo mi sie podobal

a tez:

marf!!! a jarhead ci sie podobal?jako wielbicielowi filmow neowojennych?
zgonia.
 
Posty: 1007
omierz plastikowy

Postprzez marvelon » 16 gru 2011, 10:48

jarhead spoko bardzo. podobny do full metal jacket. dzi uwielbia ten film :)

the hurt locker też kosa.
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Postprzez sushilabel » 16 gru 2011, 11:02

Obejrzałem ostatnio Melancholia von Triera. Chociaż Dunst nienawidzę i w filmie zagrała średnio to obraz jako całość mi się podobał a z czasem jak do niego wracam myślami coraz bardziej.
Avatar użytkownika
sushilabel
 
Posty: 8329
człowiek Nie

Postprzez Zvier » 16 gru 2011, 11:09

marvelon napisał(a):jarhead spoko bardzo.


:scri:
Zvier
 
Posty: 6961

Postprzez yenne » 16 gru 2011, 13:16

Wie ktoś gdzie dostać The Artist w dobrej jakości? Albo ewnetualnie kiedy zdarzy się cud i film będzie na polskich ekranach?
yenne
 
Posty: 2605

Postprzez zgonia. » 16 gru 2011, 14:03

marvelon napisał(a):jarhead spoko bardzo. podobny do full metal jacket. dzi uwielbia ten film :)

the hurt locker też kosa.


full metal jacket to moj ulubiony z tego klimatu i wlasnie podobalo mi sie
w jarhead te odwolania do niego
ale tez podobal mi sie zombiland wiec dopuszczam ze mam spaczony gust.
zgonia.
 
Posty: 1007
omierz plastikowy

Postprzez kaka » 16 gru 2011, 14:35

sushilabel napisał(a):... Dunst nienawidzę...


mam to samo, wyglada jak zblazowana dziwkacpunka po stosunku :wulkan:
człowiekkasza
Avatar użytkownika
kaka
 
Posty: 1829
WZA

Postprzez metrik » 16 gru 2011, 14:40

Zombieland elo bo niczego wiecej niz zabawna rabanka sie nie spodziewalem. Pamietam tez hurt lockera, chyba za wiele mi obiecali bo pamietam uczucie delikatnego zawodu pod koniec seansu.. Tak to jest kiedy znajomi cie na sile pchaja do kina na "uwierz mi ziomek, film roku"
Avatar użytkownika
metrik
 
Posty: 5092

Postprzez sushilabel » 16 gru 2011, 15:18

to ja się powtórzę przy tej okazji. chuja a nie oskara powinien dostać. słaby film. tak jak i portman.
Avatar użytkownika
sushilabel
 
Posty: 8329
człowiek Nie

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron