Dlaczego nie ma info o...? (LE wew 71)

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Postprzez DamaDama » 30 lis 2011, 12:25

myślę, że Piess to użytkownik forum...
DamaDama
 
Posty: 3428
sracja

Postprzez sushilabel » 30 lis 2011, 12:43

DamaDama napisał(a):myślę, że Piess to użytkownik forum...


ijo ijo jadą jadą, wyrzuć te blanty LE do wro jadą! hau hau LE jado! hau hau LE jado!
Avatar użytkownika
sushilabel
 
Posty: 8329
człowiek Nie

Postprzez ant » 30 lis 2011, 12:53

sushilabel napisał(a):
DamaDama napisał(a):myślę, że Piess to użytkownik forum...


ijo ijo jadą jadą, wyrzuć te blanty LE do wro jadą! hau hau LE jado! hau hau LE jado!


o wlasnie mniej wiecej tyle informacji zawierał ten temat :lol:
ant
moderator
 
Posty: 9306
inteligencja forum

Postprzez MySzA » 30 lis 2011, 13:40

kempa8 napisał(a):a co w jego wypowiedzi jest niezrozumiale ?
co tam w ogole jest do rozumienia ?
ja tam widze okazanie zdziwienia tym, ze na ogolnopolskim forum dramenbejsowym nie ma informacji o imprezie z udzialem jednej z ikon swiatowej sceny dnb... :roll:

o co moze chodzic ?
illegalbreaks i dnb.pl nie lubia sie : <



:thumup:

jeden mądry.


Siemka Bluzz :)
MySzA
 
Posty: 5911
<:3 )~

Postprzez BrK » 30 lis 2011, 13:46

im mniej illegal brejkz w internecie tym lepiej dla prawdziwej muzyki ELO
Avatar użytkownika
BrK
 
Posty: 7818
PCP

Postprzez filemon » 30 lis 2011, 14:20

:wulkan:
Avatar użytkownika
filemon
 
Posty: 1226
zzz

Postprzez bzzzy » 30 lis 2011, 14:40

BrK napisał(a):im mniej illegal brejkz w internecie tym lepiej dla prawdziwej muzyki ELO


^_^
bzzzy
 
Posty: 4357
lepiej być głodnym niż trzeźwym.

Postprzez Alegria » 30 lis 2011, 15:19

Bluzz napisał(a):tak, lepiej wrzucić głupiego kota w GIF i być zatwardziałym dramendbejspelowcem niż spędzić miłe chwile przy klasykach lat '90

w smak mi to :dnb:


Abstrahując od całej reszty tematu, czy Ty naprawdę wierzysz, że Tony Colman gra jeszcze klasyki lat 90tych? Spójrz sobie na ostatnie wydawnictwa Hospitala (pomijając ten na 15-lecie oczywiście, bo to prawie same piękne starocie). Spójrz sobie na okręt flagowy wielkiego H, czyli Netsky'a i na to, co on teraz gra.

Poszukaj w necie setów Londona na żywo z ostatnich miesięcy. Koleś promuje chamską wiksę dla napigulonej młodzieży, bo to się sprzedaje. I Dama ma rację - wielkie H jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek i jedną z najlepiej sprzedających się. Szkoda tylko, że nie promuje wartościowej muzyki...

Polecam Ci o wiele bardziej rozejrzeć się po polskich DJach dnb z Twojej okolicy, zobaczyć kto z nich gra sety najbardziej w Twoim klimacie i to ICH wspierać, a nie iść na masówkę "BO OMUJBORZE LONDON ELEK". :P
Avatar użytkownika
Alegria
moderator
 
Posty: 3982
Poznań

Postprzez sushilabel » 30 lis 2011, 15:31

dotykać się przy londonie to nie byle co!
Avatar użytkownika
sushilabel
 
Posty: 8329
człowiek Nie

Postprzez DamaDama » 30 lis 2011, 15:45

@ sushi: widziałeś filmik z Dubstep Music Awards jak koleś strzela palcówę lasce przy barierkach? :D

@ alegria: w podcastach raczej dobre numery leciały z tego co pamiętam... livesetu żadnego nie obczajałem bo nie czułem takiej potrzeby... co do wydawnictw to ostatnie najkonkretniejsze jak dla mnie to FSOR, a reszta dobrych rzeczy, które dosyć często są ciężkostrawne, wychodzi na MedSchool'u, który jest "głęboko poważany" przez większość najnowszego pokolenia odbiorców połamanej muzyki...
DamaDama
 
Posty: 3428
sracja

Postprzez Pawlak » 30 lis 2011, 15:58

haha ostatnio był w m25 w warszawie i powiem szczerze ze takiej kupy jesli chodzi o selekcję to dawno nie słyszałem. w dodatku to jego dziecinne zachowanie, bieganie po scenie, błazenada, przybijanie piątek zza barierki. żenada. ale na imprezie grali jeszcze 500 i zdaje sie ros, dla których warto było wpaść. :dnb:
kulki z kupy na włosach z dupy
Avatar użytkownika
Pawlak
 
Posty: 7303
od siebie

Postprzez junkie » 30 lis 2011, 15:58

DamaDama napisał(a):@ sushi: widziałeś filmik z Dubstep Music Awards jak koleś strzela palcówę lasce przy barierkach? :D


Say what :lol: :??
junkie
 
Posty: 646

Postprzez sushilabel » 30 lis 2011, 16:09

DamaDama napisał(a):@ sushi: widziałeś filmik z Dubstep Music Awards jak koleś strzela palcówę lasce przy barierkach? :D


nie mam czasu, oglądam FATHER FORCED DAUGHTER!!


kopsnij line : D
Avatar użytkownika
sushilabel
 
Posty: 8329
człowiek Nie

Postprzez asx » 30 lis 2011, 16:14

sushilabel napisał(a):nie mam czasu, oglądam FATHER FORCED DAUGHTER!!


:lol: :dnb: :zefi:
Avatar użytkownika
asx
prawie admin
 
Posty: 5377

Postprzez blue print » 30 lis 2011, 16:16

szalony zefi :lol: :dnb:
blue print
 
Posty: 9001

Postprzez Basebox » 30 lis 2011, 16:16

Alegria napisał(a):
Bluzz napisał(a):tak, lepiej wrzucić głupiego kota w GIF i być zatwardziałym dramendbejspelowcem niż spędzić miłe chwile przy klasykach lat '90

w smak mi to :dnb:


Abstrahując od całej reszty tematu, czy Ty naprawdę wierzysz, że Tony Colman gra jeszcze klasyki lat 90tych? Spójrz sobie na ostatnie wydawnictwa Hospitala (pomijając ten na 15-lecie oczywiście, bo to prawie same piękne starocie). Spójrz sobie na okręt flagowy wielkiego H, czyli Netsky'a i na to, co on teraz gra.

Poszukaj w necie setów Londona na żywo z ostatnich miesięcy. Koleś promuje chamską wiksę dla napigulonej młodzieży, bo to się sprzedaje. I Dama ma rację - wielkie H jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek i jedną z najlepiej sprzedających się. Szkoda tylko, że nie promuje wartościowej muzyki...

Polecam Ci o wiele bardziej rozejrzeć się po polskich DJach dnb z Twojej okolicy, zobaczyć kto z nich gra sety najbardziej w Twoim klimacie i to ICH wspierać, a nie iść na masówkę "BO OMUJBORZE LONDON ELEK". :P
wróciłem na chwilę żeby spropsować Alegrię. W zasadzie sie z Tobą zgadzam, no ale bez przesady - jeden Netsky nie czyni zimy.

Fakt faktem że Tony nie powalił specjalnie setem jaki zagrał w M25 w tym roku (pomijam przy tym kwestie nagłośnienia w tym klubie).
edit: o Pawlak mnie ubiegł. Fakt - Ros ładnie wtedy zagrał.

Ale poza tym:
PROPS ALEGRIA!!! ;]

kopsnij line :D
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez filemon » 30 lis 2011, 16:33

pijany ojciec STROFUJE nieposłuszną córkę :lol:
Avatar użytkownika
filemon
 
Posty: 1226
zzz

Postprzez Alegria » 30 lis 2011, 17:58

Basebox napisał(a):wróciłem na chwilę żeby spropsować Alegrię. W zasadzie sie z Tobą zgadzam, no ale bez przesady - jeden Netsky nie czyni zimy.


Dzięki, ale zauważ, że nowo zakontraktowanymi przez wielkie H są m.in. Fred V i Grafix (jako duet, bo osobno ponoć mogą wydawać gdzie indziej). Lubię niektóre ich starsze produkcje, ale mimo wszystko zmierzają w niepokojącym kierunku. Po tym jak zgwałcili "Camargue" CJ Bollanda, to coraz bardziej strach się bać dokąd pójdą dalej...

Widziałem live seta na youtube granego przez Colmana przy okazji któregoś tam jubileuszowego podcastu i jarał się Mutated Forms - Wastegash. No sorry, gdzie te klasyki z lat 90-tych?! :wulkan:

To ja już wolę FATHER FORCED DAUGHTER :lol:
Avatar użytkownika
Alegria
moderator
 
Posty: 3982
Poznań

Postprzez DamaDama » 30 lis 2011, 18:47

junkie napisał(a):
DamaDama napisał(a):@ sushi: widziałeś filmik z Dubstep Music Awards jak koleś strzela palcówę lasce przy barierkach? :D


Say what :lol: :??


pm only jak coś ;) laska ma poniżej 15 lat podobno ahahahah ]:-> ]:-> ]:-> i zjebane życie
DamaDama
 
Posty: 3428
sracja

Postprzez blue print » 30 lis 2011, 18:53

poprosze pm rowniez :lol:
w zamian zefi ci moze polecic link jak pijany ojciec strofuje corke
blue print
 
Posty: 9001

Postprzez BrK » 30 lis 2011, 18:56

wvczoraj latała na fejsiku ta piczka ale widze że gdzies pokitrali już :lol:
Avatar użytkownika
BrK
 
Posty: 7818
PCP

Postprzez digital » 30 lis 2011, 19:08

oo o to to
bede tam
digital
 
Posty: 1040
zzaraz

Postprzez kzk » 30 lis 2011, 21:55

bylo chwile w hajdparku
kzk
 
Posty: 1561

Postprzez kempa8 » 30 lis 2011, 22:01

Rokkyu napisał(a):to forum zdechnie zupełnie.


w sumie jeden temat w te czy wewte to nic w porownaniu z podzialami sceny, "kasowaniem" odrazu praktycznie kazdego nowego uzytkownika, wykruszaniem sie starej gwardii, brakiem zajecia jakiegokolwiek stanowiska administracji i w sumie mozna by tych negatywow jeszcze troche wymienic...
a na plus i niewielkie pocieszenie mamy tylko planowane otwarcie dzialu za kilka dni...
kempa8
 
Posty: 3193
chlew

Postprzez Bluzz » 01 gru 2011, 20:35

MySzA napisał(a):
kempa8 napisał(a):a co w jego wypowiedzi jest niezrozumiale ?
co tam w ogole jest do rozumienia ?
ja tam widze okazanie zdziwienia tym, ze na ogolnopolskim forum dramenbejsowym nie ma informacji o imprezie z udzialem jednej z ikon swiatowej sceny dnb... :roll:

o co moze chodzic ?
illegalbreaks i dnb.pl nie lubia sie : <



:thumup:

jeden mądry.


Siemka Bluzz :)


cześć Mysza :wink:
Avatar użytkownika
Bluzz
 
Posty: 247
So Fucking What?!

Postprzez hirszu » 02 gru 2011, 04:10

W M25 faktycznie grał dużo wiksy, chociaż zapamiętałem, że poleciał ten numer http://www.youtube.com/watch?v=mL2Bgj-za5k :D
A podcasty są w porządku, Tony nie ogranicza się w nich do melodyjnych liquidów, czasami wrzuci jakieś neuro, czasami coś bardziej minimalowego... ;)

DamaDama napisał(a):@ sushi: widziałeś filmik z Dubstep Music Awards jak koleś strzela palcówę lasce przy barierkach? :D


Obrazek

:dnb:
Avatar użytkownika
hirszu
 
Posty: 660
Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości

cron